Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#73601) ScomComputer válasza TTomax (#73594) üzenetére


ScomComputer
veterán

B@szki ez olyan mintha google fordítóval lenne magyarra fordítva.... :DDD

(#73602) ÁdiBá válasza TTomax (#73600) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ez tényleg nagyon durva.
Nem értem mikor miről beszél, most kérdez kijelent, óhajt...
Dekodolni kellene...

ÁdiBá

(#73603) akoska07 válasza ÁdiBá (#73602) üzenetére


akoska07
nagyúr

Dekodolni kellene...

FBi
MI6
YMCA
CIA
LMG SMG AR
CCCP
WTF

Senki nem tudja lefordítani. :DDD :C

----------

#73599 Milka 78 :

A köbükit legalább értem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73604) tailor74 válasza TTomax (#73600) üzenetére


tailor74
őstag

Azta qrva! :DDD :C

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#73605) cyberkind


cyberkind
félisten

Jó, hogy nem 11/10 meg a többi amikor egy Gta kap 95%-ot. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#73606) keIdor válasza TTomax (#73594) üzenetére


keIdor
titán

Mivel írták ezt, google fordító? Alig értem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73607) Puma K válasza TTomax (#73579) üzenetére


Puma K
veterán

Megküldték az új garanciapapírt 2 évvel, viszont most már az adatlapján a webshopjukban 1 év szerepel... :U bár ez most már engem nem érint, csak elég rossz húzás ez a részükről.

Ugyan ezt csinálták az Nv Pascal szériánál az 1070-1080-as kártyákkal mikor megjelentek az egyedi hűtős verziók. Gainward vagy talán Palitokra 2 évet írtak a webshopban de amúgy 3 év járt hozzájuk... írni kellett nekik akkor is külön, hogy hahó...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73608) Puma K


Puma K
veterán

(#73609) keIdor


keIdor
titán

Nem semmi hardver és hűtés: [link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73610) TTomax


TTomax
nagyúr

Ez az egész HDR még igencsak gyerekcipőben jár még... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73611) keIdor válasza TTomax (#73610) üzenetére


keIdor
titán

Fél éve megnéztem ugyanezt TV-vel és semmi nem változott azóta. Windows vagy a driverek kezelik rosszul.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73612) keIdor


keIdor
titán

Voodoo 5 9000, jó ég mekkora batár... nem is tudtam, hogy ilyen volt.:D[link]
Persze kicsit messze van már elseje, de hát na. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73613) TTomax


TTomax
nagyúr

Ez se lesz egy OC bajnok... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73614) akoska07 válasza TTomax (#73613) üzenetére


akoska07
nagyúr

Kíváncsi leszek...
Ha lesz benne elég erő...

8c/16t 4.5GHz , 1440p 4K , már elég baráti.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73615) akoska07


akoska07
nagyúr

Na ilyet se igazán látni már boltokban... :Y

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73616) bombibmw válasza akoska07 (#73615) üzenetére


bombibmw
veterán

Kicsit más világ van ott.
Nem kell semmit megrendelni, nem kell semmire várni, csak bemész a boltba és leemeled a polcról.

(#73617) #35434496 válasza akoska07 (#73615) üzenetére


#35434496
törölt tag

Hihetetlen. :Y

(#73618) Gyula84


Gyula84
veterán

szerintem érthető nem értem mi a gondotok :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#73619) ScomComputer válasza akoska07 (#73615) üzenetére


ScomComputer
veterán

Én itt elélveznék,az első 10 percben....hehehehe... :DD :DDD

(#73620) RazoR válasza akoska07 (#73615) üzenetére


RazoR
veterán

Igen sajnos ott tartunk hogy egy rohadt sata kábelre is 2 napot várni kell.....vicc! :(

(#73621) akoska07


akoska07
nagyúr

Az az egy biztos,hogy sírva jönnék ki onnan ha nem vehetnék vmit. :DDD

Azt az Inteles polcot én is megölelném és sosem engedném el. :D

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73622) TTomax


TTomax
nagyúr

Valami állati jók ezek a ventik 5fontért, a remote controll meg 10font hozzá,amivel nem csak a színét de a sebességet is tudod állítani ami a legfontosabb. [link] [link]

Amazon [link]

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73623) bombibmw válasza TTomax (#73622) üzenetére


bombibmw
veterán

Hmm.
Elgondolkodtató pár darab beszerzése. :)
Halk, meg minden?

(#73624) TTomax válasza bombibmw (#73623) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igen,vettem egy házat 4ventit adtak és a vezérlöt is. [link] 25K volt az ára így.Kipróbáltam csak a ventiket azt tudni kell róluk hogy a csatijuk nem nagyon dugható másba csak a vezérlőjébe.Nem egy Noctua,de csendesek még max fordulaton is,és szabályozható kintről a távirányítóval ami nálam hatalmas fegyvertény,nem kell se pwm se semmi vacakolás. Légszállítás elmegy,persze mérni nem tudom.Hogy meddig bírják?Hát ha egy két évet mennek akkor is jó vétel.Mutatósak is,nem érződik rajtuk az olcsóság,sima ház ventik szoktak ennyiért menni led nélkül és abból is a bovlibbak.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73625) bombibmw válasza TTomax (#73624) üzenetére


bombibmw
veterán

Dobj be majd egy képet légyszíves, ha kész lesz a cucc! :)

(#73626) TTomax válasza bombibmw (#73625) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az még odébb lesz,még kell HDD is,és éppen licitálok rá.

Ez mennyire tűrhető HDD? [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73627) bombibmw válasza TTomax (#73626) üzenetére


bombibmw
veterán

Nekem eddig csak Barracudáim voltak.
Nem igazán akarnak tönkremenni.
Az egyik már legalább 6 éves és még bírja, a másik 3 éves és még mindig 100%-os.
Nem nagyon ajánlják a HDD topicban, de szerintem faxák.

Érdemes 5év garisat venni és akkor mindegy(vagyis az adatok miatt nem annyira), ha tönkremegy.
A WD HDD-i azt hiszem 5év garisak.
Purple és Red ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#73628) DiszNóÓl válasza TTomax (#73622) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ventit nem szállítják ide, de a ház elég jól néz ki :K (Érdekes, hogy a házat pedig igen.)

HATER

(#73629) TTomax válasza bombibmw (#73627) üzenetére


TTomax
nagyúr

Anno nekem 2 db samsung F1em volt,szépen elhalt mindkettö két hét alatt egymás után kb 2-3 év után.Arra nem adok ők mit ajánlanak,pl a HX850es tápom sem volt ajánlott , aztán mégis 8évet ment eddig.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73630) TTomax válasza DiszNóÓl (#73628) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ebayen szerintem kiviszik a házat is,áráért jó a ház nagyon.Eddig csak kicsomagoltam,persze hátlap picit nyeklik,de felrakva stabil,belül egészen tűrhető,nincsenek sorjás élek,az alaplap körüli gumik viszont picit lötyögnek anyaguk rendben lenne de picit kicsit.Van belőle venti/controller nélküli variáns is,de szerintem megéri egyben venni a vezérlöre 10!venti megy fel.

Akárhogy is nézem 25Kért 4ventivel vezérlövel tempered glass oldallappal/front panellal felülre szerelhető 240es AIO hellyel ez best buy,és mutatós is ráadásul.

Amúgy van ebayen is külön a venti,viszont lehet ott lesz +szállítási költség.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73631) RazoR válasza TTomax (#73626) üzenetére


RazoR
veterán

Nekem nincsenek jó tapasztalataim a Barracudákkal, inkább HGST vagy WD Red...

(#73632) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Nemsokára magyarul tolhatjátok......
:K

(#73633) proci985 válasza TTomax (#73629) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a hx850 is picit moddolt seasonic X beles volt nem a 650hez hasonloan? mert az mindig is ajanlott volt.

nekem sincs ajanlott tapom, de a CM 1000 silent pro alapvetoen egy kozepes tap ami par dolgot csinal nagyon jol (rovid, halk 800Wig es effektiv).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73634) TTomax válasza proci985 (#73633) üzenetére


TTomax
nagyúr

CWT,és most nézem még csak 80plus silver [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73635) proci985 válasza TTomax (#73634) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

azert kerdeztem, mert HX szeriabol ketto volt, a V1 650 seasonic volt a tobbi CWt, mig a V2 elvileg vegig seasonic. csaladban is van egy 6-7 eves 650v2 ami egy atmre atricazott X650 volt kb. enyem volt, csak a 290Xre egyedul is epp hogy csak eleg volt, a CFre mar kellett az 1000W

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73636) Puma K


Puma K
veterán

Nem egész 4 év és 22.425 GB írás után a napokban 99%-os lett a nem túl acélos, de középkategóriás sebességű Kingston V300 120GB rendszernek fenntartott SSD a gépemben.

Már egy ideje nézegetem a 480-512GB-os és 1TB-os SSD-ket, de OS-nek ekkorát nem akarok adni... de rájöttem, hogy a sok meghajtó sem állapot... lehet valami újabb 240 GB-os SSD-t kellene adnom csak az OS-nek, a játékok meg még mindig ráérnek a 7200RPM-es HDD-ről indulni. Aztán a V300 meg megy a GTA V-nek meg pár címnek ami még ráfér... és csak később venni valami nagyobb SSD-t a játékoknak.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73637) cyberkind


cyberkind
félisten

Innen lehet dobbantani nyugodt szívvel. :W

Paranormal Cocktivity

(#73638) keIdor válasza cyberkind (#73637) üzenetére


keIdor
titán

Én ugyanúgy megtippeltem már év elején haverok előtt, hogy marad még a 2/3-ad is, elég csak szétnézni...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73639) CJ4567 válasza Puma K (#73636) üzenetére


CJ4567
veterán

Idén lesz (június 10-én) két éves a HyperX Furym, 9.95TB írással 93%-os. (Kicsit több, mint egy évet egy AHCI nélküli gépben töltött nálam, mert P35 alatt nem volt AHCI.)

No Sana No Life

(#73640) cyberkind válasza keIdor (#73638) üzenetére


cyberkind
félisten

Nagyon nagy örömmel lépek le idén itthonról, és először de utoljára szavaztam egy itthoni dologról, utálok sok mindent és sok mindenkit aki/ami itthon van.

Paranormal Cocktivity

(#73641) akoska07 válasza cyberkind (#73637) üzenetére


akoska07
nagyúr

Mi a baj ? :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73642) cyberkind válasza akoska07 (#73641) üzenetére


cyberkind
félisten

Hogy itthon hülyék a magyarok mint a zsák szar, ez kb mindenre az ok. :D Persze ha benne vagy a körben, akkor ez fordítva van. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73643) TTomax


TTomax
nagyúr

Ez de beteg....CB 7000+ [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73644) keIdor válasza TTomax (#73643) üzenetére


keIdor
titán

Az...:)


¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73645) Devid_81 válasza cyberkind (#73637) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem irhatom meg a velemenyem, mert akkor ban-t kapnek, mint ahogy mar kaptam is anno erte :)
De jah, minel tovabb varsz annal nehezebb lesz elindulni.
Nalam 30 evesen (mar elotte is evekkel, csak nem volt lehetoseg) telt be sokadjara a pohar es le is leptem onnan, mert elegem lett a majd "legkozelebb biztos jobb lesz" dolgokbol stb stb.
Eletem egyik legjobb dontese volt, meg ugyis, hogy alig beszeltem az angolt amikor ide jottem. ;)

...

(#73646) RazoR válasza cyberkind (#73637) üzenetére


RazoR
veterán

Igen elgondolkodtató nagyon, csak nem olyan egyszerű az így hogy most jön a gyerek.... :(

(#73647) stratova válasza Devid_81 (#73645) üzenetére


stratova
veterán

Egyre többeknek lesz ez elgondolkodtató problémakör.

(#73648) akoska07 válasza cyberkind (#73642) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én emiatt léptem le 2010-ben.

Nem azért mert nem tudtam megélni.
Meg volt mindenünk.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73649) cyberkind válasza akoska07 (#73648) üzenetére


cyberkind
félisten

Én idén mindenképpen léptem volna de így még egy kis minimális szomorúság se lesz bennem, sose fogom elfelejteni, hogy a magyaroknak valamiért a fasz rosszabbik oldalán kell mindig állni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73650) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ekozben az AMD gurit egy nagyot eees sokadjara ujraelesztik a Polarist ;] :D
Itt ugy latszik az 560X kapott egy 73MHz es gyari orajel emelest.
Igazsag szerint a Polaris a maga kategoriajaban nem lenne rossz.
Ha tudna vagy 2GHz-et stabilan es nem 500Watton meg talan jo is lenne valamire.
De igy, ezt mar kar ujra es ujra kiadni szerintem. :U

...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.