Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#74151) Habugi válasza DeckardCain (#74084) üzenetére


Habugi
addikt

35

(#74121) Devid_81:

Bakker, abból szeptembernél korábban nem lesz 8/16-osom.. :(

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#74152) Devid_81 válasza Habugi (#74151) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Talan van esely a Computexes bejelentesre, de ki tudja onnan is meg mennyit kell majd ra varni... :U

...

(#74153) Devid_81 válasza keIdor (#74150) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Addig meg sok termeszeti katasztrofa lesz, ujabb banyaszasi orulet, rajonnek, hogy a felhasznalhato szilicium elfogyott a bolygorol es a Marsrol csak akadozva talicskazzak at hozzank stb stb ;] :D

...

(#74154) DeckardCain válasza Habugi (#74151) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Kíváncsi leszek az Intel mit lép, azaz hova árazza. 7820x, vagy 8700k közeli ár lesz-e.
Illetve ennek tükrében, hogy alakul a többi új CPU specifikàció tekintetében.

[ Szerkesztve ]

(#74155) proci985 válasza DeckardCain (#74154) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

7820Xnek jelenleg nincs ertelme a piacon ha nem abszolut muszaj a negycsatornas memvezerlo ES erzekeny a rendszer a threadripper felosztasara (mert ezeket leszamitva az 1800x/1900x/8700k harmas ellen eleg rosszul all). ha a 9700Kt bearazzak 5-600 eurora akkor igazabol az a kerdes, hogy meger e mondjuk +20% tempo 330eurohoz (2700X) kepest majdnem dupla arat.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74156) cyberkind válasza Devid_81 (#74153) üzenetére


cyberkind
félisten

Én remélem is, hogy minél több szarság lesz, nekem ezzel a bányászarral annyira elegem lett az egészből, (nyilván ott vannak a ram árak, a hdd/ssd árak is) hogy bármi legyen eladom a gépemet és veszek 1060-as lapost, vagy ha addig kijönnek az új vgas meg procis laposok, akkor abból egyet azt jó napot, utána megyek konzolra az új játékoknak, szórakozzanak a halál kis pöcsével. :))

Paranormal Cocktivity

(#74157) Erdei88 válasza cyberkind (#74156) üzenetére


Erdei88
veterán

Én már ezt megtettem, és nem bántam meg. Ehhez hozzátartozik hogy időm sincs játszani, de valahogy a kanapéról kényelmesebb 49"-on. Még akkor is ha a legnagyobb noob vagyok kontrollerrel IS! :DDD

(#74158) tailor74 válasza Devid_81 (#74139) üzenetére


tailor74
őstag

Akkor erről ennyit, hogy a nagykerek és kiskerek adták pofátlanul drágán a kártyákat, szegény gyártók pedig továbbra is eredeti áron értékesítettek...
Ha pl. a giga +1millió kártyát adott el előző évhez képest, viszont a nyeresége duplázódott, akkor ott nyilván volt egy kis matekozás az árakkal is.

Most meg sajnálni kellene őket... :D

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#74159) Devid_81 válasza tailor74 (#74158) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Egy pillanat, es mindjart elkezdem sajnalni oket... ;] :DDD

...

(#74160) Devid_81 válasza tailor74 (#74158) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez tuti, hogy ehhez sincs semmi koze az AMD altal gyartoi aron arult VGA-khoz ;]
By the way, ha 40%-al jobban teljesitenek, akkor az megis csak azt jelenti, hogy tudnanak ertelmes VGA-t is a piacra dobni, mert eppen lenne mibol osszekalapalni a vasat ;] :W

...

(#74161) h1mpi válasza Devid_81 (#74160) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Bárcsak az nV is gyártói áron árulná. De nem hiszem, hogy az AMD ezt teszi, max nem annyira pofátlan mint az nV

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#74162) keIdor válasza proci985 (#74155) üzenetére


keIdor
titán

MSRP szerintem annyi lesz ezekre is, mint most 330 körül.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74163) akoska07


akoska07
nagyúr

- Dugunk ?

- Micsodaaa ?
A szexuális kapcsolat varázslatos kell legyen.

- Abrakadabra.
Dugunk ?

:D

-----------

:DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74164) #35434496 válasza akoska07 (#74163) üzenetére


#35434496
törölt tag

:DDD

(#74165) ScomComputer válasza akoska07 (#74163) üzenetére


ScomComputer
veterán

:)) :DDD

(#74166) ScomComputer


ScomComputer
veterán


:D

(#74167) Devid_81 válasza ScomComputer (#74166) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Bazz :DDD :C

...

(#74168) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Intel has problems with 10nm and moves volume production towards 2019

Link

Erre csak ennyit tudok mondani hogy :U :U

...

(#74169) ScomComputer válasza Devid_81 (#74167) üzenetére


ScomComputer
veterán

Fuk Da Police

:))

(#74170) keIdor válasza Devid_81 (#74168) üzenetére


keIdor
titán

Eddig se vártam Cannonlake-et 2018-ra, szóval no surprises there. Ez a Cannonlake amúgy csak ilyen low watt TDP 2 magosokkal jön. Icelake ami már érdekesebb. Ugye nem ez volt a terv, de közbeszólt a fizika, ennek Skylake után kellett volna érkeznie több maggal.
Azt olvastam, hogy Vega 7nm is lesz év végére, de én abban sem bíznék. Kis Vega talán, egy HBM modul mellett. Mint ami van a Hades Canyonban, de erősebb kizárt.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74171) Devid_81 válasza keIdor (#74170) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tudom az AMD fele 7nm sem teljesen azt jelenti amit.
Inkabb marketing mint valos.
Ettol fuggetlenul valahol az Intel 10nm korul van ha jol tudom, bar lehet tevedek. :U
Viszont most ugy fest AMD technologia elonyben van/lett az intellel szemben.
Innen is latszik, hogy az intel sem bizott abban, hogy az AMD piackepes termeket (Zen) tesz le az asztalra.
Masik oldalon meg elindult a kapkodas, sorban veszik at az embereket a konkurenciaktol. ;)
Erdekes latni egy ekkora oriast mint az Intel, kisse szorult helyzetben.
En azt mondom nekunk, felhasznaloknak ez elonyunkre is valhat, mert majd az arverseny donti el, hogy ki hova. :)

...

(#74172) Devid_81 válasza Devid_81 (#74171) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mar csak azt kellene tudni, hogy az igert socket 1151 +Z390 erkezik-e iden akkor?!
Mert a Z390 elviekben tamogatja majd a 10nm-es procikat (is)
Az "uj" 8 magos meg gondolom 14nm-en fog jonni, ha ismet jol tevedek.
De ahhoz is mar a dobozosnal a delid kitet kellene adjak, mert az aztan zabalni fog foleg tuningnal. :U

...

(#74173) ÁdiBá válasza Devid_81 (#74172) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Kevés a 4790K ? :D

ÁdiBá

(#74174) proci985 válasza Devid_81 (#74172) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

meglassuk monda a vak :)

jo mondjuk nekem konnyu ugy hogy negy honapos a rendszer kb

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74175) keIdor válasza Devid_81 (#74171) üzenetére


keIdor
titán

Az biztos, hogy a Ryzen 1000-2000 jót tett a CPU piacnak, felkavarta az állóvizet, Threadripperrel együtt.
Lett 14-18 magos Intel Core-i9, 12 magos lett volna a legnagyobb ha nincs az AMD.
No meg ott a Coffee Lake, egy baj van vele, hogy a Z370 zsákutca, úgy látszik már most, hogy igen, el lesz kaszálva elég hamar. Másba meg nem megy, legalábbis hivatalosan.
Hallottam, hogy vannak Z170-re modbios-ok, amikkel mégis megy. Sajnos az a baj, hogy jó nagy hazugságot levágott az Intel a Z370-el. Lábkiosztás, VRM, fogták mindenre, de egyértelmű, hogy az ember arcába hazudnak.

#74172: Szeptember szerintem reális. Persze, 14nm, ugyanaz, mint a mostani, csak hozzáraknak még két magot... de nézhetjük úgy is, hogy Kaby Lake+4 mag.:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74176) Devid_81 válasza ÁdiBá (#74173) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Aaah ez mar nagyon keves....szinte alig megy ;] :D

Most lehet lesz nalam egy Delid Mate 2 ha az OCUK vegre beszerzi es kipostazza meg iden, lehet neki megyek a 4790k-nak...de majd meg alszok ra kettot azert :)

...

(#74177) akoska07 válasza Devid_81 (#74176) üzenetére


akoska07
nagyúr

Megrendelted és nem küldik ?
Volt raktáron ?

Naná,hogy neki esel,nem védi már semmi a műtéttől. ;]

Nem tudom mit megy az a 4790K,de ha úgy gondolod,hogy eladod előtte keress meg hátha érdekel. ;)

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74178) Devid_81 válasza akoska07 (#74177) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem volt nekik raktaron mikor rendeltem. :N
Ez volt multheten, de ma mar Pentek van es gondoltam ha engedi a rendszeruk a rendelest, akkor majd Ok is rendelik stb stb es par nap alatt igy is megjon.Lehet naiv voltam :)
Mar irtam is nekik, de mobilrol a web chatjuk eleg kaxi, de mindenesetre nem kaptam ra valaszt eddig, hogy van e valami ETA a cuccon.
Nem surgos, havernak kellett, de en rendeltem, es gondoltam kiprobalom...mert miert ne ;]
Sajnos eleg antituningos a 4790k-m, 4600-on megy most de ehhez mar 1.315V kell neki biosbol.
Gondolom 1.35V korul 4700 benne lehet, de nem tudom mennyire erdemes e fole menni 24/7-ben.
Forumokon azt irtak, jo hutessel, delid mellett 1.4V is akar....I dunno :B

[ Szerkesztve ]

...

(#74179) cyberkind válasza Devid_81 (#74178) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem 1.3 fölé itt nem ajánlják, meg persze még így delidelve is azért jobban termeli a hőt és nyerek +100Mhz-et, bár ez egy átlag hűtő csak. :))

Paranormal Cocktivity

(#74180) cyberkind


cyberkind
félisten

A hírek szerint nem kevesebb mint 79 millió PlayStation 4-et adtak el március 31-ig bezárólag, amely mellé több mint 246,9 millió játék is gazdára talált a tavalyi üzleti évben, beleszámítva a lemezes és digitális vásárlásokat is.

A fentiek mellett az is kiderült, hogy a tavalyi 26,4 millióról 34,2 millióra nőtt az aktív PlayStation Plus előfizetők száma. A Sony tervei szerint az idei évben 16 millió új gép leszállítását/eladását tervezik, ha ez sikerül, jövő ilyenkorra már a 95 milliós határt is elérhetik.

:))

Paranormal Cocktivity

(#74181) keIdor válasza cyberkind (#74180) üzenetére


keIdor
titán

Kíváncsi leszek a PS2 darabszám meglesz-e a generáció végére.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74182) cyberkind válasza keIdor (#74181) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem igen, annak ellenére amilyen bénán indult mindkét oldalon ez a generáció, a Sony hozza azt amit kell és tud, valszeg nekem is a PS válik elsődleges platformmá hamarosan. :))

Paranormal Cocktivity

(#74183) Devid_81 válasza cyberkind (#74179) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ooh akkor en mar boven tulteljesitettem a normat :D
Tovabb nem mernem en sem tolni mert szintetikus tesztek alatt 90+ fok igy is.
Egyebkent ehhez a feszultseghez amit kap nem is olyan rossz ez, azert nem akartam anno delidelni.
Legdurvabbat eddig Vermintide 2 tol lattam, 70% cpu kihasznaltsag mellett 72-73 fok.
Szoval mar ide is elkelne az a delid mate ;)

[ Szerkesztve ]

...

(#74184) cyberkind


cyberkind
félisten

Imádom mikor rendelek 2 játékot a hét elején (HÉTFŐN ) de csak a következő hét szerdáján kapom meg, pedig raktáron volt mindkét játék, 4 napba telt külső raktárrol behozni, becsomagolni és átadni a futárnak, az meg csak hab a tortán, hogy ez a bolt is megy az ország boltja szavazásán. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74185) keIdor válasza cyberkind (#74184) üzenetére


keIdor
titán

Mely játékok? Gondolom nem KV.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74186) cyberkind válasza keIdor (#74185) üzenetére


cyberkind
félisten

The Last of Us meg Bloodborne, ebből a The Last of Us a lényeg, azt mindenképp a polcon akarom tudni, és de, ráhibáztál, velem valamiért szórakoznak mindig, az utóbbi pár rendelésemből vagy 3-4-nél volt valami, esetleg fel se vették miután előrendeltem valamit.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74187) bombibmw


bombibmw
veterán

Szevasztok srácok!
Vettem egy 4k TV-t és HDMI-vel van összekötve a PC-vel.
Az a gond, hogy óriási minden, pedig Nvidia vezérlőben natív 4k-ra van állítva a felbontás.
Mi lehet a gond?
Nvidia drivert újra kéne rakni?

(#74188) #Morcosmedve válasza bombibmw (#74187) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Windows felskálázza auto, vedd lentebb.

© asszongya'hogy

(#74189) cyberkind válasza bombibmw (#74187) üzenetére


cyberkind
félisten

Milyet vettél?

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74190) bombibmw válasza #Morcosmedve (#74188) üzenetére


bombibmw
veterán

Ok, de hogy vegyem lejjebb?
Ha lejjebb veszem, akkor még nagyobb lesz a kép.

(#74189) cyberkind:
Samsung UE40MU6452U

[ Szerkesztve ]

(#74191) cyberkind válasza bombibmw (#74190) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezzel én is szoptam anno, állítsd be 100%-ra vagy amiu az alap, és indítsd újra a gépet, nekem valami ilyesmi oldotta meg, azóta persze már tudja mindig ha gépet rakok.

Paranormal Cocktivity

(#74192) FollowTheORI válasza bombibmw (#74187) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem tudom hogy érted hogy nagy a kép... de elöször is a tévén a bemenetválasztó menüben nevezd át az adott HDMI portot "PC"-re.

És onnatól nézd meg újra.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#74193) bombibmw


bombibmw
veterán

Újraraktam a drivert és minden megoldódott.
Köszi a hozzászólásokat! :R

(#74194) akoska07 válasza bombibmw (#74193) üzenetére


akoska07
nagyúr

Grat a tévéhez! :K

Nem a PS-hez vetted ? ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74195) ScomComputer válasza bombibmw (#74193) üzenetére


ScomComputer
veterán

Jaja ennyi nem kell itt túlkombinálni a dolgokat... :K

(#74196) ScomComputer


ScomComputer
veterán

:DDD

(#74197) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Egy kis 8700K OC teszt!
:R :R

(#74198) cyberkind válasza ScomComputer (#74196) üzenetére


cyberkind
félisten

Rohadt szar az a kv. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#74199) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

(#74200) Devid_81 válasza ScomComputer (#74197) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Lehet mar kerdeztem, de ugye ez delidelt CPU?

Amugy fura latni, hogy a Te procidnak mennyi feszultseget mersz adni, en a 4790K-nak nem merek annyit adni, pedig itt a savszelesseg meg meterekben merheto, nem nanoban mint a Te procidnal :D

Szerk: gyorsan szerezd be azt a Ryzent mert nagyon nagyon kivancsi vagyok :R :K

[ Szerkesztve ]

...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.