Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) air válasza Ateszpapa (#1650) üzenetére


air
nagyúr

Kinek mi az olcsó.
Pláne hivatalos garancia és támogatás nélkül.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1652) zeon.hu válasza air (#1651) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

No igen...

#?*@&!

(#1653) Ateszpapa válasza air (#1651) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Akkor mondj jobbat...
Aprón lehet kapni akár bontatlan dobozost is még.

És ami a pebble mellett van, hogy nem kap agyvérzést annyi pénzért. :)

(#1654) air válasza Ateszpapa (#1653) üzenetére


air
nagyúr

Nem vitatkozom, mert nekem is az van.
Nem mondtam, hogy nem jó, csak felhoztam más szempontot is. ;)

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1655) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Üdv! Nézegettem a 30$ alatti okosórákat, egyértelműen a Xiaomi Mi Band 2 tűnik a nyerőnek, én mégis egy másikkal szemezgetek, szerintetek mennyire lehet alternatívája a Elephone ELE MGCOOL Band 2 a Xiaomi okosórájának? Ha esetleg valaki vett már ilyet, kérem ossza meg a tapasztalatait. A Gearbesten elég magas értékelést kapott, és úgy tűnik készlethiány van belőle.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1656) Slowman


Slowman
aktív tag

Sziasztok,

Okos mérleg vásárlásba gondolkozok. Lényeg az lenne, hogy a testzsír és izomtömeg arányának alakulását is jól nyomon lehessen követni.

Ezek a szempontok:
-súly,
-testzsírszázalék,
-testtömegindex,
-izomtömeg,
-iOS és Androidon is egyaránt jól működjön.

Két versenyzőre szűkítettem le a kört. Egyik a Withings Body a másik pedig iHealth HS6. Lényegében mindkettő hasonló dolgokat mér apró eltérésekkel. iHealth csont tömeget és zsigeri zsírt mér bár utóbbi fogalmam sincs mi :D szóval ezek annyira nem fontosak szerintem Withings meg elvileg méri a szoba CO2 mennyiséget. Van mindkettőnek kicsit még okosabb verziója iHealth Core bár néhol ua. néven fut mint amit előbb említettem HS6 szóval nem tudom, hogy most hol az igazság ill. Withings Body Cardio ezek ha jól tudom lényegében még a pulzust mérik, de szerintem ez elég haszontalan ha kell erre jobb egy aktivitás mérő amit szintén az egészség app-ba szinkronizálok. Kicsit jobban hajlok a Withings felé egyrészt mert valamivel olcsóbb :D másrészt meg a CO2 mérést még mindig hasznosabbnak látom talán bár erre is inkább egy Netatmo vagy hasonló kell majd. Viszont felmerült bennem egy kérdés a Withings-el kapcsolatban olvastam egy 2015 tesztet ott azt írják: "4 dolgot mér: a testsúlyunkat, testzsírszázalékunkat, pulzust és a szobában található CO₂ mennyiségét" Most viszont a hivatalos honlapon és az Edigital honlapján is azt olvasom h mér ez mindent. Van valakinek tapasztalata a ezekkel az eszközökkel? Vagy jobb javaslat?

Köszi!

(#1657) Black Phone


Black Phone
senior tag

Sziasztok dz09 mt6261d-hez tudna küldeni Firmware - t amiben van magyar nyelv is,neten sajna nem találtam meg, előre is köszönöm

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1658) amdboy


amdboy
senior tag

sziasztok! Vásároltunk használtan egy overmax touch 2.5 okosórát.Az volna a kérdés, hogy a Play áruházból kell ehez letölteni valamilyen alkalmazást a telora, hogy működésre bírjuk a szinkronizálást és egyéb dolgokat? Vagy elég a Bluetooth kapcsolat?

(#1659) air válasza Black Phone (#1657) üzenetére


air
nagyúr

Zárt rendszer. Kicsi az esély, hogy lenne rá magyar firmware. Mondjuk 0.

(#1658) amdboy
Az óra menüjében nincs valahol egy "App download" vagy hasonló pont, aminél egy QR kód jelenik meg?
Esetleg a szokásos kínai appokat megpróbálhatod.
Fundo wear, Mediatek Smart Device, BTNotification stb.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1660) Black Phone válasza air (#1659) üzenetére


Black Phone
senior tag

Biztos van itt is írták egy páran,hogy sikerült csak még nem árulták el hogyan,még a másik a net tele van olyannal amiben van magyar nyelv és sokan utólag csinálták meg valahogyan .

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1661) #40564480 válasza amdboy (#1658) üzenetére


#40564480
törölt tag

Ez jó hozzá!
Ezt a programot használom én is, ha kérdésed van beállítással segítek szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#1662) amdboy válasza #40564480 (#1661) üzenetére


amdboy
senior tag

köszönöm :R

(#1663) Jolet


Jolet
őstag

három karpánt között vacilálok, engem igazából a folyamatos pulzusmérés érdekelne, a többi extra csak előny

X9 Plus

W2 Plus

M4

Valaki próbálta már innen őket?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1664) Pimpő válasza Ateszpapa (#1650) üzenetére


Pimpő
tag

Még van pebble? Amúgy az nem igazán volt olcsó. Eleinte olyat szerettem volna, aztán olcsóbban vettem egy Androidos-at jóval erősebb hardverrel.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1665) air válasza Pimpő (#1664) üzenetére


air
nagyúr

"jóval erősebb hardverrel"
Ami jóval többet fogyaszt, és jóval kevesebb készenlétet képes produkálni. :P
Egyébként mi lenne az? Ugye nem a ZenWatch 2-re célzol? Mert az nemigen volt olcsóbb egy Pebble-nél.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1666) Ateszpapa válasza Pimpő (#1664) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Van Pebble még, használtan ki lehet fogni.
Gyártás már abbamaradt sajna, már csak azok vannak amik kikerültek a szabadba. :D

(#1667) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Sofőrködéshez lenne szükségem egy olyan okosórára, ami képes a kijelzőjén néma üzemmódban mutatni a GPS-en látható irányt, tehát hogy hány m múlva merre forduljak, kb mint egy pár éves audi board computere :) Jelenleg egy Motorola Moto G telefonom van, ha ezzel össze tudnám hozni az nem lenne rossz. Gyakorlatilag semmi másra nem használnám, csak erre. Tud valaki valami jót ajánlani?

Válaszotokat/segítségeteket előre is nagyon köszönöm!

(#1668) lyzzard


lyzzard
aktív tag

Sziasztok!
Próbáltam keresni, de nem sok sikerrel, úgyhogy megkérdezném, hogy létezik-e Windows Phone-ra olyan alkalmazás, ami kezeli az Alcor Splash-t?
Köszönöm!

(#1669) Pimpő válasza air (#1665) üzenetére


Pimpő
tag

Pebble Time 2-őt szerettem volna venni, ami 200USD volt (lett volna). ZenWatch2 150-160 USD körül volt.
Mondom így nagyvonalakban a Pebble Time 2-ő speccét (nem pontos, csak úgy kb. hogy nagyságrendi összehasonlítást lehessen csinálni, nincs kedvem most spec után kotorni)

ARM Cortex M3 microcontroller 1 core 120MHz
maximum 512kB RAM
maximum 1MB Flash

ZenWatch2:
Quad core ARM CPU 1GHz-en
Adreno GPU
512MB RAM
4GB Flash

ZenWatch2-nek többszörösen erősebb HW-je van és igazi aktív kijelzője (nem e-ink),kb. 2 napos üzemideje (Pebble Time2-nek azthiszem 2 hét lett volna).

Azt gondolom, hogy a Pebble Time 2 praktikusabb óra mint egy ZenWatch. Viszont lényegesen 1xrűbb szoftveresen és hardveresen is. De akkor miért drágább?

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1670) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Normál androidos órán használt már valaki Endomondot?
LF16, Lem3, X5, stb...
Megy a folyamatos pulzus mérés/átadás?

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1671) air válasza Pimpő (#1669) üzenetére


air
nagyúr

HW-t így összehasonlítani teljesen értelmetlen. Szerintem.
Kb. mintha almát hasonlítanál dinnyével.
Gyümölcs, gömbölyded, lédús, mégsem egy ligában játszanak. ("Ain't no f*cking ballpark.")

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1672) Pimpő válasza air (#1671) üzenetére


Pimpő
tag

Nem értelmetlen. 1db alma általában olcsóbb, mint egy 5kg-os dinnye.
Más hasonlatot mondok. Egy alapfelszereltségű Dacia olcsóbb, mint egy luxusfelszereltségű Merci. Mind2 jó a maga területén, a Dácia még sokkal tovább is bírja szar utakon, de a Merci mégis drágább cuccokból, színvonalasabban van összerakva.

A Pebble műszaki színvonalához képest elég drága. Egy előnye volt a Pebble-nek a többi mikrocontrolleres okosórákhoz képest, hogy nyílt volt az API és az SDK, ami jó a hackereknek, mert hackelhetnek, jó a user-eknek, mert lesz hozzá SW ellátottság.

Gondolom jóval olcsóbban vannak e-inkes kütyük, amik bluetooth-on kapcsolatban vannak a mobillal, mérik a pulzust és a lépésszámot, mutatják az időt.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1673) Babetta-X válasza Babetta-X (#1667) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Erre valaki esetleg? Nem tudom egy ilyen asus zenwatch 2 pl meg tudja jeleníteni a telefonon futó gps-es dolgokat? :)

(#1674) Pimpő válasza Babetta-X (#1673) üzenetére


Pimpő
tag

Gyárilag van rajta Google Maps alkalmazás. Most indítottam el először. A telón elindítottam a maps-et, felmentem netre és egy idő után az óra is mutatta azt amit a teló.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1675) Babetta-X válasza Pimpő (#1674) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszönöm. Azt láttam, hogy gps nincs benne, de gondolom így a telefon gps-ét használva tudja mutatni az utat. Nekem ez a legfontosabb most. :)

(#1676) Pimpő válasza Babetta-X (#1675) üzenetére


Pimpő
tag

Ja, de én csak Google Maps-el láttam ezt működni, amivel on-line kell lenni. Nem tudom, hogy más navigációs programokban van e Android Wear támogatás.

Mondjuk én el nem tudom képzelni, hogy vezetés közben folyamatosan az órámat nézegessem. Esetleg, ha rateszem a kormányra :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1677) [KgP].Robot


[KgP].Robot
aktív tag

Erről mi a véleményetek? Szeretnék venni egy okos órát de nem tudom milyet.

(#1678) Niceday79


Niceday79
újonc

U8-as órához tud valaki bt értesítő appot ami működik Lg G5 telón? Már próbáltam egy csomót de nem
működik egyik sem :(

(#1679) Black Phone válasza Niceday79 (#1678) üzenetére


Black Phone
senior tag

Link én ezt használom szinte mindenhez:

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1680) Pimpő


Pimpő
tag

Készült 1 promó videó a számlapomhoz.

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1681) marcchi


marcchi
csendes tag

Sziasztok! Mostanában kacérkodom egy okosóra vásárlásával, de valahogy sehogy se tudom meggyőzni magam arról, hogy lenne haszna. Amennyire utána olvastam, az a legnagyobb érv, „hogy a munkahelyemen nem tudom elővenni a telefonom, ezért megváltás az okosóra.” Konkrétan csak egy ember írta le hogy mi is a munkája…. Ő targoncás volt… Egyszerűen nem tudok olyan szituációt elképzelni, amikor munka közben nem tudom elővenni a mobilom, de tudok egy apró kijelzőn szöszölni, üzeneteket olvasni stb. (stb.?) Akinek van okosórája, írna légyszi pár konkrét példát? A másik, hogy miért nincs jack csatlakozó a többségen? Eddig egyetlen értelmét a számológépnek látom, de a kijelző mérete miatt az se tudományos szg. (plusz erre ott van pár casio is.)

IBM Thinkpad R52

(#1682) consono válasza marcchi (#1681) üzenetére


consono
nagyúr

Pedig pont az a legjobb része az, hogy látod az üzeneteidet :K Nem kell ehhez targoncásnak lenni: egy megbeszélés közepén sem kell előhúznod a mobilodat, elég egy diszkrét pillantás az órádra, hogy tudd, kell e foglalkoznod a dologgal, vagy ráér.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1683) marcchi válasza consono (#1682) üzenetére


marcchi
csendes tag

Köszi a gyors választ! Ez valamennyire jogos érv.

IBM Thinkpad R52

(#1684) #40564480 válasza marcchi (#1681) üzenetére


#40564480
törölt tag

Huawei Band 0.
+ Hívó fél kijelzés:
a;
Engem pl legtöbbet autóvezetés közben hívnak. Természetesen Bt fülhallgatóval beszélek. Telefon valahol a táskában, vagy a középbox-ban. Híváskor csak rápillantok az órára és tudom kivel fogok beszélni(vagy nem mert el lehet óráról utasítani, fülhallgatóval csak fogadni tudom). Kezem a kormányon vagyis a csuklóm pont szem előtt van ahogy az utat nézem. Ilyenkor nagyon jó, hogy van.
b;
Telefon híváskor rezeg a csuklóm, ez akkor is jó ha nagyon zajos környezetben vagyok és akkor is ha nagyon csendes, vagyis diszkréten jelez. ( amióta órát használok szinte néma a telefonom hangereje).

+ SMS
Vásárolok a boltban pénztár fizetés. Lehúzzák a bankkártyám, az összeg ellenőrzéséhez nem kell telefon pakolás közben is látom mert kiírja az óra az SMS-t.
+ Noti: FB Messenger / E-mail / stb.. (egyenként választható melyik menjen át órára ás melyik ne)
A küldő nevét és az első pár sort kiírja, pont elég ahhoz, hogy eldöntsem fontos vagy nem.

- Google totál rendszertelenül küldni nekem a időjárás jelentést. Rendkívül szórakoztató mivel soha nem találja el jó esetben a várost sem. Egy 3 órás úton feldobja a hangulatot. Ha megunom majd kikapcsolom.

+ Ébresztés-
Amíg telefont állítottam be addig ha felébredtem ébresztés előtt akkor már vagy a kávét készítettem kint a konyhában vagy már a mosdóban voltam amikor a szobában felverte a családot.
Sokkal gyengédebb a rezgéssel való ébresztés mint bármilyen "alarm" hang a telefonon.
ráadásul ha hamarabb felkelek (mivel van benne alvásfigyelő) már nem ébreszt hisz ébren vagyok.

- Mire nem jó:
Kiváltani a telefont! Hívás fogadni (by nájt rider) nem fogok rajta, sem zenét hallgatni.
A lépés számláló kalória stb.. hülyeségek számomra érdektelenek.
+ Bár sportoláshoz pont a LEMFO GW01-et viselem és azon a stoppert és pulzusmérőt is szoktam használni.

[ Szerkesztve ]

(#1685) Jarod1 válasza #40564480 (#1684) üzenetére


Jarod1
addikt

és el is tudod utasítani a hívást az órán, ha nem érsz rá...

(#1686) marcchi


marcchi
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! Hasznosak. :K

IBM Thinkpad R52

(#1687) Kapanyél


Kapanyél
őstag

Lem5 (vagy egyéb, full androidot futtató órák) tulajaihoz lenne néhány kérdésem:

- endomondo tracker működik rajta? Folyamatos pulzus mérést át tud neki lökni?
- ha nincs benne SIM, mennyire jól konfigurálhatók az értesítések?
- ha van benne csak mobilnetes SIM, össze lehet párosítani a beszédhívásos SIM-mel használt mobillal?
- kijelző fényereje elegendő kültéren?
- kijelző tényleg AMOLED?
- milyen hibákat, hiányosságokat fedeztetek föl?
- watch face-eket könnyű beszerezni? Van szerkesztő hozzá?
- Android Wear-rel vagy Tizen-nel összehasonlítva mik a tapasztalatok? Jobb egy Huawei Watch vagy egy Gear S3?

Előre is köszönöm!

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1688) Shirchy


Shirchy
tag

Mostanában gondolkodom okosórában/okoskarkötőben és olyan kérdésem lenne felétek,hoigy tudtok-e olyan kütyüt ajánlani amely az alábbi kritériumoknak megfelel?

- bírja a vizet (nem búvárkodásra kell,de egy laza strandot éljen túl),
- funkcionalitásban tudja az alap dolgokat (hívás,üzenet jelzés, ébresztés, zenelejátszó kezelés, esetleg bár nem lényeges a pulzus mérés),
Viszonylag normális méretű kb. 45mm-es átmérő. Ne legyen közel 50mm-es kiterjedésű maga az óratest.

Anyagi keret kb. 100e

[ Szerkesztve ]

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#1689) Pimpő válasza Shirchy (#1688) üzenetére


Pimpő
tag

ZenWatch2 szerintem ezeket nagyjából tudja. Víz alá még nem mertem tenni, azt írják egy zuhanyzást kibír. Zene lejátszót sem kezeltem vele (technikai akadálya szerintem nincs, max szoftver nincs hozzá).
Kétféle méretben létezik, nekem a nagyobb van, annak nagyobb a felbontása és az aksija. Az én csuklómon nem tűnik krumplinak (jó azért elég nagy darab vagyok), nagyon elegáns.

Szerintem a márkás Android Wear-es órák közzül ennek igazán jó érték/ár aránya van. Ha az USA-ban élnék, akkor 35eFt körüli összegért tudtam volna megszerezni, de így, hogy az Amazon küldte, rendes postával (ami nem olyan tróger, mint a magyar posta, viszont drága) és vámot is kellett fizetni érte, került vagy 63eFt-ba.

Annyi, hogy OLED kijelzője van, ami nagyon szép, viszont korlátozott az élettartama. Csináltam egy számlapot hozzá, ami igyekszik a kijelzőt kímélni, de hosszú távú tapasztalatom még nincs vele. Wikipédián olvastam utánna, hogy miket nem szeret az OLED.

Pulzust nem mér, legalábbis én még nem láttam, hogy mérne. Lépésszámlálást tud, aminek szerintem az égvilágon semmi értelme nincsen, viszont fogyasztja az aksit. Ez kikapcsolható, éltem is a lehetőséggel.
Tud ilyen karmozgatós "guesture-öket", szal karmesterkedéssel (karmozdulatokkal) is tudod vmilyen szinten kezelni az órát, nekem ez inkább zavaró volt, mint hasznos. Kikapcsoltam, legalább kevesebbet fogyaszt :)

Egy futó ismerősömtől azt hallottam, hogy azok az órák, amik igazán jól mérik a pulzust, drágák is. Az olcsóbbak pontatlanul mérnek.

Vmi alvás trackinget is tud az óra. Nem tudom, hogyan csinálja, gondolom a gyorsulás mérővel nézi mennyit mocorogsz.

Nincs benne fényérzékelő, ami azt jelenti, hogy a kijelző fényességét nem állítja a fényviszonyokhoz. Én minimális fényességgel használom (ez kíméli a kijelzőt és az aksit). Ez szórt fényes viszonyok között jól látható, viszont napfényes környezetben már kevés.

Szeretem ezt az órát. Nem tökéletes, de amúgy zsír :)

ZenWatch3 is jó cucc lehet, de az drágább.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1690) Ateszpapa válasza Shirchy (#1688) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Az a probléma, hogy a jobb órák IP68 védelemmel vannak ellátva, ami azért kevés, hogy úszkálj vele, de zuhanyt, kézmosást kibírnak.

A Pebble vol kb 40 méterig vízálló, na azzal még vizi csúzdáztam is többször, egész nyáron rajtam volt, és semmi baja.

De az neked nem tetszene, meg már hivatalosan alig kapható, mert megszűnt a gyártása sajna.

(#1691) Pimpő válasza Ateszpapa (#1690) üzenetére


Pimpő
tag

Egyébként ezek a Huawei Band-ek meg hasonlók miben különböznek felhasználói szempontból az Android Wear-es óráktól? Én csak azért nem foglalkoztam azokkal, mert nem programozhatók (legalábbis nem nyilt az SDK és az API). Gondolom, azokhoz nincs ilyen store, ahonnan szoftvereket lehetne rájuk pakolni.
Viszont amúgy meg jó cuccoknak tünnek, olcsóbbak a Wear-es cuccoknál, vízálóak, tartósak.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1692) Ateszpapa válasza Pimpő (#1691) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Okos órám eddig a Pebble Classic volt, és most meg egy Samu Gear S2.

A Pebblénél is van store, ahol progikat, játékokat, és úgynevezett watchfacekat tudsz letölteni.
Jó is volt a szecska 40 fokos medencéjében elnyomogatni egy kicsit. :)

A többit nem ismerem.

A Pebblét nagyon sajnálom, az egy nagyon jó alternatíva volt a drága és az olcsó kínai gagyi órák között. :(

[ Szerkesztve ]

(#1693) Ateszpapa válasza Pimpő (#1691) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Lemaradt, de itt a Pebble store.
Meglesheted kb mik vannak. :)

(#1694) easy...rider


easy...rider
őstag

Sziasztok!

Akinek IDO ID107 van vagy van vele tapasztalata azokhoz lenne kérdésem :)

A pánt tud olyat, hogy folyamatosan méri a pulzust és ki is írja azt a kijelzőjén (például amikor fitness módba kapcsolom, mert a leírás alapján így értelmezem). Tudom amikor mozog a kezem, akkor nem pontos amit mér, de ettől függetlenül a pihenőidőben amikor nem mozog úgy a kezem, monitoroznám a pulzust.

Másik hogy a hívót úgy tudom kiírja, de esetlegesen el lehet utasítani rajta a hívást?

Köszönöm előre is!

(#1695) padi68


padi68
senior tag

Sziasztok,

túra rögzítéséhez /megtett útvonal /keresek gps-es órát

Szeretném ha androidos lenne de esetleg jó legyen iphonhoz is.

Mit ajánlanátok?

Köszönöm Árpi :R

esetleg ez mennyire ajánlott?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1696) Kapanyél válasza padi68 (#1695) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ezeken "sima" Android fut. Tehát tudja. De rá nem bíznám az életem, de még egy fürt banánt se, az tuti.
Gear Fit 2 vagy valami Wear-es célberendezés kell neked.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1697) padi68 válasza Kapanyél (#1696) üzenetére


padi68
senior tag

kösz, miért nem ajánlott?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#1698) Kapanyél válasza padi68 (#1697) üzenetére


Kapanyél
őstag

Ahogy írtam, ezeken egy alap 5.1-es Android fut. Kicsit bele kell mászni a fejlesztői lehetőségekbe, hogy fusson a háttérben is az alkalmazás, amit használni szeretnél. Ha mégis kilövi a rendszer, megáll az egész tracking.
Ha nem kütyünek kell, amivel szórakozhatsz, akkor mindig célhardvert kell venni.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1699) Zola007


Zola007
veterán

sziasztok
szükségem lenne egy alvásmonitorra. Semmi extra nem kell rá, okosóra funkciókra nincs szükségem.

olyan karórára vagy aktivitásmérő karperecre gondolok, ami alkalmas éjszakai pulzus monitorozására mellkaspánt nélkül (ilyenem már van).

Nem olyanra gondolok, ami csak mondjuk 15 percenként mér 1x, mint pl. az Alcor Splash, hanem pl. ami folyamatosan mér egy beállított időszakban.

Mondjuk be lehet állítani, hogy hajnal 05:00 - 05:30 között mérjen folyamatosan

Képes a mért eredmények/gröbék eltárolására és adatokat meg tud jeleníteni saját kijelzőn vagy PC-re köthető.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#1700) air válasza Zola007 (#1699) üzenetére


air
nagyúr

Xiaomi Band 1S

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.