Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) kaszibat válasza D28 (#1850) üzenetére


kaszibat
tag

Szia! Fél éve nézegetem az okosórákat és hozzád hasononló gondolkodással én eljutottam a LEMFO LES1-ig és azt rendeltem meg. Úgy láttam, hogy a LEMFO termékeinél a legbővebb az előre telepített számlap vagy órakép kínálat és a bővítési lehetőség. Online frissítésekkel pedig újabb számlapok is érkeznek. Lehet, hogy más gyártónál is így van, de nekem a LEMFO volt a legszimpatikusabb. A LES1 a legújabb termékük és a linken lehet most a legolcsóbban megvenni. Természetesen androidot futtat, wifi, gps, pulzusmérés stb van benne és akár önálló telefonként is használható. 1 Gb RAM 8 Gb ROM van benne. Természetesen nem reklámot csinálok neki, nagyon sokféle LEMFO van, ha ez nem jönne be. Jókat hallottam még a LEMFO LF16-ról és az Y3-ról is, na meg a LEM 5-öt sem szeretném kihagyni, pár fórumtárs rendelkezik is olyan kütyüvel.

[ Szerkesztve ]

(#1852) consono válasza kaszibat (#1851) üzenetére


consono
nagyúr

És hány nap is az üzemidő? ;]

"In God we trust. All others must bring data"

(#1853) kaszibat válasza consono (#1852) üzenetére


kaszibat
tag

Nálam még elég sok, mert úton van hozzám. :DD

(#1854) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

hahó,

ez ismerős valakinek?

SMW 16

ennyi pénzért bicajozáshoz, stb jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1855) nyisziati válasza Dr. Oid (#1854) üzenetére


nyisziati
veterán

HA működnek a fitnesz funkciók.

(#1856) D28 válasza kaszibat (#1851) üzenetére


D28
tag

Ez tetszik is, illetve ahogy elnéztem jó sok mindent tud de az első gondolatom nekem is az üzemidő volt. Tény h annyira nem jártam utána csak rárá nézegettem de nem hiszem h annyira bírná.

I don't know whether to laugh or vomit.

(#1857) kaszibat válasza D28 (#1856) üzenetére


kaszibat
tag

Ha csak óraként használod, akkor lehet 2 nap is az üzemidő, de ennél erősebb használatnál csak egy nap. Minden este töltőre kell dugni, reggel pedig levenni. Telefonnal is ez van, óránál sem vesz el több időt szerintem. Vannak hosszabb üzemidővel rendelkező órák, de azok főleg a sportos alkalmazáshoz vannak kifejlesztve, pont azt az előnyt elveszítve, amit én kerestem, vagyis a számlapok sokaságát.

(#1858) Dr. Oid válasza nyisziati (#1855) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

én telefonnak gondoltam, ha jól látom, van benne sim. mennyire jók ezek a kínai csodák telefonnak? akkuidő kb hogy alakulhat?

(#1859) nyisziati válasza Dr. Oid (#1858) üzenetére


nyisziati
veterán

Telefonnak végülis nem rossz, az enyémben is az az egy funkció van, ami jól működik. :D
Bár a hangminőség elég gyatra, mert nincs zajszűrő mikrofon.
Ezekben a párezres csodákban a legtöbb funkció vagy nem működik, vagy nem megfelelően.
Persze az időt mutatja, watchface-t lehet váltani és ha csatlakoztatod a telódhoz, akkor fitneszadat címen valamit majd kamuzik. :))
Az üzemidő többnyire 1-2 nap, Bluetooth-tól függően (be van-e kapcsolva).

(#1860) Stirbi


Stirbi
addikt

Üdv!

Abban kérnék tőletek segítséget, hogy egy Hölgy számára keresnék olyan sportórát futáshoz, amely gps információkat szolgáltat és mp3 funkciót tölt be, valamint legyen lehetőség micro sd kártya használatára. Létezik ilyen? Vagy kivitelezhető ez okosórával? :B

Köszönöm! :R

(#1861) Black Phone válasza Dr. Oid (#1858) üzenetére


Black Phone
senior tag

ennyi pénzért megér a probát, akkuidő viszont lehet kevés

[ Szerkesztve ]

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1862) Dr. Oid válasza Black Phone (#1861) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

-inferno-, nyisziati: én is ebben gondolkozom, ennyi pénzért végül is :) majd írok tesztet :)

(#1863) Black Phone


Black Phone
senior tag

Olyan problémával találkoztam, eddig nem jött elő adott egy aiwatch c5 okosóra, párositom a teloval és kapcsolódást követően megszólal mindkét eszközön a csengőhangom, nincs bejövö hivás, ha bontom a kapcsolatot az órával, szól tovább a telefonon, nincs megnyitva zenelejátszó, nem tudom leállítani csak ha újraindítom vagy kikapcsolom a telefonomat....

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1864) Stirbi válasza Dr. Oid (#1854) üzenetére


Stirbi
addikt

Csak bluetoothos fejes/füles csatlakoztatható hozzá?

(#1865) nyisziati


nyisziati
veterán

A No.1 G5 "márkájú" órám kifagyott, amikor kikapcsolt PC USB csatijára rádugtam. Próbálgattam kikapcsolni, de egy percen túl is hiába nyomtam a gomb(ok)at.

Ezután a folyamatosan​ bekapcsolva maradt kijelző miatt hamar lemerült. Innen már nem tudtam visszahozni, hiába töltöttem, nem vette a töltést. Szétszedtem, de az aksihoz sajnos fixen rögzítve voltak a kivezetések, így a feszegetés hatására eltört. Ennyi volt.
Holnap úgyis jön a kukás, nem sokat foglalja a helyet.

Kicsivel több, mint fél évet élt, senkinek nem ajánlom ezt a "márkát". Pláne ennyiért (kb. 8.000 Ft). :(

(#1866) Sendrov


Sendrov
csendes tag

Üdv!
Tegnap óta egy NO1. S9 "boldog" tulajdonosa vagyok. [link]
Az órát elsősorban a kinézete és az ára miatt választottam (ezüst tok, barna bőr szíj).
Mivel ez egy viszonylag új típus, szívesen válaszolok a kérdésekre.
Az óra gyakorlatilag ugyanolyan, mint egy egy No1. G6, csak kicsit elegánsabb kivitelben, 2. generációs pulzusmérővel (bármit is jelentsen ez) és NFC támogatással. Ez utóbbi azonban a szoftveres támogatás gyengesége miatt szerintem nem sokat ér. Az biztos, hogy nem ezzel az órával fogok fizetni érintéssel a kasszánál. Bár biztosan meg lehetne oldani valahogy.
Mindenesetre a saját névjegykártyát át lehet vele dobni NFC-n másik telefonra.
A hozzá ajánlott Fundo wear és Mediatech alkalmazások elég átgondolatlanok, de erről már rengeteg szó volt itt a topikban.
Az óra végül is működik, időt mutatja, az értesítések átjönnek. Mérete normális, nem túl nagy. Vastagsága pedig egy átlagos okosórához képest keskenyebb. A szíj cserélhető. A hozzá adott "bőr" szíj vállalható. 1m távolságból tényleg elegánsnak hat. Ráadásul teljesen állatbarát, mert garantáltan semmilyen állatot nem nyírtak ki a készítéséhez. Inkább valami kőolaj származék lehet :)
A fém színű részek pedig valóban fémből vannak.
Azt pedig, hogy ha hívás fogadásnál a telefonomat akarom használni az óra helyett, azt minden hívásfogadásnál át kell a telefonon állítani, majd megszokom....vagy nem. Most néha még azt sem tudom, hogy mit nyomjak, amikor a telefonba fülelek, de az óra "beszél" :DDD
Ezek sajnos ilyenek. :(

Mindig van nálam törölköző, és soha nem esek pánikba.

(#1867) pilu01


pilu01
senior tag

Mi most a bestbuy Kínai óra 90USD magasságában?
Van valakinek tapasztalata a DOMINO DM368 tipussal?
Nem tünik rossznak! [link]

(#1868) plejik


plejik
addikt

-

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#1870) mtibee2


mtibee2
tag

Sziasztok!

Nem rég keresett fel engem egy fórumtárs, hogy írjak neki néhány gondolatot a Domino DM368-as okosórámról, íme a válaszom, remélem, másnak is hasznos lesz!

"Szia!

Megpróbálom áttekinthetően leírni a véleményem:

+ minőségi anyaghasználat
+ kényelmes hordani
+ a legkisebb csuklómérettől a legnagyobbig használható (nekem rohadt vastag a csuklóm, mégis jó rám)
+ gyönyörű AMOLED kijelző
+ gyors processzor
+ sok RAM
+ gördülékeny, gyorsan reagáló menü
+ kellően hangos, és tisztán szól a hangszórója
+ jó minőségű a mikrofonja
+ bekapcsolt Wifi esetén működik a hangalapú keresés, nem kell pötyörészni
+ internetről letölthető számlapok (a gyári launcherhez kb. 30 van, és nem is olyan rosszak)
+ repülőgépes módban (csak karóraként használva) 4 napot bír az akku
+ bekapcsolt Bluetooth mellett (a telefonommal párosítva) 2 napot bír
+ cserélhető launcher (az Eric féle launcherrel többszáz kompatibilis számlap található a neten)
+ mivel teljes értékű android, használható a Play Áruház, és telepíthetőek az ott található programok
+ az alkalmazásokat van mód kerek, illetve szögletes módban megtekinteni (ha esetleg a lekerekítés miatt nem látszana egy alkalmazásban a sarokban lévő gomb)
+ lehetséges távirányítani a telefon fényképezőjét, és még egy előnézeti kép is megjelenik (társított telefonnal, és a WiiWear használatával)
+ távirányítható vele a telefon médialejátszója (csakugyan társított telefonnal, és a WiiWear használatával)
+ ha esetleg nem találnád a telefont, vagy az órát, és fut a WiiWear, meg lehet csipogtatni az eszközöket a másik társított készülékkel

- sajnos rosszul van kalibrálva az akkutöltöttség kijelzése, előfordul, hogy 20-25% körül kikapcsol az óra
- hiába van meg minden szükséges hardver, és párosítás a telefonnal, nem lehet kommunikálni az órán keresztül (SIM-mel nem próbáltam, úgy valószínűleg működik)
- csak egyféle alkalmazással hajlandó kommunikálni a telefonnal, és az a SinWear, vagy más néven WiiWear
- a kijelző méretéből fakadóan egy iszony rajta gépelni, de olyan 85-90%-os pontosságot el lehet érni a billentyűzettel, ami meglepő (nincs ékezet!)
- nincs magyar nyelv benne, bár, ha frissíti az alapszoftvereit, néhány elem magyarul jelenik meg (sajnos újraindítás után elfelejti, hogy angol nyelvre állítom, és megint magyarul jelenik meg néhány menüpont, ami elég nagy katyvaszt eredményez)

Van alternatív launcher az órához (az Eric féle), de nem túl megbízható, van úgy, hogy egyszerűen nem lehet számlapot váltani újraindításig, vagy nem jeleníti meg az értesítéseket, csak bekapcsolja a kijelzőt. A sok kis hiba miatt inkább a gyári launchert használom, egyre több számlap érkezik arra is, és stabilan, megbízhatóan működik, törődött, és törődik is vele a gyártó. (Még Andriod frissítés is jött rá, amikor először bekapcsoltam!)

A szíj elég mereven van rögzítve a készülékházhoz, szerintem nem cserélhető, de kényelmes, és elég tartósnak is tűnik.

Ha valamire nem tértem ki, és érdekelne, kérdezz nyugodtan!

Linkek:
Eric féle launcher: [link]
Számlapok: [link] [link] [link]"

(#1871) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Páromnak szeretnénk venni egy okoskarkötőt iPhone 6S-hez, ami azon kívül, hogy jelzi a hívást/értesítéseket, a beállított ébresztőket is jelzi (lehet, hogy erre képes mind, nem tudom, nem vagyok otthon ezekben az okosórákban/karkötőkben). Ennyi volna az elvárt funkciója, egyéb nem kell. Ja, és vékony csuklója van, szóval szűkre állítható cucc kéne, és lehetőleg valami csajos (ergo nem fekete) színű. Árban max. olyan 10.000 körül. Tudtok ajánlani? Akár egy bevált kínai típus is jó lehet, ebay-ről, amit többek megelégedéssel használnak.

(#1872) air válasza Gabesz87 (#1871) üzenetére


air
nagyúr

Ha kijelzős kell, akkor Mi Band2.
Ha elég a rezgő+LED értesítés, akkor Mi Band 1s.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1873) Gabesz87 válasza air (#1872) üzenetére


Gabesz87
addikt

Köszönöm!
Ez hülye kérdés valószínűleg, de gondolom, ha az ember ilyen okos karkötőt/okosórát hord, a Bluetooth-nak állandóan bekapcsolva kell lennie!?

[ Szerkesztve ]

(#1874) air válasza Gabesz87 (#1873) üzenetére


air
nagyúr

Attól függ.
Ha értesítéseket is akarsz kapni rá, akkor igen.
Párom csak pulzus és alvás monitorozásra használja, ott nem kell. A Band gyűjti az adatokat, elég hetente egyszer szinkronizálni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1875) Gabesz87 válasza air (#1874) üzenetére


Gabesz87
addikt

Mi band 2 lesz, eldöntöttük. Innen nyugodtan lehet venni, nem koppintás, vagy ilyesmi?
Páromnak főleg beállított ébresztések jelzésére kell, a fitness része nem érdekes.

(#1876) Gabesz87 válasza Gabesz87 (#1875) üzenetére


Gabesz87
addikt

Inkább itthon veszem a XiaomiShopnál, nem sokkal drágább ott sem, és legalább egyszerűbb a gari intézés.

(#1877) galbi1972 válasza mtibee2 (#1870) üzenetére


galbi1972
tag

Szia! Köszi a részletes leírást. Egy pár kérdésem lenne még. A GPS mennyire pontos és talál gyorsan jelet? Wi.Fi Hotspot menüje van az órának, (SIM-et akarok tenni bele és szeretném megosztani róla a netet) ? Valamennyire vízálló? Mennyi idő alatt töltödik fel teljesen lemerült állapotból az óra?

Köszi a választ!

(#1878) mtibee2 válasza galbi1972 (#1877) üzenetére


mtibee2
tag

Szia!

A GPS 5-10 mp alatt talál jelet, és elég pontos is, mind kültéren, mind beltéren. A leggyorsabb mozgás, amit eddig követtem vele, az a gyaloglás, azt elég jól lekövette, nem mászkált el, nem késett. Autós/kerékpáros navigációra, követésre tehát nem tudom, hogy alkalmas-e.

Az óra menüjében megtalálható a Wifi hotspot funkció, de azt sem próbáltam még, biztos, hogy működik.

Szerintem a SIM foglalat, és a hangszóró nyílásán beázna az óra, ha víz érné, szóval nem javaslom, hogy ebben ússz, vagy zuhanyozz. Talán a fröccsenő víz ellen védett, de ha hivatalosan tudná ezt, biztos, hogy így reklámoznák.

A töltési időt még nem mértem, de olyan 2-2,5 óra lehet. Ha legközelebb lemerül, lemérem, és ha eltér ettől, akkor beírom ide.

Ha van még kérdés, szívesen válaszolok!

Üdv.:
M. Tibor

(#1879) galbi1972 válasza mtibee2 (#1878) üzenetére


galbi1972
tag

Köszi a gyors választ! :R

(#1880) makadámdió


makadámdió
újonc

Sziasztok,

A következő kérdésben kérném a segítségeteket.

Pár hete vettem egy Tomtom okosórát (zenél, pulzust mér, okos...). Szeretnék vásárolni hozzá egy bluetooth fülhallgatót és nem feltétlenül a hozzá javasolt Tomtom-ot. Van valami módja ezeknek a kipróbálásának? Szeretném megtudni mi kompatibilis vele, mielőtt megvásárolom.

Ahol eddig próbáltam, több eszköz is ki votl helyezve és nem siekrült emiatt egyiket sem azonosítania, felismernie; arra meg nem volt mód érthető okok miatt, hogy elvonuljak a fülessel. :) :N

Ahol eddig kérdeztem, azt mondták, hogy valószínű kompatibilis lesz, azonban ennél az összegnél már nem merem bepróbálni csak úgy.

Köszönök minden hozzászólást és javaslatot. :R

Szép estét mindenkinek,

Dió

(#1881) Jarod1 válasza makadámdió (#1880) üzenetére


Jarod1
addikt

mivel a Bt nemzetközi szamvány tutti hogy működni fog az óráddal, MM érdemes próbálgatni nagy a választék, nem kötelező ott megvennni.. BT 4 es az órád?

(#1882) Maxx Jácint


Maxx Jácint
csendes tag

Halihó! Vettem a mai napon egy okosórát és működésre is bírtam,összekapcsolódott a telefonommal,de engem irritál,hogy az okosórába kell beszélni és onnan is hallom a hangot. Nem lehet ezeket úgy beállítani,hogy csak jelezzen (érzékien remegjen a kezemen)? Mert a munkahelyen jobban szeretem a telefont a fülemhez szorítani (eléggé hangos környezetben dolgozok) mint az órát...

(#1883) Pimpő


Pimpő
tag

A LEMFO androidos okos órák meddig bírják 1 töltéssel? Nagyon sok hardver van bennük és nagyon kicsi aksi.
Gondolom, ha be van kapcsolva minden (sport trackking, GPS, 3G, bluetooth, Wifi), lemerül 3-4 órán belül.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1884) glutamin válasza Pimpő (#1883) üzenetére


glutamin
őstag

Nekem nem Lemfo van, hanem Finow (de kb ugyanaz mas neven). Csak orakent megy 2 napot. GPS-t nem birtam rajta beuzemelni eddig pedig elvileg az is van rajta. (Finow q3)

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#1885) nismoka válasza Pimpő (#1883) üzenetére


nismoka
addikt

Igen kb jól gondolod.

(#1886) glutamin válasza glutamin (#1884) üzenetére


glutamin
őstag

Máris javítanik kell magam. Mégiscsak müködik a GPS csak wifit kikapcsoltam mellőle. Ha lesz türelmem holnap endomondoval csinalok egy rövid tesztet.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#1887) Robynho


Robynho
tag

heló!

A képen látható órával kapcsolatosan tudna nekem valaki segíteni? (A1, MTK6261?)
Olyan kérdéseim lennének, hogy valahol szoftverfrissítést találok-e rá? Esetleg magyar nyelvet?
Valamiért a BT notifier se akar működni.
Köszönöm előre is a segítséget!

ÜDv,
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1888) Pimpő válasza glutamin (#1884) üzenetére


Pimpő
tag

Szívesen megnéznék egy Finow-t vagy LEMFO-t élőben. Ha lenne kedved megmutatni privátban beszélhetnénk, hogy össze tudunk e vmikor vhol futni.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1889) rnagy


rnagy
tag

Sziasztok !

Okosóra vásárlásán gondolkozom...Iphone 5s telefonhoz szeretnék valami kínai órát.
Pulzust mérjen, legyen klasszikus óra formája és a telefonon kapott üzenetek illetve hívások megjelenjenek rajta. Zenelejátszót kezeljen. Ha a kezemet felemelem, akkor ha a kijelző aktiválódik, az előny.
Magyarul tud vagy reszelhető rá magyar nyelv, az is nagy előny.
Van olyan óra, aminek a hátlapját lehet szerkeszteni, letölteni hozzá egyedit?

Próbaképp van nálam kölcsön egy GT08-as óra. A telefon BT-n keresztül kommunikál vele, hívásokat tudom kezelni, az összes hangot hallom az órán is. De az üzenetekbe nem tudok belepillantani, az óra nem szinkronizál a telefon órájával, a kamerát telefonról nem tudom vezérelni, stb. Nem találtam olyan szoftvert, amivel hajlandó lett volna beszélgetni az óra. Bezzeg androidos telefonra....ott a BT Notifier.

Amelyekkel szemezek :

[link]

[link]

[link]

Kinek van tapasztalata IOS alatt kínai órával?
Válaszokat előre is köszönöm.

Én bú alakban vejendészen

(#1890) Pimpő


Pimpő
tag

LEMFO-sok! Van az órán Google Play? Akármilyen App-ot fel lehet installálni, ami megy Android 5.1-en?

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1891) glutamin válasza Pimpő (#1890) üzenetére


glutamin
őstag

Van google play. És igen, nagyjabol barmi felmegy. Az mas kerdes, hogy a kicsi kihelzo miatt sok minden kozel hasznalhatatlan.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#1892) gacsoi


gacsoi
senior tag

Üdv !!
Erősen szemezek a Finow X5 plus-al.
Valaki használ itt ilyen órát ??
Szivesen olvasnék tapasztalatokat. :)
Hívást lehet fogadni ??
Számlapot mennyire lehet cserélni ??

[ Szerkesztve ]

(#1893) Pimpő válasza gacsoi (#1892) üzenetére


Pimpő
tag

Helló!

Szeretnék én is egy hasonló órát. Tervezem, hogy a számlapomat protolom rá.
Ha sikerül is, első körben csak sima számlapként fog üzemelni (nem fog notifikációkat mutatni, stb.)
Egyébként én úgy olvastam, hogy ezek a Finow, Lemfo órák elég jól el vannak látva számlapokkal, igaz kicsit keresgetni kell.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1894) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Úgy néz ki holnap veszek egy Kw88 okosórát.
13ért szerintem megéri.
Xiaomitlefonnal fogom használni, milyen programot ajánlanátok amivel a legegyszerübb feltölteni rá számlapokat, illetve az adatok küldése.
A jelenlegi tulaj a Sinwear programmal használja, viszont ennek nagyon rossz az értékelése Playen.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1895) kaszibat válasza golyós (#1894) üzenetére


kaszibat
tag

A kw88-ra van egy launcher alkalmazás ami futtatja azokat a számlapokat amiket bemásolsz az óra "clockskin" mappájába. Ha nincs ilyen mappa akkor létre kell hozni. Más progi nem kell hozzá. Sokat segít a youtube, ahol linkek is vannak a számlapok vagyis clockskin-ek vagy watchface-k lelőhelyéhez és a programokhoz. Ha megvan az óra, kis időt bele kell fektetni és minden összeáll. Ha kell szívesen segítek, bár nekem LEMFO LES1 van, de majdnem ugyanaz, mint a kw88.

[ Szerkesztve ]

(#1896) golyós válasza kaszibat (#1895) üzenetére


golyós
őstag

Köszi! :R
Holnap szétnyomkodom és jelentkezek ha valami nem tiszta.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1897) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Vettem egy ilyen órát. Külsőre nagyon megtetszett és árban sem volt annyira vészes. Az Iphone-hoz párosítás sikerült és amikor kapcsolódnak jönnek is az üzenetek és a hívást is lehet fogadni. A problémám az ,hogy teljesen rendszertelenül néha jelzi az óra ,hogy "disconnecting" de ettől függetlenül vagy meg marad a kapcsolat vagy nem. Semmi következetességet nem találtam benne. Természetesen próbáltam úgy is,hogy közvetlen egymás mellett van a telefon és az óra akkor is csinálja egy idő után. Ez így elég megbízhatatlan. Mi lehet a megoldás?

(#1898) golyós válasza kaszibat (#1895) üzenetére


golyós
őstag

Idáig jól állok a belakással, a messenger is átjön rendesen, töltöttem le az óra saját watchface-eiből. Ha jól értem akkor csináljak egy clockskin mappát (nincs még, megnéztem) és akkor külső forrásból ( akár a youtube segítségével) tölthetek rá + számlapot. Van ennek is valami kiterjesztése ( apk mondjuk ) vagy mindegy?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1899) golyós válasza golyós (#1898) üzenetére


golyós
őstag

Leszedtem próbából egyet, zip fájl.
Az órán próbáltam új könyvtárat csinálni de nem ment, a töltővel lehet csatlakozni laptopal az órához vagy az csak tölt?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1900) kaszibat válasza golyós (#1899) üzenetére


kaszibat
tag

Nem csak tölt, azzal lehet csatlakozni. Külön meghajtóként kell a laptopnak látnia az órát. A zip fájlokat ki kell csomagolni és úgy mappával bemásolni a clockskin mappába. Azt a launcher apk-t amivel az általad órára töltött számlapokat meg tudod jeleníteni, http://roundandroidwatches.proboards.com/thread/758/universal-launcher-new-generation-2 találod. Ha még nem vagy regisztrálva, akkor regisztrálj. A 2.2.0 verziót töltsd, az a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.