Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#73401) akoska07 válasza akoska07 (#73400) üzenetére


akoska07
nagyúr

Van ennek bármi értelme ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73402) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ugy latom az nVidia tenyleg nem akarja bejelenteni (meg) a next gen VGA csaladot. :U
Pedig sokan arra tippeltek, hogy befog kovetkezni tegnap, foleg mert jelenleg magatol az nvidiatol mar nem lehet Pascal kartyakat venni, minden out of stock.
Nah majd meglatjuk miben mesterkednek, gondolom nem akarnak a gamereknek GV100 Quadrot eladni $9000-ert ;] :D
A banyaszok meg most sztem halkan otthon ucsurognek es varjak, hogy ujra erore kapjon a virtualis semmi ;]

...

(#73403) ÁdiBá válasza Devid_81 (#73402) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Saját magával versenyző cégnek felesleges elkapkodnia a dolgait, elméleti felépitését viszont lehetett már tudni az új szériának. Gondolom a Volta lesz lebutitva gamer közönségre.
Azt pedig már mindenki ismeri hogy milyen a professzionális része.
NVIDIA TITAN V
Szerintem ez lesz lebutitva GDDR memóriával és kevesebb számlálóval, kb ennyi, meg egy vaskos árral.

Nvidia’s next gaming cards could be the GTX 11 Series, not the GTX 20 Series

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#73404) #35434496


#35434496
törölt tag

(#73405) TTomax válasza proci985 (#73395) üzenetére


TTomax
nagyúr

[link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73406) keIdor


keIdor
titán

"Víz"hűtés kicsit másként.:)[link]

Nekem bejön.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73407) FollowTheORI válasza Devid_81 (#73402) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jah... meglepő is meg nem is... :)

Ha tippelnem kéne, ezek továbbra is szépen gyártódnak/gyártódni fognak a TSMC-nél "titokban" a menetrend szerint, aztán majd eccercsak elárasztják velük a piacot... valószínűleg az új gamer GPP partnerekkel egyszerre. GDDR6 is lesz előrhető addig bőven.
Meg ezek szerint valami Gamer show-al kapcsolatban lesz inkább majd bejelentés, nyáron vagy az év második felében.

Negatívum hogy semmi újdonság nem jött... pozitívum, hogy valószínűleg sokkal simább rajt lehet majd és kellő készletekkel. Szerencséjükre sietniük nem kell semmivel konkurencia híján. :D

Azt kötve hiszem hogy a NV hagyná veszni a lefoglalt TSMC kapacitásait meg pozícióit...
Márpedig ha sem a régit nem gyártják, sem az újat, akkor ez lenne, ez meg elképzelhetetlen. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#73408) TTomax válasza Jazz (#73399) üzenetére


TTomax
nagyúr

Aki itt használ az inkább MSI AB-ben állit frame limitet.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73409) cyberkind válasza Devid_81 (#73402) üzenetére


cyberkind
félisten

Én májusra várom, bőven ráérnek, júniustól meg mehet a menet ezerrel, a Pascal is hasonló volt, csak ott nem volt kártya.

Paranormal Cocktivity

(#73410) akoska07


akoska07
nagyúr

Lányos apukáknak. :) :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73411) #Morcosmedve válasza akoska07 (#73410) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

© asszongya'hogy

(#73412) bombibmw válasza #Morcosmedve (#73411) üzenetére


bombibmw
veterán

Whááááá! :D

(#73413) #35434496 válasza #Morcosmedve (#73411) üzenetére


#35434496
törölt tag

:DDD

(#73414) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha nem lenne a játék elején kiírva, hogy kicsinálta a Far Cry 5-öt, akkor is tudni lehetne.

Ebből mondjuk csak ez volt eddig bugos, de volt más is bőven. :DD

Paranormal Cocktivity

(#73415) Speed® válasza cyberkind (#73414) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

A kívánság az kívánság jótündér..na hajolj be szépen ;]

(#73416) cyberkind válasza Speed® (#73415) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár, hogy ez nem kívánság hanem kábaság, másrészt nekem más kell a játékban. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#73417) bombibmw válasza cyberkind (#73416) üzenetére


bombibmw
veterán

Nekem jöhetne. :DDD

(#73418) Puma K válasza bombibmw (#73417) üzenetére


Puma K
veterán

Fugáznád mi?! :DDD

Most nézem... kép címe: fuck_cry.jpg :DDD

(nálam az FC széria a 2 után olyan felemás megítéslésű volt, de a 3-mal elvoltam, viszont a 4 és a Primal kimaradt... okkal... a WH rendszert nem tudtam feldolgozni... létezik rá megoldás, hogy ki legyen kapcsolva...? :( )

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73419) cyberkind válasza Puma K (#73418) üzenetére


cyberkind
félisten

WH? :F

Paranormal Cocktivity

(#73420) Puma K válasza cyberkind (#73419) üzenetére


Puma K
veterán

Wallhack.

Rákuksolsz távcsőveséssel az ellenségre, erre bepontozza őket, hogy hol vannak és milyen kategóriába tartoznak... míg meg nem halnak (vagy ki nem mész egy adott körből?) a fejük felett marad a jelölés. Narancssárga ikon.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73421) Habugi válasza Puma K (#73418) üzenetére


Habugi
addikt

A 4 teljesen hanyagolható, ám a Primalt az atmoszféra és a tame rendszer miatt megéri megnézni, hangulatos. :)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#73422) Devid_81 válasza cyberkind (#73414) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mezitlab az erdoben, ennek nem lesz jo vege ;] :DDD
De amugy meg ez lenne eredetileg, azonkivul, hogy a jotunder segitene nyomas proban? ;] :Y

...

(#73423) cyberkind válasza Devid_81 (#73422) üzenetére


cyberkind
félisten

Azonkívül, hogy jó tündér minden más igaz lehet, de majd hamarosan kiderül. :D

(#73420) Puma K
Pedig itt is benne van, mondjuk annyi nehezítés van, hogy ha jól láttam kilehet kapcsolni, hogy a fegyverrel becélzásakor bejelöld őket.

Paranormal Cocktivity

(#73424) Puma K válasza Habugi (#73421) üzenetére


Puma K
veterán

A 4. résszel játszottam maximum 35 percet és részemről ennyi volt.

A 3. részt meg elvittem 2x nagyjából a feléig ha a történetet veszem alapul és legyártogattam a cuccok egy részét.
Plusz felfedeztem a pályát, a kis szobrokat és leveleket kutattam, az állatokkal harcolgattam és/vagy húztam az ellenségre őket ;]

Aztán legutóbb a játékot úgy toltam, hogy mindent amit lehetett legyártottam és a történetet csak addig csináltam ameddig szükséges volt, hogy minden alapanyag elérhető legyen plusz a tornyokat foglaltam és talán ebben az időben mikor toltam 2-3 torony maradt az ellenség kezén. Végül nem játszottam ki teljesen, mert nem volt kedvem hozzá és mint korábban is a mentésem elveszett a komponenscserék közepette vagy mert a Windows-t raktam újra és totál eszemben sem volt a mentések lementése... (éljen a Steam) De mindvégig zavart a WH jelenléte... és próbáltam ignorálni vagy úgy játszani, hogy ne kapcsolódjon be... ami szinte lehetetlen.

Aztán röhögtem egy jót a Primal-on, hogy az Ubi képes volt egy reskin-t csinálni a pályán, mert amúgy a 4 és Primal ugyan azt használja... új játék 59.99 EUR... :(
Pár dolog tetszett benne, de nem ért nekem annyit, hogy foglalkozzak vele.

A 2. részt anno sokszor elkezdtem és tetszett is főleg a gyémánt vadászat, de a gépet akkortájt gyakran szereltem-bővítettem így a Windows telepítések során elvesztek a mentések ami nem nagyon érdekelt akkoriban. Csak eltelt 10 év és eljutottam az évek során arra a szintre mikor már teljesen érdektelen lettem azzal a címmel kapcsolatban.

(#73423) cyberkind

Az 5-öt esélytelen, hogy toljam. Közömbös lettem vele kapcsolatban sőt az egész szériával-Ubisoft produktumokat illetően.
Ami játék tetszik azt Steam-en megveszem teljes áron vagy kivárom míg akciózzák. A mező felé se megyek egy ideje virágot tépni.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73425) cyberkind válasza Puma K (#73424) üzenetére


cyberkind
félisten

Én se tolnám ha nem lenne benne coop mert igencsak jól elszórakozunk. :D

Paranormal Cocktivity

(#73426) proci985 válasza cyberkind (#73414) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hat azert a sztori par helyen eleg horrorfilmbe hajlik es vizualisan neha hellraiser szinten meredek cuccokat is bevallaltak.. meg nekem elegge tetszik, a szimbolikaja es a tajepiteszete ennek eddig a legjobb a masodik resz mellett.

SPOILER:

a kepen lathato valaki szvsz a white slavery (heroinfuggoseg) allegoriaja. a teljesen nema fohoshoz valo visszateres (kettoben volt ilyen utoljara de az akkor epp meno volt) is erdekes. ugy hogy nem vagyok a vegen van egy elmeletem, hogy Rocky Rookie egyben itt Pétert is jelenti -a koszikla-, vagy a jatekos siman az apokalipszis angyala bar utobbi lehet megdol a lezarasban.

/SPOILER

egyebkent eddig meglepoen keves bugot lattam. par minor grafikai glitch es kb ennyi.

aztan szerintem este megnezem a multit, meg meg kene talalnom hogy hogyan mentek, meg akarom nezni a masodik (harmadik) befejezest is es lassan ott tartok (nagyon gyorsan vegig lehet rajta futni ha az ember FC2-3-4 maratonnal melegitett es szisztematikusan mozog a hatalmas terulet es a raklap tennivalo ellenere).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73427) cyberkind válasza proci985 (#73426) üzenetére


cyberkind
félisten

Amikor megjelenik Jared Leto (főboss) akkor egy teljesen más játékot játszik a játékos, az a feszültség, félelem és őrültség ami őt jellemzi az nem semmi, kb mint a jobb filmekben, kivi is vagyok mi lesz nála.

Nem Rocky hanem Rookie, és ebből lesz a Rook. :D Egyébként tökéletes a "névválasztás", jött ez a kezdő gyerek akinek az első ügye egy beteg vezér és a népe.

Én elég sok bugot láttam, magamnál is, coop-ban is, mindenhogy, de nem vészes mert viccesek sokszor. :))

Nem tudom te hol tartasz, így nem spoilerezek, de nálam/nálunk már megvan a játék negyede, de toljuk is a dolgokat mint az állat. Eddig bejön, a coop rengeteget dob az élményen, pláne ha olyan zenét kapunk amit szeretünk mindketten a Mafia miatt. :))

Mentésre azt tudom javasolni, hogy amikor ott vagy, kiveszed azokat a mappákat, de mielőtt újra tolnád a játékot, a felhőt kikapcsolod, talán mehet is ez.

Egyébként a coop jó, de látszik, hogy nem gondoltak át mindent, azért a Dying Light után illett volna minden ilyen megvalósítást abból átvenni mert az annyira gördülékeny, itt annyira nem de ez egy jó kezdet.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73428) proci985 válasza cyberkind (#73427) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

A Rock pedig egyben koszikla, azaz Péter.

En picit tovabb tartok :)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73429) Puma K válasza cyberkind (#73427) üzenetére


Puma K
veterán

A Dying Light-hoz komoly, hogy jött tegnap egy 1.3 GB-os frissítés úgy hogy az egy 2015-ös játék :Y :))

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73430) cyberkind


cyberkind
félisten

Ingyen Spec Ops The Line, vigyétek ahogy azt kell, ez egy jó játék! :)

Aztán pedig, ha valaki megakarja nézni a Ready Player One-t, az tegye meg, agyon jó kis film, rengeteg utalással mindenhonnan, már az idejét se tudom mikor élveztem/szerettem így egy filmet. :))

Ha pedig ezek után se indul be a VR téma, akkor akár mehetne is a kukába, mert ennél nagyobb reklámot soha se fog kapni, az pedig már csak részletkérdés, hogy ha a VR ilyen lenne mint a filmben, ki se jönnék. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#73431) TTomax


TTomax
nagyúr

Nem tudom letenni az FC5öt,jó játék...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73432) Jazz válasza cyberkind (#73430) üzenetére


Jazz
veterán

Belenéztem, de nagyon furcsa, nagyon arcade. Ez ilyen konzolra írt, "most nyomd a B-t, most nyomd a K" típusú, előre meghatározott jelenetekben játszódó játék, amiben ráadásul több az átvezető animáció meg a szövegelés mint maga a game. Legalább is így gameplay alapján. Nem tudom ezt PC-n hogy lehet élvezni. Még mindig a Half-Life 1 az etalon.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#73433) proci985 válasza TTomax (#73431) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ugye?

arra ugyeljetek, hogy az utolso kuldetes utan nincs free roam, szoval mindenkepp csinaljatok egy mentest a teljes konyvtarra (Ubi konyvtarban a mentesek alatt van, datum alapjan latszik melyik kell, egyebkent egy 2-3-4karakteres szam) es az utolso misszio elott (where it all begin, ertsd amikor vissza kell menni az elso templomba) kapcsoljatok ki az ubisoft cloud syncet. ugy vissza tudtok ugrani, ha meg van olyan kuldetes, amit nem csinaltatok meg, de nem akarjatok nullarol inditani.

FC4re ez megoldas volt, 5el is mukodik (probaltam).

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73434) Puma K válasza proci985 (#73433) üzenetére


Puma K
veterán

"... es az utolso misszio elott..."

Mennyi a játékidő?! :Y

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73435) cyberkind válasza Puma K (#73434) üzenetére


cyberkind
félisten

Az attól függ, hogy haladsz, én lassan. :D

Paranormal Cocktivity

(#73436) proci985 válasza Puma K (#73434) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

16 ora alatt letoltam a vegeig de nagyon celiranyosan mentem a vegefocim fele. eszakon pont 10000pontnal mentem a vezetohoz pl.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73437) TTomax válasza proci985 (#73436) üzenetére


TTomax
nagyúr

13órát toltam bele,50%on van kb... egy boss van meg eddig.Csak random mentem amerre gondoltam.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73438) TTomax


TTomax
nagyúr

Azért nahh. :) [link] "Created by" a topic nyitó... :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73439) TTomax


TTomax
nagyúr

Azt hiszem cserélem a 2133as ramjaim 2400MHzre,vennem kellett igy is ugy is,akkor már miért ne...Összerakóban van egy gépem,X79,3820,16GB Ram,1050Ti,ssd,gsync monitor. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73441) TTomax válasza DeckardCain (#73440) üzenetére


TTomax
nagyúr

És az még csak a 1080/70 utódja lesz...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73442) Devid_81 válasza DeckardCain (#73440) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Megeloztel, pont most olvastam a cikket, es gondoltam linkelem nektek :P

The new memory will run at 1.35v and deliver double the speed of GDDR5 but will cost around 20% more to produce. So, expect slightly higher MSRPs than NVIDIA’s Pascal GeForce 10 series launch prices.

...

(#73443) DeckardCain válasza TTomax (#73441) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Majd jön jövőre tavasszal a TI is elvileg. Szokásos menetrend lesz. Csak a bánya ne kavarjon be nagyon.

Devid_81: Min egy 50-100$-os msrp emelést várok sajnos, de lehet több is lesz.

(#73444) Devid_81 válasza DeckardCain (#73443) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Most szerencsere ugy fest a banya atmenetileg alapjaraton megy.

De nem hiszem, hogy ne talalnanak ki valamit, amitol majd ne kapna ujra erore.
Jelenleg jol nez ki a helyzet, aztan a tobbit majd meglatjuk :K
Ettol fuggetlenul a GDDR6 arak miatt mar eleve elkonyvelt az emeles. :W

...

(#73445) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Spec Ops: The Line ingyenes, csak egy humble reg kell majd neki.
Nem mondom, hogy szep, de ingyenes, meg jatek is :D

...

(#73446) proci985 válasza TTomax (#73438) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

tulhuzta az egyebkent is neha irrealisan tulhasznalt HDRt?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73447) Puma K


Puma K
veterán

Az új Nvidia szériából ha kint lesznek a referencia kártyákon felül az egyedi hűtéssel ellátott példányok akkor az árak mikor fognak beállni a kezdeti roham után? A Pascal-nál hogy volt ez időben?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73448) proci985 válasza Puma K (#73447) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az a banyaszattol fugg.

egy 1060 kb annyiba kerul, mint anno egy 980 meg mindig.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73449) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Emlékeztek rambustibire?
Nagy AMD, X1950 tolja meg 16 GB HBM2 radeonnal, Radeon Vega Frontier 16GB HBM2, kártyával.
Láttam van topikja, de hát egyedül van ott, nem sok embernek van ilyen radeonja.
Gondolom nem játékra vásárolta mert most néztem teszteket, de hát a 1080Ti lényegesen jobban fut játékokban.
Viszont gondolom ez inkább munkára való.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#73450) TTomax válasza proci985 (#73446) üzenetére


TTomax
nagyúr

Képről az ilyesmit nehéz megmondani,még ha egyforma a monitor akkor is,nekem kissé kékesnek tűnik.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.