Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni okosórához.
A páromnak vettem karácsonyra egy E-boda Smart Time 210 okosórát, de még rajtam is kifogott a termék beállítása :W
Először is, nincs magyar nyelvű menü az órában.
Ennek hiányában normálisan beállítani sem tudom; véletlenül eljutottam odáig, hogy a telefon telefonkönyvét átvette, de pl. a telefonra beérkező üzeneteket már nem jeleníti meg.
Az órában csak 1 háttérkép, és 3 óralap van alapból, de mivel magyar menü sincs benne, addig sem jutottam el, hogy a netre hogy lehetne vele fellépni (elvileg SIM kártyával fellehetne, de azzal nem élnék).
A kérdésem az lenne, lehet-e letölteni ehhez az órához magyar nyelvet?
Okos órára a webáruházban vannak-e appok; hátterek, óraszámlapok, stb.?
Ha telefonra tudok letölteni háttereket, számlapokat (már ha lehet), azt, hogy tudom átküldeni az órára?
Miért nem jelenik meg minden üzenet, ami a telefonra érkezik?
Szóval segítsetek kérlek, mert teljesen kezdő vagyok okosóra terén, és már a legelső lépéseknél is megakadtam, a Magyar nyelv hiánya miatt :W

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#1402) AndrewBlase válasza klepto (#1401) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Magyar menüt ne is várjál ezektől a kínai csodáktól. Nincs. De nagyon nem is kell hozzá szerintem, mert a piktogramok elég egyértelműek.

Egyébként ez így szemre egy DZ09-klón.

Tudtommal netre csak sim kártyával képes csatlakozni. Hívásokat kezeli, de az üzeneteket (legalábbis ios-al) nem komálja, hiába írja. Kamerája egy vicc, a legelső kamerás telefonomban is jobb volt.

Miért mindig én???

(#1403) klepto válasza AndrewBlase (#1402) üzenetére


klepto
addikt

A gyári Bluetooth azonosító neve DZ09, szóval valszeg nem csak egy klón, hanem az :U
Akkor a háttércsere, és a számlapcsere is, valamint üzenet (SMS, MSN, Viber, stb.) szinkronizáció, megjelenítés is felejtős?
Akkor mire való?
Mutatja az időt, lehet bt headsetként használni, lehet vele tárcsázni, és telefonkönyvből hívást indítani; rajta keresztül, a telefon kézbevétele nélkül beszélni, és ennyi?
Akkor ez csak egy fél okos óra :F :W

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#1404) nyisziati válasza klepto (#1403) üzenetére


nyisziati
veterán

Hát kb. ennyi, ne aggódj, a többség erre képes (az enyém is). Extra "bónusz" az 1 napos üzemidő (ha nem használod sokat, mert akkor csak fél; ne tudd meg, hogy éreztem magam, amikor délben a kocsiban töltőn lógott az ÓRÁM :W ).

Normálisabb megoldások olyan 30-tól fölfelé vannak.

(#1405) AndrewBlase válasza klepto (#1403) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"Mutatja az időt, lehet bt headsetként használni, lehet vele tárcsázni, és telefonkönyvből hívást indítani; rajta keresztül, a telefon kézbevétele nélkül beszélni, és ennyi?"

Nem, nem csak ennyi. Lehet zenét is hallgatni rajta. Meg van számológép is. ;]

De nagyjából igen, ennyi a "tudása".
Mint nyiszati is írta, ebben az árkategóriában nagyjából ezt hozza mindegyik, bármit is írnak róla termékleírásnál.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#1406) air válasza AndrewBlase (#1402) üzenetére


air
nagyúr

DZ09 klón, ami az eredeti Samsung Gear 2 replikája.
Tehát a hamisítványt is hamisítják. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1407) AndrewBlase válasza air (#1406) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Hát azért az egy más kategória. :) Erősen lebutított replika lett belőle. ;]

De Te is tudod, hogy a DZ09 többféle néven fut, hellyel közzel ugyanazzal a specifikációval.

Miért mindig én???

(#1408) Jarod1 válasza klepto (#1401) üzenetére


Jarod1
addikt

ezt az órát vagy 3454546564778 millió néven láttam már ;]

(#1409) snowdog válasza klepto (#1401) üzenetére


snowdog
veterán

Szia!

Találtam az óráról egy tesztet, ha elolvasod sok minden kiderül belőle. [link]

Telefonnal a szinkronizálás csak akkor fog működni, ha a telefonra feltöltöd a megfelelő alkalmazást (BT Notification). Az órához kapott leírásban találsz egy QR kódot (talán az órán is látható), az elvisz a megfelelő oldalra. Ha nem akkor, a programot itt megtalálod: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1410) klepto válasza snowdog (#1409) üzenetére


klepto
addikt

Nagyon szépen köszönöm! :R
Letöltöttem, és az óra egy álom!
Nem csak az SMS üzeneteket, hanem még a Facebook-os, és az MSN üzeneteket is kiírja, megjeleníti! Amennyire szidtam az elején, annyira tetszik a jelen állapotában :C
Már csak a hátterek, és a számlap megváltoztatására kellene segítség, de ha nem lehet, az sem érdekel így, hogy mindent tud, amit akartam :))

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#1411) snowdog válasza klepto (#1410) üzenetére


snowdog
veterán

Nagyon szívesen! :K

Háttérkép cseréről találtam egy videót, próbáld ki. [link]
Ez meg a számlap csere. [link]
Ha jól látom felül kell írni a gyári firmware-t, tehát ez azért nem olyan egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#1412) snowdog válasza snowdog (#1411) üzenetére


snowdog
veterán

Ha mégis belevágnál a firmware cserébe, akkor előtte mindenképpen ments le a gyárit!

(#1413) Balazs198528


Balazs198528
újonc

Sziasztok!

Van valakinek DZ09 okos órája? Nem tudok belépni sem a böngészőbe és sem a facebookba, mert "net error" felirat jön ki. Sim kártya van benne mobil nettel.

Köszi ha tudtok segíteni!

(#1414) AngeloDivina válasza Balazs198528 (#1413) üzenetére


AngeloDivina
aktív tag

Ez jó kérdés. :W

Élj úgy, hogy semmiben ne szenvedj hiányt....

(#1415) snowdog válasza Balazs198528 (#1413) üzenetére


snowdog
veterán

Ezen az oldalon leírják mit kell hozzá beállítani. [link]
Itt megtalálhatók a szolgáltatók beállításai. [link]
Ezen az oldalon pedig alul a hozzászólásokat érdemes elolvasni (erre gondolok: Try with the APN: broadband. [link]

Én nem próbáltam, de az egészből azt szűrtem le, ha valaki internetezni akar az órán, akkor jobban teszi ha azt a telefonján keresztül teszi. Próbálkozni azért lehet. :)

(#1416) Balazs198528 válasza snowdog (#1415) üzenetére


Balazs198528
újonc

ezer köszönet:)
:R

(#1417) Balazs198528


Balazs198528
újonc

Sziasztok, megint én:)))

Hogyan lehet frissíteni ezt a csoda masinériát, mert 1es menüpontokat nem találtam meg és nem jutok 1ről a 2re az órával ...

köszi

(#1418) outdoor


outdoor
aktív tag

Létezik olyan óra, mely külső okostelefon nélkül is alkalmas voip vagy sip beszélgetésekre?

A proper digital assistant could be my best friend

(#1419) Black Phone


Black Phone
senior tag

Segítséget szeretnék kérni ha tud valaki vmi okosat megköszönném, vettem egy qw09 wifis okosorát lenovo telefonommal bluetoot tal párosítva az appot letöltve nem nagyon akar kommunikálni, értesítések nem jönnek le illetve hivást sem jelzi illetve indítani sem tudok bluetooth ton keresztül, wifi része tökéletesen teszi a dolgát...

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1420) Zalaym


Zalaym
tag

Sziasztok!

Én inkább csak olyan okoskarkötőt keresek, nem feltétlenül órát, ami képes értesíteni bejövő hívásról, vagy SMS-ről és vízálló. Amit nézegettem a Xiaomi MiBand 2, ez majdnem tökéletes számomra, de az a bajom, hogy nem igazán megbízható. Úszáshoz szeretném használni egy 50 méteres medencében. Fontos lenne, hogy tudjon olyan funkciót, hogy ha úszás közben eltávolodok a telefontól és megszakad a kapcsolat, akkor ha a közelébe érek és újra csatlakozik, értesíteni tudjon, ha az idő alatt volt nem fogadott hívás, vagy jött SMS. A telefon egy Samsung S7 Edge.

Tudnátok valamit ajánlani? Természetesen az ár nagyon is fontos, 10K körül tudnék rászánni. a MiBand 2 ebbe pont belefér. volna valami jó alternatíva? :F

(#1421) Brekii


Brekii
tag

Helló mindenkinek.
Én már a kezdetektől hordok okosórát (MN2, SonySW1, LgR, Lg Urban, Huawei sw1). Az igazság hogy unom a mostanit. A Time2 vártam nagyon de ugye az ugrott. Kíváncsiságból kipróbálnám vagy a KW88 vagy a Lem5 öt. Van értelme, vagy hagyjam a fenébe és inkább vegyek valamit az újak közül? (LG, Google)
Köszi.

(#1422) RoBos


RoBos
senior tag

Hello,

egy olyan kérdésem volna, h ezekhez az órákhoz ugye csak usb kábelt adnak, de hálózati töltőt már nem!
Azt honnan lehet megtudni, h ezekhez milyen töltőt lehet használni?!
A mobiltelók töltői ezekhez vajon túl sok lenne, csak mert ugye azokba 2-3000 mAh-es akkuk vannak, az órákba meg 2-300 mAh! Ha a sz.gépről töltőm az órát, ott egy usb-nek mekkora az áram leadása, hány mAh?! :F
Köszi!

(#1423) air válasza RoBos (#1422) üzenetére


air
nagyúr

Bármilyen adaptert használhatsz. Egyáltalán nem függ attól semmi, hogy mekkora akkut töltesz.
USB2.0-ás csatlakozó 500mA-rel terhelhető maximum.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1424) RoBos válasza air (#1423) üzenetére


RoBos
senior tag

Ohh, szal egy teló töltőjét simán lehet használni egy okosórához is?!
Szuper, köszi a választ! ;)

(#1425) SKoresz


SKoresz
csendes tag

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni

Egy okosóra-szerűséget szeretnék venni. Nekem bőven elég lenne a Xiaomi Mi Band 2 tudása, csak nekem kell az IP 68-as védelem és hogy tutira megbízható legyen.
(Pl arra gondolok h vki írta a topicjában h megkarcolódott neki az üveg, holott az is karcálló)

Előre is köszönöm a segítségeteket. :R

"Van a trón mögött valami, ami a királynál is hatalmasabb." - Sir William Pitt

(#1426) cozmo válasza RoBos (#1424) üzenetére


cozmo
őstag

Aztán nehogy sírás legyen a vége ;)
Én csak gyári töltőjével azonos paraméterekkel rendelkező tehát csereszabatos csak is azonos vagy jobb minőségű töltőt ajánlanék. :B

Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/cozmo

(#1427) darkmann válasza SKoresz (#1425) üzenetére


darkmann
őstag

Mi Band 2 IP67-et tud csak, és én nem olvastam hivatalosan sehol, hogy karcálló lenne. :U

Honor Magic5 Pro 12/512, Oneplus 9 Pro 8/128, Huawei P30 Pro 8/128, Redmi Note 7 4/64

(#1428) RoBos válasza cozmo (#1426) üzenetére


RoBos
senior tag

Nagyszerű... :O
De mivel az órákhoz nem adnak töltőt csak usb kábelt akkor így, h lehet tudni, h milyen töltő lenne jó az órához?! :F

(#1429) tlala válasza RoBos (#1428) üzenetére


tlala
addikt

És nagyon fontos, hogy ugyanolyan színárnyalatú legyen a töltő is, mint a gyári!

Csak vicceltem.
Nyugodtan ráakaszthatod bármelyik kedvenc töltődre.
A töltőkön lévő 1A, 2000mA, stb. csupán azt jelzi, hogy mekkora maximális áramot tud leadni - a töltő nem szabályoz.
Az órában, telefonban, stb. a saját töltőáramköre állítja be, hogy a benne lévő aksit milyen áramerősséggel töltse, illetve ugyanez az áramkör állapítja meg, hogy mikor van az akku feltöltve (nem a töltő).
Szóval nyugodtan használhatsz hozzá normál telefon töltőt - én is a telefonom töltőjével töltöm az órámat.

(#1430) RoBos válasza tlala (#1429) üzenetére


RoBos
senior tag

Szia,

köszi szépen a gyors választ! Gondolom ezzel most nagyon sok embert megnyugtattál rajtam kívül is, akiknek hasonló "problémája" van/volt/lesz! ;)

(#1431) snowdog válasza RoBos (#1430) üzenetére


snowdog
veterán

Ha nincs kéznél hálózati töltő, akkor nyugodtan töltheted egy PC/laptop USB csatlakozójáról is.

[ Szerkesztve ]

(#1432) Black Phone


Black Phone
senior tag

ismeri valaki airwatch c5 okosórát?wifis vagy nem mert min2 infot olvastam... :R

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1433) Vladcepes


Vladcepes
csendes tag

Sziasztok! Vettem én is a lányomnak egy ilyen DZ09 es órát. Különállóként használja tehát nem a mobillal szinkronban. Meg vagyunk vele elégedve,lehet róla jól telefonálni, őt is hívni,jol hallatszik,nincs dobozhangja.
A kérdésem csak az hogy amire nem tudok rájönni hol kell beállítani a hivószám kijelzést. Tehát ha ő hív akkor nálam privát számot ír ki. Ha valaki tudja és leírná megköszönném!
Üdv!

(#1434) snowdog válasza Vladcepes (#1433) üzenetére


snowdog
veterán

A számkijelzést nem a telefon tárolja, hanem a SIM kártya. Ha a DZ09-en nem tudod beállítani, akkor tedd át egy mobilba, és ott állítsd be.

(#1435) Vladcepes válasza snowdog (#1434) üzenetére


Vladcepes
csendes tag

Nagyon köszönöm! Én :W hogy nem jutott eszembe ,egy gps trackerből vettem ki a kártyát és ebbe bele, el is felejtettem hogy ezeket anno kilöttem a kártyáról :W
Köszi a választ!

(#1436) bg612 válasza snake65 (#611) üzenetére


bg612
tag

sziasztok. lassan haladok a topik végigolvasásával, így addig is szeretném feltenni a kérdés. kis női csuklóra szeretnék egy mutatós okos eszközt. jelenleg egy mi band 2 van használatban. ezt szeretnénk "okosítani/korszerűsíteni". csak olyan jöhet szóba, ami kis "aranyos". szó volt pl a talkband 3-ról vagy a Samsung gear fit 2. cél, hogy okos legyen és nem túl nagy

(#1437) bg612


bg612
tag

nem válasznak akartam, bocsánat

(#1438) Black Phone


Black Phone
senior tag

Horror forumtárs üzenetével kapcsolatos a kérdésem, énis ilyen orát tervezek rendelni, olyan app kellene ami jo az óra és a telefon kommunikációjához, előző órámat is ez miatt adtam el mert nem működött az üzenet átvitel---
ORDRO SW16
Viszont nem tudom, hogy kell rávenni arra hogy a telómról érkező üziket mutassa! BTnotification progira nem reagál ...a link amit ő megosztott play áruházbol már nem él, sw app a neve...

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1439) snowdog válasza Black Phone (#1438) üzenetére


snowdog
veterán

A másik topikban válaszoltam. :)

(#1440) bigdady


bigdady
nagyúr

Sziasztok

Okosórát keresek ami jól kommunikál iphonnal (hivás sms viber facebook email stb) de ára nem apple watch és korrekt normál óra kinézetű.
Most miband 2-öm van de komolyabbat és szépet igazából órát szeretnék 40 ezer alatt. Van ilyen? Köszi

[ Szerkesztve ]

(#1441) air válasza bigdady (#1440) üzenetére


air
nagyúr

Xiaomi Amazfit

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1442) bigdady válasza air (#1441) üzenetére


bigdady
nagyúr

Néztem nem rossz de nekem nagyon sportos. Kicsit elegánsabb jobb lenne vagy valami kevésbé sportos. De köszi jó cucc
K88H vagy mi a neve az kinézetre tetszik de arról meg nem jó véleményeket írnak ha jól kerestem a fórumon

[ Szerkesztve ]

(#1443) air válasza bigdady (#1442) üzenetére


air
nagyúr

Esetleg még a Martian Notifier jöhet szóba.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1444) bigdady válasza air (#1443) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az meg mintha 20. századi okosóra lenne :)
Ez szép ez a k88h. Ios-el használja valaki? Ez uaz mint amit edigitalban overmax touchként árulnak?

(#1445) architect26 válasza bigdady (#1442) üzenetére


architect26
aktív tag

huawei watch...

Per aspera ad astra

(#1446) bigdady válasza architect26 (#1445) üzenetére


bigdady
nagyúr

Az pl nagyon szép viszont más árkategória sajnos

(#1447) air válasza bigdady (#1444) üzenetére


air
nagyúr

El kell döntened, hogy egy használható, rendes okosórát akarsz, vagy egy (esetleg) mutatós, de használhatatlan, kínai játékot!
Az általad megadott árkategóriába azok az órák férnek bele, amiket írtam.
Kínai vackot vehetsz pár ezer forintért is, nem kell 20-30-40 ezret kiadni értük, mert a drágábbak sem tudnak többet, mint a pár ezer forintos verziók.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1448) bigdady válasza air (#1447) üzenetére


bigdady
nagyúr

Vector luna is szép de nem jelez semmi fb vagy viber stb-t :(

(#1449) air válasza bigdady (#1448) üzenetére


air
nagyúr

És 300$ felett van. Pont ezért nem is ajánlottam.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1450) air válasza bigdady (#1448) üzenetére


air
nagyúr

Egyébként itt egy friss teszt, egy korábban Pebble használó fórumtárstól.
Az árához képest nagyon gyenge.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.