Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#73301) cyberkind válasza Devid_81 (#73300) üzenetére


cyberkind
félisten

Veszel új házat ha már fejlesztesz. ;]

Paranormal Cocktivity

(#73302) Devid_81 válasza cyberkind (#73301) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nemaa, tegnap fejhallgatora sajnaltam kiadni penzt, most meg mar hazat is? :D

Amugy nezegetem a teszteket, es kb vmi ilyesmi a sorrend:

EVGA CLC 280...de ez olyan csunya mint a dog :DD
Corsair H100i v.2 ez megint csak 240mm ha jol tudom.
Corsair Hydro Series H115i Extreme ez 280mm legalabb.
NZXT Kraken X61 280mm RL-KRX61-01 ebbol meg talaltam parat ami szinten X61, majd jobban utana nezek. :K
Cooler Master Master Liquid ML240L...ez meg szinte "tul olcso" a tobbihez kepest, bar ez csak 240mm

De ezekkel mind megvarom a kozeljovot, megnezem milyen CPU-k jonnek iden, aztan lehet marad minden jovo evig a 7/10nm-ig. :U

[ Szerkesztve ]

...

(#73303) Puma K


Puma K
veterán

Vega kártyáról hír: Olcsóbb(?) RX Vega 56 a PowerColortól

Erre a hozzászólásoknál előkerül a "fölösleges VGA-t tuningolni gyártói, és felhasználói oldalon is."

Ja és srácok ne akarjatok 60Hz-ces monitornál gyorsabb frissítésűt használni és tuningolni, mert az már vad dolognak számít :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73304) Devid_81


Devid_81
nagyúr

CanardPC-eknek allitolag mar ott van az uj Ryzen tesztre, es hetfore meglesz az elso teszt toluk.
Remelem Intelekre nem kell sokat varni azzal az uj 8 magossal, bar a 7820x mar "csak" £414 meg az is jo alternativa lehetne tovabblepesre 4 magrol. :U

...

(#73305) TTomax válasza ÁdiBá (#73292) üzenetére


TTomax
nagyúr

Sajnos ezt nem először csinálja,nem értem mire jó ez neki,lehet így érzi jó magát ha belerúghat valakibe.Lehet gyermekkori frusztáció,vagy nem tudom mi ez.Nem veszi észre,hogy magáról állít ki bizonyítványt.Szerencsére nem szeretne "hozzánk" tartozni hiszen mi csak "marjuk egymást".Ez tisztán látszik a topicból is. :)

Na mindegy,az biztos hogy nem erőssége segíteni bárkinek is,holott pár éve még ö is segítségre szorult.Velem is eljátszotta ezt éppen az elmúlt pár hétben amikor meg mertem kérdezni hogy a VRM melyik komponenseire kellene raknom gap padot,mert a komponensek száma és a gyári leírás nem volt egyértelmű,és a youtubeon is marhaságok vannak ilyen téren.Kérdeztem ezt egyébként egy szétszedett gép előtt telefonról amikor alig tudtam elérni normális információt.Utólag kiderült azért volt megtévesztő a dolog a mert Phanteks blokk minden Asus vgahoz jó sőt még a refhez is,csak a leírást cserélgetik benne.Erre ö nagy mellényel mutogatta az EK blokkot,meg hogy mi olyan nehéz ebben,csakhogy nem ez volt a kérdés.Gyakorlatilag lehülyézett.Az ilyen magatartás csak oda vezet,hogy az ember már inkább nem is kérdez meg semmit,pont azt nem használja a forumon amire való.Ezen illene elgondolkodnia,de ha nem teszi nekem jó igy is.Én nyugodtam alszom így is úgy is. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73306) TTomax válasza Puma K (#73289) üzenetére


TTomax
nagyúr

Régi reg ö,csak uj név alatt fut,valami történt az előző regisztrációjával.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73307) TTomax válasza proci985 (#73293) üzenetére


TTomax
nagyúr

Valami olcsóbb kellene,ami inkább virit mint funkcionális,de legalább jó olcsó. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73308) TTomax válasza Devid_81 (#73302) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem meg csinálj egy kis vizkört csak a cpura,én is igy kezdtem.Igaz többe is kerülhet.de ha cput cserélsz akkor vagy mokolsz hozzá lefogatot ha annyira uj vagy csak egy blokkot kell venned.Tudom mindenki ódzkodik tőle,de tapasztalatból írom nem nagyon van nagy difi az 240es AIOk között.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73309) TTomax


TTomax
nagyúr

Azért mire nem elég még egy 2600K még mindig. [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73310) Devid_81


Devid_81
nagyúr

£105 amazonon az 500GB 850 Evo
Pont ket hete vettem egyet £124-ert, szoval ez most eleg gonosz volt az amazontol ;] :)

...

(#73311) TTomax válasza Devid_81 (#73310) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az igen jó ár.most éppen nem akarok venni de csábító az biztos.Este jössz játszani? :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73312) TTomax


TTomax
nagyúr

Corsair Carbide Series Air240 az milyen ház?Elmegy?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73313) Devid_81 válasza TTomax (#73311) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jovok este szerintem, nalunk is asszonnyal-foglalkozas van betervezve, max csak ez szolhat bele a dologba. :B
De mindenkeppen jo lenne egy kicsit zuzni a patkanyfeju valamiket, eddig osszesen 2 palyat sikerult megcsinaljak random emberekkel, szoval remelehetoleg, meg nincs vege a jateknak itt :N

[ Szerkesztve ]

...

(#73314) TTomax válasza Devid_81 (#73313) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én se vagyok sokkal magasabb szinten,és néha nem is tudom hol kell keresni a dolgokat. Eddig szerencsére mindig jó csapatban voltam,egy defeat volt eddig. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73315) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ez eleg durvan nez ki :Y
METRO EXODUS - NVIDIA RTX Cinematic Real-Time Ray Tracing Tech Demo (GDC 2018)

...

(#73316) DeckardCain válasza Devid_81 (#73310) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Itthon is jó áron van kb 40e. Elvileg ugye kifuto cucc, de a 860nak nem láttam értelmét 50ert.
Nekem az 500gb eleg, hdd már csak filmekre illetve sorozatokra.

(#73317) Puma K válasza TTomax (#73309) üzenetére


Puma K
veterán

Hát... minimum FPS méréseket nem látok... de az átlagai valóban jók még manapság is, főleg ha azt veszem figyelembe, hogy hány éves CPU-ról beszélünk.

(#73312) TTomax

A korábbi kis Corsair R200-ból (a duplra ventilátoros oldalappal rendelkező verzió van nekem) kiindulva jónak kell lennie a minősége az általad említett Air240-nek is.

A jelenlegi Thermaltake V71-gyel nem vagyok annyira megelégedve ennyi pénzért mint amennyibe ez került. A Corsair nekem minőségibb hatást keltett összességében mint a mostani TT úgy hogy az R200 alacsonyabb kategóriás és olcsóbb is.

A kicsi még mindig megvan... durván pici a TT-hez képest :B

Múltkor már azzal a gondolattal is eljátszottam, hogy a TT-t eladom.................. és megy vissza a gép a Corsair-be aztán mégis egy 750D Airflow lesz ebből végül mint amit nézegettem is, de annak a belső elrendezése-kialakítása nem igazán tetszik csak a külseje.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73318) TTomax válasza Puma K (#73317) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ebayen nézegetem,nem feltétlen kell uj ház,de valami mutatós legyen. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73319) ScomComputer válasza Devid_81 (#73315) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nekem nem tetszik,olyan mintha egy terepasztalon járna körbe a kamera,a Cryengine 5 sokkal jobb!
:U

(#73320) akoska07


akoska07
nagyúr

A mai este röviden leírva... :DDD ;]

Egy kis kerozin. ;]

:DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73321) keIdor


keIdor
titán

Jó lesz ez.:)[link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73322) akoska07


akoska07
nagyúr

:DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73323) akoska07


akoska07
nagyúr

Moves like Jagger ...

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73324) akoska07


akoska07
nagyúr

:DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73325) TTomax


TTomax
nagyúr

Találtam egy kis OCt a G.Skill ramjaimban...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73326) keIdor


keIdor
titán

Ez a nem gyenge...[link]

Szerk: már nem is él, -52% volt Xbox One X-re, 80.000ft... de szerintem elrontottak valamit.:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73327) DiszNóÓl válasza keIdor (#73326) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Toroltek, bb topikbol sokan vettek, majd lesz siras amikor nem szallitjak ki ;]

HATER

(#73328) Puma K válasza DiszNóÓl (#73327) üzenetére


Puma K
veterán

"bb topik"?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73329) Puma K válasza TTomax (#73325) üzenetére


Puma K
veterán

Mekkora feszt kapnak?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73330) DiszNóÓl válasza Puma K (#73328) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

[link]

HATER

(#73331) TTomax válasza Puma K (#73329) üzenetére


TTomax
nagyúr

1,65V ami az xmp ad nekik,ennyin megy 2133MHzen is,csak ott cl9.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73332) Puma K válasza DiszNóÓl (#73330) üzenetére


Puma K
veterán

:R

(#73331) TTomax

:R

Sajnos még nem volt alkalmam olyan RAM-mal szerelt gépet tuningolni aminél lehetett használni az XMP-t.

Haverok gépeit amiket építettem-bővítettem, meg nem tuningoltam.
Nekik jó alapon is... :O :( :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73333) RazoR


RazoR
veterán

Van valaki aki 3 monitorozik? Ha különböző a felbontás attól még be lehet állítani a surroundot? Középső 1440p, két szélső 1080p.

(#73334) proci985 válasza RazoR (#73333) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

elvileg igen, eyefinitynel emlekszem, hogy valamit mondtak hogy anno megoldottak bar az jellemzoen jobban konfiguralhato, mint a surround.

esetleg 1080p a kozepso monitoron is (es ratolsz SSAAt bar az harom kijelzon hardvergyilkos), vagy a ket szelsot skalazod fel de az is HWgyilkos lesz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73335) RazoR válasza proci985 (#73334) üzenetére


RazoR
veterán

Majd próbálkozom vele csak most nincs energiám felszerelni az állványra a harmadikat... :DDD

(#73336) RazoR válasza RazoR (#73335) üzenetére


RazoR
veterán

Hát nem az igazi így, 7680x1440-re be tudom lőni, de akkor a középső 1440p-s monitor homályos. Ha 5760x1080-ra állítom akkor ugye nem a natívon megy az 1440p-s és hát úgy nem az igazi. Viszont ha 5760x1080-on van akkor játékban engedi a 7680x1440-et és van billentyűkombináció ki/bekapcsolni a surroundot, de akkor valamiért kikapcsolás után csak 1 monitor megy, a másik kettő kikapcsol.
Megcsinálhatná az NV igazán úgy mint az Eyefinity, hogy be lehessen állítani a monitorok felbontását külön-külön.

(#73337) proci985 válasza RazoR (#73336) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

probaltal jatekbol ratolni SSAAt 5760x1080ban? az elvileg megoldana a problemad, bar az meg az FPSnek elegge odaverhet. olyan 1.3-1.4nek elegnek kene lennie.

nem pixel perfect megoldas, de VR headseteknel ezt szoktuk hasznalni a pixelesseg elleni harcban es meglepoen jol mukodik.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73338) RazoR válasza proci985 (#73337) üzenetére


RazoR
veterán

Azt még nem próbáltam, majd ránézek.

De szerintem ez így felejtős, kell még két 1440p monitor... :DDD

(#73339) TTomax


TTomax
nagyúr

Nahh,sikerült szereznem egy asus rive lapot ami foglalathibás 20fontért,donornak kellett ha egyszer eladom a lapom nem biztos hogy eltudom adni az eredeti hűtés nélkül,na meg ockeyem se volt meg hozzá.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73340) keIdor válasza TTomax (#73339) üzenetére


keIdor
titán

Így éjjel 3-kor kellett egy kis idő, mire leesett a "rive".:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73341) Puma K válasza keIdor (#73340) üzenetére


Puma K
veterán

rive

Azmilyaz?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73342) VTom válasza Puma K (#73341) üzenetére


VTom
veterán

Rampage IV Extreme

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#73343) TTomax


TTomax
nagyúr

Far Cry 5 gold berendelve... jónak tűnik.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73344) cyberkind válasza TTomax (#73343) üzenetére


cyberkind
félisten

Jól néz ki és gép se kell annyira.

Paranormal Cocktivity

(#73345) TTomax válasza cyberkind (#73344) üzenetére


TTomax
nagyúr

A coopra leszek kíváncsi.Jókat írnak róla,remélem nem úgy indul majd mint a 4.Elözetes tesztek szerint egy 1080Ti 90-100fpst tud maximum beállítások mellett,ami szerintem rendben van 1440pben.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73346) cyberkind válasza TTomax (#73345) üzenetére


cyberkind
félisten

A coop végre normális lesz, nem az a szar, hogy lehet közösen barangolni meg foglalgatni a őrpostokat, ez hiányzott a 3-ból de főként a 4-ből, egyébként beteg ahogy kezd.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73347) TTomax válasza cyberkind (#73346) üzenetére


TTomax
nagyúr

Este ahogy hazaérek meloból már indítom is. :) Remélem éjfél után játszható. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73348) TTomax


TTomax
nagyúr

Szerintetek van értelme a 32GB RAMnak az elkövetkező 3évben?Vagy elég lesz a 16is?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73349) cyberkind válasza TTomax (#73347) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is indítanám, de mi előbb kitoljuk az A Way Out-ot, aztán meg akivel Far Cry-ozok az valszeg alszik már akkor, úgyhogy marad a holnap. :D

(#73348) TTomax
A tényleges új konzolokig szerintem jó a 16.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73350) TTomax


TTomax
nagyúr

24,42GBot ránt le uplay,gyanítom ehhez még éjfélkor szedni fog még.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.