Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) golyós válasza kaszibat (#1900) üzenetére


golyós
őstag

Aha :B
Köszi, nézem!

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1902) golyós válasza kaszibat (#1900) üzenetére


golyós
őstag

Siker, köszi!

Arra rájöttem, hogy nem elég kicsomagolni hanem meg kell nézni, hogy nincs-e benne még egy mappa, mert akkor nem látja az óra a számlapot csak a nevét írja ki és egy fekete üres helyet ad be.Tehát pl Casio könyvtár- Casio tipus könyvtár- fájlok , így nem jó csak a Casio könyvtár- fájlok a jó.( próbáltam érthetően leírni :-) )

Egyszer uninstalálni kellett a Clockskint mert eltünt a menüből és csak fehér kijelzőt mutatot a számlap helyén, újratelepíteni meg nem lehetett.Uninstal-instal után helyreállt.

Vannak benne döccenések rendesen, sokszor befagy 1-2 pillanatra, ha már kitapasztaltam lehet rápróbálok újabb verzióra hátha.
Tesztelem a héten, hogy mennyit bír az aksi, elég halványnak tűnik.
Fényerő közepesen, bluetooth állandó, pedometer is megy ( de minek ?) , ezt ki fogom kapcsolni holnapm hogy úgy érdemlegesen változik-e az aksi idő. :R

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1903) Black Phone válasza kisapa (#1897) üzenetére


Black Phone
senior tag

szia
nekem is ugyanezt csinálja az aiwatch c5, több BT vel is kipróbáltam és igy is csinálja...

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1904) golyós


golyós
őstag

Még egy kérdés: kijelzővédőt tettetek rá?
Gondolom a mérete miatt több tipusra is kompatibilis?
Szíjjat nem találtam Aliexpressen, esetleg valaki már talált rá valahol? ( Kingwear Kw88 )

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1905) kaszibat válasza golyós (#1904) üzenetére


kaszibat
tag

Az ilyen órák szíja általában nem cserélhető, mivel a szíjban antenna van a mobil-hálózat vételéhez. Szerintem a KW88 is ilyen, de akinek van, javítson ki, ha a KW88 nem ilyen. Nekem a LEMFO les1-en jól elkülönülve látható ez, hogy meddig van az antenna rész.

(#1906) golyós válasza kaszibat (#1905) üzenetére


golyós
őstag

Ez lehetséges, gondolom ezért nem találok.

Az értrsítések megjönnek de csak úgy hogy a kijelző bekapcsol és a számlapot látom, elhuzom oldalra akkor látszik, hogy hívás vagy üzenet.A gyári launcherrel egyből felugrik az értesítő ablak. Neked is ilyen?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1907) Verner


Verner
csendes tag

Találkozott már valaki olyannal, hogy egy okosórát vagyis okoskarkötőt csatlakoztatok a telefonomhoz (Note 4), akkor a bluetooth beállításokat nem lehet többet elérni, csak ki-be kapcsolni, mert folyamatosan a csak a "beállítások leállt" hibaüzenetet kapom? Volt hard reset a telón és amint csatlakoztatom az okoskarkötőt, a hiba azonnal előjön és soha többet nem tudom már megnyitni a bluetooth beállításokat csak hard reset után. :W A karkötő MO Young Plus.

Samsung Galaxy S20

(#1908) udna999


udna999
tag

Üdv,

felteszem a kérdésem itt is, hátha jobban pörög a téma. :)
Tehát, szeretnék egy okosórát. Egy fitness karkötőm volt már, de több funkcióra vágyom. :)
Valahol láttam olyan ficsört, hogy a telefonon futó Google Maps az órára küldte az utasításokat vezetés közben. Ezt mindegyik óra tudja, vagy kell valami kritériumot teljesíteni?

Köszi

Plusz, erről mi a vélemény:

http://www.gearbest.com/smart-watch-phone/pp_325021.html

Köszi

(#1909) nyisziati válasza Verner (#1907) üzenetére


nyisziati
veterán

A MIUI nemigen szereti az okoseszközöket. Sőt, úgy általában a Bluetooth-t. Állandóan hadakozok vele. Ami megy a stock droidos telómon hiba nélkül, az MIUI alatt már egyáltalán nem biztos. :(

(#1910) golyós válasza nyisziati (#1909) üzenetére


golyós
őstag

Én is féltem tőle de nekem megy gond nélkül a Kw88al a Miui.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1911) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Sziasztok!

Van itt valakinek tapasztalat vérnyomásmérős "karpereccel"? Meglehetősen szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy ezek a kütyük képesek lennének - még csak megközelítőleg is - pontos mérésre. Ennek némiképp ellentmond, hogy van pár igen jó értékelésű ilyen cucc a neten.

(#1912) kaszibat válasza nyisziati (#1909) üzenetére


kaszibat
tag

Szerintem nem a MIUI-val van a gond, hanem az adott telefonnal. Esetleg egy szoftverfrissítés jótékony hatású lehet. Nekem is MIUI-s telefonom van és semmi baj vele.

[ Szerkesztve ]

(#1913) Jolet válasza <Adamsky> (#1911) üzenetére


Jolet
őstag

orvosival együtt mérve ugyanazt az értéket kaptam, szóval hidd el hogy pontos

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1914) Verner válasza nyisziati (#1909) üzenetére


Verner
csendes tag

Samu Note 4... :B

Samsung Galaxy S20

(#1915) air válasza <Adamsky> (#1911) üzenetére


air
nagyúr

Vérnyomást ezek nem mérnek.
Ne hidd el, ha valaki azt mondja, hogy pontos!
Tévedés. A vér nyomásának méréséhez az érfalat össze kell nyomni. Nem véletlenül van az orvosi vérnyomásmérőknek mandzsettája. Akár felkaros, akár csuklón mérős azonos elven működnek. "Okos" karpánt ilyet nem tud. Maximum szívritmust mérnek, hellyel-közzel pontosan.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1916) Jolet válasza air (#1915) üzenetére


Jolet
őstag

:C

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1917) air válasza Jolet (#1916) üzenetére


air
nagyúr

Mi a gond?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1918) Jolet válasza air (#1917) üzenetére


Jolet
őstag

nekem semmi :-)
mindenki abban hisz amiben akar
én ilyen földhöz ragadt módon a szememnek hiszek, ez van

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1919) air válasza Jolet (#1918) üzenetére


air
nagyúr

Pedig néha jobb lenne ha inkább a tényeknek hinnél.
De ha mutatsz tudományos, szakmai írást arról, hogy ezek a kütyük képesek vérnyomást mérni, akkor igazat adok neked.
Egyébként mit ír ki az okos karpánt ha úgy mérsz vérnyomást, hogy nincs a kezeden?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1920) Jolet válasza air (#1919) üzenetére


Jolet
őstag

meggyőztél :C

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1921) nyisziati válasza kaszibat (#1912) üzenetére


nyisziati
veterán

Lehetséges, a topikban többen panaszkodtak a Bluetooth-ra.
Viszont romból a leghibamentesebbet raktam föl, amit öreg rókák ajánlottak, kb. 1 éves tapasztalattal, ennél csak problémásabbak vannak, ahogy figyelem a visszajelzéseket.

(#1922) udna999 válasza golyós (#1902) üzenetére


udna999
tag

Üdv,

hogy jössz ki az üzemidővel, pár nap tapasztalatában? Néztem én is ezt órát, de nagyon szkeptikus vagyok az üzemidővel kapcsolatban. :)

Köszi

(#1923) golyós válasza udna999 (#1922) üzenetére


golyós
őstag

Nem tudom, hogy mennyi idős, illetve mennyira terhelték elöttem de : tegnap bekapcsolt lépésszámlálóval 06-18ig, közepes fényerőn, sok értesítéssel 35%-on volt mikor hazaértem.
Ma direkt kinyomtam a lépésszámlálót, hogy van-e érdemi különbség, majd este jelentkezem.

Más: lemondtam a custom ( Casio, Omega stb ) számlapokról mert a gyári launcherrel hiba nélkül megy minden, míg a Clockskin-es nem tökéletes. Értesítés megjön de csak a számlap világít, az éresítéshez oldalra kell húzni és hang sincs csak rezgés.Nem ír ki nevet csak a számot hiába van a contact listában.
A gyárival hang is van, értesítés egyből felugrik.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1924) süttyő


süttyő
tag

Sziasztok!
Olyan okosórát szeretnék vásárolni, ami tud pdf-et megjeleníteni.
Nem kellene hogy tul nagy legyen. (Ebből már ki lehet következtetni hogy mire is kell. :D)
Olyan 10-15e Ft környékén gondolkodtam!
Tudna valaki segíteni? Egy Iphone 5s telefonom van.

[ Szerkesztve ]

(#1925) udna999 válasza golyós (#1923) üzenetére


udna999
tag

Köszi, így annyira nem hangzik rosszul. Nálam is hasonló lenne a kihívás.
Úgy általánosságban mennyire vagy vele megelégedve?

(#1926) <Adamsky> válasza air (#1915) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én is elég szkeptikus vagyok, ill. erősen vakartam a fejem, hogy "ez így hogy", mikor először láttam ilyet. Túrtam a netet, de rendes (értsd: ahol többször összehasonlítják a mérést mondjuk egy Omronnal) tesztet nem találtam.

(#1913) Jolet
Bocsi, de neked mid van?

(#1927) Jolet válasza <Adamsky> (#1926) üzenetére


Jolet
őstag

én ilyet használok 3 hónapja
egy hetet kibír az aksi
nekem bevált

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1928) golyós válasza udna999 (#1922) üzenetére


golyós
őstag

Most értem haza 15%-on van, ami kikapcsolt lépéssz..-val elég gyatra.Nem nyomkodtam, csak az értesítések + néha megnéztem mennyi az idő.
A gyári launcherrel sokkal simább a rendszer, gördülékenyebb.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1929) udna999 válasza golyós (#1928) üzenetére


udna999
tag

Az azért nem túl jó... :(
Nálam is a napi 10-12 óra kell, 30-40 messenger üzenettel, és 20-30 email-el. Még ha nem is válaszolok mindre, elég kevésnek tűnik.

(#1930) süttyő


süttyő
tag

Valaki erre? :/ [link]

(#1931) Pimpő válasza süttyő (#1924) üzenetére


Pimpő
tag

Hehe. Piaci rés :) Bérbeadni órákat puskázáshoz (ha még nem tiltották ki őket a vizsgákról). A LEMFO Android 5.1-es órái tudhatnak ilyet, ha találsz hozzá megfelelő PDF reader-t Google Play-en.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1932) air válasza Pimpő (#1931) üzenetére


air
nagyúr

Meg nagyítós szemüveget.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1933) süttyő válasza Pimpő (#1931) üzenetére


süttyő
tag

Koszonom szepen! :)

(#1934) Pimpő válasza süttyő (#1933) üzenetére


Pimpő
tag

Azt szeretném mondani, hogy nehogy gyorsan, tájékozódás nélkül berendelj egyet. Egyrészt drágább mint amit rá szántál. Másrészt elvileg majdnem minden Androidos progi fut rajta, ami telefonon is fut, viszont sok program használhatatlan, mert nincs felkészítve kerek kijelzőre.
Nekem nincs LEMFO-m, nem tudom kipróbálni melyik PDF reader-t érdemes felrakni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1935) süttyő válasza Pimpő (#1934) üzenetére


süttyő
tag

Esetleg valaki tudna mondani egy konkret tipust?

(#1936) tothjani81


tothjani81
senior tag

Üdv. Valaki használ Mycronos zewatch szériából valamilyen órát? Érdekelne a tapasztalata.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1937) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Sziasztok!
Watchface óralapokon az "ok" Google ikont hogy lehet kikapcsolni? Valamikor az előző órámnál ki tudtam kapcsolni, de most nem találom a lehetőséget. :(

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#1938) udna999 válasza tothjani81 (#1936) üzenetére


udna999
tag

Üdv,

nekem van/volt egy zewatch 3. Pár hétig használtam csak. Sajnos annyira nem volt okos, hogy tudja magától, hogy a zuhanás veszélyes. Toronyban dolgoztam, olyan 25 méteren, mikor levettem a kesztyűm hogy fotózzak, és a kesztyűvel kiakasztottam a pántját. Pont a betonra esett, és betört a kijelzője. :)
Működik amúgy, még a bt kapcsolat sem szakadt meg. :)
Okosórának nem nevezném, inkább fitness karkötőnek. Csalóka az összkép, mert az előlapján csak egy körömnyi kijelző van, bár az érintést az egész felület érzékeli. Az eseményekről csak egy kis ikont rak ki, amit nyugtázni tudsz. Nem hogy olvasni, még azt sem tudod hogy mi jött-kitől konkrétan. (kirak egy kis borítékot-sms, nagy borítékot-email, telefont-hívás stb.) És ha valaki hív, mutatja ugyan de csak a számot rakja ki, a nevet már nem jeleníti meg mellé. A fitness funkciók elég jók, a lépésszámláló viszonylag pontosan mér és akár egy hétig bírja az akksija. Persze nincs is rajta mit nyomkodni, hogy merüljön. :)

(#1939) udna999 válasza kaszibat (#1905) üzenetére


udna999
tag

Üdv,

neked mennyire vált be a Lemfo LES1, úgy általánosan? Üzemidő, stabilitás, paraméterezhetőség.

Köszi

(#1940) kaszibat válasza udna999 (#1939) üzenetére


kaszibat
tag

Én nagyon megszerettem. Nekem főleg órának kell, csak néha használom ki a többi funkcióit. Üzemidő csak óránként 4-5 nap. Ha összekötöm a telefonnal akkor 1 nap (reggeltől estig). De ez engem nem zavar, mert a telefont is minden este rá kell dugni a töltőre. Paraméterezhetőség alatt mire gondolsz konkrétan?

(#1941) csanyiadam


csanyiadam
tag

Sziasztok, szeretnem a segitsegetek kerni. Szeretnek vasarolni egy okosorat es a kovetkezo dolgokra szeretnem hasznalni. Ami a legfontosabb, hogy ing / oltony kombinacioval elegansan mutasson, mert foleg a munkam soran szeretnem hasznalni, ezert en egy kerek kijelzore es bor szijra gondoltam. Szeretnem, ha a bejovo hivasokat, smst es email uzeneteket megjelenitse, bt-n szinkronizalva. Amennyiben megoldhato whatsapp es messenger megjelenites is johetne de az nem fontos. Bt-n ki tudja hangositani a bejovo hivasokat, mert sokat vezetek napkozben.
Elso korben ezeket szeretnem figyelembe venni. Arban meg nem gondolkodtam, mert szeretnem latni, hogy mi a felhozatal.
Koszonom szepen mindenki segitseget. :R
Udv.

[ Szerkesztve ]

(#1942) tothjani81 válasza udna999 (#1938) üzenetére


tothjani81
senior tag

Köszi az infót.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1943) consono válasza csanyiadam (#1941) üzenetére


consono
nagyúr

Huawei W1 vagy Samsung Gear 2-3 classic, szerintem. Ezeket tudják és minőségi a külsejük is.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1944) kaszibat válasza csanyiadam (#1941) üzenetére


kaszibat
tag

Talán ez is megfelel az elvárásaidnak.

(#1945) kaszibat


kaszibat
tag

Ha valakit érdekel, LEMFO Les1 újra kapható egész kedvező áron itt.

(#1946) consono válasza kaszibat (#1945) üzenetére


consono
nagyúr

Ez egy egész szimpatikus óra a tesztek alapján. El is gondolkodtam rajta...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1947) kaszibat válasza consono (#1946) üzenetére


kaszibat
tag

Nekem is ilyen van és itt rendeltem azon az oldalon, ahol linkeltem. Nekem nagyon tetszik.

(#1948) consono válasza kaszibat (#1947) üzenetére


consono
nagyúr

Lehet valahogyan varázsolni rá always on displayt? Illetve tudja ezt gyárilag? Jó lenne legalább fekete fehérben ha folyamatosan mutatná az időt... Illetve milyen az aksi?

"In God we trust. All others must bring data"

(#1949) kaszibat válasza consono (#1948) üzenetére


kaszibat
tag

Kipróbáltam az always on-t rajta, szépen működik. De enélkül is van olyan lehetőség hogy a kéz mozdulatodra egy pillanatra felvillantja az időt egyszerű, digitális formában. Akkurol annyit hogy csak óránként használva, WiFi bekapcsolva 4-5 napig bírja, de ha összekötöm az telefonnal bluetooth-al akkor 1 nap.

(#1950) consono válasza kaszibat (#1949) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi az infót!

"In God we trust. All others must bring data"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.