Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36801) philoxenia válasza Verus (#36796) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A gyékény lenne narancs?

Itt kipróbálhatsz dolgokat, nálunk a nappali ennek a gyártónak egy narancsa.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36802) NoLF válasza Bubu79 (#36795) üzenetére


NoLF
addikt

nem, nem érek rá

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#36803) Verus válasza philoxenia (#36801) üzenetére


Verus
senior tag

Nem, a falak :) De csak az egyik szobába. ;) Meg persze a függönyök. Jajj olyan szép narancs függönyt láttam, majd' elájultam. Ahogy esik rá a fény a narancs különböző árnyalatai jönnek elő. :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#36804) Neró válasza NoLF (#36794) üzenetére


Neró
őstag

Őőőő....

| www.diablohungary.hu

(#36805) Tim82 válasza NoLF (#36794) üzenetére


Tim82
nagyúr

én most taccsoltam ki úgy húsz perce.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36806) frame>24 válasza (Kolombusz) (#36797) üzenetére


frame>24
addikt

na eeez aztán jól hangzott, papinak-maminak én általában gyóccert vettem, de hát úgytűnik, ismét modernizálódnak a nemzedékek :DD

mod: uhh, van mégjobb :)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#36807) Bubu79 válasza Tim82 (#36805) üzenetére


Bubu79
addikt

Merthogy? Buli volt, vagy pocsékul érzed Magad?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36808) venember83 válasza Thrawn (#36779) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak a vén medve kifejezésre kaptam fel a fejem, de látom teljes kapacitáson üzemelsz. :))

Tim82: Cúnya bolondpípl kikészített... :((( Többet soha ne igyál! De kevesebbet sem. :DD

(#36809) Racecam válasza Verus (#36803) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Majd megmutatom az én nagyon szép halványzöld függönyömet és garantáltan el is ájulsz. :D Árnyalatokban is nagyon ott van. Mondhatnám azt is, az a csajozós függönyöm. :DDD

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36810) Tim82 válasza venember83 (#36808) üzenetére


Tim82
nagyúr

Maximum a kórházi automatás cappuccino - BE-vel hétfőn találkoztam, nem tegnap. És nem is ittunk. :DDD

Bubu: "csak" pocsékul... alul-felül, nem részletezem tovább.

Biztos szimpátiás utótünet - ma hajnalban szült az egyik régesrégi volt barátnőm, egészséges gyereknek (nem lánynak, gyereknek! ;] ) adott életet. :DD Lehet, hogy most "jött ki" az együttérzésem a terhességgel kapcsolatban és hasonulok viselkedésben. :))

Vénség: cseréjjünk. :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36811) (Kolombusz) válasza fokukac (#36798) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Az elmúlt kicsivel több mint 2 hónap alatt mindössze négyszer fürödtem, plusz mikor megáztam bringázás közben. Ez már egész jó, nem? :DDD

A többi nem nyert. De témánál vagyunk. :D

(#36812) venember83 válasza Tim82 (#36810) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor megérdemled. :P Olyan rég találkoztatok BE-rel és nem is ittatok...

(#36813) Bubu79 válasza Tim82 (#36810) üzenetére


Bubu79
addikt

:(

fokukac: lemaradt a védjegyed: :P

(Kolombusz): Csalánra pössentettél? ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36814) fokukac válasza (Kolombusz) (#36811) üzenetére


fokukac
nagyúr

el fogsz kopni, vaze! :DDD

Ui. ez a sok hülye amúgy miért hiszi azt, hogy bárkit is érdekel az a bejelentés, hogy ők lefürödnek? :U

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#36815) (Kolombusz) válasza fokukac (#36814) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én spec leszarom, hogy valakit érdekel-e, vagy sem.
Beírom, mert csak. A színvonalat úgysem rontja.

(#36816) Verus válasza Racecam (#36809) üzenetére


Verus
senior tag

Átlátok én a szitán. Az a lényeg hogy ájuljak mi? :D Így könnyű csajozni :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#36817) Tim82


Tim82
nagyúr

Na, mentem haldoklani. Szép napot!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36818) Bubu79 válasza Tim82 (#36817) üzenetére


Bubu79
addikt

Fel a fejjel ;) Bár segíthetnék... :(

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36819) tope


tope
addikt

Még 3 óra és milleniumi leszek

Jobbulást a betegeknek,
napos időt embereknek,
off topicnak mindenjót
és üdvözlöm a télapót

:D

(#36820) Thrawn válasza tope (#36819) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem leszek gonosz,
Nem leszek gonosz,
Nem leszek gonosz...

Tim: Jobbulást!

Nincs egy fölös függönyöd a jobbikból? :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36821) tope válasza Thrawn (#36820) üzenetére


tope
addikt

Itt a munkahelyen csak reluxa van :DDD

(#36822) philoxenia válasza tope (#36821) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Most nézem az adatlapodat, Te a Vegyiművekben melózol?

Tim: Gyógyulj meg ! :)

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36823) 1010


1010
őstag

kicsivel több mint 2 hét és steve bemutatja az új iphone-t :D
remélem lesz benne gps meg normális kamera

(#36824) Thrawn válasza tope (#36821) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36825) philoxenia válasza 1010 (#36823) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gondolod le tudja nyelni? Vagy beleműtik? :Y Ja, hogy az iPhone-ban? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36826) Verus válasza tope (#36819) üzenetére


Verus
senior tag

Én meg 3 napja voltam 500as. :D Még ennyi és ott tartok majd ahol Te :DDD

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#36827) tope válasza philoxenia (#36822) üzenetére


tope
addikt

Ott, de mostmár Bige Holding Kft-nek hívják.

Thrawn: Tudok a totyikról, de majd csak 2 óra x perc múlva írok bele :P

Verus: Az is szép szám :U

[ Szerkesztve ]

(#36828) Bubu79


Bubu79
addikt

El melóba - ég Veletek ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#36829) rarri válasza Bubu79 (#36828) üzenetére


rarri
senior tag

szia Bububaba! :) Megyek én is gályázni, csak szép délutánt szeretnék kívánni mindenkinek, Verusnak meg jó lakáscsinosítgatást. Biztos nagyon szép lesz! :)

Race. Puszi, Jólegyél!

Ma reggel 7.32 perckor lett Bettikém 9 éves! :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#36830) tope válasza rarri (#36829) üzenetére


tope
addikt

Boldog Születésnapot neki.
Pár év és jönnek az udvarlók ;]

(#36831) rarri válasza tope (#36830) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm. :) A 16 évesemnél / Biankánál / már vannak. :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#36832) 1010 válasza philoxenia (#36825) üzenetére


1010
őstag

szerintem neki már rég gép teste van ami egy power pc vagy egy next

(#36833) Thrawn válasza 1010 (#36832) üzenetére


Thrawn
félisten

Gép testben gép lélek?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36834) 1010 válasza Thrawn (#36833) üzenetére


1010
őstag

amilyen ördögi tekintete van, akár....

(#36835) Verus válasza rarri (#36829) üzenetére


Verus
senior tag

Szia!Igyekszek ;)

Nagyon Boldogat Neki és még nagyon nagyon sokat! :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#36836) philoxenia válasza rarri (#36829) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bettike !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#36837) rarri válasza Verus (#36835) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönöm Verus! :)
Philo: meg fogom mutatni Bettikének, hogy ezt a képet Te küldöd neki. Biztos öörülni fog, hogy egy ilyen szép sárkány küld neki tortát. :)

Mentem ! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#36838) nike_


nike_
addikt

Sziasztok.

(#36839) Verus válasza rarri (#36837) üzenetére


Verus
senior tag

Nincs mit! Jó munkát! :)

Szia nike! :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#36840) nike_ válasza Verus (#36839) üzenetére


nike_
addikt

Szia.

(#36841) Verus


Verus
senior tag

Azon gondolkoztam, hogy nem gáz ha valakinek van egy ilyen izéje és csak egyedül ír bele folyamatosan? :F

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#36842) Thrawn válasza Verus (#36841) üzenetére


Thrawn
félisten

Blog? Van aki gáznak érzi, van aki nem :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36843) Verus válasza Thrawn (#36842) üzenetére


Verus
senior tag

Hát de nem kéne hogy oda beírjon valaki? Így nem gyanús hogy senkit sem érdekel? :F

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#36844) real_life válasza Verus (#36841) üzenetére


real_life
csendes tag

Miért lenne gáz?
Egyfajta napló ez, és az ember később vissza tudja olvasni mi történt vele. Az meg különösen jó, hogy mások nem szólhatnak bele/hozzá.

Lehet jobb, mint ide, vagy más topikokba beböfögni azt, hogy keltem, feküdtem,ettem és mit.
Az meg, hogy hány embert érdekel megtudhatod abból, hányan kérdezték le az adott blogot. Twollah-é különösen sikeres.

[ Szerkesztve ]

(#36845) Thrawn válasza Verus (#36843) üzenetére


Thrawn
félisten

Próbálj meg beleírni ;)
szerk: Azért, a lekérdezések számát tekintve, van jópár gyakran látogatott blog.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36846) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Sikerült boltolni routert, meg webkamerát, délután kibiciklizek a teszkóhoz, ott találkozom Vangelis mesterrel.

Ha esetleg valaki azért izgult, hogy nem tudok keriteni webkamot, meg rolytert a nagyszülőknek. :)

(#36847) Verus válasza Thrawn (#36845) üzenetére


Verus
senior tag

Jó én értem, de miért a fórumtémák közt?Ezt se nem értem.
Na mindegy, nem szólalok meg inkább mert még a blogfanatikusok meglincselnek :DDD

real_life: Azt ismerem, de az más stílus szerintem mint a felkeltem, ettem, lefeküdtem.

Venember: Tudtam hogy Rád számíthatok! :D

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#36848) venember83 válasza Verus (#36841) üzenetére


venember83
nagyúr

(#36849) Thrawn válasza Verus (#36847) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem tudom miért vannak ott, de ott vannak és kész! ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#36850) Verus válasza Thrawn (#36849) üzenetére


Verus
senior tag

És a LOGOSZFÉRA alcím milyen funkciót töltene be eredeti megfogalmazásban? :U
Nagybötűs vagy tudnod kell. ;] :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.