Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) Vyndree válasza w.miki (#1500) üzenetére


Vyndree
őstag

150MB forgalom havonta, ha ez elfogy akkor elkezdi fogyasztani az 1GB-ot. 30 nap múlva megint kapsz 150MB-ot, ha ismét elfogy folytatja az 1GB-ot, ami maradt belőle, majd újra 150MB és így tovább...
A NapiNet az, ha elfogy a mobilnet kereted, akkor 181Ft-ért vehetsz 10MB-ot naponta. Ez kikapcsolható.
Milyen netet osztok meg? Nem tudom mire gondolsz.

[ Szerkesztve ]

(#1502) w.miki válasza Vyndree (#1501) üzenetére


w.miki
veterán

Szóval a napinetet egyből ki kell kapcsolni, ahogy megjön a kártya, különben 200Ft-ot levon 10MBért naponta?
Azt hittem laptopon használod a netet, és valamivel megosztod, hogy wifi-t csináljon.
De akkor ezek szerint telefonról netezel...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1503) Vyndree válasza w.miki (#1502) üzenetére


Vyndree
őstag

Nem kell kikapcsolni, mert csak akkor vonja le ha tudja (alapból nincs rajta pénz, csak a havi 10 perc beszélgetés) illetve ha a mobilnet kereted kimerítetted vagy letelt a 90 nap.
A fiam és igen, telefonról. Osztani lehet, de ez a néhány mega nem olyan sok. Facebookra, TS-re, viberre bőven elég, de ezt a keretet letöltéssel, videózással pár perc alatt ki lehet meríteni.

(#1504) bg612 válasza zeon.hu (#1493) üzenetére


bg612
tag

szia, neked mennyire jött be a talkband? próbálok utána olvasni, ahol tudok, de csak más olyantól kérdezni, aki használja a mindennapokban... előre is köszi bármilyen infót :-)

(#1505) zeon.hu válasza bg612 (#1504) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van itt topikja is, csak már nem pörög annyira.
Megvan még a B1-em is, a B2-vel is elégedett vagyok.
Szíj jobb lett, az 1-esé 1 év után eltört, ennek sokkal tartósabb.
Fejlődött sokat a szoftver, üzemidő kicsit gyengébb lett, nyilván az értesítések miatt.
Telefonálásra kiváló, nincs gondom a hangjával és nem kell egy BT fülesnek állandóan a fülemen lennie.
Ha lenne már olcsóbban a B3, arra váltanék, addig biztosan megmarad a B2 nálam.

#?*@&!

(#1506) Pimpő


Pimpő
tag

Sziasztok!

Megjelent az Android Wear-es számlapom. Még szeretnék rajta optimalizálni, de már elérte azt a szintet, hogy a saját órámon ezt használjam és boldog legyek vele :)
Van pár promóciós linkem, amivel a cucc ingyen felinstallálható, ha valakinek kell írjon privátban.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1507) MY2K válasza Pimpő (#1461) üzenetére


MY2K
aktív tag

Facerepo-ra tedd fel és lesz tesztelőd :)

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#1508) bg612 válasza zeon.hu (#1505) üzenetére


bg612
tag

köszönöm szépen. sokat segítettél.
akkor még olvasok utána egy kicsit és megrendelem.
köszi, mégegyszer :-)

(#1509) Pimpő válasza MY2K (#1507) üzenetére


Pimpő
tag

Ez a Face Repo miért olyan nagy flash? Sose használtam, mit tud, amit a google play nem tud?

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1510) Pimpő válasza MY2K (#1507) üzenetére


Pimpő
tag

Kicsit nézegettem ezt a FaceRepo-t, szerintem a számlapom nem kompatibilis vele.
FaceRepo-n ilyen drag & drop szerkesztővel, képekből összeállított számlapok vannak.

Az én számlapom IntelliJ IDE, Android Studio és LibreCAD szerkesztőkkel készült. Képek helyett Java-ban és GLSL-ben megírt grafikus algoritmusokból van összerakva.

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1511) bg612


bg612
tag

valaki nem használ véletlenül (vagy esetleg direkt) samsung gear fit 2-t?szeretnék kicsivel többet megtudni róla, mielőtt elkötelezem magam... :-)

(#1512) zeon.hu válasza bg612 (#1511) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Itt tömegesen fordulnak elő ilyen felhasználók:
Gear Fit 2 topik :)

#?*@&!

(#1513) bg612 válasza zeon.hu (#1512) üzenetére


bg612
tag

köszönöm szépen. úgy veszem észre, hogy te elég jártas vagy ezekben a kütyükben. próbálok utána olvasni ahol csak tudok, de annyira sok a pro és kontra érv. most szinte ugyanannyiért válaszhatnék a talkband b3 és a gearfit 2 között. de nem megy. xiaomi 4c mellé lenne amúgy. ilyenek érdekelnének nyilván, hogy mennyire testreszbható, értesítések, zene esetleg kameravezérlés. sok egymásnak ellentmondó információba futok bele... így csak a hezitálás a biztos.
mindenképp köszi a segítséged :-)

(#1514) zeon.hu válasza bg612 (#1513) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem értek hozzá, csak szeretem :)
Huawei-el elfogult vagyok, Gearfit-et nem ismerem.

#?*@&!

(#1515) bg612 válasza zeon.hu (#1514) üzenetére


bg612
tag

engem nagyon csábít ez a kiveszem a karpántból és beszélek vele, nem kell (feneketlen női) táska alján kotozni a telefonért dolog. más ilyen jellegű kiegészítőt eddig még nem találtam. a fitnesz dolgolgok sem jönnek rosszul, bár ha igazán komolyan veszem magam, akkor mellkaspántossal indulok el futni.
a hívások és különböző értesítések még amik számítanak.
nyilván ha jól láttam ezzel nem lehet a zenelejátszási listát léptetni, na bumm. mondjuk a hr monitor nem lenne nagy hátrány (de anélkül is lehet élni), cserébe a kivehető Bluetooth fülesért. max megmarad a másik kezemen az mi band 2. (éljen a női határozottság!)
köszi a türelmed és minden infót :-)

[ Szerkesztve ]

(#1516) bg612 válasza zeon.hu (#1512) üzenetére


bg612
tag

mitől lettél egyébként elfogult? (ha megkérdezhetem). a kiindulópont is huawei volt?

(#1517) zeon.hu válasza bg612 (#1516) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sok Huawei eszközöm van (telefonok, tablet, mifi, talkband, stb), komoly gondom egyikkel se volt soha, megszoktam, megszerettem.
Előtte voltak más telefonok, nem ragadtam le egyiknél sem.
Ok, azért van egy G Flex-em is, azt megtartom :)

#?*@&!

(#1518) bg612 válasza zeon.hu (#1517) üzenetére


bg612
tag

én akkor kezdőnek számítok. nokiával indultam anno. szerettem. aztán lett samsung. azt is szerettem. tavaly lett xiaomi. most még mindig szokjuk egymást. egy samsung s7edge azért komoly összeg és biztosan nem is tudnám kihasználni) így nem a brand érdekel jelenleg, hanem a használhatóság. nem egy teljes komplett telefont szeretnék a csuklómra, hanem csak valami "kisokoskát" ami pluszban segít. és elfér egy 50kilós nő kis csuklóján. de adjon többet egy ékszernél... ha már fejlődik a technika, megadnám neki a lehetőséget :-)
mondjuk 50ezer kürül már körbenézek. de ha van alkalmasabb jelölt, nyitott vagyok a technikai fejlődésre. ha már vált az embet, csak jobbra váltsalon! :-)

[ Szerkesztve ]

(#1519) bg612


bg612
tag

b3-az üzentejezéséről ezek szerint még nincs hír. meg a voip hivásokkal kapcsolatban... azt még nagy várnám...

(#1520) bg612


bg612
tag

mielőtt nagyon elhamarkodom (bár már vekengek rajta egy ideje) én nem az én zsebemet fogja húzni anygilag(húúú de ki szemét vagyok) van esetleg még bármilyen szóbajöhető gyártmány (női változatban)? csak egy normál emer, normál felafatokkal a valóság talaján matadva...
köszönök minden segítséget :))

(#1521) bg612


bg612
tag

de ha már itt okosórákról/karkötőkről beszéltünk, hogy hogy nem jön szóba polar, garmin pebble(tudom, azt felvásárolták)
de biztosan nem csak az általam felvetett "középjategóriás" cucc létezik. ha már az ember van annyira kiváltságos helyzetben (egyszer az éleben) szeretnék valami jót választani. csak úgy normális felhasználó (nő) szinten. legen okos, segítse az életem, de nem vagyok se profi sportoló se egy nagy cég managere...

(#1522) architect26 válasza bg612 (#1521) üzenetére


architect26
aktív tag

huawei watch

Per aspera ad astra

(#1523) zeon.hu válasza architect26 (#1522) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, a T-nél legutóbb 70-ért volt akcióban.

#?*@&!

(#1524) architect26 válasza zeon.hu (#1523) üzenetére


architect26
aktív tag

az jó ár 😮

Per aspera ad astra

(#1525) bg612 válasza zeon.hu (#1523) üzenetére


bg612
tag

talkband mi? ha olyan a helyzet, hogy megéri nem az ár fogaj a eldönteni.

[ Szerkesztve ]

(#1526) architect26 válasza bg612 (#1525) üzenetére


architect26
aktív tag

nem, a watch kerul annyiba

Per aspera ad astra

(#1527) bg612 válasza bg612 (#1525) üzenetére


bg612
tag

akkor elveszítettem a fonalat. segíts kérlek. láttam a wachot is. nekem (nő 50kg) nen akarok fizkilag lehetőséget adni neki. láttam szép. de te egy nőn el tudod képzelni? (komolyan kérdezem, mert ez mind szempont)

(#1528) zeon.hu válasza bg612 (#1527) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van már női Huawei watch is, de szerintem az is nagy lenne.
Meg biztosan 100K felett van még.

#?*@&!

(#1529) architect26 válasza bg612 (#1527) üzenetére


architect26
aktív tag

igen, az fém változata, nem a fekete. hidd el, jól fog állni az óra női karon, csuklón.

[ Szerkesztve ]

Per aspera ad astra

(#1530) bg612


bg612
tag

mimdenkinek köszönöm a sok infót. és a sok türelmet...
he elér hozzám a kütyü, még biztosan jelenkezek beállítási nyűgökkel.
mindekinek köszi mindent

(#1531) Werkly


Werkly
őstag

I2 vagy I3 smartwatchról vélemények? Itthon Launch I2 néven árulják. Kösz!

(#1532) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

sziasztok. nem vagyok otthon az okos óra témában, olyan kérdésem lenne , létezik e olyan okos óra ami magyar nyelvű és teljes értékű telefon-szóval bele te szem a simet és tudok telefonálni, és engem is el érnek,(és nem kell mellé okos teló csatlakoztatás) zajos helyen dolgozok, és nem veszem észre ha csörög a teló a zsebembe , a karomon az órát csak észre venném, hogy keresnek,

(#1533) Signum04


Signum04
tag

Sziasztok,
Eleg beginner kerdes, de akar hogy olvasgattam es nezelodtem szamomra nem egyertelmu a dolog.
Szoval...
Letezik olyan okoskutyu es ha igen akkor melyik amit foleg sportolashoz turazashoz tudnek hasznalni de ugy hogy ne kelljen jelen lennie a telefonkeszuleknek.
Teszem fel elmegyek futni vagy turazni es csak a kezemen van ez a cucc nezi a magassagot a pulzust a pontos utvonalat gps alapjan, sebesseget atlagot, szint emelkedest, kaloriat mindent, es ha a vegen telefon kozelbe kerul akkor azt kirajzolja es kiirja nekem pontosan. Valami applikacioba ( ez sem tiszta, hogy pl endomondoba vagy minden keszuleknek van sajat appja)
Jo lenne ha felismerne tobb mozgasformat.
Az alvasfigyelo nem annyira vonz de ha van nem zarkozom el tole.
Ha emelle ( termeszetesen csak telefon kozelbe) kijelez hivast es uzenetet akkor az pluszba jo, de nem akarok rola tarcsazni meg ilyesmi.
Vizallosag nem hatrany. (Egyebkent se ertem hogy pl uszasnal a telefon legkozelebb a ertekmegorzobe van :))
Szoval ezert lenne jo ha valaki elmagyarazna hogy is mukodnek ezek a cuccok.
Gondolom a telefon nelkuli utvonal kirajzolasa csak beepitett gps-s kutyuknek van, persze ez sincs konkretan sehol feltuntetve melyikbe van melyikbe nincs...
Egy szonak is szaz a vege help pls :)
Ui. Jo lenne ha ios-el kommunikalna.
Tudom apple watch 2 ilyen, mas alternativa?

(#1534) air válasza Signum04 (#1533) üzenetére


air
nagyúr

Garmin órák.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1535) bg612


bg612
tag

garminban érdemes gondolkodni?

(#1536) air válasza bg612 (#1535) üzenetére


air
nagyúr

Mindenképpen, csak pokoli drágák.
De akinek belefér, azzal nem lő mellé nagyon.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1537) consono válasza air (#1536) üzenetére


consono
nagyúr

Az ár relatív, én a Vivoactive-ot egy éve elfogadható áron tudtam megvenni (ha jól emlékszem 60 eFt volt). Teljesen bevállt, durván 2 hét az uzemidő, ha nem használom a GPS-t, vízálló, könnyű. Mióta droidon vagyok az értesítésekkel sincs gond. A kijelző bent nem túl acélos a világítás nélkül (azzal meg fakó), de kint tökéletes. Az enyémmel még nem lehet pulzust mérni, de már a HR verzió ára is elkezdett csökkenni. Az lépésszámlálás meg az alvásfigyelés viszont jól működik.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#1538) glutamin válasza nagysandor79 (#1532) üzenetére


glutamin
őstag

Nekem ilyen van: https://m.aliexpress.com/s/item/32759050604.html Tudja amit akarsz de jo szivvel nem ajanlanam. Ha hasznalod is rendesen a telfont, akkor nem fogja kibirni egy napig sem. Létezik még néhány variánsa erősebb hatdverrel és más márkanevek alatt is.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#1539) cadgers


cadgers
aktív tag

Sziasztok!

DZ09 óra, egyszercsak lefagyott semmire nem reagált, gombnyomásra sem, így ki kellett venni az akkumulátort! Azóta viszont nem kapcsol be, töltést nem veszi fel, számítógépre dugva az USB-n folyamatosan fel/lecsatlakozik.

Akkumulátor meg a hátlap közé már tettem papírt, hogy ne lötyögjön az akksi
Flashtool hibára fut, bár a windows felismerte az órát, mivel folyamatosan újracsatlakozik, nem tud flashelni sem!
A lefagyás pillanatában a 3 egységből 2 még volt az akksinál
Powerbank rácsatlakoztatásánál kiderült, hogy fel sem veszi a töltést
Másik kábelt próbáltam, másik adaptert próbáltam, USB-ről tölteni próbáltam, semmi!

Ilyenkor? Kuka? (Gearbest-es)

[ Szerkesztve ]

(#1540) air válasza cadgers (#1539) üzenetére


air
nagyúr

"Powerbank rácsatlakoztatásánál kiderült, hogy fel sem veszi a töltést"

Ez nem biztos, hogy az óra hibája. Ha a PB nem ismeri a "micro-current" (nagyon kicsi terhelés) fogalmát, akkor egyszerűen be sem kapcsol.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1541) Black_Raven válasza w.miki (#1500) üzenetére


Black_Raven
veterán

NapiNet van aktiválva hogy tudd használni az 1gb netet, de fizetni csak akkor kell ha elfogyott az 1giga.
A hívószám kijelzést NEM a telón kell állitani, hanem a 1777-en.Beállitod egyszer hogy küldje és tökmindegy hogy a teló/óra be van e állitva küldi.Mivel az alapértelmezés,hálózati alapbeállitás tehát küldi ha arra állitottad a 1777-en(dominósoknak) számlásoknak 1430.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1542) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Páromnak vennénk iPhone 6S-hez egy okosórát/karkötőt. Tudnátok ajánlani valamit? Olyan kéne, ami nem túl nagy (nem kerek/szögletes, tipikus "óraszerű"), és leginkább csak hívás/értesítés jelzésére kell, más funkció nem annyira lényeges. Na meg persze legyen csajos, tehát nem fekete, hanem inkább fehér. Valamint ne túl nagy (mármint a szíj), mivel vékony csuklója van a páromnak. Pl. ILYESMIRE gondolok.

(#1543) Land


Land
veterán

Húgom venne a barátjának születésnapjára okos órát 8600 Ft-ért. Ezt nézte ki. Ez megér ennyit vagy inkább csak bosszúságot fog okozni, mert vélhetően gagyi?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1544) Ateszpapa válasza Land (#1543) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Agyvérzésre jó lesz. :D

(#1545) Land válasza Ateszpapa (#1544) üzenetére


Land
veterán

Lebeszéltem róla. Amúgy sejtettem. Ilyeneket lehet Kínából rendelni 3-4.000 ft-ért... Lukas gumit nem érnek.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#1546) Vyndree válasza Land (#1543) üzenetére


Vyndree
őstag

Ugyanilyet rendeltem ebay-en 2200Ft-ért, annyit megér, működik, de kb annyit is ér. Bluetoothon tudsz vele telefonálni (meglévő androidos telefonoddal összekötve, ebbe SIM nem tehető), hallasz mindent és téged is hallanak, mutatja az időt, van rajta 5 dallam kb. ennyi. 3-4 nap készenlétet bír kevés beszéddel. Nem fagy ki, nem dobja le a telefont, a szíja puha gumiból van, a csatja fém. A gyereknek pont jó arra, hogy ha elhagyja még le se kell szidni érte. :)

Ami lentebb van, tehát amit leírnak olyat is rendeltem, ez egy százassal olcsóbb volt. Talán egy fél fokkal komolyabb, de ez még nem jött meg pedig már újraküldték, erről még nyilatkozni nem tudok.

[ Szerkesztve ]

(#1547) azaleericks


azaleericks
tag

Sziasztok.

Adott egy DZ9 okosóra, amin szoftver lett cserélve, és frissítés után nem érzékeli az érintést. Láttam külföldi fórumon, hogy több embernek is volt hasonló problémája, elméletileg ha visszarakjuk rá a gyári szoftvert, akkor helyre jön. Kb 15 romot próbáltam már, de nem akar működni. Tud valaki olyan romot, amivel biztos, hogy visszanyeri az érzékelő funkciót ? Még egy utolsó próbát megérne, nem akarom minden áron kidobni. Előre is köszönöm !

(#1548) Black Phone


Black Phone
senior tag

sziasztok
akinek van no 1 d5 okosórája kérem írjon akár privibe is hogy not. appal bluetoothon keresztül kommunikál e a telefonnal lejönnek e az értesítések, köszi

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1549) Flexy90


Flexy90
senior tag

Sziasztok!
Van valakinek ilyen okosórája?: SMA - R Dual Bluetooth Smart Watch - STEEL BAND SILVER

Ez már vállalható minőségnek tűnik képek/videók alapján, de kíváncsi lennék, hogy hosszabb használat után mi a tapasztalat vele. Vámon átcsúszhat?
Esetleg tudtok rá működő kupont?

Xiaomi Fan

(#1550) Feketerig


Feketerig
újonc

Sziasztok.
http://droidvilag.hu/termek/g3-pro-okosora
Erről a telefonról vélemények?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.