Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#73901) Devid_81 válasza keIdor (#73900) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mindenkeppen jo lenne megvarni, bar nem tudnam elkepzelniu, hogy egyhamar jonni fog.
Nyar kozepere tippelek :K

...

(#73902) cyberkind


cyberkind
félisten

Még így streamen keresztül is durván néz ki az új GoW. :Y

Paranormal Cocktivity

(#73903) Puma K válasza cyberkind (#73902) üzenetére


Puma K
veterán

Link? :)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73904) cyberkind válasza Puma K (#73903) üzenetére


cyberkind
félisten

Én máshol néztem de az még nincs fent. :) [link]

Paranormal Cocktivity

(#73905) Puma K válasza cyberkind (#73904) üzenetére


Puma K
veterán

:DDD

Azt hittem új Gears of War van kint :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73906) cyberkind válasza Puma K (#73905) üzenetére


cyberkind
félisten

Az egy rakás szar lett, egyre szarabb lesz ahogy jönnek az újak. :K

Paranormal Cocktivity

(#73907) bombibmw válasza cyberkind (#73904) üzenetére


bombibmw
veterán

A stream miatt akadozik a játék, vagy ennyit bír a konzol?
Nem bírnám ezt megszokni, az biztos.

(#73908) cyberkind válasza bombibmw (#73907) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom, nálam a streamek is szarok, alig tölt be és társai, úgyhogy nem tudom mi van, de ha nézel fps mérős vidit erről, ott látszik, hogy nincs baj, ez a 30fps jó.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73909) Puma K válasza bombibmw (#73907) üzenetére


Puma K
veterán

Azt én is nézem, hogy meg-meg akad... lehet a stream-mel van a gond.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73910) DeckardCain válasza Devid_81 (#73899) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Fent voltak a spectre-s javítások.

Szerintem egy 4790k-val nem kell "kapkodni". Türelem, bár tudom, ha egyszer felmerül az upgrade gondolata is.. :)

[ Szerkesztve ]

(#73911) Devid_81 válasza DeckardCain (#73910) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Varok meg vele, felre ertes ne essek, nem futottam meg bele olyan jatekba ahol durvan keves lenne, bar Wildlands es a Vermintide 2 van, hogy 70% felett hasznalja az osszes magot, es akkor mar a GPU hasznalat is beesik 80%-ra.Jo persze ezektol most meg tudok nyugodtan aludni :)
Par dolgot megveszek elore, ram, huto, SSD, es majd a vegen a jelenlegi konfigbol eladok minden felesleget, es utana akarom a lapot+cpu-t.Atmeneti allapotra meg van egy gamer laposom, legalabb lesz vegre hasznalva az is, nem csak porosodni fog a nappaliban :)
Ez a terv jelenleg, igy fog legkevesbe fajni :B
Majus kozepe, vagy vege, most meg ez a terv.
Es ha addig barmi szo esne a Z390 erkezesrol, akkor azt kivarom :K
De oszinten megmondom, nekem tetszik ez a 2700X is, csak annak meg az araval vannak bajok szerintem. ;)

...

(#73912) akoska07


akoska07
nagyúr

6GHz

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73913) keIdor válasza bombibmw (#73907) üzenetére


keIdor
titán

Vaj sima a játék, a stream rossz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73914) Devid_81 válasza akoska07 (#73912) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Pont megtalaltam ezt en is tegnap egy cikk formaban.
Nitrozva egeszen jol megy, kar hogy kepest meg eleg k.ka a normal mezei tuningja.

...

(#73915) cyberkind válasza keIdor (#73913) üzenetére


cyberkind
félisten

Tedd hozzá, hogy vaj sima 30fps ami konzolon okés, de nem mindenkinek tetszik.

Paranormal Cocktivity

(#73916) keIdor válasza cyberkind (#73915) üzenetére


keIdor
titán

Annyiszor hozzá lett már téve, hogy szerintem a sarki boltban a Margit néni is tudja már.:)
Aki játszott már PS exklúzívval pl. Last of Us, Uncharted vagy HZD, az tudja. Ugyanolyan mint azok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73917) cyberkind válasza keIdor (#73916) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem biztos, valaki azt se tudja, hogy ez a GoW csak PS-re van. :)

Paranormal Cocktivity

(#73918) ScomComputer


ScomComputer
veterán

1180
Megint lehet költeni a pénzt,fejlesztésre... :DDD

(#73919) cyberkind: valahol mintha olvastam volna róla,de nem emlékszem hol....vagy talán már ki is jött az ilyen laptop..... :B
....most rákeresve van már 1050-tól 1080-ig is...csak drága... :K

[ Szerkesztve ]

(#73919) cyberkind válasza ScomComputer (#73918) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem emlékszik valaki, hogy a 10-es széria mikor jött laptopokba? :)

Csak azért lenne fontos, hogy mennyit kéne várnom az újk xx 60-as vga-val felszerelt laposra, mert a 1060 azért nem annyira acélos ott.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73920) ScomComputer válasza cyberkind (#73919) üzenetére


ScomComputer
veterán

1070-s nem lenne jobb?

(#73921) cyberkind válasza ScomComputer (#73920) üzenetére


cyberkind
félisten

De, csak ami jó gép hűtésileg is az már nem 550, nem egyszerű ez. :D De nembaj, jó lesz a 1060-as Dell egy darabig. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73922) VTom válasza ScomComputer (#73918) üzenetére


VTom
veterán

Wccftech, szóval úgy érdemes kezelni. Ez egy eddigi pletykákból összeollózott "cikk".
Az órajelek ugyanazok, mint a 1080-nál, Cuda magok megegyeznek a 1080Ti-vel, a vramnál meg 8-16GB-ot írnak, elvileg a 1170-en lesz 8GB, a 1180-on 16GB.
A TFLOPs-ot nem nehéz kiszámolni, a memória sávszél meg már kiderült a GDDR6-ról.

Szóval erre egyelőre ne alapozz. :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#73923) akoska07


akoska07
nagyúr

Eltörtem a fülest csak a lóg a jobb oldali,nem tudom hogyan,mindig ugyanúgy veszem a kezembe.
Logitech G430.

Vennem kellene vmit...
Vagy vegyek még egy ugyanolyat...

Mit ajánlanátok ?

Árban hasonlót.

Ja és 7.1.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73924) VTom válasza cyberkind (#73919) üzenetére


VTom
veterán

2016 Augusztusban. Link

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#73925) cyberkind válasza VTom (#73924) üzenetére


cyberkind
félisten

Szuper, köszönöm! :R

(#73923) akoska07
Logitech-et nem, teljesen mindegy mennyibe kerül, az a pánt gyenge.

Paranormal Cocktivity

(#73926) akoska07 válasza cyberkind (#73925) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem a pánt tört el.
Ahol forog a füles ott engedte el.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73927) cyberkind válasza akoska07 (#73926) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, arra értettem, az összes Logitech fülesnek az a gyengéje, még a drága G933-nak is.

Paranormal Cocktivity

(#73928) VTom válasza cyberkind (#73925) üzenetére


VTom
veterán

Tegnap előtt végeztem a Blood & Wine DLC-vel is. :K
Gondoltam kicsit mászkálok erre-arra, erre belefutottam egy olyan mellékküldibe, hogy a sztoriján megint lef*stam a bokámat :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#73929) akoska07 válasza cyberkind (#73927) üzenetére


akoska07
nagyúr

Már jó régóta meg volt a füles,aránylag jól bírta.

Nem tudom mit vegyek helyette...

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73930) cyberkind válasza VTom (#73928) üzenetére


cyberkind
félisten

Hát igen, nemrég fogalmazódott meg bennem egy gondolat ezzel kapcsolatban, más játékokban a fővonal sincs olyan mint itt egy mellékes, nemhogy a sztori. :))

(#73929) akoska0
Nekem is volt olyanom de leváltottam a HyperX-re és sokkal jobb, de főként kényelmesebb volt, egy az egyben az árában van, én azt javaslom.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73931) akoska07 válasza cyberkind (#73930) üzenetére


akoska07
nagyúr

Melyik pontosan ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73932) cyberkind válasza akoska07 (#73931) üzenetére


cyberkind
félisten

Kingston HyperX Cloud 1-2, a kettő annyiban másabb, hogy jár mellé egy usb-s hangkártya, meg talán 1 jackkes.

Paranormal Cocktivity

(#73933) akoska07 válasza cyberkind (#73932) üzenetére


akoska07
nagyúr

Oké utána nézek.

Cougar IMMERSA PRO 7.1 erről hallottatok már ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73934) Devid_81 válasza ScomComputer (#73918) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Eeees az ara egy kategoriaval feljebb kerult, mint ahogy ezt mar tippeltuk is joparan... :W
Ugy latom mire kiforrja magat ez lesz vagy 20% teljesitmeny kulonbseg a mostani Ti es az uj 1180 kozott.
Ami azert nem rossz. De nem hiszem, hogy tul sok ember ugrik majd bele a cserebe amikor ez kijon.
Akkor az uj Ti ami jovore jon az lesz vagy $899 :U Great! :O

...

(#73935) cyberkind válasza akoska07 (#73933) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmit nem hallottam erről, viszont a Steelseriesnek van ehhez hasonló fülese, nekem az nem volt kényelmes de hatalmas a fejem. :D 7.1 nem lényeg, azt tudsz te is csinálni hangkártyáról.

Paranormal Cocktivity

(#73936) keIdor válasza Devid_81 (#73934) üzenetére


keIdor
titán

Fals a hír szerintem, ebből sokat ne vonj le.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73937) Devid_81 válasza keIdor (#73936) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jah Wccftech-en eloferdul ilyen :K

...

(#73938) keIdor válasza Devid_81 (#73937) üzenetére


keIdor
titán

Eleve 3840 magnak kéne lennie a GT104-ben, tier2-nél eddig mindig kijöttek a maxxal. Gondolom a nagy meg annyi lenne, mint a GV100 most, Titan meg abból is max. Átmásolták a 1080Ti adatait, majd kicsit emeltek az órajelen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73939) Puma K válasza keIdor (#73938) üzenetére


Puma K
veterán

Akkor kb Pascal 2.0 avagy Maxwell 4.0 várható szerinted?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73940) keIdor válasza Puma K (#73939) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem Volta csak tensor core-ok nélkül+GDDR6. Az hogy ennek mi lesz a neve, nem tudom, lehet Turing.
A júliusban látok fantáziát, az még igaz is lehet, de én inkább őszre várnám.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73941) cyberkind


cyberkind
félisten

God of War teszt topikjában egy komment: [link]

Nem értem mi a baj, hisz ott a 6tflops, 12gb ram, 4k, meg minden újfajta szarság, ha minden igaz úgyis csak ez érdekli az embereket és nem a jó játékok. :DD ;]

(#73940) Keldor papa
Esetleg az NV is megvárhatná a tényleges ugrást az új konzolokkal, és most csak egy újabb de erősebb bőrt húzna le.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73942) keIdor válasza cyberkind (#73941) üzenetére


keIdor
titán

Annak jó az Xbox aki multiplatformmal játszik és nincs PC/nem érdekli/kiszállna. Konzolvilágnál most volt új gépre akció, 140k. Ennyiért egy 1070-et se kapsz, vagy ippeg.

Egyik haverom 1 hónapja mondta, hogy 250 ezret szánna most játszani, semmiről nem szeretne lemaradni, kevés anomáliát akar látni, kijelző van, mit vegyen. Rávágtam, hogy PS4 Pro+XOX használt...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73943) cyberkind válasza keIdor (#73942) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, láttam én is a hirdetést, annyiért már egész jó, kb Ps4 Pro ár. Amúgy meg ha megvenné a M$ a Steam-et és oda-vissza lehetne kolbászolgatni a fiókokkal meg az azon lévő játékokkal, akkor instant XOX vételre adnám a fejemet. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73944) keIdor válasza cyberkind (#73943) üzenetére


keIdor
titán

Hát ez az új God of War rohadt jó lett. Witcher 3 szint, csak szólok, vesd rá magad.
Amúgy ja ezért jó a Sony gépe, vannak ilyen játékok. Ha csak 130-am lenne valamire, vagy csak egy gép kéne, nálam is Sony lenne a befutó.
Xbox jó +30-40%-al magasabb felbontáson renderel, észre lehet venni ha egymás mellé teszed, de inkább God of War, új Spider Man, Last of Us 2 stb.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73945) cyberkind válasza keIdor (#73944) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt már láttam én is, hogy jó lett, de hogy Witcher 3 szint? Gondolom annyira nem hosszú, szerteágazó és még sorolhatnám, vagy igen? :) Mindenképp beszerzem de nem ennyiért, most még drága, meg Mass Effect-et akarok tolni a Witcher 3 után amit lassan sikerül befejeznem. :))
Nekem akkor is a Sony gépe kéne ha nem lenne jó PC-m, pont a játékok miatt amiket máshol nem találok meg, de mondhatnám úgyis, hogy fénnyel is mehetne az Xbox, akkor se érdekelne. :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73946) bombibmw válasza keIdor (#73944) üzenetére


bombibmw
veterán

Te azt mondod, hogy inkább PS4 Pro, mint Xbox One X?
Nagyon gondolkozok. :)
Már csak azért is, mert ha a Division 2-ben nem lesz csalásvédelem, akkor inkább konzolra veszem meg és igen, itt vannak ezek a rohadt jó exkluzívok, amik azért érdekelnének.

(#73947) cyberkind:
Hát igen.
Kicsit várok még,aztán nemsokára beleugrok szerintem. :)
Engem csak az zavar ezekkel a konzolokkal kapcsolatban, hogy 1 év gari van rájuk, vagy veszel hozzá még.

[ Szerkesztve ]

(#73947) cyberkind válasza bombibmw (#73946) üzenetére


cyberkind
félisten

Én meg azt, hogy ez nem kérdés, ilyen játékokat még 360-on se kaptál, ahol azért akadt egy-két exkluzív, most meg már nincs is. :)

Vehetsz rá garit, de nem igazán van szükség, nekem 3 fat PS4-em volt, és egyikkel se volt/van semmilyen gond.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73948) keIdor válasza bombibmw (#73946) üzenetére


keIdor
titán

Attól függ milyen játékokat szeretsz. Ha szereted a TPS-t, mint pl. Tomb Raider, akkor szeretni fogod az Uncharted 4-et, ami jobb. The Last of Us is ott van, jövőre jön a második rész.
Horizon Zero Dawn is szerintem zseniális, olyan világot nem találsz máshol. Akkor engem ezzel az új pókemberrel is megvettek már: [link]
Meg ez az új God of War... a története Witcher 3 szint, kb. 30 órás viszont. Látvány brutális...

Egyébként ha multizol, akkor 70 milliós a bázis, nálam ez nem szempont viszont. Autós játékok nem a legjobbak, nekem a Gran Turismo Sport se tetszik.

Xbox: több a natív 3840x2160, vagy 3200x1800, Sony sokszor csak 2560x1440, de ezt csak akkor látod, ha egymás mellé teszed a kettőt. Xbox Live jobb, játékos bázis 30 millió felett.

Szerintem Xbox One X PC helyett jó és azoknak, akik inkább EA, Ubisoft, Activision stb. játékokkal játszanak és akkor legyen az erősebb gép. Nagy húzócím a Forza Horizon és Motorsport részek. További előny: a gép hangtalan, a PS4 Prot azért hallani terhelés alatt, de újrapasztázás segít, de gari után csináld csak. 1 év. Hirtelen ennyi.:) szerk: Ja meg a Back-Compat. Natív 4K Forza Horizon 1, Red Dead Redemption meg még több Xbox 360 cím.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73949) bombibmw válasza keIdor (#73948) üzenetére


bombibmw
veterán

GOW, LOU2 nagyon érdekel.
Az autós játékok érdekeltek egy ideig, de má4 abszolút nem.
Számomra talán érdekesebb lehet a PS4 Pro.

(#73950) keIdor válasza bombibmw (#73949) üzenetére


keIdor
titán

Vagy ha nem vagy maximalista sima fat PS4 40-50 ezer körül találsz, slim is 70-80 körül van.
Sima Xbox One S mellett viszont nem szól semmi.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.