Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36901) Racecam válasza Verus (#36900) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jó, de mire? Verus blogja? :O
Mert a "blogja" nem árt, ha feltűnik a top100 között tudják miről van szó. :O

u.i.: #36902 Gondolhattam volna. :O

mod: Van top100. (Sír)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36902) Verus válasza Racecam (#36901) üzenetére


Verus
senior tag

Megoldottuk már családiasan köszi. :O
Nem kell a blogja, jó lesz így, lehet az a nevem, az is én vagyok :O
Meg amúgysincs top100 és amúgyse leszek benne és amúgyse izé... :O
mod:u.i.: #36902 : Hát ha valaki előzékeny akkor ez történik.... :O

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#36903) BlacKSouL válasza Verus (#36894) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jaaa, az a Mostar híd :K Nem volt nehéz, látod, középen meg is hajlítottam ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#36904) Verus válasza BlacKSouL (#36903) üzenetére


Verus
senior tag

Mondjuk igaz, nem figyeltem a részeletekre. :O

Mikuka: De az a legaktívabb, annyira én nem leszek ám aktív :O

Nem akarok túlórázni.... :O

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#36905) föccer


föccer
nagyúr

Ennyi sírós pityogós taknyos kölyköt... Fogadjunk nem vetek fel egyikőtöket sem az oviba... :D

;] ;]

Peace,

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#36906) VladimirR válasza föccer (#36905) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem :O
senkit :O
jajjnekunk :O
mostmilesz :O
mindmeghalunk :O
mindensorvegere :O
teszekegysadlitmer'azjo :O

peace, love, no offence, kifetokonyv rulz

p.s.: hogy fognak engem utalni ezert

[ Szerkesztve ]

(#36907) FehérHolló válasza VladimirR (#36906) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ne rondíts bele a művészetbe!

Skynet is real. It's called Google.

(#36908) NoLF válasza föccer (#36892) üzenetére


NoLF
addikt

a hsz-ek alapján nem feltétlenül hülye, csak beteg.

"He has a medical condition called PICA.

It's neither exotic nor amazing."

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#36909) venember83 válasza VladimirR (#36906) üzenetére


venember83
nagyúr

Ezért nem... Kapnak/unk más indokot, ne félj. ;]

(#36910) Racecam válasza VladimirR (#36906) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne morogj már főflémer. (Nevet)
Úgyis nekem van igazam. (Gonosz)
Szeretjük ezt az értelmetlen, de pörgős stílust. (Mosolyog)

Béke! (Kacag)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36911) VladimirR válasza Racecam (#36910) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miert ne morogjak? amig par moderator is benne van, addig lehet cset, egyebkent nem? (errol jut eszembe, mar megint akartam kerni valami egyertelmu szabajzast a nem szakmai kategoriakrol, meg a logoutrol, hogy mit lehet, mit nem)
mellesleg, ha magad is belatod, hogy ertelmetlen, nem veled ugy, hogy folosleges ezzel novelni az archivum meretet, rontani annak kereshetoseget, meg ugy altalaban terhelni vele a szervert?

(#36912) fokukac válasza VladimirR (#36911) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem akarsz pártot alapítani? biztos szereznél legalább egy-két szavazatot :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36913) tope


tope
addikt

nap :))

A végén még kilógok a sorból

MOD: No work, Go home

föccer: jól van na :B

[ Szerkesztve ]

(#36914) föccer válasza tope (#36913) üzenetére


föccer
nagyúr

1336 Én nyertem. Naés?

No, ha mán megnyitottam az adatlapomat, gyorsba megszámoltam, hogy lassan őstag leszek. Ezt a szégyent...

Megyek is, és jól szétoffolom az összes szakmai totyikot, hogy elkezdhessek hajtani a PH addikt-ra..

üdv, föccer

mod: csak 13 hsz kell :)

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#36915) tope válasza föccer (#36914) üzenetére


tope
addikt

Akkor hajrá, gyerünk offolni ;]

(#36916) Gambit válasza VladimirR (#36911) üzenetére


Gambit
őstag

"szabajzast" ----> :Y :O :O :O :O :W :W :W

p.s.: Mer' megérdemled.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#36917) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

kilencáz nap.. de én mán hőstag vagyok :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#36918) Janoska26 válasza BlacKSouL (#36917) üzenetére


Janoska26
addikt

Nekem csak 782, oszt már addikt :C pedig alig szoktam írogatni... főleg ide :U
Aggyisten Huszárok!!! :DD :))

(#36919) VladimirR válasza Gambit (#36916) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ahogy egy forumtars mondani szokta: kuss kicsit

fokukac: nem, mas terveim vannak, a partalapitas vezetes nem az en mufaly*om

foccer: 2115 ;p

*: gambit-nak, soxeretettel

szerk.: na jo, itt az ideje lelepni, van, amivel mar en sem birok (el)

[ Szerkesztve ]

(#36920) Racecam válasza VladimirR (#36911) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lelépés előtt:

Ha engem kérdezel, én már elmondtam erről a véleményemet, méghozzá elég hosszasan. nem tudom már hol, de most nem is keresem meg.
Én azt mondom, ebben a topicban és csak ebben (ez egyébként így már nem is igaz, mert az összes baráti körös ilyen), sokkal több minden megengedett, mint más, pláne szakmai topicokban. Legyen az akár cset, akár kicsit szabadabb (szabadszájúbb) hozzászólás. Azek a topicok elenyésző kisebbségét képviselik a fórum topicjainak és nagyon jó hatással vannak a közösség építésére, főleg a cset jellegük miatt. Nagyon sokan csak ezért jönnek, hogy egy kicsit beszélgessenek a "haverokkal, "barátokkal". Szerintem, jól van ez így, senkit nem zavar, akit nem érdekel nem látogatja. Már javasoltam Neked, hogy nyiss egy témát "OFF, de komolyan" címmel például és segítek ott fenntartani a "rendet" irtani az értelmetlen, cset jellegű hozzászólásokat.
Az archívum méretéről a szerver terheléséről direkt megkérdeztem Panther-t, bírja a vas egyelőre az biztos. (Pont ennek szellemében született egy olyan állásfoglalás, hogy a fáradt gőzben nem írtunk automatikusan, minden értelmetlennek tűnő topicot, legfeljebb elsüllyed az ismeretlenség homályába.) Egyébként meg az adatbázisnak mindegy, hogy értelmetlen, vagy értelmes postoktól hízik és valljuk be a szakmai részen, főleg az tesztek, bemutatók topicjai, hemzsegnek az ilyenektől.

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36921) Gambit válasza VladimirR (#36919) üzenetére


Gambit
őstag

Klasszikust pontosan illik idézni. Szóval legközelebb így kérném: kusskicsit.

"na jo, itt az ideje lelepni, van, amivel mar en sem birok el" ----> Ebben is van egy baki, helyesen így kellett volna: akivel. ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#36922) fokukac válasza VladimirR (#36919) üzenetére


fokukac
nagyúr

pedig ezzel a stílussal szerintem tuti l egalább olyan népszerű lehetnél, mint bokros lajos vagy fletó voltak fénykorukban. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36923) Janoska26 válasza Gambit (#36921) üzenetére


Janoska26
addikt

nincs ilyen izmosszmájlid véletlenül? :U :DD

(#36924) VladimirR válasza Racecam (#36920) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mar elnezest, de sajnalatosnak tartom, hogy szerinted foleg a cset jellege miatt van pl ennek a topic-nak kiemelkedoen jo kozossegepito szerepe
cset jellegebol pl megtudom, hogy ki mikor mit eszik, ki mikor jelentkezett be (mert kotelezo bejelenteni), ki mikor megy melozni (szinten kotelezo, naponta tobbszor), vagy hogy epp ki mikor eszik csokit
ez - megintcsak elnezes - de lofasz ahhoz kepest, amit meg lehetett tudni egy-egy forumtarsrol korabban, mikor ugyancsak kotetlen, ugyancsak moderalatlan, de ertelmes beszelgetes folyt itt, ebben a topic-ban (akkor meg valoban lehetett temanak, vagy thread-nek nevezni)

azzal, hogy az adatbazis birja a dolgokat, tisztaban vagyok, inkabb arra probaltam celozni, ami egy ideig alairasom is volt: "Megkérnék mindenkit, hogy a felesleges adattárolás elkerülése végett a hülyeség maradjon bennetek, értelmes dolgokat írjatok..."

a nyiss egy topic-ot, illetve ne olvassa, akit nem erdekel reszre csak annyit reagalnek, ezen ervek milyensegenek megfeleloen, hogy:
- wml
- mIRC
- skype
illetve, ha barki ideirhatja az aktualis semmitmondo, ertelmetlen hulyesegeit, en is ideirhatom, hogy ertelmetlen, semmitmondo hulyesegnek tartom azt - ha nem tetszik, ne olvassa

Gambit: nem eliras, ket okbol sem

[ Szerkesztve ]

(#36925) Racecam válasza VladimirR (#36924) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Persze, hogy ideírhatod a véleményedet, soha nem mondtam, hogy ne tedd, sőt nagyon szívesen válaszolok is rá. Most is ezt tenném, de sajnos így a meló végén elég sok teendő van, ezért mennem kell. Ha gondolod, este folytathatjuk. De ha nem, úgyis jó. :)

Peace! (Vigyor)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36926) BlacKSouL válasza Racecam (#36925) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Húha, jó hogy szólsz, megy a buszom, rohanok haza ;]

Dejó, azt írja sikeres hozzászólás :D
Most meg hogy sikeres hozzászólás-szerkesztés..
És megint...

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#36927) nike_


nike_
addikt

Nekem meg 456 nap és nemsokára addikt.

[ Szerkesztve ]

(#36928) Janoska26 válasza nike_ (#36927) üzenetére


Janoska26
addikt

ezazfijam csak ígytovább, hadd dógozzanak meg azok a szerverek a pénzükért :C

[ Szerkesztve ]

(#36929) Janoska26


Janoska26
addikt

de pörgős lett a topic :U

(#36930) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Mindenki hazament melóból ;]

szerk: no, sírós bagás:

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#36931) Bubu79 válasza RoyalFlush (#36930) üzenetére


Bubu79
addikt

Dehogy is én még elvileg melóban vagyok :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36932) Thrawn válasza Janoska26 (#36929) üzenetére


Thrawn
félisten

Csitt, mert jön Vladi és beszabályoz! :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36933) Janoska26 válasza Thrawn (#36932) üzenetére


Janoska26
addikt

Addig nincs gond amíg nem olyan nagybetűs szöveg van a neve alatt mint neked :DD
dehogy legyen egykis komolyság, mingyá linkelem a mai napi gyászrovatot, meg a Wikipédiáról valamit :DDD
tessék :C

[ Szerkesztve ]

(#36934) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Pofám leszakad, hogy egy router gyári kellékei közül szándékosan kihagyják az UTP kábelt.
A múltkor vettem egy D-Linket, ahhoz járt volna, de nem volt a dobozban, adtak mellé egyet ingyen a boltban.

Most vettem egy TP-Link nevű csodát, ehhez már gyárilag nem adnak, de persze anélkül nem lehet egy routert beállítani.

Remek, még azt is kell vennem.

(#36935) ngabor2


ngabor2
nagyúr

üdv minden erre tévedt átmeneti állapotban levőnek.

valami értelmeset és frappánsat akartam írni, de még nem ittam elég sört, úgyhogy ezt későbbre hagyom. hátha segít ezen a sokaslátáson.

(#36936) Janoska26 válasza (Kolombusz) (#36934) üzenetére


Janoska26
addikt

Ez olyasmi ahogy a nyomtatókhoz sem adnak, pedig benne figyel a Jet Direct, vagyhogy USB kábelt sem :( . ezzel még nem is lenne baj, csak az a gond, hogy ezt általában otthon veszi észre az ember :)
ngabor2: Ha eszel egy kis csokit a sörhöz, akkor remélhetőleg már nem is fogsz ma írni semmit ;]
Bubu79: Höhö, de egyre jár a zagyunk :C

[ Szerkesztve ]

(#36937) Bubu79 válasza (Kolombusz) (#36934) üzenetére


Bubu79
addikt

A nyomtatókhoz sem jár automatikusan az USB kábel - pedig anélkül nehézkes hadra fogni ;)

Biztos ezzel is úgy vannak, hogy majd veszel hozzá olyan hosszút, amilyen kell...

Janoska26 Hö! :(( :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36938) (Kolombusz) válasza Janoska26 (#36936) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát, de faxomért egy ilyen 100 forintos kelléken spórolnak.
Azt már megszoktam, hogy nincs kézikönyv semmihez, csak quick install guide (a legviccesebb a Dell notim, kézikönyv cd-n és egy 300 oldalas figyelmeztetés 20 nyelven, hogy mit ne csináljak (ne ejtsem le, mert valaki fejére esik és megsérül, stb), környezetvédelmi okokból érthető. De könyörgöm, ha veszek vmit, akkor azt úgy adják már, hogy egyből használni is lehessen.

(#36939) fokukac válasza (Kolombusz) (#36938) üzenetére


fokukac
nagyúr

látod, vettél volna béjemvét, most az i-drive menüjét anyázhatnád.
de nem vettél, így hát marad a zútépé kábel. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36940) Winner_hun válasza (Kolombusz) (#36934) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nyomtatóhoz sem szokás kábelt adni...

hopp, fáziskésés...

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#36941) Bubu79 válasza (Kolombusz) (#36938) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez is olyasmi, mint a dobozon a Plug&Play felirat... Ha kellően hiszékeny az ember, még akár működhet is...
A 300 oldalas figyelmeztetés pedig a jogilag nálunk elvetemültebb országok lakói miatt van - tudod, ne pisilj a konnektorba, ne száríts macskát a mikróban és ne menj hátra kávét főzni, miközben egy lakóbuszt vezetsz, mert baj lesz... ;)

fokukac: Mi bajod az ájdrájvval? Állítólag meg lehet szokni, csak sokat kell piszkálni a gombot :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36942) ngabor2 válasza Bubu79 (#36941) üzenetére


ngabor2
nagyúr

pedig a plug & play az jó dolog... csak kell hozzá 2 dolog: amit, és ahova be lehet dugni a jáccás céljának okából kifolyólag-ért.

(#36943) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Kaki könyv :Y

Utolsó kép: meztelenül ugrálás az ágyon: Imre bácsi hogy jön a képbe? :DDD

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#36944) VladimirR válasza Thrawn (#36932) üzenetére


VladimirR
nagyúr

orulok, hogy erdemben hozza tudsz szolni te is az imentiekhez, de nem kell aggodni, jancsibohoccal nem allok le vitazni, annyi agya sincs szegenynek, hogy a megszolitast megertse

(#36945) Bash válasza (Kolombusz) (#36938) üzenetére


Bash
őstag

Milyen kocka az, akinek nincs egy halom felesleges UTP kábele? :U

http://bashtravel.com/

(#36946) Janoska26 válasza VladimirR (#36944) üzenetére


Janoska26
addikt

minek legyen, ott a wikipédia, meg a gogli, majd az megmond mindent ;) ha ezek sem segítenek, még te mindíg ott vagy :R

(#36947) (Kolombusz) válasza Bash (#36945) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A kérdés már bennem is felmerült nemrég, de azt a kábelt végül megtaláltam. De arra szükség van, nem felesleges. Most már.

Jelenleg kb. 2k forintom van itthon papirpénzben, abból kell vennem holnap egy hangkártyát.
És még van 400 forint tartozásom is, ezért kell kivegyek a folyószámlámról pénzt. Nem örülök neki, de most sajnos így jött ki a lépés, két olyan összeget nem kaptam még meg, amire számítottam (áfa visszaigénylések). Most már normálisabban fogok gazdálkodni, ennyire még nem futott ki alólam a szekér pénzügyileg.

(#36948) VladimirR válasza RoyalFlush (#36943) üzenetére


VladimirR
nagyúr

aszondja: "van olyan vece, amin egy kis gombot talalsz, amit ha felhuzol, zsupsz...mar el is tunt a kaki a csovon keresztul, egyenesen a csatornaba"
en ezzel ugy szoktam talalkozni, hogy "ha ezt a kart megrantod, lemegy a sz*r, meglatod"

(#36949) Bubu79 válasza ngabor2 (#36942) üzenetére


Bubu79
addikt

Jól beszélsz :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36950) ngabor2 válasza Bash (#36945) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nekem nemrég csak egy "felesleges" utp-kábelem volt, de az 300 méter hosszú volt, és nem volt szerelve. node volt hozzá 2 marék csatlakozó, meg törésgátló (4-féle szanben), kkrimpelőfogó... haverok azt hitték, hülyéskedek, mikor a nem tudnál egy 10m-es patch-kábelt csinálni?" kérdésre én a "milyen színű törésgátlóval, 10 perc múlva?" kérdést intéztem hozzájuk. és igenis, a törésgátló dugó színe nagyon sokat számít!

azóta a kábel elfogyott, pár csatlakozó, meg a fogó megvan. asszem lassan újabb adagot kell beszereznem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.