Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) zsolti_20


zsolti_20
senior tag

Megérkezett a mai napon a kicsike. Eszméletlenül gyors, teljes mértékben képes kiváltani a telefont munkahelyen. Valaki mintha írta volna hogy lehet telepíteni rá custom romot amivel jobb lesz az aksi idő egy kicsivel. Illetve mi lenne az a launcher amivel működésre lehet bírni a pulzusmérőt? :R

(#1802) Vyndree


Vyndree
őstag

Megérkezett nekem is ma az Y1 órám.
Feltettem a telefonomra az appot, bluetooth bekapcs, óra szinkronizál, úgy tűnik minden működik rajta. Mikor össze van kapcsolva a telefonommal és valaki hív az óra is jelez egy így rendben van.

Hogyan tudom beállítani, hogy ha a telefonomon fogadom a hívást akkor a telefonomon akarok beszélni nem pedig az órán kihangosítva. Most mindegy hol veszem fel, csak az órán hallom és azon keresztül hallanak. Melyik az az opció, hol lehet beállítani, hogy ha az órán fogadom akkor ott, ha pedig a telefonon akkor azon szeretnék beszélni?

Normál kínai olcsó órás menüje van, mint a GT08 vagy a DZ09, szerintem ugyanott kell mint azokon, akinek ilyen órája van és azt mondja, szerintem ezen is működik. A csengőhangok is ugyanazok, a menüje is szinte ugyanaz.

(#1803) Vyndree válasza Vyndree (#1802) üzenetére


Vyndree
őstag

Megtaláltam közben. Mikor a telefonomon akarom fogadni a hívást a kijelző jobb alsó sarkában vagy egy BT jel, ha azt kinyomom akkor a telefonon hallom és hallanak nem az órán.

(#1804) air válasza Vyndree (#1802) üzenetére


air
nagyúr

Valószínűleg ezen az órán sincs ilyen opció, mint ahogyan a többin sincs.
Az óra egy BT headset lényegében.
A hívás fogadása után tudod a hívás helyét a headsetről a telefonra visszairányítani.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1805) pilu01


pilu01
senior tag

Üdv
Az okos órákra tölthető számlapok méret kompatibilisek?
Értem ez alatt, ha veszek egy 400x400 pixeles kínai órát, arra rakhatók pl. a Facer témái?
Mert itt ugye ki kell választani, hogy milyen órára akarom tenni, és csak a "fuxosabb" órák vannak a listában, amiknek kisebb a felbontásuk.

(#1806) Laza... válasza pilu01 (#1805) üzenetére


Laza...
addikt

Sima kínai "okos" órára nem sok mindent tudsz feltenni (nagyjából semmit). Amire Te gondolsz, azok az órák android weart futtatnak (~100$ kategória)

Never give up!

(#1807) pilu01 válasza Laza... (#1806) üzenetére


pilu01
senior tag

Vannak kínai, android weart futtató órák?
Vagy ezek a 100$ kategória?
Mi most a bestbuy?
Köszi

(#1808) Vyndree


Vyndree
őstag

Nem tudja valaki, Y1-esen "Clock Face"-t cserélni? DZ09-en lehet, de elég mókolós, ha jól látom firmware-t is cserélni kell előtte, ennyire nem akarok belenyúlni.
Mediatek app-al gondolom nem lehet innen.

(#1809) Shirchy


Shirchy
tag

Tudja esetleg valaki mikor kezdik Magyarországon a Huawei watch 2 forgalmazását?

[ Szerkesztve ]

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#1810) Soockit


Soockit
aktív tag

Sziasztok,

szeretnék vsáráolni egy okosórát. A következő kritériumaim lennének:

-pulzus mérés karon
-csatlakoztatható mellkaspánt a pontosabb puzusdiagnosztika miatt
-elsősorban futáshoz lesz használva
-úrázási profilok, magasság (barometrikus) kijelzés, útvonal rögzítés
-előre felvihető útvonal és annak követése (egy komolyabb túraútvonal esetén kellene)
-pihenési/regenerálódási idő kijelzés
-alvás monitorozása
-napi mozgás monitorozás
-értesítések kijelzése
-hívás kijelzése, elutasítás
-zene lejátszás

Talán ahogyan felsoroltam ebben a sorrendben van a fontosság is. Abból indultam ki, hogy a pulzusdiagnosztikához szeretnék egy órát, és ha már fejlődött a szegmens akkor felvetődtek a további opciók is. Jó lenne pl, hogy egy túrázás során nem kell a telefont folyamatosan előkapni és így az órán menne a GPS, és egy nyomvonal követés. Kérdés, hogy így mennyit bírnak az órák?

Az összeg olyan 100.000 Ft magasságában leledzik amit rászánok!

Előre is köszönöm a válaszokat és segítséget! :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#1811) Shirchy válasza Soockit (#1810) üzenetére


Shirchy
tag

Ahogy én olvastam eddig,ha minden funkciót kihasználsz, akkor a legcombosabb órák sem bírják 8-10 óránál tovább. (és akkor már 100e fölött vagyunk bőven)

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#1812) keselyü57


keselyü57
tag

No1 G3 okosóra. Valaki segítsen, mert már nincs több tippem mit kellene átállítani! Ha hivást fogadok a beszélgetést ne lessen hallani az órán. A bluetooth beállításoknál ha kiveszem a média vagy a hivás fogadás hangja jelőlést akkor nem is jelez. :W

(#1813) air válasza keselyü57 (#1812) üzenetére


air
nagyúr

Egy párszor le lett már írva, hogy mit kell tenni. Kérlek, olvass vissza!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1814) keselyü57 válasza air (#1813) üzenetére


keselyü57
tag

Akkor újra visszaolvasok. Bejövő híváskor ezen az órán nincs bluetooth jel nincs a kijelzőn amit ki tudnék kapcsolni. Eddig csak ezt találtam. Kb 2000 hozzászólást visszaolvasni.... talán egyszer a végére érek.
Megtaláltam a megoldást.

[ Szerkesztve ]

(#1815) Black Phone válasza keselyü57 (#1814) üzenetére


Black Phone
senior tag

bluetooth beállításoknál, ha a telefonon kiveszed, nem jelzi a hívást, bejövő hivásnál fogadáskor, kell átváltani bluettoth helyett beszedhangszorora

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1816) consono válasza keselyü57 (#1814) üzenetére


consono
nagyúr

A telefonodon lesz a bluetooth jel, nem az órán...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1817) nyisziati válasza keselyü57 (#1812) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem G5 van, ugyanez. Nincs rá megoldás, ha párosítod a telót, akkor minden hívásnál manuálisan kell visszairányítani a hívást a telóra.
Emiatt már nem is szeretem, ha párosodnak, stand-alone eszközként használom az órát. :(((

[ Szerkesztve ]

(#1818) Vyndree válasza keselyü57 (#1812) üzenetére


Vyndree
őstag

Kilenc hozzászólást elég ha visszaolvasol.

(#1819) keselyü57


keselyü57
tag

Megoldódott az óra hangszóró probléma, köszönöm mindenkinek aki segíteni próbált! :R Egy bajom van még, de ez valószínüleg egyedi probléma, hogy az óra kijelzője végig világít amíg a telefonon hívást bonyolítok. Nem tudom sehogy a kijelzőt kikapcsolni. Sajnos ez a gyors lemerülést eredményezi.

(#1820) Vyndree válasza keselyü57 (#1819) üzenetére


Vyndree
őstag

Pár perctől nem meríti le teljesen, úgyis minden nap tölteni kell. Egy hosszabb beszélgetésnél ha aggódsz az akku miatt, akkor nyomd meg a gombját és lekapcsol.

(#1821) cikasz


cikasz
őstag

Sziasztok.
Létezik olyan okosóra vagy okoskarkötő ami realtime gps-el rendelkezik (mint egy telefon)?
Tehát ,hogy egy akármilyen felületen (web vagy app) látom merre van épp?
Fiam megy cserkésztáborba (8 éves) és jobb félni mint befosni alapon ;) :B :K
Meg talán másra is jó lenne.
köszi

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1822) kaszibat válasza cikasz (#1821) üzenetére


kaszibat
tag

Például ezek között találsz olyat.

(#1823) koxkids


koxkids
őstag

Sziasztok!

Mennyire ajánlott okosóra a Garmin Forrrunner 235? :)
Egészen jól néz ki, és tudásban illetve árban sem olyan rossz. :U

(#1824) consono válasza koxkids (#1823) üzenetére


consono
nagyúr

Ha a kijelző nem zavar, meg elsősorban a fitnesz funkciók érdekelnek, akkor jó választás. Én egy Vivoactive-ot nyúzok több mint egy éve és elégedett vagyok. A kijelző nem mindenkinek jön be, de mindig látható, cserébe ultra jó az uzemidő. Értesítések megjönnek, vannak jó számlapok, de nézd meg az elérhető appokat, hogy az elég e neked.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1825) keselyü57 válasza Vyndree (#1820) üzenetére


keselyü57
tag

Éppen ez a probléma, hogy nem kapcsol le!

(#1826) koxkids válasza consono (#1824) üzenetére


koxkids
őstag

Mi a baj a kijelzővel? :)

(#1827) consono válasza koxkids (#1826) üzenetére


consono
nagyúr

Baj nincs, csak nem aktív TFT, hanem transzreflektív. Napfényben szép, bent kevésbé, de ott is látható. Cserébe allways on, nem feketedik ki, ha nincs használva. Persze háttérvilágítást lehet kapcsolni, szóval sötétben is használható.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1828) koxkids válasza consono (#1827) üzenetére


koxkids
őstag

Nekem az pont jobban tetszik hogy folyamatosan be van kapcsolva. :)
Kicsit "órásabb".

Hol tudok nézni watchface-t? :)

Gondolom sok elég sok elérhető.

(#1829) consono válasza koxkids (#1828) üzenetére


consono
nagyúr

Http://apps.garmin.com

"In God we trust. All others must bring data"

(#1830) koxkids válasza consono (#1829) üzenetére


koxkids
őstag

Egész jók vannak :)
Ebben a kategóriában van más ajánlatot típus, márka amúgy még? :)

(#1831) cikasz válasza kaszibat (#1822) üzenetére


cikasz
őstag

köszi.
Nem tudod , hogy nincs olyan amibe nem kell sim kártya?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1832) kaszibat válasza cikasz (#1831) üzenetére


kaszibat
tag

Nem mondom biztosra, de szerintem anélkül is működik. Ha pedig mindenképp kell sim, akkor egy feltöltős is megteszi, annyit nagyon megér, hogy a gyermeked biztonságban tudd. Azt láttam hogy némelyik nem a jelenlegi pozíciót adja, hanem csak rögzíti hogy merre járt. Érdemes alaposan utánajárni, hogy melyik tudja azt amit szeretnél.

(#1833) nismoka válasza cikasz (#1831) üzenetére


nismoka
addikt

Mobilnet nélkül, hogy szeretnéd látni realtime hogy merre jár a gyerkőc? Mobilnethez meg kell a sim.

[ Szerkesztve ]

(#1834) sutaxx


sutaxx
tag

sziasztok

olyan olcsó kategóriás eszközt keresnék amivel ki tudom váltani a telefon magammal hordását futásnál.

MiBand 2 és Huawei a1 tudtommal nem alkalmasok erre telefon nélkül. Javítsatok ki kérlek, ha mégis

(#1835) seger válasza sutaxx (#1834) üzenetére


seger
addikt

A legegyszerűbb ha veszel egy olyan órát ami sim-et elfogad. Raksz bele egy feltöltős sime-et, és futáskor rá irányítod a hívásokat. Ilyen pl a dz09 (2500-4000Ft)
Vagy mindig kiveszed a sim-et a telből és átrakod.

[ Szerkesztve ]

(#1836) Tomacko


Tomacko
senior tag

Sziasztok.

Nem tudom jó helyen kérdezem-e, de ezt találtam megfelelő fórumnak. Szóval adott egy "kütyü", ami részemről azt a fő funkciót kapná, hogy a lányom mozgását tudhassam. Nem, nem vagyok paranoiás, és a leányzó sem kicsapongó fajta, szimplán, csak tudom, hogy hol élünk..... Safako smartwatch 011 nevezetű csodáról lenne szó. Mennyire megbízható, használható ez a márka ? Szóval mivel a mozgás monitorozás lenne a fő dolog, így első sorba a GPS-s képességek érintenének. Árát nézve mondjuk egy próbát megér, de még ennyit sem szeretnék kidobni potyára, ha mégsem működne jól.

Előre is köszönöm aválaszokat.

Tomi

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#1837) sutaxx válasza seger (#1835) üzenetére


sutaxx
tag

félre értettél, azért szeretném kiváltani, hogy egy kisebb zenehalgató eszközt vihessek és valami más eszköz pedig monitorozza az aktivitásomat :)

(#1838) cikasz válasza nismoka (#1833) üzenetére


cikasz
őstag

Nem tudom nem értek a technológiához. Én azt hittem ahogy a kocsiban használatos MIO gps-em például úgy van olyan óra is amihez nem kell net.

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1839) cikasz válasza Tomacko (#1836) üzenetére


cikasz
őstag

Ugyanez gearbesten 18,7 dodó ami ha van pontod még lejjebb vihető!

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1840) Szajo


Szajo
őstag

KW88 vagy hasonló "olcsó" okosórákon megy a word vagy valami hasonló? (doc,pdf ek megnyitása)

(#1841) air válasza Szajo (#1840) üzenetére


air
nagyúr

Vajon miért kellene egy 1,5"-os kijelzőn doc-ot vagy pdf-et megnyitni? ;]
Jobb esetben 240x240-es felbontáson mit lehetne olvasni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1842) Szajo válasza air (#1841) üzenetére


Szajo
őstag

Puska az egyetemen :DD

(#1843) air válasza Szajo (#1842) üzenetére


air
nagyúr

Sejtettem.
Inkább tanulj!
A puskázásból nem lesz tudás.
Csaló diplomásokra kinek van szüksége?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1844) nyisziati válasza air (#1843) üzenetére


nyisziati
veterán

"Csaló diplomásokra kinek van szüksége?"
Így van.

Instant főbelövést vállalsz? :DDD

(#1845) Szajo válasza air (#1843) üzenetére


Szajo
őstag

Értem... :D
De ez most olyan mintha bemennék az audi kereskedésbe, hogy kellene egy 700lóerős RS6 mert száguldozni szeretnék élvezni a sebességet, erre csak azt hajtanák, hogy inkább vegyél egy 2.0Dízelt a gyorshajtás bűn. :D
Szóval melyik óra az ami már tud PDF,Doc-ot is?

(Csak zárójelben megjegyzem nem én járok egyetemre nem nekem kell csalnom így nincs bűntudatom :DD )

[ Szerkesztve ]

(#1846) kaszibat válasza Szajo (#1845) üzenetére


kaszibat
tag

A hasonlatod azért sántít, mert nem mi áruljuk az okosórákat, mi csak beszélgetünk róluk. Így nyugodtan mondhatjuk, hogy tanulni jobban kifizetődik. :D

(#1847) nismoka válasza Szajo (#1840) üzenetére


nismoka
addikt

Feltelepítesz rá egy office appot és megnyitja, de nagyítót vegyél hozzá! :)

(#1848) cikasz válasza Szajo (#1845) üzenetére


cikasz
őstag

Nem, azt hajtanák, hogy vegyél egy kissebb autót és tanulj meg vezetni előbb! :K

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#1849) Szajo válasza nismoka (#1847) üzenetére


Szajo
őstag

Köszi! :)

(#1850) D28


D28
tag

Halli.

Szeretnék venni egy okosórát (mily meglepő :D), és ebben kellene egy kis felvilágosítás.

Igazából egy óra kellene, hogy lássam mennyi az idő de ami miatt okosórát szeretnék azaz h meglehet változtatni a kijelző képét szóval nem ugyan az a kép fogadna mindig (nem igazán tudok órát választani amúgy sem mert annyi féle van...).

Szóval olyan kellene ami ebből a tekintetből támogatott és bőven lehet kinézetet választani, a másik pedig az üzemidő, ami jó lenne ha egy hétig bírná legalább egy töltéssel (mondjuk az alap használat azaz lenne h naponta mondjuk óránként, 2 óránként ránéznék h mennyi az idő).
Az egyéb, pulzusmérő, lépésszámláló, értesítésjelző, stb dolog csak hab a tortán, mondjuk az a része h jelzi ha hívnak az mindenképpen jó. Árban olyan 30 ezer körül gondolkodtam, de ha olcsóbban is van vagy ha a drágább annyival jobb h simán megéri akkor nem ezen fog múlni.

Mit ajánlanátok? Illetve bárminemű infót szívesen fogadok ami segít jobban átlátni ezt az egészet mert bizonytalan vagyok még h mit is vegyek, aki meg régóta használ ilyen kütyüket az ismeri az előnyeit, hátulütőit..

I don't know whether to laugh or vomit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.