Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) darkmann válasza szami777 (#900) üzenetére


darkmann
őstag

Nincs mit! ;) Megbízható társaság egyébként, én már rendeltem tőlük bluetooth hangszórót és legutóbb telefont is, két napon belül itt volt. :K
Annyi, hogy csak utánvéttel lehet fizetni náluk.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#902) szami777 válasza darkmann (#901) üzenetére


szami777
addikt

Redmi note 2-t tőlük rendeltem még tavaly, ismerem őket, korrekt cég. :)
Mi band 2-vel egyedül az a bajom, hogy dizájn szempontjából az általam linkelt alcor move jobban tetszik, nálam prioritás az, hogy fa@án nézzen ki, bár tudom, hogy mélyebben kéne a zsebembe nyúljak, mert ott vannak az igazán szép okosórák/aktivitás mérők. Szívem szerint a huawei talkband b1-et venném, de azt drágának tartom.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#903) Tiger. válasza zsloti (#899) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Vedd meg azt bár sztem rosszul járnál, én megvettem de nekem 1 óra alatt 20szor szakadt meg a kapcsolat pedig a telefon kb 30cm volt az órától.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#904) darkmann válasza szami777 (#902) üzenetére


darkmann
őstag

Mi Band 2-höz többféle szíj rendelhető, igaz az már tovább drágítja. Kínából én fémszíjat néztem, az kb. 8 dollár, a műanyag/szilikonszíjak olcsóbbak.
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#905) zeon.hu válasza darkmann (#901) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Utalással fizettem egy Vernee Thor-t náluk.
Mondjuk céges vásárlás volt.

#?*@&!

(#906) szami777 válasza darkmann (#904) üzenetére


szami777
addikt

Fú az a fémszíj nem semmi, így eléggé feldobja a cuccost, most már a mi band 2 felé billen a mérleg nyelve. :R

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#907) darkmann válasza zeon.hu (#905) üzenetére


darkmann
őstag

Nem tudom, hogy te mikor rendeltél, de nekem múlt héten a házhozszállítás esetén csak az utánvétet ajánlotta fel. Szintén céges vásárlás volt. Az ÁSZF-ben sem írja az előreutalást, csak személyes átvétel esetén.

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#908) zeon.hu válasza darkmann (#907) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Rákérdeztem, mert a visszaigazolásban utánvét szerepelt csak, ekkor kaptam a választ:
"Kizárólag utánvét van megadva mint lehetőség, de azonnal beírjuk hogy utalásra vár a rendelés teljesítése."
Júli 19 egyébként.

#?*@&!

(#909) zsloti válasza Tiger. (#903) üzenetére


zsloti
senior tag

Pont azért nem akarom azt venni ,ezért érdekelne van más lehetőségem is?
zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#910) darkmann válasza zeon.hu (#908) üzenetére


darkmann
őstag

Ezt jó tudni. Köszi az infót! :R

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#911) Tiger. válasza zsloti (#909) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Em helyette öt választottam.
Spéci szijjal.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#912) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Valaki ilyet próbált már?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#913) Tiger. válasza zsolti72837 (#912) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az ilyet el kell felejteni, de a szakik majd megmondják:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#914) zsolti72837 válasza Tiger. (#913) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja értem. Akkor majd megvárom a szakik válaszát is. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#915) Black Phone válasza martin1369 (#272) üzenetére


Black Phone
senior tag

Szia.nem tudod dz09 nél ki lehet kapcsolni az indito es kikapcsolo hangot?

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#916) Tiger. válasza Black Phone (#915) üzenetére


Tiger.
nagyúr

.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#917) vonyarc válasza Tiger. (#911) üzenetére


vonyarc
tag

Ez milyen típus?

(#918) air válasza vonyarc (#917) üzenetére


air
nagyúr

Pebble Classic

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#919) zsolti72837 válasza Black Phone (#915) üzenetére


zsolti72837
őstag

Szia!

Igen ki lehet.

Látom eltűnt a HSZ-em.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#920) gears27


gears27
aktív tag

Sziasztok! Segitsèget szeretnèk kèrni. Vásároltam egy k88h tipusu okosorát ès az a gondom vele, hogy hivásnál vagyis ha hiv valaki automatikussan kihangositja magát vagyis az orában hallom a hangot :D ezt ki lehet valahogyan kapcsolni? Válaszokat előre is köszi

Seggsztézis

(#921) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

Sziasztok,

30ezer környékéne keresnék magamnak egy aktivitámérőt/sportórát. Lényeg legyen benne GPS (esetleg mérjen pulzust is) és kompatibilis legyen IOS rendszerrel
Mi most a best-buy ebben az ársávban ezen feltételekkel?

Köszi

(#922) air válasza gears27 (#920) üzenetére


air
nagyúr

#831-ig tekerj vissza! Onnan kezdve megtalálod a lehetséges megoldásokat.

(#921) JamesHolden
HR és GPS 30e-ig esélytelen.
Elsőre a Garmint mondanám, de az 80 felett kezdődik.
Vagy Vivoactive HR. 95. :D

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#923) Tiger. válasza JamesHolden (#921) üzenetére


Tiger.
nagyúr

vagy az egyik vagy a másik, van itt garmin vivosmart hr amiben van pulzusmérő de nincs gps én is árulom 35k kb az ára illetve van a hr+ amiben van már mind2 de az meg 60k körül van.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#924) gears27 válasza air (#922) üzenetére


gears27
aktív tag

köszönöm, olvasgatok hátha... :R

Seggsztézis

(#925) GoZoL


GoZoL
senior tag

Üdv!

Az utolsó órát keresem, gondolom valami álnevet adtak neki, hogy ne lehessen megtalálni külföldi shopokban. Mi lehet a tipusa? Köszi!

(#926) Black_Raven válasza GoZoL (#925) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sztem nem álnév, hanem valami betü/szám mindegyiknél hiányzik.Pl. D9=DZ09, G9=G08, próbáld úgy hogy 03, talán , de lehet hogy egy betü is hiányzik.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#927) DrBubo77 válasza GoZoL (#925) üzenetére


DrBubo77
addikt

Szerintem NO.1 G3 Sports.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#928) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Sajnos az én hibám de már megint későn találtam rá a megfelelő topicra. Vettem egy ilyen órát de pont arra nem jó amire nekem kellene. Windows phone-t használok és nem jelzi ki a hívó fél nevét. Ha valaki hasonló helyzetben van ezt semmiképpen ne vegye meg. Esetleg tudnátok valami hasonló árkategóriájút helyette?

(#929) bigrock válasza kisapa (#928) üzenetére


bigrock
addikt

Én hasonló módon jártam, a #880-as hsz-ben részleteztem...

(#930) Black_Raven válasza bigrock (#929) üzenetére


Black_Raven
veterán

És nem is sikerült valahogy megkerülni ezt az 500-as limitet, csak óra cserével?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#931) zsloti


zsloti
senior tag

Sziasztok
Le kell cserélnem a hőn szeretett Sony SBH52 es headsettemet telefon váltás miatt (sajna csak a Sonykkal kompatibilis)
Létezik ehhez hasonló vagy jobb headsett?
Köszi
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#932) bigrock válasza Black_Raven (#930) üzenetére


bigrock
addikt

Végignéztem minden fórumot, XDA-t stb. eredmény nélkül, aztán most vagyok tárgyalásban egy Pebble Time Steel tulajjal, de nehezen halad előre a biznisz.

(#933) air válasza bigrock (#932) üzenetére


air
nagyúr

Rendelj Amazonról!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#934) Black_Raven válasza bigrock (#932) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sima Pebble-t láttam én is 1-2 hete a Hardveren 23-30k-ig.Ha jó az is, van a Jófogáson is.Hölgy tulaj egyszer vette föl azt írja 30k irányár valszeg itthon vette mert 46k-ért vette azt irja.Pebble smartwatch-ot ha beirod a Jófogás keresőbe kiadja, de dobott egy Time Steelt is az húzósabb.Ha érdekel nézd meg.Arra gondoltam hogy nem lehet e becsapni az órát ha nem egy tárhelyen vannak a nevek, csak a teló nézi az összeset.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#935) tdhenry válasza ablack (#1) üzenetére


tdhenry
tag

Sziasztok, olyan órát keresek ami telefon nélkül is használható, mutatja a megtett távolságot. Valami bevált típust tudnátok mondani?
Előre is köszi a segítséget.

(#936) air válasza tdhenry (#935) üzenetére


air
nagyúr

Ha olcsón szeretnéd, és karkötő is jó, akkor Mi Band 2.
Órában ilyen Android Wear alapú lenne csak, baromi drágán, rövid üzemidővel.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#938) Niarn


Niarn
tag

sziasztok

azt szeretném kérdezni tőletek, hogy a sim-kártyás okosóra csak telefonnal tud kommunikálni (és kihangosítóként funkcionálni) vagy tud headset-tel is, ergo lehet az okosórát bluetooth fülessel telefonálásra használni?

nem találtam sehol ilyesmire utalást, ezért gondoltam megkérdezem, hátha van valakinek ilyennel tapasztalata.

köszi

(#939) air válasza Niarn (#938) üzenetére


air
nagyúr

"tud headset-tel is, ergo lehet az okosórát bluetooth fülessel telefonálásra használni?"

Nekem eddig egy No.1 G3-hoz volt szerencsém. Ahhoz nem lehetett headsetet csatlakoztatni.
Mivel a kínai okosóráknak nagyjából ugyanaz a szoftvere, így megkockáztatom a kijelentést, hogy egyikhez sem lehet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#940) nyisziati


nyisziati
veterán

Az olcsóbb (20-50 $) okosóráknál megoldható, vagy létezik köztük olyan, ami hívás esetén nem az órára irányítja ki a hívást?

[ Szerkesztve ]

(#941) AndrewBlase válasza nyisziati (#940) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Nekem DZ09-em van. Bejövő hívásnál a telefonon tudom kiválasztani, hogy hol fogadom, telefon, dz09, kihangosító...
De egyébként csörög mindkettő.

Miért mindig én???

(#942) nyisziati válasza AndrewBlase (#941) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi.

(#943) dullsa válasza Niarn (#938) üzenetére


dullsa
csendes tag

Szia.
Nekem k9 van. Csatlakozik bt-n bármihez amihez egy telefon csatlakozna. Önállóan használható telefonként. Telyes értékü android van rajta.

(#944) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Üdv Urak.

Szereztem egy teljesen alap kínyai okosórát. Teszi a dolgát, viszont egy valamit nem tudok kikapcsolni. Ha telefonálok automatikusan az óra kezd el mikrofonként és hangszóróként üzemelni kihangosítva. A telefon bluetooth menüjében kikerestem a beállításait de ha kikapcsolom a telefon hangját automatikusan leválasztja az egész órát. Hol tudnám ezt kikapcsolni?

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#945) bigrock válasza Adonimus (#944) üzenetére


bigrock
addikt

A visszaolvasás azt mutatja, hogy nincs rá megoldás.

(#946) Adonimus válasza air (#855) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Ha már visszaolvasgattam hozzászólnék pár mondattal.
Ez a kínai U8 a 2. okosórám. 1800Ft volt. Megjött, telepítettem, megy, teszi a dolgát. Szerintem venni fogok egy másikat amiben van memóriakártyahely, hogy szerelgetés közben vagy ha nincs nálam teló, tudjak végső megoldásként zenét hallgatni. Nézegettem 2200ft kb, Magyarországon 8-10 ezer ft. Ez a kis óra célnak megfelel, látom ki írt, mit írt, zenélhetek vele stb. Erre kell. Volt szerencsém egy Huawei okosórához amit egy Idol 3-hoz adtak. Kb semmivel sem tudott többet, sőt...45.000ft-os áron árulták külön. 2 napot bírt. Megállt. 15 ezret akkor sem adnék ilyenekért ha 6 nyelven fütyörészne, főleg, hogy 2200 forintos óra saját sim kártya és memoria kártya foglalattal rendelkezik meg persze az ezekhez társuló funkciókkal. Ja mellesleg többe volt bevinnem gariztatni az Alcatelt, mint rendelni egy U8-at ferde szemű barátainktól. :R

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#947) bigrock válasza Adonimus (#946) üzenetére


bigrock
addikt

Ez is egy szempont. Én is egy U8-cal indítottam, 2.2e Ft volt. 1 nap alatt lemerült, 3 hét múlva már lötyögött az USB port. "Szerencsére" elestem vele bringával, össze is törtem. :) Aztán jött direkt drágábban a Zeblaze, ami nem tudta a hívó nevének kijelzését, de legalább már két napot elketyegett. Árában eladtam, most egy Pebble Time-ra várok. Ha az sem váltja be a hozzá fűzött reményeket, akkor kimegyek az ócskapiacra, oszt' veszek egy hétzenés Kaszinót. :)

(#948) Goblin12


Goblin12
őstag

Szép lett ez a Gear S3, részemről megvett kilóra. :K

(#949) tdhenry válasza air (#936) üzenetére


tdhenry
tag

Köszi!

(#950) Adonimus válasza bigrock (#947) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Na jó. 2 nap alatt meguntam. :C

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.