Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#73551) VTom válasza ÁdiBá (#73540) üzenetére


VTom
veterán

Ja, szintetikus tesztben lehet. De én nem azzal szoktam játszani.. :N

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#73552) TTomax


TTomax
nagyúr

Csak nálam nem jön be a logout?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73553) stratova válasza TTomax (#73552) üzenetére


stratova
veterán

Itt még megy.

Szerk.: Már nálam sem él.

[ Szerkesztve ]

(#73554) TTomax válasza VTom (#73551) üzenetére


TTomax
nagyúr

Pedig van néhány amivel szépen meg tudod mérni a géped teljesítményét és hogy mit várhatsz el tőle.A 3DM GS scoreja elég jó mérvadó a DX11es játékokra nézve,és a kolléga ironizált nem is kicsit,mert a 1080Ti nem 23K GSt tud hanem 32-33K-t az pedig egy laza +45%. :DDD Az pedig brutal sok. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73555) TTomax válasza stratova (#73553) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát nálam sajnos ezt dobja.Biztos nem cacheböl dobja be?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73556) TTomax


TTomax
nagyúr

A pléjersz már megint előttem van 4ponttal :DDD

[link]

Azért az a +10% combined score nem gyenge,az dobja meg neki,hiába na gyorsak azok a DDR4es ramok a combined score meg nagyon szereti a gyors ramokat.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73557) #35434496 válasza TTomax (#73556) üzenetére


#35434496
törölt tag

Na na... hess onnan! :DDD

(#73558) TTomax válasza #35434496 (#73557) üzenetére


TTomax
nagyúr

Van neked ott előrébb is egy, minek kettő? ;] A 8700K-t úgy se tudom megfogni,de a 7700Kt talán igen...Lehet fel kéne raknom egy Win8.1et vagy 7et? :U

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73559) #35434496 válasza TTomax (#73558) üzenetére


#35434496
törölt tag

3dmark fs alà win 8 64bit kell.
3dmark 11 alá pedig win 7 64

(#73560) TTomax válasza #35434496 (#73559) üzenetére


TTomax
nagyúr

:R

Viszont nekem ennyit már nem ér meg. :)24/7 a kártya elvan 1V vgpu 2038MHzen 40Cfok körül, a cpu meg 4.7GHzen 1.22Vcore-ral 50Cfok körül,leszabályzott ventikkel szinte teljesen csendben. :)

Logout közben megjavult. :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73561) TTomax


TTomax
nagyúr

A saját kategóriában a legjobb vagyok. :)

[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73562) keIdor válasza TTomax (#73558) üzenetére


keIdor
titán

Még egy darabig el tudsz lenni azzal a platformmal, csak benchekben kapnál többet i7-8700K-val meg DDR4-el. Egy alapórajeles i7-8700K szintjén lehetsz, de már 2-3 éve használod.
i9 meg Threadripper játékra egyáltalán nem kell egyelőre...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73563) Puma K


Puma K
veterán

Helló!

Ilyen kábelt itthon hol tudnék szerezni?

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73564) TTomax válasza keIdor (#73562) üzenetére


TTomax
nagyúr

Így látom én is egy 2-3év van benne,addigra lesz PCI-E 4.0 meg gyorsabb ssdk is megfizethető áron,söt lehet vga is. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73565) TTomax válasza Puma K (#73563) üzenetére


TTomax
nagyúr

Kell a 2X12V?Amúgy miért nem csinálsz magadnak egyet?Nem egy nagy was ist das...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73566) Puma K válasza TTomax (#73565) üzenetére


Puma K
veterán

2x nem kell elég ha 1x lenne rajta.

Nincs semmim ehhez, hogy megcsináljam... igazándiból most kezdtem el venni szerszámokat (40nm-es akkus ütvefúró, bitfejek, csavarhúzók stb) és még van amit vennem kell.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73567) TTomax válasza Puma K (#73566) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szerintem ebay [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73568) Puma K válasza TTomax (#73567) üzenetére


Puma K
veterán

Nah ebay... februárban rendeltem 10-es PWM-es ventilátorszabályzót... április közepéig megérkezhet még...

Köszönöm a linket!

Lehet még az Asus saját programjával Windows-ból megpróbálom leszabályozni az Arctic Freezer 240-et... szegény Corsair H75 már volt hogy kerregő-duruzsoló hangot adott ki... lehet a pumpa. Most dobozolom vissza és megy garanciába (éljen az 5 év gari).

Amúgy komolyan frászt kapok a márkaváltástól... egyszerűen vannak gyártók akik hoznak egy szintet minden téren és más gyártó egyszerűen gagyibb hatást kelt... Gondolok itt ezalatt a ház cserénél is a Corsair 200R -> Thermaltake V71-nél tapasztalt különbségekre... és most a Corsair H75 -> Arctic Freezer 240-nél...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73569) TTomax válasza Puma K (#73568) üzenetére


TTomax
nagyúr

[link] [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73570) Puma K válasza TTomax (#73569) üzenetére


Puma K
veterán

Hahaa iPon... onnan se veszek többet semmit! :((( :U

De ha nincs más egy kábelért talán még beugrok hozzájuk... :DDD

Köszönöm a linkeket!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73571) TTomax válasza Puma K (#73570) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát most 700forinttal csak nem vágnak át.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73572) Puma K válasza TTomax (#73571) üzenetére


Puma K
veterán

Nem a 700 Ft... a garanciaidő nem megy nekik... írnak valamit a weboldalukon... megrendeled csak azért tőlük... majd megjön amit rendeltél kibontod és a garanciapapíron meg már fele annyi idő szerepel... most várom a válaszukat.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73573) TTomax válasza Puma K (#73572) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az elég szomorú ha ez náluk így megy.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73574) cyberkind válasza Puma K (#73572) üzenetére


cyberkind
félisten

A PCX-el meg azért vigyázz mert 12+x hónap van a papíron, de kiírva meg egyben, rendesen van, tökmindegy mit veszel. ;)

Paranormal Cocktivity

(#73575) stratova válasza cyberkind (#73574) üzenetére


stratova
veterán

Yep, náluk 12 hónapon túl forgalmazói/beszállítói garancia van a gyárival szemben. Jelentsen ez bármit is.
Ennek mondjuk a telefonos boltok a non plus ultrái a 12 hó készülék 12 hó szoftvergaranciával, de a gyárilag 3 év garis készülékeket is látni ilyen konstrukcióban (vagy 3 helyett 2 évvel). Én meg lassan ott tartok, hogy egy 40-50k-s telefonra is kötök inkább egy törésgarit (ott ez még nem nagy tétel) 100-130 felett már húzósabb.

[ Szerkesztve ]

(#73576) keIdor válasza TTomax (#73564) üzenetére


keIdor
titán

Egyébként Time Spy Extreme-t futtass már, én arra vagyok kíváncsi, hogy az én "alap" eredményemhez képest Te hol vagy a vízzel és i7-4930K-val.

4K render 1080Ti-vel valósabb eredményt mutat szerintem.

IPON: Nálam még nem volt olyan, hogy rendeltem valamit és eltért volna a garanciaidő. Rendezni kell telefonon, e-mailben vagy személyesen, szerintem csak hiba történt.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73577) TTomax válasza keIdor (#73576) üzenetére


TTomax
nagyúr

Tessék: [link] Szerintem semmivel nem mutat valósabb képet mint bármelyik 3Dmark,pontosan ugyanazt mutatja 8-10%ot mindkét teszt.Gondolom FSben neked is megvan bőven a 30-31K gpu score... nekem meg a 33K.Viszont ezt a tesztet végignézni fájdalmasan gyomorforgató,főleg a cpu része.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73578) Puma K válasza keIdor (#73576) üzenetére


Puma K
veterán

Máshol olcsóbban meg tudtam volna venni ugyan így... csak azért vettem náluk, mert 2 évet írtak.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73579) TTomax válasza Puma K (#73578) üzenetére


TTomax
nagyúr

Na igen csak rafináltan 2év gyártói garanciát írnak...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73580) TTomax


TTomax
nagyúr

Hát ennek az FC5nek ritka hülye vége van... :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73581) cyberkind válasza TTomax (#73580) üzenetére


cyberkind
félisten

És szar.

Paranormal Cocktivity

(#73582) keIdor válasza TTomax (#73577) üzenetére


keIdor
titán

Csak a másikat én most nem tudom lefuttatni, meg arra voltam kíváncsi, hogy a +180MHz core clock és +140MHz memória mennyit hoz +fps értékben nálad.

Érdekes, hogy CPU scoreban milyen közel vagyunk, pedig neked +2c/4t. Gondolom a DDR4 dob ennyit nálam.

szerk: Közben találtam Firestrike eredményt én is: [link]

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73583) cyberkind válasza cyberkind (#73581) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem most elég is lett ebből, gondoltam megcsinálok mindent és úgy megyek magamnál a főboss-ra, de nem, nem tudom, annyira taszít már az egész, és ha ez így halad, egy jó része se marad a játéknak jelen pillanatban, ez nemhogy 60eu-t nem ér, de még 30-at se.

Paranormal Cocktivity

(#73584) TTomax válasza keIdor (#73582) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ha jól megnézed akkor pontosan annyit dob +ban amennyivel magasabb az órajel,az a 3DM GS Score viszont nem az igazi,szerintem ott sok minden mehetett a háttérben,arról hiányzik pár százalék. :) A DDR4 nagyon sokat dob,így van.Egyébként nem az igazi a cpu blokkom... azért 1.2Von nem kéne 60Cfokot látnom stress teszten... csere lesz,csak tudjak ebayen lőni egy használtat... már előtte is érdekes volt amikor egy 360as slim radi mellé betettem egy 240est és egy dekát sem javult.Szóval az nem az igazi,kár volt meghagynom.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73585) TTomax válasza cyberkind (#73583) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én is levágtam a végső bosst,de az egésznek elvette a hangulatát... na mindegy.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73586) cyberkind válasza TTomax (#73585) üzenetére


cyberkind
félisten

Én most értékelem Steam-en le.

Paranormal Cocktivity

(#73587) TTomax válasza cyberkind (#73586) üzenetére


TTomax
nagyúr

Igazából amilyen jól indult úgy el is fogyott a végére...Ubisoft nem hazudtolta meg magát. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73588) cyberkind válasza TTomax (#73587) üzenetére


cyberkind
félisten

Pontosan! :K

Paranormal Cocktivity

(#73589) TTomax


TTomax
nagyúr

Most így hajtom 24/7 hibátlan...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73590) TTomax


TTomax
nagyúr

És ami az igazán fontos az ez....Amíg a LatencyMon zöld addig jó vagyok,mert én erre vagyok nagyon érzékeny.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73591) TTomax


TTomax
nagyúr

Hogy a HT ennyire sz@rt se érjen.... [link] Hmm,úgy látom mindenki mást mér meg mással... [link]

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73592) cyberkind válasza TTomax (#73591) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezt kéne elérni mondjuk 8 magos cpukkal. :))

Paranormal Cocktivity

(#73593) TTomax


TTomax
nagyúr

Meg kell hogy mondjam a Wildlands sokkal jobban néz ki mint a Far Cry5.Cserébe sokkal rosszabbul is fut.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73594) TTomax


TTomax
nagyúr

Kiégtem... :DDD [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73595) akoska07 válasza TTomax (#73594) üzenetére


akoska07
nagyúr

Egy szót sem értek az egészből. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73596) DeckardCain válasza akoska07 (#73595) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Nyugalom, szerintem senki se😂

(#73597) #35434496 válasza TTomax (#73594) üzenetére


#35434496
törölt tag

Jujj! :DDD :C

(#73598) TTomax


TTomax
nagyúr

Crusader Kings 2 ingyenes ma steamen [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73599) Milka 78 válasza akoska07 (#73595) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ez a köbüki a Mézga családból:DDD

(#73600) TTomax


TTomax
nagyúr

Tud ö sokkal értelmesebben is írni... [link] vagyis errr.... nem... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.