Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35151) nike_ válasza Thrawn (#35141) üzenetére


nike_
addikt

:DDD

(#35152) philoxenia válasza 7 (#35150) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ti még szerencsések is vagytok, nekem az egyik nagyapám, még édesanyám gyerekkorában meghalt, a másik az én hároméves koromban, az egyik nagyanyám még születésem előtt.... A másik szintén elég korán.
Igazából nem is tudom, mi az a nagyszülő.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35153) nike_ válasza philoxenia (#35152) üzenetére


nike_
addikt

Nekem az egyik dédnagymamám még él. 88 éves, most lesz 89. Szellemileg teljesen tökéletes, de a szemén szürkehályog van, 2 bottal jár, és vagy 10 féle gyógyszert szed.

(#35154) philoxenia válasza nike_ (#35153) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerencsés vagy, a dédszülők már tényleg nem mindenkinek adatnak meg. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35155) 7 válasza nike_ (#35153) üzenetére


7
addikt

Hiába no, ti szaporábbak voltatok, mint mi. Nálunk mindkét szülém a legfiatalabb testvér az adott ágon, így viszonylag későn jöttek, és én is vártam egy ideig, míg kibújtam.

(#35156) Janoska26 válasza Racecam (#35142) üzenetére


Janoska26
addikt

Énismostittam egy kávét, érdekes dolog így cigi nélkül egyre jobban kezdem megszokni az ízét, és fincsi :K :DD

(#35157) Tim82 válasza philoxenia (#35152) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én is csak ezt a nagyapámat ismertem igazán... nyolc éves voltam, amikor a nagyanyám meghalt, négy, amikor a másik, és a másik nagyapám meg tíz évvel a születésem előtt halt meg.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35158) venember83 válasza Tim82 (#35157) üzenetére


venember83
nagyúr

Különben biztos kell ide ez a thread? Nem illetlenségből mondom.

Nagyapám most lesz negyed évszázada, hogy meghalt. A másik meg nyolc éve, augusztusban. Nagyanyáim élnek, dehát az öregség az öregség.

(#35159) Tim82 válasza venember83 (#35158) üzenetére


Tim82
nagyúr

most muszáj volt róla beszélnem. akkor nem.

de ha gondolod, befejezem.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35160) nike_ válasza 7 (#35155) üzenetére


nike_
addikt

Anyukám 42 éves, apukám 43 (65-ös tudod Philo ;]) az élő dédnagymamám lánya (apai nagymamám) pedig 63.

[ Szerkesztve ]

(#35161) 7 válasza Tim82 (#35157) üzenetére


7
addikt

Hogyhogy ilyen hamar? Ennyire későn születtél?

(#35162) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

A holnapi naptól függ, hogy egyetemista leszek-e ősztől, vagy sem.
Ha megírom legalább 30 százalékra, akkor igen.

(#35163) 7 válasza nike_ (#35160) üzenetére


7
addikt

Akkor te lassan jöttél a család szaporaságához képest :P

(#35164) Tim82 válasza 7 (#35161) üzenetére


Tim82
nagyúr

nem, különféle betegségek (szívroham, a rák két válfaja).

mod: Öregúr, nyugi, tudom, miért írtad. ;)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35165) philoxenia válasza 7 (#35163) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sokáig készült, az igaz, de nézd milyen stramm kölyök, már őstag.... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35166) nike_ válasza 7 (#35163) üzenetére


nike_
addikt

Na igen, tesóm már nem annyira. Ő már 19 éves.

(#35167) Bash


Bash
őstag

Szerintetek miért fekszik le a medencénél napozó (és természetesen dolgozó) öreg bárány mellé egy igen jó testi adottságokkal megáldott fiatal hölgy anatómia könyvvel a kezében, amikor van még kb. 20 szabad napozóágy, és sehol senki a környéken?

http://bashtravel.com/

(#35168) 7 válasza philoxenia (#35165) üzenetére


7
addikt

Naja... :P

Tim: Igazából nekem is szépek a kilátásaim, főként anyai oldalról, ott ugyanis nagyanyámnak, nagyapámnak és jóanyámnak is volt rákja, cukorbaja, illetve szívgondja. :P

Birka: Lehet, hogy ott volt jó a nap. Merem feltételezni, hogy a birka sem annyira birka, és azért napozott ott, ahol, mert az az egyik legkellemesebb hely arrafele ;]

[ Szerkesztve ]

(#35169) philoxenia válasza Bash (#35167) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mert a bárányokban megbíznak az emberek...[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35170) (Kolombusz) válasza Bash (#35167) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

És Te miért vagy most itt?
Legalább megszólítottad? Te vén bárány. :))

(#35171) venember83 válasza Bash (#35167) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert dugni akar. Toltott barany a kedvence. :DDD

(#35172) Tim82 válasza 7 (#35168) üzenetére


Tim82
nagyúr

Velkám in dö kláb. :DDD

Simán. A túlélő mindent visz. ;]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35173) 7 válasza Tim82 (#35172) üzenetére


7
addikt

Versenyzünk, hogy melyikünk bírja tovább? :DDD

(#35174) RexpecT válasza Bash (#35167) üzenetére


RexpecT
addikt

Biztos megtetszett neki a fekete gyapjad(bundád :F ). :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35175) Janoska26 válasza Bash (#35167) üzenetére


Janoska26
addikt

anatómia könyvvel? egyértelmű, biztos bárányt akar boncolni ;] :DD

(#35176) 7


7
addikt

Ahh... Rájöttem, hogy miér hívtak már legalább 10-en azzal, hogy az MLSZ-t keresik.

A buta emberek mobiltelefonról hívva nem írnak be körzetszámot, csak a telefonszám utolsó 7 számjegyét, ami viszont a hülye mobilszolgáltatónál azt eredményezi, hogy a saját előhívójával keresi az adott számot, tehát 06-1-hétszámjegy helyett 06-mobil-hétszámjegy :D

És hiába kérném az MLSZ-t, hogy ugyanmár csináljanak valamit, ez nem az ő hibájuk. Valaki valami megoldást? :)

(#35177) philoxenia válasza Janoska26 (#35175) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem akarok gonosz lenni, de akin az anatómiai részletek olyan jól meglátszanak, az persze, hogy felkelti az ilyen irányban érdeklődők figyelmét. :U
Yettenetes: Vedd a lapot, beszéld meg a szponzorokkal nyugodtan a találkozót.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35178) Racecam válasza Bash (#35167) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Téged tanulmányoz, de abba, hogy milyen szempontból, most nem mennék bele. :)

u.i.: A legjobban a medencénél napozó, de közben azért természetesen dolgozós szöveg tetszett. :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35179) 7 válasza philoxenia (#35177) üzenetére


7
addikt

Nem szponzorok, ahogy kivettem a hangjukból. :)

(#35180) Thrawn válasza 7 (#35179) üzenetére


Thrawn
félisten

Akkor te küldted le a Fradit a másodosztályba? :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35181) 7 válasza Thrawn (#35180) üzenetére


7
addikt

;]

(#35182) Bash válasza 7 (#35168) üzenetére


Bash
őstag

Igaz dél elmúlt már, de a nap még mindig magasan felettünk jár, nem tudnék rámutatni egy területre, ahol kedvezôbb lenne a nap fekvése, ráadásul a szökôkutakhoz is közel vagyok, reális esélyt látok arra, hogy a szellô vízcseppeket sodorjon a könyvére.

(Kolombusz)!
Nem zavarom én, majd ha akar valamit a báránytól akkor szól. Egyébként meg kedves hangja van. :K

http://bashtravel.com/

(#35183) Tim82 válasza 7 (#35176) üzenetére


Tim82
nagyúr

hívásszűrés? :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#35184) philoxenia válasza Bash (#35182) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem PH!-zni akar, csak még nem mert szólni..... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35185) 7 válasza Bash (#35182) üzenetére


7
addikt

Köszönj már rá, elvégre téged szoktunk itt morogni, hogy jajnincssenkid, pedig néha dájóvóna. Na de amúgy meg párzási szándéktól függetlenül is lehet, hogy egy érdekes embert ismerhetnél meg. Én is elcsiviteltem ma 2 órát, és olyan embert ismertem meg közelebbről, akit érdemes volt (nem melleslég régebben PH!-zott is) :P

(#35186) (Kolombusz) válasza 7 (#35185) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Így van ne legyen lúzer. :)

Mondjuk bagoly mondja verébnek... Én se szólítom le a csajokat. Nah, majd holnap, ha berúgtam.

[ Szerkesztve ]

(#35187) 7 válasza Tim82 (#35183) üzenetére


7
addikt

Ugyan, nem zavar annyira. Szerintem majd elirányítom őket, hogy 061-gyel próbálják meg hívni ugyanazt a számot, hátha sikerülni fog. Egyébként meg ha nagyon sokan lesznek, akkor benyújtom az álláskérési keresetet az MLSZ-nek, mint hívásszűrő portás-titkár keverék, amit kénytelenek lesznek elfogadni ;]

(#35188) venember83 válasza Thrawn (#35180) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem ő tartja őket ott. ;]

(#35189) Pacák válasza Bash (#35182) üzenetére


Pacák
senior tag

Drukkolunk - hátha ismerkedni akar. :)

Nuclear launch detected

(#35190) venember83 válasza Pacák (#35189) üzenetére


venember83
nagyúr

Hátha nem csak ismerkedni... :U

Kolombusz: Próbálkozni azért kell.

[ Szerkesztve ]

(#35191) VladimirR válasza (Kolombusz) (#35170) üzenetére


VladimirR
nagyúr

teven barany? az hulyen nezne ki, meg nem is ugy szol a vicc

(#35192) 7 válasza VladimirR (#35191) üzenetére


7
addikt

tevén vagy tévén? :P

(#35193) Bubu79


Bubu79
addikt

Gyó estétet Off Népe :)

Üzemel még az a hiedelem, miszerint akit megtisztel egy madár a magasból holmi guánóval annak szerencséje lesz?

Mert én melóba menet kaptam a nyakamba adagot :U

Szerencsére nem gólya volt, vagy daru, hanem valami kisebbecske jószág... ( Ezzel vajon lőttek is a szerencsémnek? Márminthogy az volt a szerencse, hogy kicsi volt? ) :U

Nini egy vigyorgó háztartási gép ;] Üdv Admirális ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35194) Thrawn válasza Bubu79 (#35193) üzenetére


Thrawn
félisten

:)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35195) Racecam válasza Thrawn (#35194) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Csoki? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35196) RexpecT válasza Racecam (#35195) üzenetére


RexpecT
addikt

Tartogassad a gyerekeknek :DDD .

(#35197) Bubu79 válasza RexpecT (#35196) üzenetére


Bubu79
addikt

A csoki jó - nem csak gyerekeknek :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35198) Racecam válasza Thrawn (#35194) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az utóbbi nem ért, mert elmentem csokiért... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35199) tiv83us válasza Bash (#35167) üzenetére


tiv83us
veterán

Ne legyel mar ilyen náìv :P

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#35200) Thrawn válasza Racecam (#35195) üzenetére


Thrawn
félisten

:K :B

Nem ért? Visszacsináljam? :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.