Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36951) Winner_hun válasza RoyalFlush (#36943) üzenetére


Winner_hun
félisten

Változatok KAKI-ra

Avagy „Mindig érdemes néhány pillantást vetni a végtermékre is … :-))”

Tehát a változatok kakira:

Szellem kaki:
Amikor érzed, hogy kijött, de nem látod a kagylóban

Tiszta kaki:
Amikor tudod, hogy kijött, látod a kagylóban, de semmi nyoma a papíron

Nedves kaki:
Amikor ötvenszer kitörölted, de még mindig úgy érzed, hogy nincs kitörölve, ezért beraksz egy kis vécépapírt a segged és az alsógatyád közé.

Második hullám kaki:
Amikor már térdig felhúztad a nadrágod, de hirtelen érzed, hogy van még benned egy kevés, ami ki akar jönni

Kiduzzadó – halánték – erek kaki:
Amikor igencsak erőlteted, de végül nem lesz több, mint egy sovány kis giliszta.

Iszákos kaki:
Hosszú éjszakai ivászat utáni termés. Ismertetőjele a kagylóban látható erőteljes féknyom.

Kukorica kaki:
Magáért beszél.

Bárcsak tudnék szarni kaki:
Amikor órákig ülsz a kagylón, de néhány fingon kívül semmi nem történik.

Gerinc – csatoló kaki:
Amikor annyira fájdalmasan jön ki, hogy megesküdnél rá, keresztbetett lábbal csinálta.

Folyékony kaki:
Amikor a sárgásbarna folyadék totálisan beteríti a kagylót is, meg a seggedet is.

Meglepetés kaki:
Amikor éppen nem vagy a vécén, mert biztos vagy benne, hogy csak finganod kell, de hoppá: mégiscsak kaki

Boxolós kaki:
Amelyik megüti a zacskót, amikor kijön (csak férfiaknál…)

Kétszer koppanós kaki:
Egyszer koppan, amikor leér a vége, egyszer, amikor eldől

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#36952) ngabor2 válasza Winner_hun (#36951) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ezt legutóbb jópár éve a hix mókán olvastam, akkor is végigröhögtem :D

(#36953) Neró


Neró
őstag

átcsöppentem a KAKI TOPIC 44-be? :Y :F

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#36954) Janoska26 válasza Neró (#36953) üzenetére


Janoska26
addikt

szar ügy :DD

(#36955) Bash válasza ngabor2 (#36950) üzenetére


Bash
őstag

Nekem is van vagy 30 db UTP kábelem, mindenféle színben, hosszúságban, Cat 5/Cat 5e/Cat6 vegyesen. Egy kockánál természetes, hogy felhalmozódik az ilyen az évek során.
Egyébként a törésgátlót itt csizmának (boot) hívják.

http://bashtravel.com/

(#36956) Neró


Neró
őstag

Winner jól összefoglalta... :DDD
Főhuszár: Hát ez az.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#36957) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

kellemetes jó estét - érdemes visszaolvasni, vagy inkább hanyagoljam? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36958) ngabor2 válasza bolondember (#36957) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen.

(#36959) Thrawn válasza VladimirR (#36944) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem terhelném vele a chattopikot, itt nem lehet ugye komoly dolgokról vitázni, meg nem is érdemes. Egyedül a 'szabálykönyv' ami említésre méltó, de azzal csak egy baj van, nem lehet ennyi embert beskatulyázni és borotvaéles határokat meghúzni. Az ezt szabad és ezt nem végeláthatatlan felsorolásba menne át, aminek semmi értelme. A fórumozók nem úgy működnek mint a bitek, hogy van 0 meg 1, kicsit szélesebb a skála...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36960) 1010 válasza RoyalFlush (#36943) üzenetére


1010
őstag

valaki nagyon ügyes és egyedi akart lenni hogy írt egy ilyen könyvet :(

(#36961) Lord Zero


Lord Zero
addikt

..könyvjelző..

nem, mindegy

(#36962) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Olyan könyvet kéne írni, hogy mit nézz meg a dobozban, ha veszel valamit. Pl. kész kaját veszel, kanál, hambihoz... ;]
Monnyuk rendes bótba szónak ám felénk, hogy milyen jó, ehhe a rutörhö péul jár kábel is. Osztan asztat vesszük mög olyankó inkább, mer minköt bé lehet ilyennö csapni.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36963) Janoska26


Janoska26
addikt

De ennék egy kis csokit :U de messze van még december hatodika :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36964) Thrawn válasza Janoska26 (#36963) üzenetére


Thrawn
félisten

Hú vazze, jó hogy szólsz, mindjárt meccs aztán se söröm se csokim :F
Lépek is!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36965) VladimirR válasza Thrawn (#36959) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mnelyikl szabalykonyvre celzol? csak nem arra, ami azt mondja, hogy "a moderátor / házigazda elsődleges feladata a fórum területén (minden moderációs szabály alapja) a normális, emberi hangnemű, konstruktív beszélgetés lehetőségének, körülményeinek fenntartása"?

es nem, a forumozok valoban nem ugy mukodnek, hogy 0, meg 1, viszont ha valaki nem kepes ertelmes eszmecserere, az nem ugyanez a kategoria

p.s.: kiemeles tolem

(#36966) bolondember válasza Thrawn (#36964) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

úbakker, jó, h szósz! :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36967) (Kolombusz) válasza Thrawn (#36964) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Wazze tényleg, majdnem leültem cod4-ezni xbox live-on.
Nah, lassan akkor megyek én is, erre a meccsre kiváncsi vagyok.

Majd utána xbox live.

(#36968) FehérHolló válasza RoyalFlush (#36943) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szarvasürülékből nyakláncot. Gratulálok, adjunk még hülye ötletet a gyereknek!

Skynet is real. It's called Google.

(#36969) ladybug válasza Lord Zero (#36961) üzenetére


ladybug
őstag

Melyik könyvben? :)

Janoska, Thrawn: Legyen egy csokisdobozotok. (Nekünk van.) Minden alkalommal, ha boltba megyünk, veszünk bele csokit. Szép kis készlet halmozódik fel hamar, így mindig van itthon ha megkívánnánk. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#36970) fokukac válasza ladybug (#36969) üzenetére


fokukac
nagyúr

én mindig nagyobb tempóban eszem, minthogy felhalmozódhatna... ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36971) Janoska26 válasza fokukac (#36970) üzenetére


Janoska26
addikt

jaja, nálam se nagyon lenne esélye felgyűlni :DD

(#36972) philoxenia válasza fokukac (#36970) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát Te voltál? :Y Csoki

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36973) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

hello. vki tudna segíteni hogy ennek a számnak mi lehet az előadója és a címe? vagy hol lehetne utána nézni szerintetek?

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#36974) Thrawn válasza VladimirR (#36965) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem, erre:
akartam kerni valami egyertelmu szabajzast a nem szakmai kategoriakrol, meg a logoutrol, hogy mit lehet, mit nem Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36975) RoyalFlush válasza 1010 (#36960) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Bolti ára 1890 Ft :Y

(#36968) FehérHolló: "Ezt a könyvet 5-10 éves gyerekek számára ajánljuk."

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#36976) Bubu79 válasza RoyalFlush (#36975) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem semmi reklámszöveget sikerült rittyenteni hozzá :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36977) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a szemem azt jelzi, hogy jó éjszakát. úgyhogy mentem is csicsikálni.

(#36978) Racecam válasza VladimirR (#36965) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Induljunk ki abból, hogy mit nevezünk normális beszélgetésnek (ez a kiemelés meg tőlem, majd később visszatérünk rá).
Akik itt üzeneteket, hozzászólásokat írnak különböző OFF témákban, azok számára bizonyára teljesen normálisnak számítanak a leírt gondolatok, gondolatfoszlányok. Sőt, azoknak is akik erre válaszolnak, reagálnak. Persze, vannak akik számára ez minden, csak nem normális. Nem baj, ők valószínűleg nem fogják ezeket olvasni és nem is reagálnak rá, hiszen még egyszer mondom, nem kötelező részt venni ebben az általuk abnormálisnak tartott hozzászólásoktól hemzsegő topicban. (Legfeljebb megjegyzést tesznek rá, engem nem zavar, az más kérdés, hogy ennek nem sok értelmét látom. Akkor már egyszerűbb, ha létrehoznak egy számukra is megfelelő színvonalú, szerintük normális topicot.

Végül a beszélgetést nem véletlenül emeltem ki az elején, mert a másik kritikád a topic cset jellegére vonatkozott. Ugye a beszélgetés szó jelentése, hogy legalább kettő, de sokszor több ember, egymásnak címezve mond, jelen esetben ír valamit. És a másik válaszol. Tehát az alapelvekben sincs kifejezetten tiltva a cset jellegű beszélgetés, mivel azonban ez a szakmai topicokban rendkívül zavaró és általában kevés használható információt tartalmaz, illetve legtöbbször OFF jellegű, nem nagyon szeretjük. De ebben a topicban szerintem nincs vele semmi gond, sokkal kevésbé zavaró, mint máshol.

Most mindjárt éhen halok, úgyhogy ennem kell valamit, elnézést! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36979) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

na, lassan kezdődik... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36980) Bubu79 válasza bolondember (#36979) üzenetére


Bubu79
addikt

Lassan? Kezdődik?

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36981) VladimirR válasza Racecam (#36978) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hozzaszolasod elso felere megint csak annyit tudok modani (ismetelni), hogy nem kell kulon topic, nekem nem tetszik, amit ti csinaltok, neked nem tetszik, amit en csinalok, s szerinted ez (legalabbis az elso fele) igy van jol - akkor miert kellene nekem masik topic?
lehet hulyeseg, de en hozzaszoktam, hogy itt annak idejen eszmecsere folyt, megosztottak a tagok egymassal oromeiket, banataikat, se nem olyan formaban, mint teszik azt most (ha erdekel mire gondolok, olvass el par 20-as sorszam elotti off topic-ot)

a masodik felere nem sok mit tudok mondani, legfeljebb annyit, hogy sajnalom, hogy igy latod, egyszer sem a beszelgetes tenyevel volt gondom, sokkal inkabb annak szinvonalaval volt dongom
lehet, ez most nem igazan ugy fog kijonni, hogy a megfelelo hatast erje el, de oszinten, kit erdekel, hogy Te, meg thrawn csaokit esztek? miert kell ezzel itt, egy nyilvanos forumon terhelni az olvasosagot, neheziteni a tema atlathatosagat, miert nem lehet ezt msn-en, vagy telefonon megbeszelni
ezt most nehogy ugy ertsd, hogy csak ezzel, vagy hogy szemelyesen veled van gondom, csak olyan peldat akartam hozni, amit talan te is jobban latsz, mint mast, ami felett esetleg elsiklasz
vagy mondhatnam a masikat, hogy minek kell minden egyes alkalommal bekoszonni, mikor leul valaki a gep ele? ertelmeset nem tud irni? muszaj, hogy lassak, hogy itt van? nincs elete, s a kornyezeteben meg bottal sem piszkalna meg senki?

p.s.: emellett kerlek, nezz utana, gondolj bele, mi is a forum, s mi a chat celja
felepitesukbol, megvalositasukbol, technikai, protokollaris hatterukbol is latni fogod, az ami szerinted tobb, mint rendben van, leginkabb azert van igy, mert te azt mondod / teged nem erdekel

[ Szerkesztve ]

(#36982) VladimirR válasza Thrawn (#36974) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pedig igazan jo lenne, mert jelenleg gumiszabalyzas van
es igen, pontosan az lenne a celom, hogy akkor nekiszogezhessem par embernek a szabalyzat adott pontjait (de szep alom is - a meglevo alapelvekbe is tesztek bele nem is ritkan)

[ Szerkesztve ]

(#36983) FehérHolló válasza VladimirR (#36981) üzenetére


FehérHolló
veterán

Apám, te Don Quixote vagy valójában?
Hányszor kezded még el ezt a csatát?

Szerk.: Most az Quixote vagy Quijote? o_O

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#36984) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Tessek mondai mier baj, hogy:
- azok a szulok akik csesznek gyerekeiket iskolaba jaratni egvonnyak a segely?
- azok akik kepesek dolgozni de inkabb segejjen lognak azoktol megvonnyak a segely /megfelelo merlgeles!/
es meg sorolhatnam:- (((

udv

neduddki

p.s. keem, hogy a cigaznyozast, brazilozast elhagyni, en nem kivanom ez alapjan megkulombozteteni az embereket

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#36985) VladimirR válasza FehérHolló (#36983) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ahanyszor csak jolesik, ide ugyis minden hulladekot be lehet irni (szerintem egyebkent j)

(#36986) bolondember válasza VladimirR (#36981) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

engedd meg, h én is röviden szóljak pár szót.

Abból kiindulva, h alapvető emberi illedelmességhez tartozó dolog a köszönés, vegyük természetesnek azt, h ha valaki ide tartozónak érzi magát, akkor köszön, még ha adott esetben mást nem is tud/akar írni.

Nem tudom mihez szoktál régen, milyen volt itt iksz ideje, én csak ~egy éve járok az OT-ba, irogatok ide.
Én csak azt tudom mi van MOST itt.

A "régi" dolgokat szvsz nem lehet visszahozni - nagy kérdés, h Rajtad kívül van-e még valaki aki vissza akarja hozni a "régmúlt időket".

Végül: ha annyira borzalmasan rossz és gáz itt Neked, akkor ignore a totyikot - de ez az én véleményem. Én is vagyok így más totyikokkal.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36987) NoLF válasza Winner_hun (#36951) üzenetére


NoLF
addikt

hát ez kész, fél órát fetrengtem :D :D :D :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#36988) Janoska26


Janoska26
addikt

ejj kemény is ez a pubertáskor :U

(#36989) VladimirR válasza bolondember (#36986) üzenetére


VladimirR
nagyúr

csak ugy villamkerdes: tisztaban vagy a forum, mint internetes forum lenyegevel?
es itt nem arra akarok kiterni, hogy nem kell koszonni, hanem arra, hogy a koszonest, ha mar ragaszkodik valakik, egy forumon ugy kell megejteni, ahogy teszi azt neduddki (nem feltetlen olyan helyesirassal) - chat-en szoktunk bekajabalni, hogy "szegasztok kispajtasok" minden egyes ujracsatlakozas utan

a velemenyed egyebkent a multkori kirohanasod ota nem sokat er, mit ahogyan azon erdeklodesedet sem velem igazan oszintenek, hogy van-e mas is, akinek nem tetszik, ami itt folyik (segitek, van, de ezt ugysem fogod elhinni, mar tuti elkonyvelted, hogy csak motogni jarok ide, meg istenketni neha)

[ Szerkesztve ]

(#36990) DelArco


DelArco
aktív tag

szépestét hölgyek és urak!

van esetleg valakinek anyaga egyszerübb valószínűségszámítási feladatokhoz?
valami jegyzet vagy weboldal ahol elég sok iylen egyszerű feladat van.
semmi komoly nem kell csak iylen egyszerű magyar kártyából húzunk három lapot mennyi a valószínűsége hogy ilyet meg ilyet húzunk.
vagy ottvannak azok a golyós feladatok hogy fehár meg fekete golyók egy zacsiban és mekkora a valószínűsége hogy vmelyiket húzunk.
szóval ilyen egyszerübb feladatok kellenének max lehetne benne egy kis feltételes valószínűség esetleg.

thx előre is a segítséget! :R

Youth hides the key to salvation

(#36991) Janoska26 válasza DelArco (#36990) üzenetére


Janoska26
addikt

nem kéne köszönni, muszáj provokálni a bajt? ;]
tessék bolond csakhogy tisztába légy a dolgokkal :o

[ Szerkesztve ]

(#36992) FehérHolló válasza bolondember (#36986) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én speciel beköszönni nem szoktam, mert már órák óta szoktam ovasni a topicot azelőtt, hogy a napi első hozzászólásom beleírnám. Elköszönés meg körülbelül azért fontos, hogy aki válaszol valamidre, az tudja, hogy nem vagy már itt.

DelArco: Azok kombinatórikai feladatok névre vannak keresztelve. ;)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#36993) VladimirR válasza FehérHolló (#36992) üzenetére


VladimirR
nagyúr

"Elköszönés meg körülbelül azért fontos, hogy aki válaszol valamidre, az tudja, hogy nem vagy már itt."

eppen ez az, itt latszik nagyon jol, sokan elveszitettek a forum es chat - mint ket amugy mas funkcioju, mas celkozonsegu, mas celu kommunikacios felulet - kozti kulonbsegek megertesenek fonalat (lehet lustasag, lehet ertelmetlenseg miatt nem is akarjak/tudjak felfogni a ketto kozti kulonbsegeket, lehet ertik, csak tesznek ra, mer' igy kenyelmesebb)
egy forumon nem szamit, hogy ott vagy-e, vagy sem, majd megnezed, elolvasod, megvalaszolod a post-okat/valaszokat/kerdeseket masnap, harmadnap, legkozelebb

(#36994) bolondember válasza VladimirR (#36989) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

alapvető dolgokkal tisztában vagyok, igen.

Egyébként, ha már "múltkori kirohanásról" beszélünk, azért hadd jegyezzem meg, gerincességed hagy némi kívánnivalót maga után, és szvsz inkább te kezdted az indulatok gerjesztését; de ezt inkább hagyjuk

Lehet, h másnak sem tetszik, ami itt folyik, mégis elég sok hsz születik, emberek érdeklődnek egymás iránt, barátságok, IRL barátságok születnek, születtek itt. Tehát, ha az OFF jelleghez ragaszkodunk, akkor ezen szerepét teljes mértékben betölti.
Mégis igazából TE vagy szinte csak és kizárólag az egyetlen aki morgolódik, h "bezzeg a mi időnkben".
Tedd nyugodtan.

De azok az idők már elmúltak, ha észrevetted abból a társaságból nagyon kevesen vannak nemhogy az OT-ban, hanem a fórum egészén.

Egy kérdés: a "motogni" és az "istenketni" kifejezés lényegével nem vagyok tisztában - félreütés?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#36995) FehérHolló válasza VladimirR (#36993) üzenetére


FehérHolló
veterán

Vegyük Racecam előbbi elköszönését példának. Azt jelezte neked, hogy nem tudja most egy ideig folytatni a threadet veled.
Értelmes témáról volt szó? Igen.
Vártál választ tőle? Valószínűleg igen, különben nem kérdezted volna.
Volt értelme elköszönni? Igen.
Chatnek minősítenéd, amit itt most már néhány órája művelsz a többiekkel? Döntsd el...

Szerk.: Erről beszélek: [link]

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#36996) DelArco válasza Janoska26 (#36991) üzenetére


DelArco
aktív tag

sry nem olvastam vissza és már módosítani sem tudok szóval visszavonok mindent amit állítottam :))
aki mégis magára vette a köszönésem attól elnézést! :C

FehérHolló: Affene tuttam én csak nem gondoltam! :DDD

No akkor kombinatórika témakörével kapcsos feladatokra lenne szükségem. Hétvégén vkit ki kell oktatnom ilyen témakörben és én nagyjából elboldogulok velük de azért nem ártana átnézni mit merre meddig. :Y

[ Szerkesztve ]

Youth hides the key to salvation

(#36997) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Szép jó estét! :)

Ma jó napom volt! Suliban kártyáztunk azt megnyertem, szóval tényleg jó. Utána találkoztam a barátommal, velevoltam. Aztán tanultam itthon, majd a barátnőmmel találkoztam! :)
holnap föci meg fizika tz...

[ Szerkesztve ]

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#36998) venember83 válasza (Kolombusz) (#36934) üzenetére


venember83
nagyúr

Legoccsóbb vájerlessz Edimaxhoz kaptam. Erről ennyit.

Chat-vitához nem szólnék hozzá.

(#36999) VladimirR válasza bolondember (#36994) üzenetére


VladimirR
nagyúr

szeretnem, ha kifejtened, mire is gondolsz pontosabban, mert egyfelol a gerincem koszonom, jol erzi magat, masfelol nekem nagyjabol ennyi mondanivalom volt, erre, ha jol emlekszem az elso reakcioban mar durvan szemleyeskedtel

mellesleg allitasod ellenere lathatoan nem vagy tisztaban alapveto dolgokkal
a forumnak nem celja, amiket te itt leirtal
a - tobbnyire - szakmai eszmecsere mellett persze gyakran megesik (mint ahogy meg is esik), amiket te irsz, de a forum elsodleges celja nem ez
ez megintcsak a chat, amirol te beszelsz

emellett meg egy felretajekozottsag: az off topic jelen formajaban semmiben nem tolti be eredeti szerepet (lathatoan a helyi off topic letrejottenek korulmenyeivel, sem az off topic kifejezes jelentesevel sem vagy tisztaban)

p.s.: s/tog/rog/
p.s.s: multkori kirohanasod, ahol valami hasonloval jottel (te is), hogy "jajj, mer' istennek hiszi magat" - szoval az istenkedni erre akart celozni: tudod, bejovok es en vagyok az isten, vagy valami hasonlo (marmint nem az istenhez hasonlo, hanem a cselekvesben a leirtakhoz hasonlo)

(#37000) bandus válasza VoDaFoNe (#36997) üzenetére


bandus
veterán

micsoda belépő :K :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.