Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19001) poolbig válasza Tikakukac (#18998) üzenetére


poolbig
aktív tag

Na látod! Aki kicsiben csinálja, kicsi valószínűséggel sz :) pik. Az egy évet fél lábon ki fogja bírni, utána meg ha szervizeltetni kell, tök mindegy a szerviznek honnan van az óra. Nem hamisítvány, szóval fogják javítani ha kell. De ha egy év után behal, biztos, hogy kalapáccsal szétcsapom és elküldöm a Garmin-nak. De nem lesz ilyen, én tudom, érzem. :DD

(#19002) poolbig válasza arcitec (#19000) üzenetére


poolbig
aktív tag

Ha frissül a román nyelv, majd szépen frissítem és is az órát. Egy txt fájl felmásolását egy mappába nem neveznék mókolásnak. Nekem ennyit megér a mínusz 25-30 ezer forint.

[ Szerkesztve ]

(#19003) Tikakukac válasza arcitec (#19000) üzenetére


Tikakukac
titán

A meglepi akkor van amikor az óra gariból visszatér 2 hónap után egy román munkalapra rakott ákombákom értesít róla, hogy amúgy minden rendben van vele és ennyi volt.

True story, ilyenből van egy kalapravalóm.

Ezért kéne már most visszaküldeni, megvenni hivatalos forrásból és lehetne majd garizni a Samsungon keresztül, ugyanígy lenne default magyar nyelv, amit nem kéne mókolással minden update után újra feltolni. De amíg a user imádja ha szivatják, addig nem csoda, ha ők is nyomják fullba.

poolbig: Nyugtass meg, hogy nem reál területen dolgozol :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19004) poolbig válasza Tikakukac (#19003) üzenetére


poolbig
aktív tag

De, reál területen dolgozom. :DDD
Ennek viszont semmi köze ahhoz, hogy nekem még nem volt rossz tapasztalatom és ebből adódóan piti problémának vélem ezt a nyelvi fájl kérdést. Ennek inkább a makacsságomhoz, ahhoz, hogy szeretem magam megtapasztalni a dolgokat (még ha rosszak is) van köze, ami emberi tényező, nem képzettségfüggő. Majd ha lesz rossz élményem, akkor onnantól kezdve én is fújolok egy ilyenre. Ha meg visszajön románul, akkor átállítom angolra és kész, a román doksit meg lefordíttatom a Google-al. :D
S, mint említettem nekem megéri azt a pár 10 ezres mínuszt, hogy időnként belépek az órám mappaszerkezetébe, nem érzem szívatásnak. Lényegében maradhatna angol is, de ha már megoldható a magyar nyelv, miért ne? :)
Amúgy nyugtass meg, hogy azért szerinted is megjavítják akármilyen forrásból lett beszerezve, nem fogják 2-3 szoros szorzóval számolni a javítási összeget, vagy esetleg kivetett páriaként visszaküldeni, hogy ők aztán ehhez hozzá nem nyúlnak, mert a csúnya, gonosz, "kitudjahonnanszereztebe" webshopból volt vásárolva.
Ez utóbbi kérdésem csak költői, nem kell rá válaszolni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19005) Tikakukac válasza poolbig (#19004) üzenetére


Tikakukac
titán

A kevés termék kicsi valószínűségre írtam, hogy ez így azért durva.

Kanyar nélkül kaptunk vissza úgy nem egy laptopot, amit nem csinálták meg cserébe még össze is cseszték. Ha ez megnyugtat akkor igen, itthon a Samu nem nyúl hozzá, ez megy ki szépen Romániába:B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19006) Tikakukac válasza Tikakukac (#19005) üzenetére


Tikakukac
titán

A kevés termék kicsi valószínűségre írtam, hogy ez így azért durva. Kanyar nélkül kaptunk vissza úgy nem egy laptopot, amit nem csinálták meg cserébe még össze is cseszték. Ha ez megnyugtat akkor igen, itthon a Samu nem nyúl hozzá, ez megy ki szépen Romániába Azok a tuti munkalapok Istenem, aztán fordítás aztán megy a huzavona, csodálatos.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19007) poolbig válasza Tikakukac (#19005) üzenetére


poolbig
aktív tag

A "kevés termék, kicsi valószínűség" egy elég sztereotip megjegyzés volt tőlem, bocs. :D De azért egy lineáris regressziót rázavarnék az adataitokra, vannak-e összefüggések. Jó, csak viccelek.
Akkor ezek szerint amelyik nyelvi fájl van beállítva alapértelmezettnek, abba az országba küldik javítani? Ha marad az angol alapértelmezett? Jó, csak tudod, kezdek felkészülni a legrosszabbra. :DD

Amúgy meg hát látod, az általad leírt (és általam elfogadott) nyilvánvaló kockázatokat vállalom és viselem a következményeket ha lesznek, szóval engem nem kell meggyőznöd, mert igazad van, csak hát a pénz nagy úr. :)

[ Szerkesztve ]

(#19008) poolbig válasza Tikakukac (#19006) üzenetére


poolbig
aktív tag

De ha linkelsz egy olyan Vívoactiv 4-et, ami nem sokkal több, mint 88e Ft és tuti magyar piacos, akkor hajlandó leszek elgondolkodni a dolgon. :R

[ Szerkesztve ]

(#19009) Tikakukac válasza poolbig (#19007) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem, nem oda küldik. Az emag egy román cég, romániai székhellyel és főleg onnan származó termékekkel. Ezért tapasztalod, hogy nincs benne magyar nyelv sem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19010) Tikakukac válasza poolbig (#19008) üzenetére


Tikakukac
titán

Biztos nem keresek másnak csak úgy terméket szabadidőmben. Ha neked így jó, legyen úgy. Csak sajnos amikor para van ugyanezen emberek írják be, hogy szemét mocsok xy márka, elhajtottak a garis cuccommal.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19011) arcitec válasza Tikakukac (#19009) üzenetére


arcitec
addikt

Egyébránt megvették a magyarok, mégpedig az Extreme Digitál. Tehát talán azért mára már nem teljesen u.a cég. ;)

[ Szerkesztve ]

(#19012) Tikakukac válasza arcitec (#19011) üzenetére


Tikakukac
titán

Rosszul tudod :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19013) prolad válasza poolbig (#19008) üzenetére


prolad
őstag

Még mindig 88 ezer a Vivoactive 4? És az a kínálat olcsóbb része? Jól tartja az árát, 2 éve is ennyi volt.

(#19014) poolbig válasza Tikakukac (#19010) üzenetére


poolbig
aktív tag

Pedig olyan rendi lennél. :DD :DD :DD :DD
Amúgy megkerestem én magamnak, de nem láthatom előre melyik cég honnan szerzi be a cuccot. Azt hittem, neked van tuti módszered erre, vagy ismersz olyan céget, amelyre esküszöl, hogy magyar piacosat árul.

[ Szerkesztve ]

(#19015) poolbig válasza prolad (#19013) üzenetére


poolbig
aktív tag

Bizony: https://okosora-aktivitasmero.arukereso.hu/garmin/vivoactive-4-010-02174-p498037380/

(#19016) poolbig válasza Tikakukac (#19012) üzenetére


poolbig
aktív tag

https://www.portfolio.hu/uzlet/20190321/egyesul-az-extreme-digital-es-az-emag-318195

(#19017) kinder93 válasza Melorin (#18982) üzenetére


kinder93
aktív tag

Xiaomival nekem is gyakran volt problémás a gyári időjárás frissítése, annak gyakorisága. Legjobb tapasztalatom Samsunggal van e téren. A legrosszabb meg talán az iPhone-ok esetében.

(#19018) Memmaao válasza arcitec (#19000) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem fog meglepődni, sima szerkesztő programban az első sorban lévő verzió számot fel kell skálázni a jelenlegitől egy jóval nagyobb számra és soha nem.fogja elérni a szovegfajl frissítés azt a számot így nem fogja cserélni mert újabbnak fogja érzékelni a jelenlegit.

My name is Bond, James... Dean.

(#19019) Tikakukac válasza poolbig (#19016) üzenetére


Tikakukac
titán

Könyörgöm, olvassátok már el, hogy mi is történt a két céggel valójában, mert pusztulat módon rossz nézni is a félinfókból kipörgetett totálisan mellélőtt konklúziót.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19020) Melorin válasza kinder93 (#19017) üzenetére


Melorin
addikt

Inkább levettem az óráról az időjárás widgetet, így nem idegesít, hogy nem jót mutat :DDD De amúgy vicc, hogy mennyire nem működött sosem az időjárás kijelzése a kütyükön. Bármit veszek, mókolni kell vagy kikapcsolni, mert idióta dolgokat művel. A TV-n, telefonon, órán, Kodin, stb.

Más: Tudnátok ajánlani valami nagyon kényelmes, bőrt nem irritáló anyagú 20mm széles óraszíjat, ami nem takarja ki a HR szenzort?
Én most vettem egy nylon szíjat a fenixhez, de valahogy ez alatt is enyhén viszket a bőröm. Látatlanban már nem mernék mást kipróbálni, inkább hagyatkoznék mások véleményére ami már bevált. :R

(#19021) arcitec válasza Tikakukac (#19019) üzenetére


arcitec
addikt

Azért dobhatnál linket a kérdéskörre, ha már olyan jól informált vagy .... :K

(#19022) Tikakukac válasza arcitec (#19021) üzenetére


Tikakukac
titán

Csupán kijártam az általánost és megtanultam olvasni. Parancsolj, itt a forrás. Ugyanaz, amit a kolléga is betolt és ő sem olvasta el, csak linkelt csípőből.

Kicsit segítek is egyúttal:

Egyesül a magyar Extreme Digital és a dél-afrikai Naspers csoporthoz tartozó eMAG magyarországi leányvállalata

A két e-kereskedelmi cég összeolvadásával létrejövő új cégben 48 százalékos részesedése lesz az Extreme Digitalnak, 52 százalék az eMAG hazai leányvállalatának.

vs.

Egyébránt megvették a magyarok, mégpedig az Extreme Digitál.

Úgyhogy valami tényleg történt, de nem vették meg a magyarok az emagot és főleg nem az edigi tette ezt :B

OFF end részemről.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#19023) arcitec válasza Tikakukac (#19022) üzenetére


arcitec
addikt

Te nem kicsit vagy ám pimasz. E szerint gyerek szobád sem volt. :DDD
De azért köszi ... :D

(#19024) Memmaao válasza arcitec (#19023) üzenetére


Memmaao
addikt

Ne bántsd, látod hogy szakembör! :DDD Millió esettel a tarsojában, hogy miért nem jó az edigital.
(Én sem vagyok oda értük, ahogy az extreme sem a szívem csücske, de főként azért, mert rendszeresen sérült csomagolással bírnak a termékeik, ezért én többnyire bolti átvétel mellett döntök náluk.) Nekem eddig soha nem volt problémám, ha náluk vett terméket kellett gariztatni. Egyiket sem küldték el román sufniba. Volt amit a márka hivatalos magyarországi szerviz partnere nálam háznál javított, a legtöbb esetben vadiúj termékre cserélték. 🤷
Ettől függetlenül Garmin terméket én is csak hivatalos magyar navi gate matricá, hazai forgalmazói garanciával bírót vennék. Instinct és tactix delta solar is lett gariban vadiújra cserélve nálam.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#19025) nfsu17


nfsu17
veterán

Hello.

Gyakori hiba az, ha az óra 6 percet siet?
Auto frissítés órán ON, eddig jól is ment.
Most vettem észre, hogy siet.
Garmin Venu Sq
Az appban a szinkronizálás lement, amúgy minden működik, üzenetek jönnek, stb.
Majd kikapcsolom, vissza, talán jó lesz, de ezen kívül lenne még más megoldás?
...
Na.
Nem kellett kikapcsolni, csak elindítottam egy biciklis edzést, megtalálta a gps-t, leállítottam, és visszalépve a főmenübe már a pontos idő fogadott.
Az a baj, hogy én nem használom a sportokat, és a gps-t.
De ezt nem a telóról veszi? Az időt?

;.....

A MediaMarkt navi-gate matricával küldte az órám, ha ez vkinek hasznos info lenne

[ Szerkesztve ]

(#19026) lovace válasza poolbig (#19014) üzenetére


lovace
aktív tag

Pont a Garmin termékekre van tuti módszer:
A garmin.hu-n fel vannak sorolva a hivatalos partnerek. Ha onnan veszed, akkor a garanciaidőn túl is él a fix díjas csere lehetősége. Garmin termékeket ugyanis nem szervizelnek Magyarországon, ha hivatalos partnertől veszed egyből cserélik.

(#19027) ( V ) válasza lovace (#19026) üzenetére


( V )
veterán

Pontosan:
:K
Viszonteladók

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#19028) arcitec válasza lovace (#19026) üzenetére


arcitec
addikt

Na na csak óvatosan, mert nem feltétlen (én úgy tudom) minden esetre ezt le kell ellenőrizni...
Magyarul némely boltban lehetnek kivételek, de példul Zergénél tuti nem...;)

[ Szerkesztve ]

(#19029) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Régebben több embernél is olvastam, hogy szívtak a Garmin Connect appjával mert leszívta állandóan a telefon akkumulátorát. Lett erre valami megoldás? Kicsit olyan érzésem van hogy nekem is szivogatja a háttérben, nem durván de azért érezni.

(#19030) Buckey


Buckey
senior tag

Sziasztok!
Tegnap felhomályosítottak, hogy a Garmin órákra letöltött számlapok használatakor a gombok megnyomása után egy kicsit késve lép be az adott menübe. Én meg azt hittem, hogy valamit elcsesztem a szerkesztéskor, viszont hibát nem találtam. :DDD
Mondjuk elég ciki ebben az árkategóriában az ilyesmi, mert erről sincs hivatalosan semmi infó. Vagyis, én nem találtam. :(
Úgyhogy, ha valaki, aki birtokol Garmin Instinct 2 Solar-t, és van kedve, az nyugodtan felteheti az általam kreált számlapokat (amit én is használok), vagy letölthet másikat az oldalról, esetleg maga is szerkeszthet (és nem csak Garmin Instinct 2 Solar-hoz).
Garmin Instinct 2 Solar Watchfaces:
[Világos háttérrel]
[Sötét háttérrel]

(#19031) nfsu17 válasza Babetta-X (#19029) üzenetére


nfsu17
veterán

Ha nem is szívja, de azért kevesebb az üzemidőm...viszont nehéz egzakt számokat mondani, mert ez már egy 2,5 éves teló, GC app nélkül sem volt már acélos. De azért jobban merül, az tény.
Nálam a MIUI akkukímélő nincs bekapcsolva, azaz nincs korlátozás a GC-re.
Mégis kilövi a MIUI. :D Reggelre már nincs ott az app a mem-ban. De ettől még megjönnek az üzik.
Lehet kipróbálom a default állapotot, azt, ami a legtöbb progira be van lőve, a MIUI akkukímélő módot.

(#19032) lovace válasza arcitec (#19028) üzenetére


lovace
aktív tag

Zerge,sarkcsillag,multinavigátor, mediamarkt tuti csak hivatalost árul. Egyébként nagyon egyszerű, ha a Navi-Gate Kft matricája rajta van a dobozon akkor hivatalos, ha nincs vissza kell küldeni.

(#19033) zeon.hu válasza nfsu17 (#19025) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

De, a telefonról.
Yettel kártya?
Ma komoly gondok voltak náluk, többen is panaszkodtak, hogy pl pontatlan az óra a telefonon (se net, se telefonálás nem ment ma náluk).

#?*@&!

(#19034) nfsu17 válasza zeon.hu (#19033) üzenetére


nfsu17
veterán

Van Yettel is, meg Digi is.
De az órás gps trükk helyrehozta.
De mobilon pontos volt az óra szvsz.

(#19035) zeon.hu válasza nfsu17 (#19034) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam az óra egyiken se állítódott el (Xiaomi telefon, Galaxy Gear S3), de okozott ilyen hibát is a mai leállás.

#?*@&!

(#19036) Memmaao


Memmaao
addikt

Ma megjött a Skagen hybrid HR óra. Tegnap kellett volna, de az időjárás miatt nem ért ide, így kihozta ma az UPS. Tényleg intuitív a használat tanulása, mert nincs semmi infó a küldött használati utasításban. Van is pár bosszantó dolog, amin lehetne változtatni. De összességében 100€ bitang megért! Az e-paper kijelző nagyon adja!

My name is Bond, James... Dean.

(#19037) ( V ) válasza Memmaao (#19036) üzenetére


( V )
veterán

Nagyon szép :C

Mikor küldöd vissza? ;]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#19038) Memmaao válasza ( V ) (#19037) üzenetére


Memmaao
addikt

Amint elkezd párásodni a kijelző belül. Ezeknél ez tipushiba.

My name is Bond, James... Dean.

(#19039) Ernesst válasza Memmaao (#19038) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Kérlek, mondj még negatívumokat róla, mert most néztem meg egy bemutató videót róla, és sajnos nagyon tetszik. Én itthon most már kikapok, ha megint hazahozok egy új órát. :D
Amúgy komolyabbra fordítva a szót, Pebble-t használtam sokáig, nem nagyon sikerül tűzbe jönni azóta okosóra téren, de ez most úgy érzem, nagyon tetszene. Később szívesen olvasnék róla tapasztalatokat, ha már "megismerkedtetek".

(#19040) anrb válasza lovace (#19032) üzenetére


anrb
aktív tag

Az FR745-öm az Aqua-tól van. Navi-Gate forgalmazású, de már nincs rajta Navi-Gate matrica. Fel kell hívni őket, és ha mégsem tőlük származik, élni kell az online vásárlás adta elállás lehetőségével.

(#19041) prolad válasza Babetta-X (#19029) üzenetére


prolad
őstag

Nálam nem volt vele ilyen gond sose, Xiaomi/BlackShark, Huawei és Samsung rendszeren se, android 10, 11 és 12 mellett (pedig Huaweinél a nem hivatalos Play Storeból lett letöltve éa frissítve, nem tudom mennyire kell hozzá GMS).

Most azt mondja Samsungon (Fold 2, amiben amúgy sincs túl nagy akksi), hogy 0.3%-ot használ a Connect. És nem hiszem, hogy hibernálva lenne, mert insights üzeneteket kapok.

(#19042) ( V ) válasza Memmaao (#19038) üzenetére


( V )
veterán

Atyaég... :Y azért az milyen már, kb a Thaiföldön vett utánzatokkal volt utoljára ilyen gondom.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#19043) Memmaao válasza Ernesst (#19039) üzenetére


Memmaao
addikt

Az az igazság, hogy a 104€ amazonos ár mellett elég nehéz negatívumot mondani! Az e-paper kijelző uber király! A rendszer intuitív, már csak azért is, mert nincs semmi leírás hozzá. Vannak bosszantó apróságok, a felület beállítása kicsit macerás, de ha rájön az ember, mire gondolt a fejlesztő, akkor rendben van. Minden gombnak van rövid és hosszú nyomás funkciója, a rövid programozható csak. A háttérvilágítás jópofa, a lépésszámláló pontos, egyelőre a pulzus is annak tűnik.

#V: hát ja, az a 3ATM nem sok. A Fossil, citizen, Skagen esetén is van párásodás ezeknél a modelleknél. 5-10ATM jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#19044) Nogren válasza Nogren (#18731) üzenetére


Nogren
csendes tag

Sziasztok,

A páromnak bejött a Amazfit GTS mini és szerintem is egész pofás, érdeklődnék mi az ami esetleg ennél többet tud? vagy ajánlottabb? vagy mitől vannak 200K+ órák is :)

Ami fontos nem szeretnék bumszli/rikító órát, az összeg első körben 50k körül (ha valmai extrém jó ajánlat akkor 80k).
Ami tudjon az főként az előzőben meghatározott:

Ami jó lenne:
- pulzus mérés
- kalória számláló
- sport tevékenységek beazonosítása
- lépésszámláló
- stabil kapcsolat a telefonnal
- több napos / akár hetes működés töltés nélkül (itt az Amazfit GTS mini azért elvérzik, jó ha 3-4 napot bír)
- értesítés megjelenítés (nem kell telefonálni rajta)

Előny ha:
- érintőképernyős
- véroxigént mér
- alvás mérés / elemzés
- telefon felvétele (hívás fogadása, de a telefonon nem a karkötőn beszélve)
- NFC

Thx előre is :R

(#19045) Balázs_Sz


Balázs_Sz
csendes tag

Sziasztok,

kislányom hallássérült, ezért nem hallja az ébresztőt. Szeretnénk neki egy okosórát, ami rezeg a kezén és így fel tud kelni reggel. Viszont még csak 7 éves, ami limitálja a lehetőségeket, ill. vannak spec igényeink.

Olyan lenne jó, ami
- mutatós órát jelenít meg (vagy tud olyat is, nem csak digitálisat), mivel szeretnénk, ha megtanulná leolvasni az időt;
- csak alapszolgáltatásokat nyújt. Nincs rajta internet, képek, zene, játék, akármi, ami lekötné a figyelmét napközben, tanórán, stb. Vagy lehessen kikapcsolni ezeket;
- csajosan néz ki.

Tehát alapvetően csak az ébresztő kell nekünk, meg hogy mutassa az időt.

Tudtok ebben segíteni?

(#19046) zeon.hu válasza Balázs_Sz (#19045) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Karkötő lenne neki jó, már a mérete miatt is.
Xiaomi Mi Band vagy Huawei Band. Lányos kinézet a szín kiválasztásával megoldható.
Sok típus van, utóbbira biztosan van analóg óra is.
Értesítéseket és egyebeket ki lehet kapcsolni, ha nincs telefonja (vagy nincs nála), akkor még ezt se kell.

#?*@&!

(#19047) ( V ) válasza Balázs_Sz (#19045) üzenetére


( V )
veterán

Szerintem pl egy Mi Band 4, 5 vagy 6 jó lehet (méretet mondjuk lehet meg kell nézni), jó erős vibra van benne, az óra kijelző tetszés szerint válogatható (rengeteg féle fajta van), csakúgy mint a szíj és a telefon alkalmazásban be lehet állítani milyen funkciók legyenek elérhetőek az órában.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#19048) andriska0725


andriska0725
tag

Sziasztok.

Szemezgetek egy xiaomi s1watch-al, vagy egy s1 active-al a xiaomi telefonom mellé.
Valakinek esetleg van tapasztalata vele? A specifikációk szerint van benne nfc mobil fizetés, de ez vajon hazánkban is működik?
Az ára olyan 70-80 körül mozog, ha tudtok ár-érték arányban jobb órát, szívesen meghallhatom.

Szép napokat!

(#19049) KicsiRegő válasza andriska0725 (#19048) üzenetére


KicsiRegő
tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.