Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) sanyi0627 válasza jojoker08 (#250) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Szia.
Aliról ezt te is megtudod rendelni, 24dollár az első amit találtam, ingyen postával. (de lehet van olcsóbban is ez)

Ja és au eladó értékelései közt vannak valós képek a termékről.

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#252) Tamaryu


Tamaryu
csendes tag

Sziasztok!
Olvasva a fórumot, teljesen elvesztem a sok infótól.
Én is gondolkodom egy órában, a munkámhoz jól jönne, ha nem kellene a telefont elővennem, és ha hívnak akkor az órára ránézve látnám ki hív, vagy éppen arról vezérelve tudnék hívást indítani. Persze a kommunikáció fülesen keresztül történne. A zenelejátszó vezérlése is jó lenne róla.
Szerintetek ez Aiwatch G3 megfelelne nekem, vagy ez RWatch R1 ?
Nyitott vagyok mindenre, de a hagyományos kinézetű órák jönnek be. Az ár is max az 50$ , annyit egy próba megér nekem.

[ Szerkesztve ]

(#253) alexw801


alexw801
senior tag

K88H okosóráról hallott már valaki?
Tegnap érkezett.

Xiaomi Mi A3; Xiaomi POCO X3, 70mai Cam PRO; 70mai Cam 1S; FIMI PALM camera, EKEN H8 Pro; Amazfit Bip; Likebook Ares note, Xiaomi Mi Pad 4 Plus, Mi Band 7 Pro

(#254) MY2K válasza Tamaryu (#252) üzenetére


MY2K
aktív tag

Én inkább a No1 D5 javaslom most 115USD. Igaz drágább amiket kinéztél de minőségibb. Szvsz. még kínából se érdemes 30k alatt smartwatch-ot rendelni mert ez alatt minden összetevője gyenge. De hamarosan kijön a Bluboo Xwatch android wear-rel és jobb hardverrel.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#255) Tamaryu válasza MY2K (#254) üzenetére


Tamaryu
csendes tag

Köszönöm. Akkor kivárok még.

(#256) xpsyx válasza jojoker08 (#250) üzenetére


xpsyx
tag

Ugyan nem okosóra, hanem inkább csatlakoztatott de én egy ilyet használok. Zenelejátszót kezeli, play/pause illetve következő szám-ra tudja léptetni. hangerőt sajnos nem. Jelez ha hívás van (kiírja a nevet, értelemszerűen a telefonszámot, ha nincs meg nekünk), sms-t lehet rajta olvasni, illetve a naptárból az eseményekre (az esemény nevét ki is írja) is csipog/vibrál (bár ez utóbbit elég gyengén). Kijelzi a bejövő emailek számát (sajnos azt nem h ki küldte), illetve a social media értesítéseket is (én ezt kikapcsoltam, mert nemsok értelmét láttam). Nem kell egyátalán tölteni, és vizálló. Nekem nagyon bejön, átszámítva kb 17000 Ft-ba került

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#257) Cyborg válasza Cyborg (#136) üzenetére


Cyborg
őstag

Na megjött a GT08, már a gazdája használja. én csak picit nyomkodtam, kb. 15 perc múlva el is múlt a varázsa:)
Már eleve egy picit defektesen érkezett, ferde a gombja, meg eláll a hátlap az órától picit.

Ami nem tetszik, hogy gombnyomásra éled kijelző, jó lenne, ha magától bekapcsolna, ahogy felemelem a kezem. Ezt a funkciót hogy hívják, hogyan kell keresni a leírásokban, vagy ezt így külön nem tüntetik fel?
Annak ellenére, hogy a nagyobbak közt van az akksija, a tulaj szerint szerencse kell az egy napos üzemidő eléréséhez.
Párszor bejelzett az anti-lost funkció, miközben a teló zsebben volt.
Se SIM-et, se se micro SD-t nem raktam bele, így sok mindent nem tudtam vele csinálni, még egy fotót se tudtam lőni, de vicces az a kamera rajta.
A kihangosító része egész tiszta, és jól érthető volt viszont.

Esetleg, ha valakinek van még GT08, beszámolhatna a saját tapasztalatiról üzemidő szempontjából.

Köszi

(#258) Tamaryu válasza xpsyx (#256) üzenetére


Tamaryu
csendes tag

Ez egészen jónak tűnik, de az ára már nem 17.000 Ft, hanem 30.000ft feletti. :(
Érdekelne ha olcsóbb lenne, és azt írja az egyik kereskedő, hogy smart ready emblémával ellátott készülékkel kompatibilis. Ez mit jelent?

(#259) Sztenn válasza Tamaryu (#258) üzenetére


Sztenn
tag

ne szutyok magyar oldalról rendelj és akkor megkapod akár 17ezer alatt is. :)

(#260) Tamaryu válasza Sztenn (#259) üzenetére


Tamaryu
csendes tag

kerestem, de a Cogito is a Classicot 199$-ért adja Cogito Classic

(#261) georg52 válasza Tamaryu (#260) üzenetére


georg52
csendes tag

Tessék.[link]

(#262) Sztenn válasza Tamaryu (#260) üzenetére


Sztenn
tag

WTF? Akkor amiket 60-70 dollárért adnak, azok fake órák? Van amúgy kb. ugyanilyen kinézetű óra cookoo néven. Nem tudom miben különböznek

[ Szerkesztve ]

(#263) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Milyen okosótát tudnátok nekem ajánlani?
Jelenleg egy Huawei Talkband B2-m van, amit telefonhoz kaptam, de nincs benne zenevezérlés.
Olyat szeretnék, ami nem túl drága és lehet írányítani a zenét is vele, színes kijelző, email olvasgatás stb... számomra felesleges.

Köszi :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#264) Tamaryu válasza georg52 (#261) üzenetére


Tamaryu
csendes tag

Kösz. Néztem és elég nagy a szórás árban ugyanarra a termékre. Nem tudom, hogy eredetiek-e az olcsók, vagy valami másolatok.

(#265) Tamaryu válasza Sztenn (#262) üzenetére


Tamaryu
csendes tag

Nekem is az ugrott be, hogy hogyan tudják olyan olcsón adni, valami nem stimmel az órával, vagy másolat, vagy nem jó, mert túl nagy az eltérés az árak közt.

(#266) xpsyx válasza Tamaryu (#260) üzenetére


xpsyx
tag

Én akkor valószínűleg tényleg jó áron jutottam hozzá (55€ egyik legismertebb szlovák shopban), viszont a minap néztem, hogy már 115€-ért árulják.. :D

PSNID: xPxSxYx | iPhone Xr | Macbook Pro M1

(#267) Roli5 válasza NandorHUN (#263) üzenetére


Roli5
tag

Szia!

Merem ajánlani, nekem is ilyen van, nagyon szép a kijelző minősége és a hangminőség:

[link]

(#268) martin1369


martin1369
aktív tag

Sziasztok.Nemrég vettem ebayről egy okosórát.Szeretnék rá jegyzettömb alkalmazást telepíteni de eddig semmilyen megoldást nem találtam.Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném. :)

(#269) DrBubo77 válasza martin1369 (#268) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ha nem írod le, hogy milyen okosórát vettél, akkor nehezen tud bárki is segíteni.
Legfeljebb, ha van gondolatolvasó képessége. :D

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#270) martin1369 válasza DrBubo77 (#269) üzenetére


martin1369
aktív tag

Csak ennyit találtam róla hogy NS1

(#271) DrBubo77 válasza martin1369 (#270) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ilyet még a Google sem talál nekem. :)
Tudsz egy linket adni?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#272) martin1369 válasza DrBubo77 (#271) üzenetére


martin1369
aktív tag

http://www.ebay.com/itm/DZ09-Bluetooth-Smart-Watch-Phone-Camera-SIM-Card-For-Android-IOS-Phones-/162013440869?hash=item25b8c0eb65:g:JZkAAOSw~OVW1RTj
Innen vettem

(#273) becenevem


becenevem
aktív tag

Sziasztok!

A SHELL-nél van valamilyen okosóra akcióban. Az milyen fajta, márka lehet?

Nem találom sehol.

Ne gyere be meg ne gyere erre, he...

(#274) T0rnad0 válasza becenevem (#273) üzenetére


T0rnad0
addikt

Kép alapján U8 klón lehet, itthon 10e körül, ebay-en 3 ezerért hozzájutsz. Androiddal működik csak 100%-osan.

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#275) Jorgos01


Jorgos01
tag

Sziasztok!

Mit tudtok a Bluboo Xwatch-ról?
Kapható már? Ha igen, van már valakinek ilyen, ha nem, mikortól várható?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#276) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Segitsetek lécci! Van egy No.1 D5 okosórám de egy csomó mindent nem tudok rajta ugy használni ahogy szeretném. Van a play aruhazban egy google-os android wear progi, azt nem tudom beállítani mert azt akarja hogy engedélyezzem az asszisztenst, de az engedélyezés gomb szürke. A gyári appjával működik a párosítás de elég fapados a dolog. Milyen programot ajánlotok a telefonnal való párosításhoz?

(#277) Venn


Venn
tag

Sziasztok
Ulefon GW01 órája van esetleg valakinek?

(#278) ricsike81


ricsike81
aktív tag

gt 08 óra érdekel valakit privátban írjon köszönöm

(#279) zoom3s


zoom3s
csendes tag

Sziasztok!

Olyan okosórát keresek ami kerek kijelzős és olvassa (akár szoftvermódosítás után) a powerpoint, excel, doc, txt, pdf stb. fájlokat! Minél olcsóbb legyen újonnan vagy használtan is! :)

(#280) Jarod1 válasza zoom3s (#279) üzenetére


Jarod1
addikt

Na jól feladtad a leckét...ez nekem újdonság office kezelése..

(#281) retesz147


retesz147
addikt

Valakinek van ezek közül az órák közül valamelyikkel tapasztalata?:
DW360
Ordo V360
LEMFO DM360
K88H0

Elég hasonló a stílus , ilyet keresek, csak nem tudom melyik lehet a legjobb.
Vagy a SIM képesek közül válasszak inkább (SIM kezelésre egyébként nincs szükségem, inkább a használhatóság, értesítések lenne a lényeg)
X5
D5

De ezek mellé szemezek Mi Band-al is.
A sima (színes ledes) és az 1s között tudásban csak a led-ek színe és a pulzusmérő a különbség?
Én lehet nem használnám ki a pulzusmérést, ellenben az értesítéseket és az ébresztést annál inkább, így lehet a sima nekem nyerőbb lenne.
Tudásilag, megbízhatóságban, programban semmi más különbség nincs köztük?
Ajánlott még a régi (színes ledes) is? Vagy már csak az 1s-t vegyem?

Köszi! :R

bocs a hosszúért!

Xiaomi 13 eu dev...

(#282) flegga92


flegga92
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy No.1 D5 okosórát. Hosszas nyomozás után ez elégíti minden igényemet ki. Két kérdésem lenne :
A szürke színű fém? közben meglett a leírásban simkártyával mennyi az üzemidő illetve közvetlen az órára lehet e BT headsettel kapcsolódni?

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#283) zoom3s válasza Jarod1 (#280) üzenetére


zoom3s
csendes tag

Ez még nem általános dolog?
Akkor mi kerül annyiba egy okosórán? :O

Elsősorban Moto 360-at nézegetek, az nem tudja véletlenül (akár szoftvermódosítás után)?

(#284) Aryon87


Aryon87
félisten

Valakinek van tapasztalata a filléres okosórákról?
Pl erre gondolok: u80

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#285) Aryon87


Aryon87
félisten

Valakinek van tapasztalata a filléres okosórákról?
Pl erre gondolok: u80
Milyen értesítéseket kezel, ébresztő funkciója van-e rezgéssel, telefonon lévő névjegyzéket látja-e, ugyanezt a zenékkel is (csak vezérelni akarom pl számváltással úgy hogy a Tone-n megy a zene), valamint úgy is párosodik-e hogy a Tone is össze van kapcsolva a telóhoz? (LG G4)

Hopp, bocsi duplára sikeredett, pedig szerkeszteni akartam.. :B

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#286) waces


waces
aktív tag

sziasztok,

az alabbi peremfelteteleknek megfelelo orat keresgelnek (mondjuk, hogy casual orahasznalo), mivel a fitness bandem meghalt es akkor mar legyen elorelepes ;)

- ios tamogatas
- alvasfigyeles _es_ pulzusmeres (utobbi hha pontos az nem hatrany ;) )
- ertesitesek kezelese (ez mondjuk alap, de semmi extra nem kell, nem az oraror valaszolnek a levelekre, de ha latom, hogy kitol jott (esetleg subjectet) is a duplaplusszjo
- 30 oranal hosszabb keszenleti allapot (mert ugye alvasfigyelesnel pont nem baj ha nem ejszaka kell tolteni)
- gps nem hatrany

idaig a no.1 d5 szimpinek tunt, de ott megoszlanak a velemenyek az ios tamogatottsagrol

Every living creature on earth dies alone.

(#287) seger


seger
addikt

Dz09 orát ki használ? Milyen app-all?

(#288) T_Stark válasza retesz147 (#281) üzenetére


T_Stark
őstag

Ez a K88 engem is érdekel. Képről nagyon jól néz ki, és az ára is jó.
Valakinek van infója róla?

(#289) ervin1979


ervin1979
tag

Sziasztok,

Egyetemi vizsga segítséghez ajánljatok okosórát, amely jól kezeli a pdf, doc fileokat, jó a kijelzője és könnyen lehet vele ki-be zoomolni. Egyébre nem igazán használnám a jelenlegi álás szerint. Ár/értéke jó legyen coolpad F1 androidos teloval használnám. Gondolom erre szinte mind jó lehet. Mindegyiknél van home gomb ami az alap óraállásra visszaugrik szükség esetén?

Köszi

(#290) ervin1979 válasza ervin1979 (#289) üzenetére


ervin1979
tag

lehetőség szerint téglalap alakú legyen a jobb kihasználhatóság érdekében.

(#291) flegga92 válasza ervin1979 (#289) üzenetére


flegga92
senior tag

Én ugyan erre rendeltem a No.1 D5-órát első sorban, de ha megtetszik meg szeretném tartani és fontos hogy jól nézzen ki. Sajnos még nem jött meg, majd írok róla beszámolót. Puskázáshoz tényleg rosszabb, hogy kör alakú de legalább nem annyira feltűnő, ha nem értenek annyira hozzá. Szerintem fel sem tűnik nekik hogy nem hagyományos óra.

(#292) smileish


smileish
újonc

Sziasztok!

Születésnapomra kaptam egy LG 118 típusú okosórát. Az vele a problémám, hogy folyamatosan (kb 15 percenként) ledobja a Bluetooth, ezért állandóan újra kell kapcsolódni, szóval gyakorlatilag a funkció amiért szerettem volna okosórát, egyáltalán nem használható ki emiatt. Van ötletetek? Már kipróbáltam az összes letölthető software-t amit a Play áruházban találtam. Kikapcsolatm az összes elalvó funkciót az órán és a telefonon is. Szerintetek ilyenkor mi a helyzet!??
(Huawei g6 és LG 118)

Előre is köszönöm a válszt!

:Y :W

(#293) Jarod1 válasza smileish (#292) üzenetére


Jarod1
addikt

Firmware frissítés megvolt?

(#294) ervin1979 válasza ervin1979 (#289) üzenetére


ervin1979
tag

Mely tipusok között gondokoztál? Látom hogy rengeteg van olcsóbb áron és én másra nem igen használnám, csak word és doc olvasásra. Budapesten van valahol üzlet ahol ki tudom próbálni?

(#295) dkaro


dkaro
őstag

Sziasztok!
Azt hogy tudom beállítani hogy ne az óra hangszórója szóljon hanem a telefon vagy a fülese?
DZ09 és No1S2-vel próbálkoztam de mindig az óra szól zenelejátszásnál és telefonálásnál is.

(#296) seger válasza dkaro (#295) üzenetére


seger
addikt

Telefon bt beállitásnál a dz09 beállításánál kapcsold ki a hivás és a media hangot!

(#297) dkaro válasza seger (#296) üzenetére


dkaro
őstag

Ha a médiát kapcsolom ki akkor vezérelni nem tudom, ha a telefon akkor a kapcsolat is megszakad. Huawei p8 a telo.

(#298) ervin1979


ervin1979
tag

Sziasztok,

Rendelés előtt állok és van még pici dilemma. Van valakinek Bp-n No.1 D5-órája (akár eladó), amit élőben meg tudnék nézni 5-6 percben?

Köszi

(#299) Eclips21 válasza ervin1979 (#298) üzenetére


Eclips21
őstag

Nekem ma jött meg :D nagyon fasza óra. GearBest-ről rendeltem, EU raktárból 108dollár volt szállítással együtt. GLS futár hozta melóhelyre :DD

(#300) retesz147 válasza Eclips21 (#299) üzenetére


retesz147
addikt

kérhetünk róla "kis tesztet", akkorát, amekkorára időd van :D

működés, gyorsaság, használhatóság, szíj, programok (pl pdf-et, word-öt tud-e olvasni), méret, súly ilyesmik...

nagyon sokan hálásak lennénk. :R

Xiaomi 13 eu dev...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.