Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) Memmaao válasza HKorn (#11000) üzenetére


Memmaao
addikt

Őőőő, nem... robosztus óra, mely a USA 810G katonai szabványának megfelelően épült. Az üvegszál erősített műanyag ház és kémiailag megerősített üveg számlap. Ez nem két pálcás kínai. Minden nap leverem, amikor bekötöm a gyerekeket az ülésbe, nyoma sincs rajta sérülésnek.

My name is Bond, James... Dean.

(#11002) HKorn válasza Memmaao (#11001) üzenetére


HKorn
addikt

Persze, árából kiindulva gondolom, hogy azért van mögötte minőség, csak (nekem) tényleg túl egyszerű műanyag kinézete van. De persze ízlések és...

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#11003) Memmaao válasza HKorn (#11002) üzenetére


Memmaao
addikt

Matt műanyag hatású a felület. A szíj gumi szerű. De az óratest betonkemény polycarbonate. Ha neki verem fémnek, sem látszik meg rajta. Eléggé rendben van.

My name is Bond, James... Dean.

(#11004) Jorus válasza Memmaao (#10996) üzenetére


Jorus
nagyúr

Azt simán bírnia kellene, a Mátrában is magasabban vagy, nem is beszélve egy utasszállító kabinnyomásáról, ami utazási magasságon 4-6.000 láb magasságnak felel meg.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11005) Dwatti válasza Memmaao (#10999) üzenetére


Dwatti
addikt

Nekem az oldalán van, amelyiknél alul van ott szokott eltömödni
.V3/V4, instinct. De instinctröl nem hallottam hogy gond lenne vele, elvileg azért van 2 nyillás mert igy tud tisztulni.

[ Szerkesztve ]

(#11006) Amos17


Amos17
tag

Sziasztok,
Aktivitásmérő órát szeretnék venni. Amire kéne: alvásmonitorozás, zenelejátszó vezérlés és valami minimális képesség értesítsék kijelzésére. Ami viszont nagyon jó lenne az az intelligens ébresztés funkció. Erre a néhány dologra nem szeretnék sok pénzt áldozni így 15, max 20e a keret. Jelenleg Honor Band 5-ben gondolkozok viszont nem tudom, hogy az képes-e az intelligens ébresztésre (alvásmonitorozás az van benne). Valaki tud ajánlani valami mást vagy HB5 most jelenleg a bestbuy. Ui: Kínából illetve egyéb egzotikus országból nem szeretnék rendelni (azaz china webshopok kilőve) így csak Magyarországon hivatalosan értékesített cuccok jöhetnek szóba.
Előre is köszi!

(#11007) Dwatti válasza Amos17 (#11006) üzenetére


Dwatti
addikt

Leírás alapán tudja, valóságban kituddja .... :D

(#11008) velizare válasza HKorn (#11000) üzenetére


velizare
nagyúr

mint egy g-shocknak. :DDD

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11009) cibus válasza HKorn (#10988) üzenetére


cibus
aktív tag

Szóval a zene is játszik egy BT fülessel, csak legyen nálam a teló :) :R

(#11010) HKorn válasza cibus (#11009) üzenetére


HKorn
addikt

Igen, vezérelni tudja a teló zenelejátszóját, akár a YT-ot is.

Run&Ride

(#11011) HKorn válasza Amos17 (#11006) üzenetére


HKorn
addikt

HB5 pontosan passzol az igényeidhez.

Run&Ride

(#11012) cibus válasza HKorn (#11010) üzenetére


cibus
aktív tag

spotify ;)

(#11013) cibus válasza cibus (#10985) üzenetére


cibus
aktív tag

euronics oldalán van olyan óra, ami jó lehet nekem és megérheti?

Amire szükségem lenne:
-legalább 1 hét körüli üzemidő
-kör vagy négyzet óralap (mi band-ekhez hasonló ne)
-olcsó, jó lenne megúszni 10körül, lehet kínai is simán
-angol nyelv is elég
-lépésszámlálás
-tudjak rá rakni valami normálisabb óralapot, vagy digitálist (letölteni)
-jól jönne ha tudnék rá rakni pár zenét és egy vezetéknélküli fülessel teló nélkül hallgatni.

(#11014) HKorn válasza cibus (#11012) üzenetére


HKorn
addikt

Még azt is! Bár én nem használom.

Run&Ride

(#11015) HKorn válasza cibus (#11013) üzenetére


HKorn
addikt

Láttál 10 körül nem karkötő kinézetű órát ott? Mert én nem.

17K a legolcsóbb Apple Watch kinézetű kínai klón, amit itt senki se ismer.

22K a legolcsóbb ajánlható óra, Amazfit Bip, de zenét ezzel se fogsz telefon nélkül hallgatni, sőt ezzel még vezérelni sem lehet a telefon lejátszóját.

Mélyebben kell a zsebbe nyúlni, ha ragaszkodsz ezekért a funkciókért.

Run&Ride

(#11016) cibus válasza HKorn (#11015) üzenetére


cibus
aktív tag

Bocsi, csak átmásoltam az szöveget. Úgy akartam kérdezni, H amit ott lehet kapni az euronicsban (akkor hitelre hoznék egyet), ha akkor a 10k körüli feltétel nincs benne, akkor melyikeket nézegessem meg? Xiaomi Stratos 2 v 2s ajánlott? Vagy inkább egy 47es gtr?

(#11017) HKorn válasza cibus (#11016) üzenetére


HKorn
addikt

Stratos vérbeli sportóra, ha nem sportolsz, akkor az nem annyira a te órád, bár az tud saját memóriából zenelejátszást.

GTR jó lehet, de a helyedben keresnék inkább GTR Lite-ot (nincs benne GPS, amúgy ugyanaz mint a GTR), vagy GTS-t, ha az Apple Watch dizájn tetszik. De ezek nem tudnak zenelejátszást, csak vezérlést telefonnal együtt.

Esetleg nézd meg a Verge, Verge Lite-ot, asszem az tud zenelejátszást.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#11018) Amos17 válasza HKorn (#11011) üzenetére


Amos17
tag

Köszi! :)

(#11019) cibus


cibus
aktív tag

azért ilyenkor (mikor ugyanannyi a kettő) akkor már a GTS, mint a lite, nem?

(#11020) HKorn válasza cibus (#11019) üzenetére


HKorn
addikt

Innentől már csak egyéni preferencia kérdése, kinek melyik design tetszik jobban.

Run&Ride

(#11021) Dwatti válasza cibus (#11019) üzenetére


Dwatti
addikt

Én Inkább vennék egy Huawei Gt - t az is hasonló árban van.

(#11022) cibus válasza Dwatti (#11021) üzenetére


cibus
aktív tag

az is szép óra. külsőre tetszik, de miben jobb mint a xiaomik?

(#11023) HKorn válasza cibus (#11022) üzenetére


HKorn
addikt

Úgy nagyjából mindenben :D

Run&Ride

(#11024) szpeti40


szpeti40
addikt

Valaki nem talált már esetleg fényvisszaverős sport szíjjat 20mm-es méretben (Gear Sport-hoz pl)?
Mint amit apple watch-hoz lehet venni Nike Reflective Sport Loopot.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#11025) yuing válasza szpeti40 (#11024) üzenetére


yuing
őstag

Alin vannak, legalábbis kinézetre ahhoz hasonlóak, nézz szét.

(#11026) Sanyyka


Sanyyka
aktív tag

Sziasztok, 50 és 100e között szeretnék egy szép és jól használható okosórát venni.
A minden közül a legfontosabb a pontos pulzusmérés. :)

A fekete, fémtokos design tetszik leginkább.

Mit ajánlotok?

Eddig a Magic Watch 2 és a Galaxy Watch a két jelölt.

Köszönöm szépen előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#11027) ( V ) válasza Sanyyka (#11026) üzenetére


( V )
veterán

Nálam a Garmin Vivoactive 4 bevált, SO2 maxot is jól mér edzés közben is, plusz tud kommunikálni pulzusmérő pánttal is. Napon pedig tökéletesen látszik. Igaz ez az ársáv teteje, de pl az aqua nál most részletre 0% THM el megkapod és gyártói garanciát adnak. :K

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#11028) Sanyyka válasza ( V ) (#11027) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

Köszönöm szépen a gyors választ! :R

Leginkább pont a mellpántot szeretném kiváltani, leginkább futópados használat mellett, így vajon jó hír, Tőled, hogy kiválóan kommunikál vele Nálad? :)

Anélkül is pontos?

(#11029) ( V ) válasza Sanyyka (#11028) üzenetére


( V )
veterán

Persze, nélküle is pontos (pánttal és vérnyomásmérővel ellenőriztem), és az aktivitásokat is jól ismeri fel.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#11030) HKorn válasza Sanyyka (#11026) üzenetére


HKorn
addikt

Én MagicWatch 2-t használok heti 3-4 edzéshez, tudom ajánlani. Akksi 2-3 óra GPS használat mellett is kihúzza 10 napig, megy a telefon nélküli zenelejátszás BT fülessel, ami futópadozáshoz nagyon ideális, ezenkívül az AMOLED kijelző szép. A telefon kihangosítás funkció meg igen király.

Run&Ride

(#11031) szpeti40 válasza yuing (#11025) üzenetére


szpeti40
addikt

Alin néztem, de az összes csak Apple Watch-ra van :(

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#11032) Kódos


Kódos
aktív tag

Üdv az úraknak,egy kérdésem lenne azokhoz akik apple watch-on tapasztaltak olyan problémát hogy vettek az orájukra egy "üvegfoliát"ami olyan dizájn elemmel van ellátva hogy a széleken ahol levan kerekitve az óra,fekete szinű az üveg,és az óra nem érzekeli az esetek 90%ában az újjad.Erre van megoldás?Azon kivül hogy leszedem,vagy veszek egy másikat,ezeket hadjuk.Ph-s embertől vettem álítása szerint ezek minőségi cuccok nem volt "még" rá "panasz".Hallotam olyat is hogy feljebb lehet venni az érzékenységet az órán és akkor lehet megoldodik(ez is üvegfolia függő)Ezt hol kell valaki nem tudja?Nem szivesen szedem le mert jobb mint a semmit tekintve hogy 100e egy kijelző csere,inkábbb szívok vele egyenlőre,aztán veszek valami "quality" foliát lehuzos cégtől hátha jó lesz alapon.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#11033) yuing válasza szpeti40 (#11031) üzenetére


yuing
őstag

(#11034) yuing válasza HKorn (#11030) üzenetére


yuing
őstag

Nekem is ez kellene, csak szögletes kialakításban, hogy lecseréljem a Samumat. :)

(#11035) szpeti40 válasza yuing (#11033) üzenetére


szpeti40
addikt

Van reflector black, ezer köszi!!:R:R

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#11036) AtHoS válasza HKorn (#10981) üzenetére


AtHoS
nagyúr

HKorn, Dwatti, anrb köszönöm az iránymutatást :R

Hozzászólásaitok alapján átgondoltam a prioritásokat és igazatok van: én nem sportórát szeretnék, hanem egy relatíve jó megjelenésű órát mai "modern?" kényelmi funkciókkal!

Újra átfutottam azon órák tesztjeit, ismertetőit, ami feltűnt a ph! hasábjain és végül a Huawei Watch GT (nem a második széria) Sport verziója mellett döntöttem.

Ezzel ugye egyrészt nem vállalok nagy rizikót. :B Mivel nem volt még "okos"órám, belépőre talán megfelelő lesz és kiderül majd viselése közben mi az amit esetleg hiányolok vagy a nyújtott szolgáltatásnál jobb megvalósításban szeretném élvezni.

Kódos

Bakker! Ezt a förmedvényt az órádon gépelted be? Nekem teljes kínlódás volt elolvasni :(

read-only mode on the forum

(#11037) Kódos válasza AtHoS (#11036) üzenetére


Kódos
aktív tag

Köszi az értelmes választ,sajnálom hogy nehezedre esett végig olvasni,ennek ellenére mégsem szolgálsz semmi érdemleges információval,inkább ne szolaltál volna meg,kötekedni nem sok értelme van.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#11038) AtHoS válasza Kódos (#11037) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Gratulálok, hogy számodra kötekedésként jött le :R bár a korábbi hozzászólásod első 3 leírt szava után nem is várhattam más reakciót :B

Amúgy igazad van, úgy írsz helytelenül ahogy akarsz, semmi közöm hozzá, de attól még szemtelenül bántja a szemem az írási stílusod és hátha lesz foganatja annak, hogy ezt megemlítettem számodra.
További szép napot és remélem lesz olyan aki fog tudni érdemben válaszolni a problémádra :R

read-only mode on the forum

(#11039) StLui válasza Kódos (#11037) üzenetére


StLui
veterán

Ezt azért tényleg nagyon nehéz elolvasni, értelmezni. :Y

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#11040) Dwatti


Dwatti
addikt

Én is legtöbbször mobilról gépelek , meg is látszik a helyesírásomon illetve hogy utólag mindig beleszerkesztek , vagyis próbálok korrigálni esetleg kimaradt valami...:P

Fórumok nyelve kuszább és szabadabb mint egy névvel bevállalt chat box, mivel régebben moderáltam tech oldalon így én már nem lepődök meg semmin . Egy probléma megoldására jól megfogalmazott " rövid" kérdéssel lehet hatékonyan reagálni.
Nem mindig tetsző megjegyzéseket meg nem kell kioktatásnak venni senki nem ellensége a másiknak ,segíteni akarunk de ezt akkor tudjuk ha megértjük egymást !

Kódos
Igen vannak fóliák amik rontják az érzékelést.
Érzékenység állítása szerintem valami szerviz menüben lehetséges de ezt az apple nem hiszem hogy nyíltan engedélyezi.
Ezért kérdéseddel próbálkozz egy apple watch fórummal mert itt inkább csak olyanokkal találkoztam akik ha használtak is ilyen órát valamilyen oknál fogva lecserélték.

AtHoS
Huawei Watch GT kezdetnek szerintem is jó választás.

[ Szerkesztve ]

(#11041) Kódos válasza Dwatti (#11040) üzenetére


Kódos
aktív tag

Néztem apple watch-os fórumot itt ph-n de nem találtam,egyébként köszi én se találtam az appjában semmit telón,a kijelző fényerő menűpont alatt sem.

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#11042) Dwatti válasza Kódos (#11041) üzenetére


Dwatti
addikt

Legtöbb márkának mint pl Garmin, Suunto, apple watch stb van magyar fb fóruma ott a sok felhasználó közül biztos lesz aki tud választ adni.
de mint írtam ez általában szerviz menüs megoldás. nem biztos hogy érdemes turkálni benne.

Kijelző védő üveget ali, ebay stb érdemes venni ha van már bevált akkor több darabos csomagot olcsóban .
Festett dizájn elemes üvegek ha nem gyári ajánlás azok okozhatnak ilyen gondot amit leírtál. Sima átlátszó üveg kell rá, egyszerűség néha praktikusabb !

(#11043) Dwatti válasza Kódos (#11041) üzenetére


Dwatti
addikt

(#11044) Kódos válasza Dwatti (#11043) üzenetére


Kódos
aktív tag

Köszönöm :)

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#11045) Sanyyka válasza szpeti40 (#11031) üzenetére


Sanyyka
aktív tag

( V ) és HKorn, köszönöm szépen! :R

Az ára és a csillivilli egyéb dolgai miatt az utobbi lesz valószínűleg a befutó.

[ Szerkesztve ]

(#11046) HKorn válasza AtHoS (#11036) üzenetére


HKorn
addikt

Jó választás! Nem lősz mellé egy GT Sport-tal sem, annál már csak a GT2/MW2 jobb választás. :)

Run&Ride

(#11047) AtHoS válasza HKorn (#11046) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Tudás alapján jók lettek volna, de a fullos kiálló üveg előlap miatt inkább választottam a korábbi verziót :B

read-only mode on the forum

(#11048) HKorn válasza AtHoS (#11047) üzenetére


HKorn
addikt

Attól nem kell félni, hacsak nem dolgozol olyan helyen, vagy nagyon odaverős tipus vagy. Párszor már odakoccantottam én is, de semmi baja nem lett. Viszont nagyon szép az óra design vele sztem, megéri a kockázatot :D

Run&Ride

(#11049) unreg1


unreg1
tag

Feltűnt, hogy ha valaki ajánlást kér vásárlásra, akkor szinte soha senki nem ajánlja a Samsung Gear Sportot.
Ennek mi az oka?

(#11050) szpeti40 válasza unreg1 (#11049) üzenetére


szpeti40
addikt

Talán az 1-2-3 napos üzemidő miatt. Nemtudom.
Nekem Gear Sport-om van, megvagyok elégedve vele, lassan 1 éve használom naponta, nekem az üzemidő olyan 2-3 nap szokott lenni alvással, pulzus mérés nélkül.
Az egyetlen bajom vele mostanában, hogy valamikor október körüli Wearable vagy S Plugin frissítéssel megszünt a "Mute Connected Phone" funkció működni :F
Hiába kapcsolom be, ugyan úgy rezeg a telefon ha rajtam van az óra, ami idegesít.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.