Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36051) fokukac válasza bolondember (#36048) üzenetére


fokukac
nagyúr

annyit fogyaszt a videókártyád, hogy meghal tőle a táp.

Ui. említettem már, hogy van egy kurvajó eladó 9200-as radeonom? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36052) bolondember válasza Thrawn (#36049) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

napersze, 360W???

nem eszik most se full berhelésen köbö 200at se...

szvsz a kábel lesz a gebasz.
próbálkozok. :U

@kukuc: mennyié' fáj? :U "Tim a Gyomorból" - PCI-E-e?

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36053) fokukac válasza bolondember (#36052) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem az össz-Watt mennyiség számít, hanem, hogy melyik szálon (3V, 5V, 12V) hány amper megy ki....

szerk : hülye vagy, szerinted hol volt még a pci-express 4 évvel ezelőtt? :DDD

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36054) Thrawn válasza bolondember (#36052) üzenetére


Thrawn
félisten

A 12Vos ág bír ennyit? És ampert? :U

Csináld vagy ne csináld!
De ne próbálkozz!
by Yoda mester ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36055) Bash válasza fokukac (#36045) üzenetére


Bash
őstag

Ezt inkább szégyellni kellene, nem röhögni rajta. :U

http://bashtravel.com/

(#36056) Bubu79 válasza bolondember (#36048) üzenetére


Bubu79
addikt

Vedd ki a 9600GT-t és cseréld le egy S3 Trio-ra - van itthon pár darab, ha érdekel ;]

Ha csak egy-egy eszköz lóg fent az adott vezérlőn akkor is csinálja?

Tim-nek üzenem, hogy nagy lendülettel és határozottan nyomva a kártyát a 9200-as Radeon is belemegy a PCI-E sínbe ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36057) Thrawn válasza Bash (#36055) üzenetére


Thrawn
félisten

+1

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36058) RexpecT válasza Bash (#36055) üzenetére


RexpecT
addikt

Hát én sem vagyok egy nagy microsoft fan, de azért nem dobáltam volna meg Őt.

[ Szerkesztve ]

(#36059) Sipi16 válasza RexpecT (#36058) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ez olyan mint a "köcsög BKV". Amitől szidod attól még nem lesz jobb a helyzet.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#36060) NoLF


NoLF
addikt

na megjártam egert, hoztam bort is, de ti nem kaptok :P :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#36061) fokukac válasza Bash (#36055) üzenetére


fokukac
nagyúr

együtt érzek szegénnyel.
meg szégyellem is magam.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36062) Bubu79 válasza Sipi16 (#36059) üzenetére


Bubu79
addikt

Tulajdonképpen mi is a baj a Microsoft-tal? Meglovagolják a lehetőséget és lobbiznak a termékeikért - ameddig törvényes keretek között teszik ezt, addig maximum irigykedni lehet, hogy szemét kapitalisták, de egyebet nem... Ha pedig átlépi a törvényes kereteket, akkor elő lehet venni a céget ( hatalmas eredményekkel persze :U )...

Hogy ez sokaknak csípi a szemét? Persze... De ha jól szétnézel minden területen ez megy - mindig akad egy, ami erősebb pozícióban van, mint a többiek...

Lehet utálni a céget és vezetőit, de tojással, tortával, egyebekkel dobálózni... Finoman fogalmazva is gyerekes dolog és a világon semmit nem old meg...

Félreértés ne essék - nem vagyok MS fan, alkalmazott sem, egyszerűen csak itt vagyok kénytelen élni ezen a világon és látom, hogy hogyan mennek a dolgok általában...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36063) Sipi16 válasza Bubu79 (#36062) üzenetére


Sipi16
senior tag

Én sem vagyok a tojásdobálás mellett. Bízom benne, hogy az előző hsz.emből is ez jött le...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#36064) RexpecT válasza Sipi16 (#36063) üzenetére


RexpecT
addikt

Ez. :K

(#36065) poffsoft válasza Bubu79 (#36056) üzenetére


poffsoft
addikt

babettával jársz, macskád van, anyáddal élsz, és még ne legyél kemény? he?

btw, s3trio, ati rage II pro DVD , ha nagyon kell még egy trident is felajánlható, garantáltan belemegy mind a piciexpresszbe. A slot meg majd kicsattan az örömtő... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36066) Bubu79 válasza Sipi16 (#36063) üzenetére


Bubu79
addikt

Sorry - azért válaszoltam Neked, mert Te voltál az utolsó, aki nyilatkozott a témában amikor elkezdtem pötyögni a válaszom - természetesen lejött, hogy nem vagy dobálás párti ;)

poffsoft: "Keményen, mint a Rolling Stones" - ahogyan azt hallhattuk a magyar hangokkal megtámogatott Duke Nukemben :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36067) Sipi16 válasza Bubu79 (#36066) üzenetére


Sipi16
senior tag

Semmi gond, csak azért írtam ki mert van aki nem olvas rendesen vissza és egyből magyaráz. És nincs kedvem kimagyarázni magam.

Bízom benne érhető amit írtam. :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#36068) venember83 válasza fokukac (#36061) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha megnyugtatja pl Basht, akkor én is szégyellek. ;]

(#36069) RexpecT válasza venember83 (#36068) üzenetére


RexpecT
addikt

Ha van ötleted azt megköszönném:[link]. :R

(#36070) fokukac válasza venember83 (#36068) üzenetére


fokukac
nagyúr

ha legközelebb NAgyváradon járok, ezt nem úszod meg szárazon! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36071) venember83 válasza bolondember (#36052) üzenetére


venember83
nagyúr

Chieftec, Thermaltake vagy Sirtec 360 watt? Mert azok már igencsak régiek, elkók full kiszáradtak meg eleve se volt túl izmos az a táp 12 volton, ahonnan a PCI-E kajál.

RexpecT: Hivatalos beváltókban (általában sárga kis fülkeszerű egyhelyiséges beugrók). Figyelni kell ne legyen kezelési költség (comision), bankokat kerüld, nagyon rosszul számolják s neked rossz, nem nekik. Különben nagyjából mindenhol ugyanannyiért váltják, alig van különbség. De ne határon, ne benzinkutaknál. Itt sem éri meg. Az utcai illegális váltó/átverő embereket kb már kiszűrték szerencsére.

Bubu79: Annyira nem, csak a felsorolt tápok mind Sirtec gyártmányúak címkétől függetlenül, erősebb igénybevétellel kb másfél évig bírják újrakondizásig, ez a betegségük. Szerencsére én nem vettem igénybe erősen, így még most is megy, mennie is kell, mert a BlueStormom még mindig szervizben csücsül... Ha elismerés volt, akkor köszönöm szépen.

[ Szerkesztve ]

(#36072) Bubu79 válasza venember83 (#36071) üzenetére


Bubu79
addikt

Wow - egy igazi kondi szakértő :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36073) Thrawn válasza venember83 (#36071) üzenetére


Thrawn
félisten

Túl nagy a csend, szerintem ennyi volt :O
Vagy inkább hagyták a francba és jégereznek :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36074) RexpecT válasza venember83 (#36071) üzenetére


RexpecT
addikt

Köszönöm :R .

(#36075) venember83 válasza fokukac (#36070) üzenetére


venember83
nagyúr

Látom már most is nyújtogatod, mit akarsz csinálni a nyelveddel? :U

(#36076) Thrawn válasza venember83 (#36075) üzenetére


Thrawn
félisten

Keresi a tokját ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36077) ngabor2


ngabor2
nagyúr

szervusztok népek!

bontok egy sört, és visszaolvasok.

(#36078) Thrawn válasza ngabor2 (#36077) üzenetére


Thrawn
félisten

Csak óvatosan! :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36079) VladimirR válasza ngabor2 (#36077) üzenetére


VladimirR
nagyúr

inkabb meselj

(#36080) (Kolombusz) válasza fokukac (#36045) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Szégyen.

(#36081) Bubu79 válasza venember83 (#36071) üzenetére


Bubu79
addikt

Veheted nyugodtan annak - ritka, hogy egy szakmáját tekintve nem villamos beállítottságú ember ilyesmiket ( majdnem azt írtam, hogy számon tartson, de abba úgyis belekötnétek :U ) fejben tartson :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36082) venember83 válasza (Kolombusz) (#36080) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, egy tojás nem tojás. ;]

Bubu: Kukkants át a melyik tápot vegyem topikba, ott is van egy öreg szószátyár... El kéne már hallgattatni.

VladimirR: Már mesélt, látásjavító szemműtét topik.

mg2: Egyetértek a robotikus elvtárssal, csak lassan ne erőltesd meg a szemed, engem anno egy hétig tiltottak az olvasástól, szar hét is volt...

(#36083) ádyz


ádyz
addikt

Sziasztok.

Nálatok milyen az idő? :))

Mi volt előbb: A csirke vagy a tojásoscsirke? :D :F

[ Szerkesztve ]

(#36084) venember83 válasza ádyz (#36083) üzenetére


venember83
nagyúr

Beborult, esni fog. Kiváncsi vagyok mennyire csúszik a műfű...

(#36085) Csyppa válasza ádyz (#36083) üzenetére


Csyppa
senior tag

Dörög, de nem esik.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#36086) Bubu79 válasza ádyz (#36083) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia :)

Itt előbb megtudhatod ha szépen kérdezel ;] :DDD

Véncsont: Átkondizással is foglalkozol, vagy megmaradsz az elméleti síkon? :) Bár ha jól belegondolok, valószínűleg az FSP-d amiatt lehet szervizben, tehát talán okafogyott a kérdés...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36087) ádyz válasza venember83 (#36084) üzenetére


ádyz
addikt

Itt már esett, most sütögél a nap. :U

(#36088) (Kolombusz) válasza ádyz (#36083) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Még jó, hogy nem indultam el bringázni. Már dörög az ég.

(#36089) ngabor2 válasza VladimirR (#36079) üzenetére


ngabor2
nagyúr

egyszer volt... mit meséljek? szemüveg nélkül vagyok. azért vagyok szemüveg nélkül, mert napszemüveget most már csak polarizáltat lehet kapni, abban meg alig látszik a monitor, félrefordított fejjel is. a régi meg az "atyaúristen vágóúr!" érzést váltja ki belőlem.

megj.: 1 sör után még látok. ez várható volt. fél óra múlva meg hívom a presszót, hogy júni 7-ét fixáljuk.

vénség: nem erőltetem meg, ha már nem bírom olvasni, kkor kimegyek másik sörért...

[ Szerkesztve ]

(#36090) Bubu79 válasza ngabor2 (#36089) üzenetére


Bubu79
addikt

"nem erőltetem meg, ha már nem bírom olvasni, kkor kimegyek másik sörért..." - Tehát gyógyszeres kezelést alkalmazol söricilinnel? :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36091) ádyz válasza Bubu79 (#36086) üzenetére


ádyz
addikt

Hy. Neked is műtéted volt? :Y

(Kolombusz): Hidd el, esik majd kb. 5 percig, aztán majd szépen kisüt a nap. Nálunk legalábbis ezvolt.

(#36092) Bubu79 válasza ádyz (#36091) üzenetére


Bubu79
addikt

Persze. Még egészen kis koromban eltávolították az agyamat további szövődmények elkerülése végett - mostanra ott tartok, hogy egy agyrák éhenhalna bennem :P ;] :DDD

Kéretik nem hangosan helyeselni :P :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36093) Csyppa válasza Bubu79 (#36092) üzenetére


Csyppa
senior tag

miért ne? ;]

HEJES!!!

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#36094) (Kolombusz) válasza Bubu79 (#36092) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

hejj, sl

(#36095) bolondember válasza Thrawn (#36073) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem, elmentek leadták a 2 adobe-os cuccot, majd leküldtem Tim után egy sajtosvoppermenüt, most meg itthon vagyunk.

Az a furcsa, h okés, nem megy az IDE (és csak az IDE) slave cucca - de ha táp problematika, akkor fullterhelés alatt miért nem jelentkezik semmi gond? :F

Mert a tápra gondoltam én is, még próbálkozok.

Amúgy ~1 éves Cooler Master RS380-PCAP

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36096) Bubu79 válasza Csyppa (#36093) üzenetére


Bubu79
addikt

Mer' kihúzod a gyufát és széttép az agyatlan maci :U :P :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36097) Csyppa válasza Csyppa (#36085) üzenetére


Csyppa
senior tag

Dörög, villámlik, fúj, esik.

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#36098) bandus válasza ngabor2 (#36089) üzenetére


bandus
veterán

ez erős túlzás, igen kevés napszemcsi polarizált, hiszen drága. pl oakley-nál a polarizált lencse +15-20k nagyjából.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#36099) (Kolombusz) válasza bandus (#36098) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az egyetlen ok, amiért megműttetném a szemem, hogy valami igen fasza napszemüveget hordhassak.

(#36100) Csyppa válasza Bubu79 (#36096) üzenetére


Csyppa
senior tag

Húha, már barna a gatyám :U :DDD

"Basically, a computer is a very fast moron."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.