Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#74301) cyberkind válasza cyberkind (#74299) üzenetére


cyberkind
félisten

Ja igen, azt elfelejtettem mondani, hogy persze még így is vannak olyan akik szerint ez normális, hogy nyáron meleg van, jah, napon 50 fok lassan mint a sivatagban vagy Afrikában, a különbség annyi, hogy európai ember ehhez nem szokott hozzá. :U

(#74300) ÁdiBá
Ennyi erővel mivel vége lesz jöjjön az atom és legyen vége most, legalább tudjuk mielőtt kell bulizni egy utolsót, ne is óvjuk a bolygót, hogy minél tovább tartson, túl nagy luxus.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74302) keIdor válasza ÁdiBá (#74300) üzenetére


keIdor
titán

A Mars elvesztette a légkörét, az konkrétan megfagyott, az egyenlítőnél, nyáron se megy nagyon 0°C fölé a hőmérséklet.
A Föld inkább elsivatagosodik, felforrósodik, de ez 1 milliárd év múlva lesz, a Nap miatt. Végül el is nyeli majd a Nap (4-5 milliárd év) a Jupiter és a Szaturnusz holdjai lesznek akkor a lakhatási zónában. Európa vagy a Titan, Enceladus pl.

Az ember nem hiszem, hogy a közeljövőben így tönkrevágná a bolygót, viszont én arra számítok, hogy a klímaváltozás marad velünk...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74303) cyberkind válasza keIdor (#74302) üzenetére


cyberkind
félisten

Én a titANUS-ra akarok lélekvándorolni. ;] :DD

--------------------

Kint az új Red Dead 2 trailer, meglepő módon PC-re nem jön még, és azért még mert mivel előzmény lesz, szerintem jövőre kiadják. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74304) proci985 válasza cyberkind (#74299) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

2008 nyara?

arra emlekszem, hogy hetekig kb tocsaban ebredtem reggelente

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74305) cyberkind válasza proci985 (#74304) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem 10-ig volt egész tűrhető, utána már szép lassan éreztem, hogy ez nem lesz jó.

Paranormal Cocktivity

(#74306) Devid_81 válasza proci985 (#74304) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem volt fede'l a fejed felett? ;] :D

...

(#74307) stratova válasza proci985 (#74296) üzenetére


stratova
veterán

Vagy közszeméremsértésnek hívják. Esetleg lehet csapatni talpig fehérben turbánnal a fejeden hogy ne kapj hőgutát.

Anno voltam címerezni nyáron diákmunkában (amikor még több volt vörösesbarna haj, enyhén szeplős világos bőr) 3 nap kellett hozzá, hogy hólyagosra égjen az arcom, pedig utolsó nap a szerelésem közelített egy afrikai expedíciós ruhához (abból a nem sokból). Konkrétan irigyeltem abban az állapotban napbarnított tesákat (és ott még teljesen normálisan el is dumálgattunk velük meló végén vagy ebédszünetben).
Kapta az ívet (UV-t) az arcom rendesen, a doki meg eltiltott (érthető módon) az egésztől.

[ Szerkesztve ]

(#74308) h1mpi válasza cyberkind (#74305) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem már klíma nélkül nem lehet meglenni itthon...

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#74309) cyberkind válasza h1mpi (#74308) üzenetére


cyberkind
félisten

És én mégis hős vagyok. ;]

Amúgy csak rohadt drága és mivel idén költözöm ha minden jól megy, nem csináltatom meg, csak ha valami közbejön.

Paranormal Cocktivity

(#74310) h1mpi válasza cyberkind (#74309) üzenetére


h1mpi
nagyúr

230K volt, de nem sajnáltam rá... azóta normálisan alszok egész nyáron. Nem drága annyi mint egy vga ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#74311) cyberkind válasza h1mpi (#74310) üzenetére


cyberkind
félisten

Soha nem vettem vga-t még 200-ért se, nemhogy többért, úgyhogy drága. :P

Paranormal Cocktivity

(#74312) bombibmw válasza h1mpi (#74308) üzenetére


bombibmw
veterán

Nálam 30-32 fok van nyáron a hetediken.
Igazi öröm ez nekem, de nem nagyon van értelme 300k-t kifizetni érte, mert nem hűl ki az egész lakás tőle, mivel szellőztetni kell, valamint becsukni az összes ajtót a konyhai bagózás miatt. :D

(#74313) h1mpi válasza bombibmw (#74312) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem kell 300-at. Olcsóbb klíma megvan 150-ből. Az ember komfort érzete fontosabb, mint bármi más

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#74314) cyberkind válasza h1mpi (#74313) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez így van, csak ez esetben nekem az Északi/Déli-sarkra kéne költöznöm, de ha nem is olyan messzire, akkor mondjuk Kanadába ahol nonstop tél és hideg van, ez is drága. :D

Kár, hogy nem a globális lehűlés létezik, imádnám és még tennék is érte. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74315) RazoR válasza h1mpi (#74308) üzenetére


RazoR
veterán

Én is gondolkodom erősen rajta, 4,7m belmagasság, galériás a lakás és nyáron fent 35-37 fok van és ott van a franciaágy.....szerinted? :DDD

(#74316) h1mpi válasza RazoR (#74315) üzenetére


h1mpi
nagyúr

3.5 kw megoldja :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#74317) bombibmw válasza RazoR (#74315) üzenetére


bombibmw
veterán

Jajj, laktam ilyenben.
Télen meg felszállt a meleg a galériára és lent megfagytam. :DDD

(#74313) h1mpi:
+szerelés. :)

[ Szerkesztve ]

(#74318) h1mpi válasza bombibmw (#74317) üzenetére


h1mpi
nagyúr

45-ért felteszik: [link]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#74319) RazoR válasza bombibmw (#74317) üzenetére


RazoR
veterán

Azaz! Nyáron lent 26-28 fent 35-37, télen lent 20 fent 27! :D
Imádom! :U

[ Szerkesztve ]

(#74320) proci985 válasza stratova (#74307) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

"Esetleg lehet csapatni talpig fehérben turbánnal a fejeden hogy ne kapj hőgutát."
az ismeros, engem kirohogtek kollegak amikor kimentunk tevegelni, hogy white partyra megyek e, bar turbanom nem volt:DDD. namost annyira nem volt meleg (aprilisrol beszelunk eszak-afrikaban), de konkretan az elso nap rakvorosre egtem. pedig annyira nem is volt meleg, csak 30 fok.

volt vilagosvoros exem hofeher borrel, vannak emlekeim az aprilisi melegebb napokrol ahogy probalt nem leegni.

Devid_81: sajnos izzadtsag volt :D

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74321) Puma K válasza RazoR (#74319) üzenetére


Puma K
veterán

Ezért kell mennyezeti ventilátor ilyen belmagasság mellett, ami cirkulálja a levegőt évszaknak megfelelően: lentről-felfelé vagy fentről-lefelé.

A témához hozzászólva én sem bírom a meleget... fehér bőrű vagyok, enyhén szeplős, nyáron szőkés-barna télen sötét barna a hajam és legalább látni sem látok hunyorgás nélkül napsütésben a világos színű zöld szemeim miatt :D

A Frostpunk című játékkal játszva számomra felüdülés volt a szélsőséges hőmérsékletet már csak látni is a képernyőn :D

Ezt szeretem:

Mátra, Sás tó, 2007. december 22. és a hőmérő szerint -25°C

(SonyEricsson K800)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#74322) cyberkind válasza Puma K (#74321) üzenetére


cyberkind
félisten

-25fok gyenge, meg alig van. :(

Paranormal Cocktivity

(#74323) proci985 válasza Puma K (#74321) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

skandinaviaban mondjuk nem eleg eros a nap ahhoz, hogy kiszivja az ember hajat

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74324) Puma K válasza cyberkind (#74322) üzenetére


Puma K
veterán

Pár éve, mikor még egy állami rendszer üzemeltetésében dolgoztam utcán, mint műszaki karbantartó (is...) és hajnali 2 órakor februárban beütött Tél tábornok egyik utolsó fellángolása, mint a -18°C Budapesten akkor az tök jó volt és élveztem (kb a hidegben érzem hogy élek, a melegben meg szinte élőhalott vagyok :DDD ), csak az volt a problémám akkor éppen-egyszer, hogy a Dunától 50m-re se voltam és olyan szél volt abban a hidegben, hogy 5 percenként be kellett ülnöm az autóba, mert nem tudtam szerelni csak szakaszokban... kesztyű nélkül kellett akkor éppen varázsolnom és nem bírták az ujjaim akkor ott a csupaszságot :D

(#74323) proci985

Az időjárás miatt gondolkodom egy ideje, hogy elköltözök itthonról, mert én ezt nem bírom így... inkább északra mennék vagy valami hűvösebb területre... De hova...? Kivel...? Ott éppen mivel foglalkozzak vagy mit dolgozzak...?

Az angliai kitérő elég volt nekem inkább jöttem haza. Pedig volt meló és lett volna más is ha akarom és időjárással nem lett volna bajom Nottingham környékén.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#74325) VTom válasza RazoR (#74319) üzenetére


VTom
veterán

Én a sört tudom tanácsolni. Nyáron azért jó, mert jéghideg a 40 fokban, télen meg snowboardozáskor tök jól esik. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74326) #35434496 válasza VTom (#74325) üzenetére


#35434496
törölt tag

Télen sör? Még nem próbáltam de biztos jó lehet. :K

(#74327) RazoR válasza #35434496 (#74326) üzenetére


RazoR
veterán

Persze, kicsit megmikrózod és a legjobb :DDD

(#74328) VTom válasza #35434496 (#74326) üzenetére


VTom
veterán

Ne hazudj nekem. :N

Link

Tudom, hogy március, de a síelés technikailag télnek számít. :K

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74329) #35434496 válasza VTom (#74328) üzenetére


#35434496
törölt tag

Bukó van. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74330) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ugy nez ki par gyarto mar megkapta a felszolitast a garancia matricak eltavolitasara.
Illetve az uj termekeken mar nem szabad hasznalniuk ezeket a figyelmezteto matricakat.
Nem is tudtam, hogy ez ellen (valahol ertheto mondjuk) eljaras indult. :F :Y
Termeszetesen a hozza-nem-ertesbol elkovetett fizikai serulesnel ugyan ugy a user viszi el a balhet.
De pl nem egy laptopot lattam mar leragasztva ilyen sz.rokkal es onnan meg egy hibas es vagy kismeretu HDD/SSD cseret sem lehet bevallalni otthon.
Nem beszelve a ram bovitesrol stb...
Vagy akar napjaink VGA-i amikor sok esetben eleg lenne a huton a csavarokat picit meghuzni, mert epp a gyarto nem tette meg.Vagy akar komplett hutocsere stb.
Valahol ez jo, hogy igy elindult a folyamat, masik oldalrol nezve Ver Istvanok mindent megszerelnek ezen tul, gondolva a garancia ugyis megmarad(hat) ;] :)

...

(#74331) proci985 válasza Devid_81 (#74330) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja hat ott a matrix platinum amin le van ragasztva a csavar. ez a weboldala.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74332) Devid_81 válasza proci985 (#74331) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nekem az Asus ROG laposom volt leragasztva es jott 1x8GB rammal, bekapcsolas es boot utan mar rendeltem is hozza a masik 8GB-os modult, kb ennyire hatott meg a matricajuk ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#74333) TTomax válasza Devid_81 (#74330) üzenetére


TTomax
nagyúr

Na vééééégre!!!!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74334) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Intel prociknal megint talaltak uj sebezhetoseget...
Alakul, alakul :)

...

(#74335) TTomax válasza Devid_81 (#74334) üzenetére


TTomax
nagyúr

Aki 7zipet használ az is cserélje gyorsan... :DDD [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74336) TTomax


TTomax
nagyúr

Kezd már ez a sebezhetőség mizéria átmenni overhypeba...tudtuk eddig is,hogy semmi sem tökéletes és sebezhetetlen,amíg zár van addig kulcs is,én továbbra is vallom azt hogy nem mi az egyszeri userek leszünk a célpont.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74337) Devid_81 válasza TTomax (#74336) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ezek 99% ban nem erintik a mezei usert :N
Az egyetlen kellemetlen mellekhatas, hogy a patch-ekkel a teljesitmeny visszaesik adott esetben.
Az viszont eleg gonosz dolog :U

...

(#74338) TTomax


TTomax
nagyúr

Hogy besz@patott tegnap az egyik biztosító... délben levették a merciröl a biztosítást,mondván a no claim bonusomon nem currier driver van a foglalkozásom,ami nem is lehet az,hiszen a 8évet sima vezetéssel értem el... mindezt ugy,hogy Liverpoolban voltam kinn és a kocsi tele volt amazon csomagokkal... :(((

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74339) TTomax válasza Devid_81 (#74337) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én érzek ebbe egy direkt faktort,hogy vegyél erösebb procit...ha jól megnézed még mindig elég egy 3770K vagy nagy neccesen egy 2600K,na most már majd nem lesz az...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74340) Devid_81 válasza TTomax (#74338) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az netto f.csag szerintem.
Ha van no claim bonusod x evre bizonyitva akkor az, hogy most egy masik autot mire es hogy hasznalsz ne legyen mar lenullazva...
Akkor megis mire ertik ok a no claim bonust??
Melyiknel vagy?

...

(#74341) cyberkind válasza Devid_81 (#74334) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs baj ezzel, a baj azzal van, hogy ha ezt nem hozzák nyilvánosságra ezzel senki se kezd szart se. :W

(#74330) Devid_81
Ez meg helyes, de ha máshogy nem, akkor megoldják a szétszedés gondot úgy mint az új Slim PS4-nél, ráolvasztják a műanyag "csavart", és ha azt akarod szétszedni, kicsit faragni kell a fejből. :U

Paranormal Cocktivity

(#74342) TTomax válasza Devid_81 (#74340) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igazából így utólag itt az történt,hogy a kocsira szerzett no claim bonusomat a broker lazán beirta mintha courierként szereztem volna,a kettő pedig nem ugyanaz,ezzel ö kapott egy masszív discountot,amit szépen zsebre akart tenni,csak nem át a checken merthogy a courier NCD az nem egészen ugyanaz mint amit normál személy gépjárművel érsz el.Ezt most már csak igy utólag tudtam meg,tehát a broker cseszte el,mert most ujrakötésnél beszéltem egy másik brokerral aki felvilágosított.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74343) akoska07 válasza Devid_81 (#74330) üzenetére


akoska07
nagyúr

the first six companies that have been served by a letter form the FTC

És mi van a többivel ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74344) Devid_81 válasza TTomax (#74342) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ezt nem is tudtam, azt hittem naivan, hogy siman viheto a bonus ilyenkor tovabb... :U
Most akkor konkretan 0 ev claim bonus-al egy teljesen "kezdo" szinthet igazitjak majd a biztositasodat? :Y
Mert nekunk pl a legelso ev £1000 korul volt, most a masodik evunk meg vmi £378 azert a kulonseg az nem kicsi :W

Szerk: (#74343) akoska07 ez jo kerdes, gondolom a folyamat elindult most, aztan remelhetoleg vegigmennek minden gyarton...marmint jo ertelemben :B :)

[ Szerkesztve ]

...

(#74345) TTomax válasza Devid_81 (#74344) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mint courier driver igen,külön kategória nekik,de hogy miért azt nem tudom...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74346) akoska07


akoska07
nagyúr

Kész az új TS szerver.

Majd ki kellene próbálni működik-e hibátlanul.

Aki érintett vagy akit érdekel írjon priviben és megadom a TS adatokat.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74347) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ha ez igaz akkor az Inteltol nem fog jonni az uj 8 magos 1151-es proci meg egy par honapig. :U Q4-be esedekes csak. :U

Szamomra akkor ez veglegesen eldontotte hogy mit veszek :K

...

(#74348) cyberkind válasza Devid_81 (#74347) üzenetére


cyberkind
félisten

Mit? :DDD

Paranormal Cocktivity

(#74349) Devid_81 válasza cyberkind (#74348) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ryzent :B

Szerk: naivan azt hittem majd most Juniusban szepen elenk dobjak a 8 magvast Intelek, AMD meg kidobja magabol gyorsan a 2800X-et, es majd lesz nagy habzsi-dozsi :D

[ Szerkesztve ]

...

(#74350) bombibmw


bombibmw
veterán

Ájjjemdéééét :D

(#74347) Devid_81:
Mondjuk a 4790k-val simán kivárhatnád akár a Q4-et. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.