Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Vyndree válasza padi68 (#1695) üzenetére


Vyndree
őstag

Nekem egy 340Ft-os trackerem van amit szoktam ilyen célra, de bármelyik okostelefon is tudja már. Csak ezért kár ilyen drága órát venned.

(#1702) Black Phone


Black Phone
senior tag

Valaki használt már ilyet_
http://www.gearbest.com/smart-watch-phone/pp_309681.html?wid=21

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1703) Jarod1 válasza Black Phone (#1702) üzenetére


Jarod1
addikt

nem néz ki rosszan..

(#1704) air válasza Black Phone (#1702) üzenetére


air
nagyúr

"UV detection
UV detection function remind and protect you from harm"

Ha ilyet olvasok, és ránézek a spec.-re, az mindjárt elmond mindent.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1705) Black Phone válasza air (#1704) üzenetére


Black Phone
senior tag

Sajnos nekem ez nem mond semmit... nem sokfélét használam

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#1706) #40564480 válasza air (#1704) üzenetére


#40564480
törölt tag

Végül is a bőröd azon részét amit az óra takar, azt egész jól megvédi a káros UV sugárzástól :D

(#1707) 19Petya83


19Petya83
tag

Sziasztok!
Mostanában töröm a fejem egy okosóra vásárlásán, de nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik lenne jó. Ami fontos lenne, hogy a kijelző bekapcsoljon magától ha felemelem a kezem, hogy megnézzem hány óra van. Mutassa az üzeneteket, amik a telefonra érkeznek (céges email, gmail, esetleg viber). Lehetőleg a kijelzője nagy legyen. Továbbá jó lenne ha lenne benne alvásfigyelő, mert halottam olyat, hogy az ilyen kütyük tudnak úgy ébreszteni, hogy figyelik a mély alvást és nem akkor ébresztenek, ezáltal könnyebb az ébredés. A keret sajnos nem túl sok: kb 50.000 HUF
Ja és lehetőleg kerek számlapos kellene, de nem feltétel. Valami elegánsabb megjelenésűt szeretnék.

Erről van valakinek véleménye? : [link]

(#1708) Samus


Samus
addikt

Sziasztok, nem tudom kínai okosóráknak van- külön topikja, így ide írok. A nagyon olcsó óra formájú kütyük közül a DZ09 a legjobb, úgy, ahogy, viszont egy kollégám vett GT08 jelűt, ami hardveresen majdnem megegyezik a DZvel, de pár dolcsival drágább. Használ valaki ilyet? Mi a különbség?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#1709) Dashes


Dashes
őstag

sziasztok!

15-20 környékén milyet érdemes venni? :R

(#1710) azaleericks


azaleericks
tag

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne, hogy Samsung Gear-en valahogy megoldható, hogy csak az értesítéseket kapjam meg ? Hívást sem indítani, sem fogadni nem akarok róla, mert ha felveszem a telefont, egyből az óra hangszórója kezd el hangoskodni, én pedig nem vagyok Knight Rider. :D

(#1711) artiny


artiny
őstag

MIlyen okos karkotot/orat ajanlotok 40€ euroig aliexpress es hasonlo oldalakrol? - amit sportolasnal (futas, othoni edzés,...) vehetnem hasznát

(#1712) tlala válasza artiny (#1711) üzenetére


tlala
addikt

Szerintem ebben a műfajban most az egyik legjobb ajánlat 20 dodóért a Mi Band 2-es.
Van saját topicja is a PH-n.

(#1713) 19Petya83 válasza 19Petya83 (#1707) üzenetére


19Petya83
tag

Erre valaki?

Sziasztok!
Mostanában töröm a fejem egy okosóra vásárlásán, de nem igazán tudom eldönteni, hogy melyik lenne jó. Ami fontos lenne, hogy a kijelző bekapcsoljon magától ha felemelem a kezem, hogy megnézzem hány óra van. Mutassa az üzeneteket, amik a telefonra érkeznek (céges email, gmail, esetleg viber). Lehetőleg a kijelzője nagy legyen. Továbbá jó lenne ha lenne benne alvásfigyelő, mert halottam olyat, hogy az ilyen kütyük tudnak úgy ébreszteni, hogy figyelik a mély alvást és nem akkor ébresztenek, ezáltal könnyebb az ébredés. A keret sajnos nem túl sok: kb 50.000 HUF
Ja és lehetőleg kerek számlapos kellene, de nem feltétel. Valami elegánsabb megjelenésűt szeretnék.
Erről van valakinek véleménye? : [link]

(#1714) Jarod1 válasza 19Petya83 (#1713) üzenetére


Jarod1
addikt

akkor elég neked a Huawei band0, feltételeidnek megfelel..

(#1715) -conrad-


-conrad-
addikt

Sziasztok!
Első okosórám keresem. Egy olyan telefont keresnék, ami:
-üzeneteket megjelenít (messenger, email)
-át lehet vele irányítani a hívást BT fülesre vagy elutasítani
-lépésszámlálós, esetleg strava-szerűen tudom vele a bringázást is monitorozni, vagy max a telefonnal a hátamon, ezzel meg irányítani (nemtom bármelyik okosóra tudja-e ezt)
-design-ra nem a kocka flepni a kezemen, hanem "hagyományos" óra-formája van.
-.. és alvásmonitorozásra is jó. Esetleg ébresztésnél figyeli a fázisokat, vagy nem ébreszt ha már fenn vagyok.
Van egyáltalán megfizethető áron ami tudja ezeket? (a samsung gear3 130-ért túlvan azon a határon amit tudnék rá szánni)
Eddig a lemfo lem 5 volt amit nézegettem de nem tudja pl. az alvásfigyelést sem, illetve a lépésszámlálója nem az igazi.
Van valahol egy bestbuy lista amúgy okosórákra?

(néztem az aláb ajánlott huawei band0-t, van esetleg olyan aminek a kijelzője szebb? Pl. mint a lem5)

[ Szerkesztve ]

(#1716) consono válasza -conrad- (#1715) üzenetére


consono
nagyúr

Amazefit? Bár nem tudom a bicózást tudja e...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1717) Hege1234


Hege1234
addikt

mi band 2-nél mit takar hogy a doboz fehér színű ?
hardware-részen történt változás ?

(#1718) #40564480 válasza Hege1234 (#1717) üzenetére


#40564480
törölt tag

Szerintem csak annyit, hogy OEM kiszerelés és nem díszdobozos.

(#1719) 19Petya83 válasza Jarod1 (#1714) üzenetére


19Petya83
tag

Köszi, de nem ilyet keresek.
Lemfo LF16 -ról tud valaki mondani pár szót? A vibert és az email-t egy az egyben lehet olvasni rajta?

[link]

(#1720) Kapanyél válasza 19Petya83 (#1719) üzenetére


Kapanyél
őstag

A Viber sajnos már csak egyetlen mobil eszközről használható! Ez nem az eszközök hibája, hanem megváltoztatták a privacy policy-t. Amint bejelentkezel máshol, kiléptet a telódról, ahonnan használtad eddig.
Sőt, töröl is minden eddigit, szóval nem érdemes próbálkozni. Én megszívtam vele.
Tehát órán már nincs Viberezés, csak ha telefonon nem akarsz többet.

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

(#1721) 19Petya83 válasza Kapanyél (#1720) üzenetére


19Petya83
tag

Ez csak a normál androidra vonatkozik? E szerint a leírás szerint android wear-en működik: [link]

(#1722) consono válasza 19Petya83 (#1721) üzenetére


consono
nagyúr

A Lemfo nem wear, hanem rendes android...

"In God we trust. All others must bring data"

(#1723) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Alvásmonitorozásra (-elemzésre) melyik a legjobb, legmegbízhatóbb kütyü mostanában, kb 30e Ft-ig?

(#1724) Hege1234


Hege1234
addikt

a Tools & Mi Band működik virágboltból is ?

Dogeba77
köszi kb én is ezt derítettem ki...

(#1725) air válasza Hege1234 (#1724) üzenetére


air
nagyúr

Nem. (Illetve ez itt nem a warez helye! :((( )

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1726) Pimpő


Pimpő
tag

Mit szólnátok egy ilyen számlaphoz?

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1727) MY2K válasza Pimpő (#1726) üzenetére


MY2K
aktív tag

Szia! Javasoltam már neked korábban a facerepo oldalát. Innen meríts ötleteket.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#1728) Pimpő válasza MY2K (#1727) üzenetére


Pimpő
tag

Nem értelek. Miért kellene etalonnak vennem, hogy egy néger fényképe felé kibasznak 3 mutatót???

https://play.google.com/store/apps/details?id=ebak.fv

(#1729) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!
Mostanában egyre jobban foglakoztat az okosóra kérdés.Nekem nem kellene sok tudás, elég ha kijelzi a hívót és az értesítést, mert nem mindig bírom elővenni a telefont melóban, jó lenne ha látnám az órán, hogy ki keres.
Ami még fontos lenne a cserélhető "óralap" és, hogy kerek legyen.
Nem tudom mit keressek, milyen kritériumoknak kéne megfelenie. Miband meg Amazfites fitness csodák nem érdekelnek.
Mit tudtok javasolni akár weboldal is jöhet.Alin is van regisztrációm, nem baj ha "kinai".

50e max.
:R

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1730) Vesporigo válasza golyós (#1729) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Miért hasznos a cserélhető óralap?

(#1731) #40564480 válasza Vesporigo (#1730) üzenetére


#40564480
törölt tag

Hogy ne unjad meg. :)
De pl este jobb ha egy sötétebb hátterűt használsz szemkímélés miatt. Nappal pedig egy kontrasztos világosat az olvashatóság miatt.
Vagy csak, hogy ki tudd választani melyik tetszik és azt használd. Végül is hagyományos óránál is nagyrészt számlap alapján választasz vásárlásnál.

(#1732) Vesporigo válasza #40564480 (#1731) üzenetére


Vesporigo
aktív tag

Jaaah, azt hittem, ezeknél van már éjszakai/nappali mód is. :D Nem hittem volna, hogy a számlap csere a megoldás. Kicsit utánaolvasok most már... :)

(#1733) #40564480 válasza Vesporigo (#1732) üzenetére


#40564480
törölt tag

Automata fényerőállítás mint a telón nincs. Sima fényerő állítási lehetőség van de az menüből.
Ennél sokkal egyszerűbb a főképernyőn (számlapon) hosszan megérintve oldalra húzva számlapot váltani.

(#1734) golyós válasza Vesporigo (#1730) üzenetére


golyós
őstag

Azért, hogy tudjam váltani ha megunom.Ha Rolexet szeretnék akkor azt rakom rá, ha digitálist akkor azt.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1735) golyós


golyós
őstag

Bluetooth Smart Watch V8 Clock With SIM TF Card Sync Notifier Smartwatch For IOS Android Round Watch PK DZ09 GT08 Sport Watch
http://s.aliexpress.com/m2UFZ3e6
(from AliExpress Android)
Ez esetleg?
A linkelé nem akar sikerülni

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#1736) Jolet


Jolet
őstag

beszereztem egy okos karkötőt próbából, akciós volt és kíváncsi voltam mire tudnám használni
https://www.tinydeal.com/w2-plus-smart-bracelet-oximeter-blood-pressure-monitor-sports-tracker-p-164431.html?js_redirect=1

rögtön a hibáival kezdném, nappali fényben gyenge a kijelző, a lépésszámláló a telefonhoz képest többet számol valamennyivel, a hozzá tartozó szoftver nem köthető össze semmilyen más fitneszprogrammal és sajnos a karkötőt se ismerik fel vagy ha felismerik nem lehet beregisztrálni

de kb. ennyi amit fel tudok róni neki
az akku folyamatos használat mellett 7 napot bír, ez elég jó szerintem
a kétféle pulzus mérés vagyis az egyszeri és a folyamatos jól működik, megegyezik a telefonom által mérttel minden tartományban
ugyanez igaz a véroxigén mérésre is, nincs eltérés a telefonhoz képest
a vérnyomásmérés szerintem jól működik, de valós összehasonlításom pár hét múlva lesz az üzemorvosnál, előzetesen annyit mondanék, hogy a nyugalmi vérnyomásom annyi általa mérve, mint általában régen ha mérték, koromnál fogva mivel 50 vagyok nem általános a 120/80, tehát nem lehet ráfogni, hogy csak bekamuzik egy átlagot, és változik is ha bringázás után mérem elég rendesen megemelkedik

igazából arra vettem, hogy a folyamatos pulzusméréssel detektálni tudjam a sport közben pulzusszámot, végülis ez valamilyen szinten megvalósult, mert látom a karperecen vagy a saját szoftverén az értéket folyamatosan, sajnos a használt fitneszprogramok nem, emiatt kicsit csalódott vagyok

az általa számított elhasznált kalória se tér el számottevően a más programok által számítottól, tehát lehet rá hagyatkozni

a kijelzett megtett távolság is egyezik

ebben igazából az az érdekes hogy bár a lépésszám több, de az elégetett kalória és a megtett távolság megegyezik

ezenkívül alvásmonitorozást is tud, itt kiderült amit már úgyis tudtam, hogy kevés a mélyalvásom :-(

plusz szolgáltatásként pedig ha hívás jön vagy sms kiírja a számát és rezgéssel jelzi nyugtázásig, hogy hívnak vagy hogy üzenet jött

elvileg tud ébresztést is, de én azt még nem használtam

hát kb. hirtelen ennyi, megkedveltem ennyiért jó vétel volt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1737) AndrewBlase válasza Jolet (#1736) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

"a lépésszámláló a telefonhoz képest többet számol valamennyivel,"

Szerintem a lépésszámlálót nem lehet komolyan venni se a karkötőkön, se a telefonon.
- Ha pl csak egy helyben állsz, de pakolsz valamit innen-oda az asztalon, a karkötő azt is méri, ha viszont valamit a testedhez szorítva cipelsz, azt nem méri.
- Telefonnál meg erősen attól függ, hogy hol tartod. Nadrágzsebben még csak rendesen mér, de ha pl kabátban, ingzsebben, akkor szerintem az se méri a lépést.

Miért mindig én???

(#1738) Jolet válasza AndrewBlase (#1737) üzenetére


Jolet
őstag

én farzsebben hordom

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#1739) Shirchy


Shirchy
tag

Vector Luna órával kapcsolatban van bárkinek tapasztalata,vagy konkrét infója hol lehet megnézni élőben?

"jobb adni,mint kapni" mondta a boxoló... :P

(#1740) consono válasza Shirchy (#1739) üzenetére


consono
nagyúr

A pebble topikban volt valakinek, ha jól emlékszem logout blogbejegyzést is írt róla.

"In God we trust. All others must bring data"

(#1741) HKorn


HKorn
addikt

Okosórából mi a bestbuy, 20-30 ezer környékén? Androidhoz kellene.

Run&Ride

(#1742) negyedes


negyedes
addikt

Sziasztok. szeretnem kiprobalni milyen egy okosora(volt mar tobb fitness band-em most is jawbone up3-om van) de nem koltenek sok penzt ra.

a moto 360 1 gen eleg jo arban van hasznaltan. gondolkozok egyen, iphone 6-om van. utanna neztem es ha update-elve van akkor megy iphone-al is. valaki tudja milyen funkciok erhetok el ios alatt?

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#1743) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Sziasztok!Mostanában tervezek vásárolni egy okosórát,ehhez kérnék pár tanácsot!Amire igény lenne,az az, hogy a zenehallgatást lehessen vezérelni,és gps legyen rajta! Milyen típust ajánlotok?árban szeretnék max 50 körül megállni.

(#1744) air válasza Medocsabi (#1743) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem 50 körül GPS-szel csak a natív Androidot futtató kínai órák vannak, max. 1 nap - ha folyamatosan megy a GPS, akkor talán még kevesebb - rendelkezésre állási idővel.
Ilyenért, ennyi pénzt én biztosan nem adnék ki.
Használható GPS-esnek a Garmin óráit mondanám, de azok nem 50 körül vannak.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1745) Medocsabi válasza air (#1744) üzenetére


Medocsabi
addikt

Óbakker. Akkor most kicsit vonakoztassunk el az ártól.Szerinted milyen kategória az ami ezeket tudja,és megvbízható is? csak úgy kb?

(#1746) air válasza Medocsabi (#1745) üzenetére


air
nagyúr

Pl.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#1747) iceQ!


iceQ!
addikt

30ezer Ft-ig ki milyen okosórát ajánlana gyerekek számára? Az sem baj ha rózsaszín illetve iOS kompatibilis legyen.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#1748) JoceeHunt


JoceeHunt
őstag

Sziasztok,

Azt hiszem a mostani akció miatt beruháznék egy apple okos-órára.
Tudnátok ebben segíteni?
Van műszakilag különbség a 3 modellnév között?
Watch
Watch Series 1
Watch Series 2

Köszönöm!

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#1749) stinky14


stinky14
csendes tag

Milyen órát ajánlanátok ami képes a megadott időközönként mérni a pulzusom beavatkozás nélkül, és normálisan működik rajta az alvás figyelés? Samsung s6 shealh appal akartam használni, de az csak a Samsung termékeket támogatja. Azok tudtommal nem képesek a mondjuk fél óránkénti pulzus mérésre. Mi banden kívül létezik még valami? Úgy 100 alatt. :D

(#1750) Kapanyél válasza stinky14 (#1749) üzenetére


Kapanyél
őstag

Jawbone UP3

Hús vagyook, hús, hús, hús, hús, húús!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.