Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35201) RexpecT válasza Bubu79 (#35197) üzenetére


RexpecT
addikt

Itt már sört kell inni, nem csokit enni :) .Vagy legyen fordítva :F :DDD

(#35202) Racecam válasza Thrawn (#35200) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Semmit nem lehet visszacsinálni... :(

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35203) Bubu79 válasza RexpecT (#35201) üzenetére


Bubu79
addikt

Sör? Végülis... De a csoki akkor is jó...
Használ a kedélyállapotnak...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35204) VladimirR válasza 7 (#35192) üzenetére


VladimirR
nagyúr

segitek, a vicc a kovetkezokeppen szol:
- barna, pupos sivatagi allaton feher foltok, feltehetoen ondo, mi az?
- ???
- te ven g***

(#35205) 7 válasza Bubu79 (#35193) üzenetére


7
addikt

Denevérszart dobott rád egy madár? :F

;]

(#35206) Bash válasza Racecam (#35178) üzenetére


Bash
őstag

Nem tudom miért olyan hihetetlen ez, mondtam már többször, hogy állandóan dolgozom. Most napozás közben pl. több munkával kapcsolatos e-mail-re is válaszoltam, pénzt is kerestem... ergo dolgoztam. Azért mert te lókötő vagy az év túlnyomó részében, az nem jelenti azt, hogy mindenki az. ;]

http://bashtravel.com/

(#35207) Thrawn válasza Racecam (#35202) üzenetére


Thrawn
félisten

Ó ne...
Pedig nem direkt volt :(
Megyek is aludni...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35208) Bubu79 válasza 7 (#35205) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem vagy te egy kicsit HE? :U

Nyolc órás műszak után nem akartam leírni a madárszar kifejezét, hát használtam egy hasonlót, ami talán kicsit szalonképesebb és ugyanazt a terméket rejti, csak más alfélből erre belekötsz?

Nincs a környékeden egy építkezés, ahol esetleg a friss betonnal művelhetnéd ugyanezt? :U

;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35209) Racecam válasza Bash (#35206) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tudom, Te még a medencéban való úszkálás közben is dolgozol. :)
Viszont nekem, azért lásd be, hogy fel kell töltődnöm arra az egy napra, mert az bizony elég húzós... :K

Ne már, ilyen korán?? :F

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35210) venember83 válasza Bubu79 (#35208) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyolc óra rég elmúlt... Már tíz is. Ideje volt hazajönni.

(#35211) 7 válasza Bubu79 (#35208) üzenetére


7
addikt

Én csak meglepődtem, hogy mit keres egy madárnál guano. Gondoltam, hátha van rá valami frappáns válaszod :D

(#35212) Bubu79 válasza venember83 (#35210) üzenetére


Bubu79
addikt

Vazz - neee... :O

yetike: Szerzek melót Neked, csak hagyd abba :U ( úgy hallottam vonatkerék-pumpálókat keresnek a helyi vasútnál - megpályázhatnál egy állást náluk... )

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35213) Thrawn válasza Racecam (#35209) üzenetére


Thrawn
félisten

Ja, hogy még korán van?
Akkor még maradok egy kicsit :)

vénség vs Bubu = :))


szerk: Tudtad, hogy Vladi szichiátert-traumatológus? :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35214) 7 válasza Bubu79 (#35212) üzenetére


7
addikt

Akkor már inkább fedettpályás távolbanéző leszek. :P

Adogathatnál tippeket, hogy hogyan kell munkát keresni, nekem ez még új világ. Meg milyennek kell lenni manapság egy CVnek? :)

(#35215) Bubu79 válasza 7 (#35214) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát nem tudom mostanság hogy megy - legutóbb két éve ( vagy valamivel több :F ) kerestem melót, de szerencsére volt ismerős, aki tudott segíteni - ez nagyjából így működik a leghatékonyabban sajna... :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35216) Racecam válasza Thrawn (#35213) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem, de vele kapcsolatban semmi sem lep meg. :U :D

u.i.: Már nem is merek semmit mondani és még a Barika sem szólt be... :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35217) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nnna, holnap Tatabánya... Két cégnél is üzleti tárgyalás. Rövid volt ez a hét.. :) Sok ilyen kéne. El tudnám viselni. Vagy főnök mehetne gyakrabban haza.


A Hustleren meg má' megint niggerszex megy... mármint feketék szeretkeznek, hogy a jogokat se sércsük, és a fülünket se báncsa..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35218) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ha elsutok egy durvan szemelyeskedo hozzaszolast az erintett fel keresere, azert ugyanugy jar a bunti?

(#35219) Bubu79 válasza Racecam (#35216) üzenetére


Bubu79
addikt

Ki bántott Mikulás?
Ráuszítsuk Vérnyuszit?

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35220) neduddki válasza Racecam (#35209) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Esz teremszetes noveszti a gyapju hogy tannameg lehesen nyorni:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#35221) Racecam válasza VladimirR (#35218) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne süss.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35222) VladimirR válasza Racecam (#35221) üzenetére


VladimirR
nagyúr

pedig kimondott kerese volt az illeto forumtarsnak, hogy nyilvanosan is nevezzem annak, aminek, hogy mas is megismerhessen errol az oldalamrol (a kis naiv, mintha a tobbseg nem csak ezt az oldalamat ismerne)

(#35223) 7 válasza Racecam (#35221) üzenetére


7
addikt

De éhes vagyok, enni akarok. Süssön valami finomat!

(#35224) Bubu79 válasza 7 (#35223) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem lőtték még fel Neked a pizsomát? :U

;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35225) 7 válasza Bubu79 (#35224) üzenetére


7
addikt

De igen. Viszont, mivel nem vagyok agresszív természet, nem indítok alváshadjáratot, hiába a hadüzenet. :P

;]

(#35226) Thrawn válasza VladimirR (#35222) üzenetére


Thrawn
félisten

Miért sütnéd el kérésre?
Hagynád magad felültetni? :F

dzsedike: Saltimbocca jó lesz?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35227) Racecam válasza Bubu79 (#35224) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem bántott senki, de mi az a "pizsoma"? :F

Vlad: Nem kell mindenre reagálni. Én sem teszem.

Neduddki: A jövő héten birkanyírás lesz. :K

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35228) VladimirR válasza Thrawn (#35226) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha fel tudna ultetni, akkor mar elsutottem volna, de en rafinaltan elobb megkerdeztem, hogy nem-e lenne-e baj-e

(#35229) Bubu79 válasza Racecam (#35227) üzenetére


Bubu79
addikt

Piazsamának is szokták hívni - amolyan éjszakai viselet...

yetike: Hagyd, a Centrifuga csak felvág... :U

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35230) 7 válasza Thrawn (#35226) üzenetére


7
addikt

Halál reád eme káromkodásért, gyaur Kuka! :DDD

értsd: micsoda?

(#35231) venember83 válasza VladimirR (#35228) üzenetére


venember83
nagyúr

hogy-e nem-e baj-e lenne-e

hejjjesen.

Különben tényleg nem tudom kit lepnél meg szókimondásoddal... :U

Dzsedi pizsamáját lehalásztam, alszok, jóccak.

(#35232) Thrawn válasza 7 (#35230) üzenetére


Thrawn
félisten

Kezdd el innen olvasni a topikot (nem sok ;] )

ps: Rossz végén állsz a...

... a kaszának :D

Bubu: Nem szól be, oxigént fényképez! :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35233) 7 válasza venember83 (#35231) üzenetére


7
addikt

hejjjesen-e

Ejnye-e!-e

Jó-eccak-e :)

@Mikumuku: Piazsamát írt
@Kukamaki: Kezdd

Ma láttam a buszon a sztrájkbizottság által kiragasztott papírok egyikét. 3+1 központozási, továbbá egy konzekvensen és egy egyszer elkövetett protokolláris hiba volt benne. Gondolkodtam, hogy megjelölöm őket, és odaírom, hogy tessék kijavítani, kérem, mert ez így szörnyű...

Végül csak annyit firkantottam a lap aljára, hogy HOGYAN?, ezzel a legutolsó mondatra reflektálva, minek tartalma nagyjából annyi volt, hogy segítsünk mi, az utasok, a BKV kontra főváros vitában.

[ Szerkesztve ]

(#35234) Racecam válasza Bubu79 (#35229) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

"Piazsamát" sem hallottam még, de akkor én is felveszem lassan... :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#35235) Bubu79 válasza Racecam (#35234) üzenetére


Bubu79
addikt

Sorry - ígérem jövő héten felnyalábolom az ujjaimat és elviszem őket logopédushoz :U

Lettem volna inkább asztalos - már nem lenne gondom a kezemen a felesleges pennákra...

Csak mutatnom kéne a kocsmában, hogy öt sört Mester!

Jó éjt Mindenkinek - reggel koránkelés...

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35236) frame>24


frame>24
addikt

Menthetetlenül kezdődik a nyár: már a 3. szúnyogot ütöm le pár percen belül. Jönnek az éjjeli vakarózások, de jön a napolajszag és a lenge öltözetek is. (Amit ma a kolleganőm vizuális bombardment címén elkövetett, azzal papokat lehetne kínozni ;] )A légkondik már készen állnak. Sokaknak szopó, mert ilyenkor kell hetente bemenni öltönyben-nyakkendőben felsőoktatási intézményekbe, hosszabb-rövidebb párbeszédekre az íróasztalnál. ;] Nekik kitartást, a sör sose lesz üdítőbb, mint az elkövetkező jópár hétben!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#35237) neduddki válasza Bubu79 (#35235) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szojja nyugodtas profilba vag a tema:- )))

udv

neduddki

mod: frame>24: nem tom Te hol dogozol, de mikor a 3 klav megy a vegyeszlayokmal nyarant....:- ))) /ugye kelloen vizulasi vagy:- )/

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#35238) FehérHolló


FehérHolló
veterán

egy töketlen balfék vagyok.

Skynet is real. It's called Google.

(#35239) Winner_hun válasza 7 (#35223) üzenetére


Winner_hun
félisten

majdnem

megint backspace-s (mod), grrr

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#35240) VladimirR válasza FehérHolló (#35238) üzenetére


VladimirR
nagyúr

igen, ezzel teljesen egyetertek

p.s.: ha mar en magam nem nevezhetek egy forumtarsat ilyesminek, legalabb teged tamogatlak az onmegvalositasban

(#35241) Winner_hun válasza 7 (#35223) üzenetére


Winner_hun
félisten

Majdnem sikerült.

Akkor legyen ennyi elég:t

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#35242) FehérHolló válasza VladimirR (#35240) üzenetére


FehérHolló
veterán

Annyira megható, amikor egy apa segíti a fiát az élet lankás, buckás útvesztőjében.

Skynet is real. It's called Google.

(#35243) frame>24 válasza neduddki (#35237) üzenetére


frame>24
addikt

jah, eléggé vizuális typus vagyok! :)
Te autoklávról beszélsz? - az nálunk is van (mikrobi lab), itt a melegről gondoskodik még a 3. emelet, a k.sok nagy ablak, meg pl. az előkészítőben az ultramélyhűtő, ami még télen is tisztességes szobahőt csinált mindenféle egyéb fűtés nélkül.

ja: a fehér köpenyes fiatal nők látványa közismert fétis :Y ;)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#35244) neduddki válasza frame>24 (#35243) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

orommel latom hogy akad itten meg ideologiailag kepzett ember:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#35245) fokukac válasza Winner_hun (#35241) üzenetére


fokukac
nagyúr

ezt most miért??? :U

az éhenkórász agglegények nevében követelem, hogy a képet linkesítse egy moderátor, márcsak annak provokatív mivolta miatt is! :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#35246) Bash válasza fokukac (#35245) üzenetére


Bash
őstag

Az éhenkórász agglegények nevében a követelést elutasítom! Semmi kívánatost vagy provokálót nem találok a képen. :P

http://bashtravel.com/

(#35247) philoxenia válasza Bash (#35246) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Én se szeretem a sütit. Sülteket viszont ne tegyen be senki. ;] Meg baripörköltet se.... :P

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#35248) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ha valaki le van tiltva es kuld privatot, azt engedelyezeskor lehet majd latni, vagy az elveszett?

(#35249) Thrawn válasza VladimirR (#35248) üzenetére


Thrawn
félisten

Próbáljuk ki, engem is érdekel!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35250) Racecam válasza Thrawn (#35249) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lehet.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.