Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1301) istvan170 válasza zeon.hu (#1300) üzenetére


istvan170
aktív tag

(#1302) zeon.hu válasza istvan170 (#1301) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!

Fitbit vajon tényleg átvesz?
Gondolom, csak a technológia kellene nekik.

#?*@&!

(#1303) cozmo válasza atirag (#1297) üzenetére


cozmo
őstag

HUAWEI B0
vagy
HUAWEI WATCH NŐI
Viszont az utóbbinál biztosan nem fog működni minden funkció, mert androidra van kiélezve.
Korlátozott az Android Wear funkcionalitása iOS-en

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#1304) nyisziati válasza istvan170 (#1299) üzenetére


nyisziati
veterán

Ja, én is azt vártam, hogy a Time Round ára lejjebb menjen, ha jön az új.
Hát már nem jön.
:(
Esetleg az Alcatel lehet még alternatíva 40 alatt.

(#1305) bodnarzoltan


bodnarzoltan
tag

Sziasztok! Van egy Ulefone okosórám, meg egy UMI Plus android 6.0 telefonom! Arra van megoldás, hogy amikor fogadom a hívást akkor ne az órának a hangszórója és mikrofonja működjön, hanem maradjon a telefonon. Szóval ne úgy működjön mint egy headset, hanem csak jelezze a hívást, de ha felveszem akkor tudjak a telefonba beszélni és azon is halljam a másik felet! Most alap esetben mindig továbbítja a hangot az órára és nekem kell a telefonon visszaváltani a telefon kézibeszélőjére. Be lehet állítani, hogy ne a bluettoth-os eszköz, hanem a telefon legyen az alapértelmezett hívás fogadásakor! Köszi!

(#1306) consono válasza istvan170 (#1299) üzenetére


consono
nagyúr

Üzemidőben van alternatíva, én lassan egy éve használok egy Garmin Vivoactive-ot, ezzel megvan a két hét is akár, ha odafigyel az ember. Alkalmazások terén viszont nem annyira jó a helyzet, kevés is van, meg a 99%-uk a sportra van kihegyezve. Ellenben megjönnek rendesen az értesítések.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1307) darkmann válasza nyisziati (#1304) üzenetére


darkmann
őstag

Xiaomi AmazFit :K

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1308) consono válasza darkmann (#1307) üzenetére


consono
nagyúr

Ezzel is az a baj, mint a többivel: inkább feature watch, nem smart watch. Nem nagyon vannak appok rá...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1309) Werkly


Werkly
őstag

Pennyben árulnak 8-ért walami watchot. Tudni erről valamit? Köszi!

(#1310) darkmann válasza consono (#1308) üzenetére


darkmann
őstag

Hogyne lenne, van gyári. Plusz ugyanúgy, ahogy Mi Band-re, lesznek erre is külsők. Ez még egy friss cucc, most jelentették be. Még az óra nyelve is csak kínai, de szerintem max. két hét, és lesz vagy 8 féle nyelv elérhető rajta, plusz az alkalmazás is csak angolul tud, de kb. két hét, és majd az is frissítve lesz. A Xiaomi-nak nagyon jó a supportja! :K

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1311) consono válasza darkmann (#1310) üzenetére


consono
nagyúr

Félreértettél :) A telefonra telepíthető alkalmazásokról beszéltem. A többi tiszta, pár review-t már megnéztem az elmúlt hetekben róla.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1312) darkmann válasza consono (#1311) üzenetére


darkmann
őstag

Bocs! :R
Azért biztos vagyok benne, hogy hamarosan fejlesztenek rá pár appot, mint ahogy a Mi Band szériára is tették, és jobban is sikerültek, többet tudnak, mint a gyári.

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1313) Jorgos01


Jorgos01
tag

Csak a Pebble... :))
[link]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#1314) air válasza Jorgos01 (#1313) üzenetére


air
nagyúr

Sose legyen nagyobb örömöd! :W
Mintha ez lenne az első cég a történelemben, ami tönkrement.
Persze a valódi okokról vajmi keveset tudunk.
De mostantól legalább nincs ebben a szegmensben semmi kínálat.
Szűkül a kínálat, ennek valóban csak örülni lehet. :(((

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1315) atirag válasza cozmo (#1303) üzenetére


atirag
őstag

Köszönöm. A huawei watch elég drága. Akkor már az apple watch. A B0 viszont érdekes lehet. Bár ha lehet ezt mondani talán túl olcsó:) Nem tudom mennyire stabil a működése.

(#1316) cozmo válasza atirag (#1315) üzenetére


cozmo
őstag

Van férfiben is bő feléért ;) De te nőit kerestél.

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#1317) nyisziati válasza air (#1314) üzenetére


nyisziati
veterán

... és a használtaknak az ára is kúszik fölfelé. Pár hete még 100$ környékén lehetett jókat kifogni, most ez inkább 130-150. :(((

(#1318) nyogo83 válasza nyisziati (#1317) üzenetére


nyogo83
senior tag

Nemreg elgondolkodtam hogy veszek egy Steel-t. Mivel tudom, hogy a kijelzojevel gondok akadhatnak, de ugye gariban cserelik, igy ez a resze nem foglalkoztatott.
Viszont az uzemideje es a szamomra kerdeses feature-ok miatt tokeletes lett volna.

Igy viszont mar meg az sem fordul meg a fejemben, hogy most gyorsan beruhazzak egyre :(((

Igazabol nem a Fibitre, legfokepp a Pebble-re vagyok merges.
Ha igaz az az osszeg amit a felvasarlasrol irtak (30-40m Usd), akkor apropenzert eladtak a becsuletuket nagyivben szarva a bepalizott vasarloikra.
Ha csak nem mar eleve erosen bukoban voltak(legalabbis nem annyira nyeresegesek), hogy igy inkabb pozitivan kiszalltak az egeszbol.
Mindenesetre barmibe is kezdenek a jovoben, eszembe nem jutna meg egy gyufat sem venni toluk :U

(#1319) Bertók


Bertók
tag

Sziasztok.

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Olyan okosórát keresek amiben van olyan funkció, hogy a telefonomon írt jegyzeteket tudom rajta olvasni.
Semmi más nem számít de ezt tudja megfelelően.
Persze minél olcsóbban, ha megoldható.

Köszönöm a válaszokat! :R

(#1320) cozmo válasza Bertók (#1319) üzenetére


cozmo
őstag

A leg kifizetődőbb, ha megtanulod rendesen a tananyagot ;) És nem puskázol :D

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#1321) architect26 válasza cozmo (#1320) üzenetére


architect26
aktív tag

TROLOLOLOLOL :D :D :D :D :D :D :D

Per aspera ad astra

(#1322) Bertók válasza cozmo (#1320) üzenetére


Bertók
tag

LENNE, ha nem tölteléktárgyakkal tolnák az agyunkat, amik sose lesznek jók semmire, és nem is érdekel senkit, csak magát a tanárt :_(

(#1323) consono válasza Bertók (#1322) üzenetére


consono
nagyúr

Azt, hogy mikor lesz hasznos valami, amit az iskolában tanítanak, most még nem tudhatod. Nem beszélve arról, hogy minden, amit megtanulsz csak többé tesz...

Persze mindig könnyebb az erő sötét oldalán járni, szóval egy linket is adok:

https://www.amazon.com/24Kupi-Cheating-Watch-Black/dp/B00CG3GYWW

"In God we trust. All others must bring data"

(#1324) Bertók válasza consono (#1323) üzenetére


Bertók
tag

Még mindig nem ráolvasás kértem, hanem tanácsot.

A linket viszont, nagyon szépen köszönöm. :R

(#1325) sea


sea
tag

Üdv

Ez a Lemfo LF 16 véleményetek szerint alkalmas lehet arra, hogy egy futós alkalmazással (pl Endomondoval) használva, a futást trackelje és közben zenét hallgatnék rajta bluetoothon? 1-2 órákat szoktam futni, szóval lényeges lenne, hogy annyit kibírjon az akksija gps-t és bluetooth-ot használva. Ha ez nem alkalmas erre, akkor tudnátok ajánlani valamit erre a célra? A linkelt oldal megbízható bolt egyébként?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1326) koko1238640


koko1238640
tag

Sziasztok!

Okos óra vásárlás előtt állok, a keretem olyan 30 ezer ft lenne. A szempontjaim a következők:
-Kinézete ne szögletes legyen és ne is az a nagyon sportos, kör alakú "kör alakú számlap" legyen
-Facebook értesítések(netán üzeneteket) jelezze ki
-Legyen benne normálisan működő pulzusmérő és lépésszámláló
-Ne merüljön le fél nap alatt

Hasonló kinézetűekre gondoltam:

K88H
LEMFO LF16

Bár ezek az órák számomra tökéletesek lennének, a K88H-ról azt hallottam hogy nem igazán jó, nem nevezhető okos órának, a Lemfo jó lenne csak az nem fér bele 30 ezer ft-ba :/
Mit ajánlotok?

Köszi előre is :D

[ Szerkesztve ]

(#1327) cozmo válasza koko1238640 (#1326) üzenetére


cozmo
őstag

Van egy gear fit -em a fiókban, a smart watch 2 mellett..

[ Szerkesztve ]

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#1328) Vyndree válasza koko1238640 (#1326) üzenetére


Vyndree
őstag

[link]
OLED kijelző, vízálló, rezegni is tud, és 7 napig bírja normál használatnál.viszont mint ha pulzusmérő nem lenne benne.

Esetleg ebben a másikban van "Heart rate monitoring" optikai szenzorral.

Harmadik versenyző is megfelel a feltételeidnek, viszont enyhén szögletes.
Mindhárom 10 alatt van.

Más:
Létezik, hogy a GT08 ami tavaly 15 ezer körül volt most 6,3 angol font (2300Ft)? Pér hete még 5000Ft-ért láttam, de ennyiért már egy szilikon szíjat se tudnék venni, nem hogy órát, nem hogy "okosórát". Rendeltem egyet meglátjuk. Van ennek egy kistesója is ami memóriára, felbontásra, méretre, súlyra (84g vs 45g) is a fele, annak nincs kamera, de gyereknek lehet az jobb lenne. Ismeri valaki esetleg közelről? Egy százassal drágább, [link]

(#1329) air válasza Vyndree (#1328) üzenetére


air
nagyúr

"OLED kijelző, vízálló, rezegni is tud, és 7 napig bírja normál használatnál.viszont mint ha pulzusmérő nem lenne benne."

Jó ha a leírt dolgok felét tudja.
A 7 nap "standby" egyébként nem azt jelenti, hogy 7 napig bírja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1330) sea


sea
tag

Szokott valaki esetleg futni ezekkel a kínai csodamasinákkal?

(#1331) Vyndree válasza air (#1329) üzenetére


Vyndree
őstag

Hamarosan kiderül.
A GT08 tudja ami le van írva azt próbáltam, a lealkudtuk.hu 2 nap alatt kiszállítja ötezerért.

(#1332) koko1238640 válasza Vyndree (#1328) üzenetére


koko1238640
tag

Köszönöm válaszod! ;)

cozmo

Köszönöm, de az nem kör alakú :P És nekem nem edzéshez kell, számomra tele van felesleges funkciókkal :P

[ Szerkesztve ]

(#1333) Breki válasza koko1238640 (#1326) üzenetére


Breki
veterán

"K88H-ról azt hallottam hogy nem igazán jó, nem nevezhető okos órának"

Ezt hol hallottad?

Itt egy leírás róla, kinézetre szerintem egyértelműen jobb ezeknél a szögleteseknél.

[link]

Nekem egy gondom viszont van vele SMS-eket híváslistákat szuperül letölti, felvétel, zenelejátszás is szuper vele, viszont a notifications nekem nem akar menni.

Hiába megyek rá vagy azt írja, hogy Sync failed vagy hogy nincs. De sehol se találok a neten erről semmit mindenkinél azt látom, hogy simán megy, sőt sokan panaszkodnak mondván sok az értesítés. Az itteni K88H tulajoknak volt ilyen, s ha igen hogy oldották meg?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1334) koko1238640 válasza Breki (#1333) üzenetére


koko1238640
tag

Nem hallottam, olvastam, különböző boltoknál írtak alatta a vevők véleményt és szinte csak negatívat olvastam róla :P

(#1335) Breki válasza koko1238640 (#1334) üzenetére


Breki
veterán

Tudnál mutatni párat, kíváncsi lennék rájuk.

Nem azért mert nem hiszem el csak érdekel.

Meg én ahol keresem a hibát ott mindenki dicséri, hátha ott írnak erről is.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1336) KamuMazsola válasza Vyndree (#1331) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Pont dupla áron? Hát nem tudom, nekünk van, vettem a gyerekeknek. Igazándiból működik, de rövid az üzemidő és kézbe véve elég gagyi hatású.

Üdv.: KamuMazsola

(#1337) Vyndree válasza KamuMazsola (#1336) üzenetére


Vyndree
őstag

Itthon kapni dupla áron viszont másnap megkapod. A GT08-at 2221Ft-ért, az utóbbi fele olyan könnyű kamera nélkülit 2359Ft-ért rendeltem. Legfeljebb eladom ha nem kell a gyerekeknek, vagy jó lesz lelenc telefonnak úgyis van mindig van 3-4 aktív Dominó kártya fiókban, amiről lement a mobilnet.

(#1338) koko1238640 válasza Breki (#1335) üzenetére


koko1238640
tag

Ez az óra konkrétan a K88H tudtommal csak magyar oldalakon valamiért más neve van. Na most itt ha megnézed a megjegyzéseket, véleményeket:


Szóval jah, magyar oldalakon eléggé le van hordva az óra...

(#1339) Breki válasza koko1238640 (#1338) üzenetére


Breki
veterán

Biztos egyről beszélünk?

A K88H-nak nincs cserélhető szíja !

Mondjuk a töltés pont így van, de pl a fényereje állítható

Megnéztem kinézetre tényleg ugyanaz a képek alapján

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1340) Breki válasza Breki (#1339) üzenetére


Breki
veterán

na pontokba szedem mert ez egyáltalán nincs így

Előnyök

Semmi, de legalább az idő pontos...
Cserélhető szíj, elegáns doboz(ha ez számít)
(nincs cserélhető szíj, doboz elegáns tényleg, mondjuk ez mindegy)

Hátrányok

Kicsi kijelző - az illető nem tudom mit nézett szerintem tök megfelelő méretű kijelző végre nem az a négyzetes borzalmak.

Szánalmas számlapok- vannak nagyon szép számlapok, kevésbé szépek is, alapból lehetett telepíteni újakat
és van is fórum ahol ilyeneket készítenek és le van írva hogyan .

Folyton bekapcsol a képernyője, nem lehet kikapcsolni(a beállítást) -szerintem egyáltalán nem sokszor kapcsol be van beállítás a gesture-ra, nekem inkábbb sokszor az a problémám, hogy ha nem hirtelen mozdulattal nézek rá csak finoman nem mindig kapcsol be magától, tehát pont az ellenkezője

Az egyetlen gomb forog, teljesen értelmetlenül- ezt nem is nagyon értem

Értesítő alkalmazása pocsék... - alapból van a Fundo Wear de érdemes mást használni ezt javasolják is, az értesítéssel ahogy írtam nekem is van problémám facebook esetében, de pl sms teljesen jó.

NINCS BENNE SIM KÁRTYA FOGLALAT! !! - tényleg nincs benne én igazából nem is értem minek kéne bele.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1341) koko1238640 válasza Breki (#1340) üzenetére


koko1238640
tag

Köszi a részletes elemzést! :D

Igazából nekem az a pár szempont fontos hogy facebook notification-öket kiírja, pulzusmérő és lépésszámláló működjön benne normálisan, jó legyen a telefonom és az óra közti kapcsolat, körszámlapos legyen és normális, jól kinéző számlapok legyenek hozzá. :D

Most egyébként a NO.1 D5+-al szemezgetek, van hozzá magyar menü is meg ilyen apróságok és ~110 dollárért kapni már. Erről esetleg valakinek tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#1342) Breki válasza koko1238640 (#1341) üzenetére


Breki
veterán

Nincs mit.

Szerintem inkább itt olvasd az értékeléseket.

[link]

Pulzusmérő véleményem szerint csak jól hangzó dolog ezekben

A NO.1 D5+ is jól néz ki, csak az már más árkategória

[link]

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1343) koko1238640 válasza Breki (#1342) üzenetére


koko1238640
tag

Komolyabban utánanéztem a NO.1 D5+-nak és végül az lett megrendelve. Nagyon köszönöm a segítségeket! :D

(#1344) snowdog válasza Breki (#1340) üzenetére


snowdog
veterán

Az egyetlen gomb forog, teljesen értelmetlenül- ezt nem is nagyon értem.

Én talán értem. Arról van szó (legalábbis az én PELTEC GT08 típusomnál), hogy a menügomb előre/hátra tekerhető, mint egy hagyományos analóg óránál. Elsőre azt vártam, hogy talán a menüpontok görgetésére, vagy valami hasonlóra használható. De semmi funkciója nincs. Csak tekered, és nem történik semmi. Persze értem én, hogy ehhez valamilyen komolyabb elektronika kellett volna, de azért mégis csak csalódás volt. :((

u.i. A hátlapot levéve azért látszik, hogy a menügomb csak egy kapcsolót nyom meg, semmi több.

[ Szerkesztve ]

(#1345) Breki válasza snowdog (#1344) üzenetére


Breki
veterán

Á köszi, eszembe se jutott, hogy a mechanikus gombot forgassam. :-)

Most már értem

(#1343) koko1238640 Szívesen, sok sikert hozzá, várjuk a beszámolót.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#1346) darkmann válasza koko1238640 (#1343) üzenetére


darkmann
őstag

Látom, hogy most már késő, de nemrég linkeltem a Xiaomi AmazFit-et, ami $120. :U

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1347) koko1238640 válasza darkmann (#1346) üzenetére


koko1238640
tag

Igen, most már megrendeltem amit akartam :D Karácsony után majd jövök tapasztalatokkal ;) :D

(#1348) outdoor


outdoor
aktív tag

Létezik esetleg aprócska kamera éles képpel?

A proper digital assistant could be my best friend

(#1349) glutamin


glutamin
őstag

Én egy Finow Q3-at vettem aliexpress-ről free shippinggel 80$-ert. Akkor ez volt a legolcsóbb kör számlapos androidos. Kicsit többert van Lemfo Lem5 erősebb hardverrel és szebb külsővel. Lassan szoftverellatottság is kezd hozzájuk alakulni.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#1350) nyisziati


nyisziati
veterán

A No.1 G5-öm közben új hibát generált: alig 2 hónap után kiment a giroszkópja. Mostmár csak a menü gombbal tudom életre kelteni. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.