Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) cellpeti


cellpeti
veterán

Watch GT 2-ről valakinek, valamilyen híre? Ára érdekelne főleg

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9002) Dare2Live válasza cellpeti (#8993) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nem saját. Környezetemben van több komoly cukros. Van aki gramra számolta cukrot, milyen felszívódás adja kajanal inzulint, cukorka hátizsákban, pénztárcában.... és így is volt hipoja.
most van egy ilyenje és ha kedve van eszik egy sport szeletet ez az izé meg ahogy emelkedik a cukra adagolja automatikusan az inzulint.

De nem saját tapasztalat, hülye is vagyok hozzá... ha érint keress meg olyat akinek ilyenje van.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#9003) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Sziasztok!
Sportóra választásban szeretnék ajánlást kérni.
70% edzőtermi edzéshez maradék részben futás, illetve érdekel az alvásmonitorozás.
Nem használnám mindig, csak célra kell.
Jó lenne ha minél pontosabb lenne a pulzusmérés (megfelelő tartomány tartásához, pl.: aerob edzés)
Polar Ignite-t nézegettem, de rajta kívül bár nem teljesen ugyanaz a család, de Samsung Galaxy Watch Active 2 is tetszik.
Esetleg még valami?
Polarok valóban pontosabb pulzust mérnek?

(#9004) Memmaao válasza Sandormaster (#9003) üzenetére


Memmaao
addikt

Polar , suunto, garmin vonalon széles a választék.

My name is Bond, James... Dean.

(#9005) cellpeti válasza Dare2Live (#9002) üzenetére


cellpeti
veterán

Érint, most agyalok ilyennen én is.

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9006) cross56 válasza cross56 (#9000) üzenetére


cross56
senior tag

És apple watchból a 40 vagy a 44 mm-es az ajánlott?

(#9007) cellpeti válasza cross56 (#9006) üzenetére


cellpeti
veterán

gondolom amelyik jó a mancsodra, illetve amelyik tetszik

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9008) #32577792


#32577792
törölt tag

Ticwatch S2-ről van valakinek tapasztalata?

(#9009) anrb válasza Sandormaster (#9003) üzenetére


anrb
aktív tag

Pontos pulzusméréshez mellkaspánt kell, esetleg optikai szenzoros karpánt (Scosche, Wahoo, Polar). Külső szenzor esetén nincs különösebb jelentősége az óra típusának. Ugyanúgy megfelelhet egy filléres Sigma, mint a legdrágább Garmin Marq. Polar esetében az Ignite-nál sokkal jobb vétel a Vantage M, ami a FitSpark kivételével mindegyik új funkciót megkap. A Precision Prime szenzorra a megjelenés idejében, egy éve sok panasz volt edzőtermi használatnál. Nem tudom, hogy azóta mennyit javítottak szoftveresen. Én csak futáshoz használtam.

[ Szerkesztve ]

(#9010) Sandormaster válasza anrb (#9009) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Köszönöm a segítséget! :)

(#9011) cellpeti


cellpeti
veterán

GTR most kapott frissitest, GPS most is rakat szar benne, Watch GT nem tud szinkronizalni, Stratos marad,de ott meg szidjak az Amazfit App-ot :DD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9012) anrb válasza cellpeti (#9011) üzenetére


anrb
aktív tag

Fémházas órába rádiót tervezni nehezebb feladat, a Garminnak (Fenix 5) és a Polarnak (Vantage V) se mindig jön össze. Szerintem ezen szoftverfrissítéssel csak részben lehet javítani.

(#9013) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok. Hülye kérdés... Garmin okosórákhozjár mellkaspánt? Illetve azok már tudnak szinkronizációt fitnessz apokkal?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9014) esbii22


esbii22
őstag

Ticwatch e2 - ről vélemények? Szimplán tetszik külsőre. Értesítesek kezelésere kellene főként. Kevés sporttal. Napi aktivitás mérésere.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#9015) anrb válasza cellpeti (#9013) üzenetére


anrb
aktív tag

Csak triatlon órákhoz láttam pántot csomagban. Olcsóbb, mintha külön vennéd meg.
ConnectIQ app nélkül alapból az alábbi szolgáltatásokkal lehet szinkronizálni:
[link]

(#9016) Mr.Csizmás válasza esbii22 (#9014) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amazonon kicsit olcsóbb, és egy árban van az S2-vel: [link] [link]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9017) esbii22 válasza Mr.Csizmás (#9016) üzenetére


esbii22
őstag

Köszi, de nem az ár volt a kérdésem. Használattal kapcsolatos tapasztalatok érdekelnének. Karácsonyi ajándék lenne majd.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#9018) cellpeti válasza anrb (#9015) üzenetére


cellpeti
veterán

Köszönöm szépen

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9019) #32577792 válasza esbii22 (#9017) üzenetére


#32577792
törölt tag

A gyártó oldalán lévő fórumon igazából ami problémás, az az alvásfigyelés hiánya. Sokan panaszkodnak, hogy nem támogatott, ami részben érthető olyan rendszernél, aminek max. 2 nap az üzemideje, erre is hivatkoznak, hogy túl sokat fogyasztana és ezen dolgoznak. Láttam bejegyzést 1-2 esetben, hogy a töltés nem működik. De kb. ennyi a probléma. Nézz szét ott Te is.

amazonon is érdemes olvasni róla, ott is olvasható a rossz töltő

[ Szerkesztve ]

(#9020) esbii22 válasza #32577792 (#9019) üzenetére


esbii22
őstag

Alvásfigyelés nem is annyira kellene. Volt egy Stratosom de nem tudtam megszokni hogy éjszaka rajtam volt. Ilyen célra talán egy mi band 4 lenne amit elbirnek viselni 😃
Köszi a segítséget.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#9021) New Bluestar válasza xhege (#8988) üzenetére


New Bluestar
tag

Szia ! Nekem Lenovo watch x -em van, már lassan egy éve, meg vagyok vele elégedve.
Létezik belőle watch x plus is, abban barométer meg hőmérő is van.

[ Szerkesztve ]

(#9022) szebe válasza New Bluestar (#9021) üzenetére


szebe
őstag

Még mindig akkora f*s az app, mint volt?

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9023) cellpeti válasza New Bluestar (#9021) üzenetére


cellpeti
veterán

nem akarlak megbántani, de mocsok ronda :O

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9024) nyisziati válasza cellpeti (#9023) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem egész jól néz ki. Kerek, klasszikus óraformájú, nem is túl nagy, van rendes koronája és milanese szíjjal (is) kapható. Akár casual viseletnek is megteszi.
Ja és ahogy látom full fém, ami - számomra - méginkább óraszerűvé teszi.

[ Szerkesztve ]

(#9025) xhege válasza New Bluestar (#9021) üzenetére


xhege
addikt

Köszönöm! Utánanézek ennek is.

(#9026) szebe válasza cellpeti (#9023) üzenetére


szebe
őstag

Élőben meglepően jól néz ki, jó anyaghasználat, és ezt az egészet agyoncsapják egy borzasztó app-al.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9027) New Bluestar válasza szebe (#9022) üzenetére


New Bluestar
tag

Szerintem nem rossz, nem is nagyon nagy, jól néz ki a milenese szíj is. Rendesen vízálló, lehet benne úszni is. Az appon valamit buheráltak, de az valóban nem nagy szám.

(#9028) dzsi23 válasza cellpeti (#9023) üzenetére


dzsi23
addikt

"Minden, ami a “de” előtt elhangzik, lényegtelen." - GoT. ;)

(#9029) cellpeti válasza dzsi23 (#9028) üzenetére


cellpeti
veterán

Jogos :DD

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9030) Memmaao


Memmaao
addikt

Tegnapi napon a barométer szenzorhibás garmin instinct órámat bevittem a Navi-Gate-hez. Bekapcs, hiba észlel, óra csere egy vadi új bontatlanra. Jegyzőkönyv az új óra s/n-vel, újra indult az 1 év garancia. Na ezért kell a hivatalos gari mindenre!

My name is Bond, James... Dean.

(#9031) dzsi23 válasza Memmaao (#9030) üzenetére


dzsi23
addikt

Nemsemmi. Gondolom, javítható probléma lenne, szal nem semmi, hogy nem javítják ülnek rajta hetekig, mint más szervizek. Szintén sárga az új is? :))

(#9032) Memmaao válasza dzsi23 (#9031) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem semmit nem javítanak, küldik a gyártónak. Sárga ez is.

My name is Bond, James... Dean.

(#9033) anrb válasza dzsi23 (#9031) üzenetére


anrb
aktív tag

A Garminnak csak központi szervize van, ott készülnek a refurbished cseredarabok a leadott hibásakból. A kereskedők csak cserélnek. Addig szuper, amíg garos a termék utána fixdíjas csere van (kb. 30-60%-a az új termék árának).

(#9034) Memmaao válasza anrb (#9033) üzenetére


Memmaao
addikt

12 hónapot követően az eredeti ár 50% számítják be.

My name is Bond, James... Dean.

(#9035) Ajzi


Ajzi
csendes tag

Sziasztok!

Tanácsot szeretnék kérni okos óra (performance tracking watch) ügyében, remélem, hogy jó helyen járok.

Sportoláshoz (futás, úszás és biciklizés) szeretnék órát a lehető legolcsóbban. Szempontok:
-legyen benne gps
-ismerjen fel úszásnemeket (ergo legyen vízálló is)
-mérjen pulzust/szívritmust
-legyen ios kompatibilis
-lehetőleg legyen strava kompatibilis

Megj.: A legkézenfekvőbb, amit eddig találtam, a Xiaomi Mi band 4, ez nevetségesen olcsó, egyszerű, felismer úszásnemekt, stravával össze lehet erőltetni így-úgy, viszont egyetlen hibája, hogy nincs benne gps (futáshoz nem akarok telefont magammal cipelni). Amelyikben van gps és megfizethető, nem úszásra találták ki.

Esetleg van ötletetek? Szín és forma nem érdekel, 30000Ft-nál többet nem szeretnék rákölteni. Előre is köszi a segítséget!

(#9036) tisn válasza Ajzi (#9035) üzenetére


tisn
addikt

stratos volt 30k-ert emagon. vizben nem mer pulzust, bicajnal tud bugos lenni a pulzusmeres, de nem mindig es nem mindenkinel.

(#9037) cellpeti válasza tisn (#9036) üzenetére


cellpeti
veterán

mikor volt ez az akció?

Szerk.:

A sima Pace 30k
A Stratos 50k

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9038) tisn válasza cellpeti (#9037) üzenetére


tisn
addikt

most visszaneztem az akcios topikot, tenyleg a sima pace volt, sry a hibas infoert

(#9039) cellpeti válasza tisn (#9038) üzenetére


cellpeti
veterán

semmi gond

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9040) cellpeti válasza Memmaao (#9034) üzenetére


cellpeti
veterán

Instict jó óra? Connect IQ, az mi?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9041) Memmaao válasza cellpeti (#9040) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem tökéletes. Transzflektiv, mindig látható kijelző, 21 nap üzemidő 7/24 pulzusmérés mellett is, 100M vízálló, barométer, MILS szintű ütesálló. Igazi melós óra. A connect IQ a program és számlap telepítő alkalmazás a garminnál. Ehhez nincs, de nekem nem hiányzik.

My name is Bond, James... Dean.

(#9042) cellpeti válasza Memmaao (#9041) üzenetére


cellpeti
veterán

Alvast is elemez? Stravaval lehet szinkronizalni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9043) Memmaao válasza cellpeti (#9042) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen/Igen.

My name is Bond, James... Dean.

(#9044) Klaudia36


Klaudia36
friss újonc

Sziasztok.Meg vettem tegnap ezt az órát DE a Gyors válasz lehetőségnél van egy kód amit hiába olvasok be nem találja.Ergo az órán keresztül nem tudok válaszolni.Ezt hogy tudom megoldani?
A Sync applikáció meg egy nagy .... nem találja az órát.
DZ09-em van
Válaszokat előre is köszönöm

(#9045) nutfile válasza Memmaao (#9041) üzenetére


nutfile
aktív tag

nem kötözködés, de egyébként mennyit és mire használod az órád?
csak azért kérdezem, mert kicsit félrevezető ez a 21 napozás folyamatosan, amikor a hivatalos kommunikáció szerint "Akkumulátor élettartam: akár 14 nap okosóra módban, akár 16 óra GPS használattal". Ami még mindig szép, de nehéz lehet a 21 napot kihozni belőle...
[link]

[ Szerkesztve ]

(#9046) cellpeti


cellpeti
veterán

FBon Huawei csopiba jött info. Novemverben startol majd a Watch GT2 - 80.000 Ft kezdéssel :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9047) Mr.Csizmás válasza cellpeti (#9046) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kár hogy a wear os vonalat hanyagolják :U :(

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9048) szebe válasza cellpeti (#9046) üzenetére


szebe
őstag

Legalább az ár mellé párosul tudás is.
Az elődje se rossz, de csak akkor érte meg (szerintem), ha sikerült megszerezni egy Mate20 Pro előrendelőtől kedvező áron.
Ennyiért én iphone júzerként már inkább bevállalnám a Series3-at, és nagy duzzogva túllépnék a ~2 napos üzemidőn

(#9045) nutfile

Nekem a 7/24 pulzusmérés szúrja a szemem, kétlem hogy non-stop villogna a led a hátulján. Az nagyon hamar megenné az akksit. Valószínűbbnek tartom, hogy 1-5 perc között vesz mintát, aztán abból rajzol egy grafikont.

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#9049) Black_Raven válasza Mr.Csizmás (#9047) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ezen nagyon nem csodálkoznék, amikor semmi új terméken nem használhat Google szolgáltatást, a WearOs, meg vér Google.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#9050) Mr.Csizmás válasza Black_Raven (#9049) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

oké, megyek átvenni a facepalm díjat :B :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.