Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) DrBubo77 válasza Pancsermeste (#750) üzenetére


DrBubo77
addikt

És azt 2-3000 Ft-ból. Ugye? :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#752) Aryon87 válasza petipetya (#733) üzenetére


Aryon87
félisten

Eddig nem remekel az akksi. Lassan 24 oraja uzemel, de hamarosan keri a csatlakozot. 30%-on van.
Ejjel elinditottam az alvasmonitorozast, kb 45 percre ra kikapcsolhatott, mert annyi az utolso info a telefonban. Ebredes utan be kellett kapcsolnom...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#753) Aryon87 válasza Aryon87 (#752) üzenetére


Aryon87
félisten

Plusz eszrevetel. Az ora applikacioja beakasztja neha az ertesitesi fuggonyt..
Az ora vajon nem mukodik az nelkul, mert igencsak bosszanto...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#754) air válasza Aryon87 (#753) üzenetére


air
nagyúr

Nálam, amikor futott a szoftver, úgy merült a telefon, mint a nyeletlen balta.
Érdekes módon nem a szoftver húzta le, hanem az Android OS-t tartotta folyamatosan ébren. BT?
Ha a szoftvere nem fut a telefonon, nem mennek ki az értesítések az órára, csak a bejövő hívás.

Szerintem hamar rá fogsz jönni, hogy amit vettél, az igazából nem egy okosóra, csak egy gyenge utánzat.
Én egy hét alatt jöttem rá, hogy cirka $50-ért ez nagyon halvány.
Kollégámnak viszont nagyon bejött, ezért átvette. Nekem pedig úton van egy Pebble Classic.
Szerintem az okosórák ott kezdődnek.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#755) DrBubo77 válasza dkaro (#723) üzenetére


DrBubo77
addikt

Egyre hülyébb ez az óra, kb. egy hete a lépésszámot nem szinkronizálja a telefonnal. A kalóriákat szinkronizálja továbbra is, a lépésszámot viszont nem.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#756) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Sziasztok!

Eddig egy DZ09-et használtam,1-2 dolgot leszámítva nekem bevált. De most egy kihagyhatatlan cserebere miatt megváltam tőle.
Viszont annyira megszoktam hogy a kezemen volt,hogy máris keresem az utódot.
Szintén sim kártyás kellene,de lehetne jobb a térereje,+ a bluetooth is lehetne stabilabb,és nem lenne baj,ha többet bírna az akku,de nem baj,ha nem.

Külsőre maradjon ez a forma.

Max 10k-t szánnék rá. Tudtok valami jót?

(#757) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

Van valami baj az Oukitel órákkal, hogy senki nem használja, senki nem ajánlja őket? Papíron jók, az okostelefonjaik jók, mi lehet gond velük?

(#758) Aryon87 válasza air (#754) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem eddig tetszik, az alapdolgokat hasznosnak látom, na meg látom az időt is anélkül hogy a telefont kelljen elővennem hogy hány óra van :D

Éjjel nekem a teló 3%-ot merült csak, úgy hogy minden létező xar be van rajta kapcsolva, most ugye a BT is.
Viszont most néztem, valóban az android rendszer a 2. helyen, és az android operációs rendszer a 3. helyen tanyázik 15-20% közti fogyasztásokkal..

Az óra beüzemelése előtt is fent voltak, valszeg a Guglinál megint bűvölnek valamit.
Ami nekem a telót meríti az a Pokemon Go :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#759) Land


Land
veterán

Kicsit beleástam magam ebbe az okostelefon dologba.
30-50 dollárnál jelenleg nem adnék ki többet érte. Ennyiért 240*240-es felbontású kijelzősök vannak. 50 dolcsiért már IPS kijelzővel. MTK processzor van bennük és saját rendszer.
Némelyik tud fogadni SIM-et, meg micro SD-t. Az üzemidejük 1-2 nap, de inkább előbbi. 64 mb ram van bennük és 128 mb rom. Ez elég karcsú, nem sok mindenre elég.
A tudásuk nem tűnik rossznak, de nekem ez a napi töltögetés nem gyere be.:(

Így lehet, hogy egy Martian Notifier mellett teszem le a voksomat. Egy sima óra japán belső szerkezettel (maga az óra gombelemmel működik és 2 évig üzemel, aztán elemcsere, tehát független a kijelzőtől) és alul egy pici OLED kijelzővel, mely igazából csak értesítéseket közöl. Arra jó, hogy mikor a telefon zsebben van (vezetés, busz, séta, melózás stb) és érkezik üzenet, viber üzenet, fb üzenet vagy hívás, akkor ezt kijelzi. Minden értesítéshez külön rezgőmintákat lehet beállítani és tudjuk, hogy milyen jellegű dolgot kaptunk+ tud csendes ébreszt is. Cserébe 1 hétig bírja egy feltöltéssel. Jelenleg már a kezdeti 130 dolláros árról 30 dollárra lement. Ennyiért korrektnek tűnik.

Szerintetek? Tetszenek ezek a kínai színes kijelzős okosórák, melyekben millió funkció van, de nem tudom maga a kijelző mennyire vállalható, mennyire döcögnek azzal a sovány ram mennyiséggel, mennyire igaz, hogy minden nap töltenem kellene azokat.
Tehát látszólag korrekt funkciók, színes, csilivili kinézettel VS sima óra kinézet, egyszerűbb kijelzővel, stabil működéssel, értesítések megkapásával és kiváló üzemidővel. No meg ha lemerül az okosóra része, az analóg óra még mutatni fogja az időt :U

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#760) Aryon87 válasza Land (#759) üzenetére


Aryon87
félisten

Nekem a K88H elso full feltoltes utan 24 orat kibrt, de jelzett is boszen. Most ejfelkor indul a 2. ciklusa. Ki kell birnia mig hazaerek. Ha ezt megteszi, akkor panaszom nem lesz ra.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#761) flegga92 válasza Land (#759) üzenetére


flegga92
senior tag

Én a régi SonyEriccson MBW óráit hiányolom. Kár, hogy már szinte mindbe meghalt az OLED kijelző amibe nem az pedig baromi drága (és ki tudja mikor adja meg magát a kijelző).
Amit te linkeltél azok sem rosszak, gondolkozom erősen rajta.

(#762) AndrewBlase válasza Land (#759) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hol találkoztál Te 30$-os Martian Notifier-el? :Y

Miért mindig én???

(#763) Land válasza AndrewBlase (#762) üzenetére


Land
veterán

link

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#764) AndrewBlase válasza Land (#763) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Köszi! Ez érdekes, mert a tegnap linkelt gyártói oldalon 129 dodóért adják, hogyan tudja akkor az amazon uszkve 30 $-ért adni? :F

De tény, hogy az a pénz nem pénz érte (ha tényleg az kapja az ember, nem egy hamisítványt). Van már egy dz09 (nek mondott szvsz fake) órám, és egy I5 Plus karperecem (amivel meg vagyok elégedve), de ez a 32 dolcsis fekete most megmozgatta a fantáziámat. :K

Miért mindig én???

(#765) Land válasza AndrewBlase (#764) üzenetére


Land
veterán

600+ értékelés alapján okés.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#766) AndrewBlase válasza Land (#765) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Az is igaz! :C

Miért mindig én???

(#767) flegga92 válasza Land (#765) üzenetére


flegga92
senior tag

Ha esetleg megrendeled mindenképp számolj be, ennyit én is adnék érte.

(#768) Land válasza AndrewBlase (#766) üzenetére


Land
veterán

Price: $32.16 & FREE Shipping on orders over $49.

Ez annyit jelentene, hogy 49 dollárért kellene rendelni?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#769) air válasza Land (#768) üzenetére


air
nagyúr

Akkor ingyenes a szállítás, ha legalább $49 értékben rendelsz.
Vagyis venned kell még mást is. Vagy fizeted a szállítást.
(+ itthon az ÁFÁ-t, és a vámkezelés költségét)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#770) Land válasza air (#769) üzenetére


Land
veterán

Tehát ha 2-en rendelünk ingyenes lesz a szállítás. Vámtól annyira nem tartok, legalábbis én még nem futottam bele...
Amúgy ami nekem feltűnt, hogy sajnos a fekete verziónál nincsenek percosztások, a mások kettőnél meg vannak... Pedig nekem a fekete tetszik, de köböljem az időt? :(

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#771) AndrewBlase válasza Land (#768) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Állítsd át a szállítási címet Hungaryra, és máris free post.

Miért mindig én???

(#772) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Most nézem, ebben nincs alvásfigyelő/monitorozó, lépésszámláló? :O

Miért mindig én???

(#773) Land válasza AndrewBlase (#772) üzenetére


Land
veterán

Nincs. És mint mondtam a feketénél eléggé zavaró a perc beosztás hiánya...

Aryon87: No milyen az óra mindennapi használatra? Tehát érdemes 50 dolcsis kínai órát venni vagy érdemes gyűjtögetni egy 100 dolcsisra? Nem létszükség nekem az okos óra. Inkább legyen jó, mint olcsó. :D

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#774) Aryon87 válasza Land (#773) üzenetére


Aryon87
félisten

Jo az ora. Szoftveresen nincs vele gond. Akkuban 1 nap amit bir, 300mAh az akksija, nalam eleg surun ertesit, igy ertheto a merulese + ejjel hasznalom az alvasmonitorozast is.
A hozza valo program a telefonon viszont eszi az akksit, legalabbis elso helyen van a fogyasztok kozt, megelozve a kijelzo fogyasztasat..
Es kell a program sajna, maskep "buta ora" lesz :D

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#775) air válasza Land (#773) üzenetére


air
nagyúr

Ha már $100 szánsz egy órára, akkor szánj 100 Eurót, és rendelj egy Pebble Classic-ot!
Az okosóra tényleg annál kezdődik.
Nekem tegnap jött meg. Zseniális.
A kínai okosórák gyerekjátékok.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#776) Pancsermeste válasza dkaro (#609) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Szia!
Mennyire vagy megelégedve az R11-el?
Lehet, én is beszerzek egy ilyen csodát, csak még vacillálok... a K88H is tetszik, és nagyobb az aksija, viszont infra nincs benne. :U

-= Pancsermeste® =-

(#777) anonimus25


anonimus25
tag

sziasztok,van valakinek tapasztalat okoskarkötővel kapcsolatban,ilyennel is szemezek.lejjebb linken van egy. valaki használt ilyet vagy ehhez hasonló kütyüt?

[link]

[ Szerkesztve ]

A majom egy okos állat aki hülyéskedik,az ember meg egy hülye állat aki okoskodik.

(#778) hukegyei


hukegyei
csendes tag

Sziasztok. Ehhez az órához mit szóltok? KingWear KW88. Mostanába jelent meg ahogy olvasom. Amoled kijelző (400x400) sapphire crystal, Android 5.1 OS. 512Mb RAM. 4GB flash, SIM Slot, 350mAh battery. GPS, bluetooth 4.0. stb...

[Gearbest]

Youtube

(#779) partytime25


partytime25
tag

Sziasztok...

Kellene egy kis help.... Szeretnék venni okos órát karkötőt viszont ami a legfőbb baj telefont nem szeretnék cserélni.... Windows phone telóm van jelenleg amit találtam hogy tuti jó az a fitbit kiegészítők.... viszont borsos az ára a kinai utánzatokhoz képes de azoknál mind androidot ir csak!

Esetlek működhet más okosóra is a fitbit appal vagy az kizárt? ...

Esetleg javaslat...

Köszönöm

(#780) Jorgos01 válasza Aryon87 (#774) üzenetére


Jorgos01
tag

Szia!
Tegnap megérkezett nekem is a K88H.
Ami nagyon nem tetszik, hogy kb 5 méter után :W a telefon és az óra között a BT kapcsolat megszakad. Egy Huawei P8 Lite-al van összekötve.
Továbbá ha a kapcsolat megszakadt, akkor azt automatikusan nem állítja újra, hanem újra kell indítani a BT kapcsolatot.
Neked hány méter után szakad meg a BT, esetleg, aki használja ezt a típust milyenek ezzel kapcsolatban a tapasztalatai.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#781) DrBubo77 válasza Jorgos01 (#780) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az úgy tényleg elég kevés.
És jelzi az óra, hogy megszakadt a kapcsolat? Mert akkor a lopásgátlásra remekül használható. :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#782) Jorgos01 válasza DrBubo77 (#781) üzenetére


Jorgos01
tag

Igen jelzi, de ez nem vigasztal. :(((

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#783) Aryon87 válasza Jorgos01 (#780) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam is megszakad, ha pl a szobabol a konyhaba jovok. De a panel ugye full beton, ami csunyan fogja a jeleket. A router se birja a jelet az erkelyig kiadni, 2 falon kell atmennie annak. Gyengen foghato, de a telo inkabb ledobja a wifit es mobilnetre valt.. (Ezt megoldottam egy repwaterrel)
Az ora kb ugyanigy van. Nalam 10bol 9x visszakapcsolodik.
BT fulhalgatom is nyekereg ugyanezen a tavolsag alatt, igy nem mergelodom az ora miatt.
Nyilt teruleten meg nem teszteltem az ora hatotavjat.

Javaslom a Mediatek Smartdevice app-ot feltenni a telora a Fundo Wear helyett. Utobbi zabalja az akkut csunyan. Igaz az alvasmonitorozas igy kukazodik, de az akksiidoert barmit :D
Sot, az ora is jobban birja most mar.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#784) Jorgos01 válasza Aryon87 (#783) üzenetére


Jorgos01
tag

Ez a BT dolog elég elszomorító. :((
De legalább neked az esetek többségében visszakapcsolódik. Már ha erre találnék megoldást az is jó lenne, bár ez sem tökéletes megoldás.
Nekem pont az lenne a lényeg, ha kimegyek az irodából a folyosó végén található másik irodába (ami kb. 20 m), akkor a telefon hordozása nélkül is tudjam, ha kerestek vagy jött valami üzenet.

Nekem a FunDo SmartDevice van feltelepítve. A Mediatek Smartdevice mennyiben különbözik, ettől?

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#785) Aryon87 válasza Jorgos01 (#784) üzenetére


Aryon87
félisten

A fundon
az zabalja az akksit, legalabbis nekem legelso helyen volt a fogyasztasban.
A masik azbegy alapprogi, de legalabb vele az ertesitesek jonnek + a hivas es sms.
Alvasmonitorozas meg a tobbi ilyen az nincs benne.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#786) Pancsermeste válasza Aryon87 (#785) üzenetére


Pancsermeste
őstag

+ Jorgos01:

Azt megtudnátok mondani, hogy BT v3.0-ás telefonnal is párosodik? Az MTK2502 elvileg tudja mind a kettőt, bár nem tudom, mit jelent ez pontosan: "Bluetooth version: Bluetooth 3.0/4.0 Double Mode"
Az appon belül nincs lehetőség kiválasztani csak a v3.0-át? - bár lehet, hogy az óra szoftvere csak a 4.0-át támogatja... :U

-= Pancsermeste® =-

(#787) Aryon87 válasza Pancsermeste (#786) üzenetére


Aryon87
félisten

Kell tudnia, mivel az ora 4.0, igy visszafele kompatibilis, ahogy az USB 3.0 is a korabbiakkal :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#788) Pancsermeste válasza Aryon87 (#787) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Igen, elméletben kellene tudnia, csakhogy több helyen azt látom, hogy: "BT v4.0 or above", valamint az app-hoz is több helyen azt írják, hogy: "APP download, only support Bluetooth 4.0".
Tehát úgy sejtem, hogy az óra tud csatlakozni a telefonhoz v3.0-án is, csak az app nem biztos, hogy kezeli, ill. olyan protokollt használna, amit a v3.0 nem ismer.
Ezért lenne jó konkrét tapasztalat, hogy működik-e a gyakorlatban is.

-= Pancsermeste® =-

(#789) Stylerr


Stylerr
addikt

Sziasztok!
Az okosórát csak úgy lehet használni, ha a telefon Bluetooth távolságon belül van és Bluetoothon keresztül kapcsolódnak egymáshoz?

(#790) air válasza Stylerr (#789) üzenetére


air
nagyúr

Nem. A funkciók nagy része telefon nélkül is működik.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#791) DrBubo77 válasza Stylerr (#789) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az attól függ, milyen funkciót szeretnél használni.
Az értesítésekhez mindenképpen kell a BT kapcsolat.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#792) Stylerr válasza DrBubo77 (#791) üzenetére


Stylerr
addikt

Stopper, lépésszámláló.

(#793) DrBubo77 válasza Stylerr (#792) üzenetére


DrBubo77
addikt

Azok mennek telefon nélkül is.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#794) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Üdv!

DZ09, W8 és hasonló órákra telepíthető alkalmazás?
Wifi kapcsolat melyikben van?
Vagy bluetoothon keresztül is képesek netre kapcsolódni?

#?*@&!

(#795) AndrewBlase válasza zeon.hu (#794) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A DZ09-hez kell a sim kártya. Anélkül nem megy netre. (Wifi nincs rajta.) De amúgy is elég gyatra, nemrég írta egy fórumtárs itt.

Miért mindig én???

(#796) zeon.hu válasza AndrewBlase (#795) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Akkor az kiesett.

Viszont az alkalmazások telepíthetősége is fontos lenne, nem csak a net.

#?*@&!

(#797) air válasza zeon.hu (#794) üzenetére


air
nagyúr

Alkalmazás nem telepíthető a kínai "okos" órákra.
Ha ilyet szeretnél, akkor Android Wear, Tizen OS vagy Pebble jöhet szóba.
Nekem utóbbi van, pont egy hete.
Az okosóra annál kezdődik.
A kínai csodák játékszerek.
Vannak olyan órák, amik LP-t vagy KK-et futtatnak. Egy ilyenek a tesztjét olvashatod a MA-n.
A szíja jó. :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#798) Jorgos01 válasza air (#797) üzenetére


Jorgos01
tag

Az órán keresztül a Pebble-vel lehet beszélni?

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#799) zeon.hu válasza air (#797) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Azt olvastam, képes vagyok kihagyni :)

#?*@&!

(#800) DrBubo77 válasza Jorgos01 (#798) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nem. A Pebble a márkája.
A legutóbbi teszt ebből a márkáról, de van több is.

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.