Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#73151) akoska07 válasza bombibmw (#73146) üzenetére


akoska07
nagyúr

Felettem már írták mások is.
Amit érdemes venni az a Retail.
Illetve ha nem cserélgeted a cuccaidat túl sűrűn akkor egy OEM is jó lehet.

A múltkor én is a FC4-el játszottam jóformán egész nap. :)
Én sem játszottam végig.
Még mindig magával ragad,nehezen hagyom abba.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73152) proci985 válasza akoska07 (#73151) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

mennyinel vagy benne?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73153) TTomax


TTomax
nagyúr

Vaoo a Warhammer: Vermintide 2 igen jól néz ki... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73154) akoska07 válasza proci985 (#73152) üzenetére


akoska07
nagyúr

Legutóbb átjutottam a hídon.
Ott majd újabb feladatok jönnek.

#73153 TTomax :

Valóban jól néz ki. :K

Sajna nekem ami úgy kezdődik,hogy kés-kard-íjászat,az nem az én játékom. :)

Akkor inkább bunkózok Primal-ben. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73155) Devid_81 válasza TTomax (#73153) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ez egeszen jo, £17 csak, lehet meg is veszem magamnak.
Aztan hatha lesz valaki aki jonne zuzni vele :B

[ Szerkesztve ]

...

(#73156) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Erdemes megnezni, hogy melyik uj telefon mennyibe is kerul gyartas szinten.
Ezekre biztos jon meg ilyen olyan koltseg, fizetni kell a dolgozokat, szallitas, marketing, szoftverek stb.
De azert talan nem kell meg gyujtest szervezni sem az Apple-nek sem pedig a Samsungnak mostansag... :U

...

(#73157) Devid_81 válasza TTomax (#73153) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Vagesz cucc, mar meg is vettem :K :R

...

(#73158) TTomax válasza Devid_81 (#73157) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én is megvettem,kicsit más játék mint eddig.Nem ez lesz az év játéka,de néha leszaladni egy-két coop kört tökéletes. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73159) Devid_81 válasza TTomax (#73158) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Jo lesz ez, ha jol tevedek a mod menu amint aktivalodik steamen majd lehet hozza leszedni ingyenes tartalmakat stb, vagy nem? :F
Mint anno CoD B.Ops 3, ott a zombi mode az eddigi egyik legjobb emiatt, annyi tartalom van hozza ingyen :)

...

(#73160) TTomax válasza Devid_81 (#73159) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én csak tegnap mentem pár kört,szóval nem tudom.Vegyél fel steamen (Addictive1975)ha van kedved,estefelé játszani fogok,van TS is,de ha jól hallottam akkor a játékban is igen korrekt a voice chat.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73161) Devid_81 válasza TTomax (#73160) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Felvettelek (devid_81), en most vagyok kb 2 orat max, majd holnap delutan leszek 5 tol 8ig, kedden szinten, es csutortok szinten, kb ez a heti utemterv :D

...

(#73162) Habugi válasza proci985 (#73018) üzenetére


Habugi
addikt

"igy szerintem erthetobb, hogy mire panaszkodom"

:K :R

7x500 az sok a mai napig minden gépnek, ennyi egységnél minden CPU-val ugyan az történik csak idő kérdése mikor érnek a cap közelébe, ugye.

Részemről is Turte, főleg Alx ellen de kivédhető az csak nagyon nem mindegy a map, továbbá a Nukeot Off-ra kell mellé tenni. :)
Az Experimentalok nagyon hamar jönnek és baromi sok de kezelhető, ahogy írod is a game enderek a problémásak ám azokat is faszán lehet fogni egy-egy jól időzített strategy bomber felhővel ami elől elhúzza a légierőt két-három tucat air-superiority.

Részemről egyébként 80%-ban Cybran, kb le is írtad miért, az első pár perc után úgyis kap az ember a hátába transportok által ledobott gibbonkodó engineereket, azokat szoktam szépen behúzni és kalap-kabát.

Multi.., van erre egy REMEK community base kliens a játék mellé, a FAF: [link] :K

Pepitában.., egy "láncsert" képzelj el ami az MMORPG-hez szokott járni.
Elérhető rajta kb az összes custom map, a játék multija ezen keresztül zajlik már hosszú évek óta kb (nagyon meglepődnél még mindig menyien játszák aktívan!!!) és ami a legfontosabb, mindig a FAF-on keresztül elérhető a legfrissebb Sorian AI is. :K

Tartalmaz egyébként egy-két új unitot is, pl UAF kapott T3-as mobile anti-air flackot, illetve minimálisan észrevehetően de belenyúltak a motorba és egy kicsit jobban fut a játék, sajnos nem drámai.

Emlékszem egyébként arra a "négymagosító" alkalmazásra amit említesz, a nevét magam sem tudom már, talán még valahol megvan. :U

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#73163) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Gyorskérdés urak!
144hz-es monitor 120 hz-en járatva 119fps limittel,ohne gsync.
80-120 fps körül fut a játék (pl ETS2).Fast Sync vagy Adaptiv Sync driverből, esetleg vigyem lejjebb a monitor képfrissítését mondjuk 100hz-re 99-es limittel és...?
Mivel tudnám elérni a "legsimább" élményt,G-Sync hiányában?

(#73164) #35434496 válasza Milka 78 (#73163) üzenetére


#35434496
törölt tag

Drága Bèlám!
Egy g-sync monitor nem ártana neked. :D

(#73165) Milka 78 válasza #35434496 (#73164) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Kedves kuzinom!
Nagyban megkönnyítené a beszerzést,ha megmondanád,hogy hanyadikon van a pc-d,mert akkor ott kezdenék a takarítással már ha érted mire gondolok :D

(#73166) bombibmw válasza Milka 78 (#73165) üzenetére


bombibmw
veterán

A PC a mélygarázsban van, az X6 mellett, a monitor a negyediken, a Van Gogh festménytől jobbra. :D

[ Szerkesztve ]

(#73167) #35434496 válasza bombibmw (#73166) üzenetére


#35434496
törölt tag

HuJe! :DDD

(#73168) #Morcosmedve válasza bombibmw (#73166) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

:DD sírsz

© asszongya'hogy

(#73169) proci985 válasza Habugi (#73162) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ok, akkor FAFozol.

na igen, en emiatt nem Alyxozom, ott a nuke problema, tobbit meg megoldom. vegso esetben ugye ott a "support commander nuke" opcio is ha mavor jonne.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73170) Habugi válasza proci985 (#73169) üzenetére


Habugi
addikt

"ok, akkor FAFozol."

Mikor-hogy..

COOP-ra és multira FAF, btw többnyire előbbi mert oltári nagy fun ebben a játékban, nincs még egy olyan RTS amiben végig ilyen szinten nyomorgatja az embert az AI. Amikor párhuzamosan.., egy teamként 2-3 ember küzd az életéért pedig egyetlen Alx tombol, pl egy kisebb 20as, száraz only és teljesen nyílt mapon, az priceless.. :D :))

Singlere még skirmishez sem nagyon használom a FAF-ot csak a Steames, Sorianal megtoldott alapverziót, fél-egy évenkénti kampány újrapörgetéshez szintén.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#73171) proci985 válasza Habugi (#73170) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

valamikor egy multi?

en mindig ki akartam probalni, de baratoknak vagy nem volt ala gepe (2008ban a 3.0ra huzott q6600 + 8GB ram a 3870OCvel kb 2x 1280x1024 mediumra volt eleg), vagy mar oreg volt.

mondjuk egyik baratomnak pitcheltem hogy kiprobalhatnank ezt is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73172) Habugi válasza proci985 (#73171) üzenetére


Habugi
addikt

Részemről shima liba, mehet.

Én anno egy Prescotton kezdtem el játszani, LAN-on pár spannal.
Sztem elég ha annyit mondok miszerint akkoriban még a kezdeti 20perces barrierrel nyomtuk, remek viszonyítási alap atekintetben, hogy még max speed (+10) mellett is ~3óra volt mire letelt a húsz perc (nem vicc!!! :N ), frame/sec-et lehet számolni mellé.. ;] :C

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#73173) TTomax válasza Milka 78 (#73163) üzenetére


TTomax
nagyúr

120Hz,fps limit 117, függőleges szinkronizálás "gyors".

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73174) RazoR válasza TTomax (#73173) üzenetére


RazoR
veterán

Ezzel a beállítással szerintem nem lesz jó, microlag és shuttering is lesz. A Fast Sync driverből akkor "jó" ha a monitor frissítésénél több az fps-ed. G-sync meg ha kevesebb.

[ Szerkesztve ]

(#73175) TTomax válasza RazoR (#73174) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én most is azt használom gsync mellett,nekem valamiért a vsync+ gsync nem jön be.Én érzem az input lagot keményen és microlagol is keményen,majd megmutatom a beállításaimat amivel nekem vajsima.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73176) TTomax


TTomax
nagyúr

Nálam a beállítások fentről lefelé...

Anizo-16X
Cuda-Minden gpu
DSR-off (izlés szerint)
Elönyben részesitett frissités-elérhetö legmagasabb
Elöre reprodukált képkockák- 1
Energiagazdálkodás-Max.teljesitmény
Függöleges szinkronizálás-gyors
Környezeti kitakarás-Ki
Monitortech-Gsync
Multiframe(MFAA)-Ki
OGL megjelnitö-Automatikus
Texturaszürés Anizo mintaopt.-Ki
Textura minöség-Minöség
Textura negativ részletesség-Rögzités
Textura Trilineárius opt-Ki
Tripla puffer-Ki
Virtuális valóság elöre blabla-1
Árnyékoló gyorsitótár-Ki
Élsimitás-Alkalmazásvezérelt
Összefüzött optimalizálás-Ki
E mellé 141fps limit 144Hz... és vajsima.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73177) TTomax


TTomax
nagyúr

Mekkora gpu van már a TitanV-n :Y [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73178) keIdor válasza TTomax (#73177) üzenetére


keIdor
titán

21.1 milliárd tranzisztor.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73179) FLATRONW válasza TTomax (#73177) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nem kicsi, de azért a HBM is hozzátesz a nagyságához.

(#73180) RazoR válasza TTomax (#73175) üzenetére


RazoR
veterán

G-sync-ről nem tudok nyilatkozni, de Fast sync-el igaz, hogy shuttering nincs de iszonyatosan microlag-os minden. Én maradtam az adaptiv-nál.

(#73181) ÁdiBá válasza TTomax (#73175) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Én is igy használom, de én nem érzem az input lagot.
Nem tudom mennyit számit hogy a tied IPS paneles az enyém meg TN, valamennyivel fürgébb a TN, viszont fakobb.

(#73177) TTomax Valaki használ ilyen kártyát itt PH játékra, vagy akármire?
Egyáltalán hozzájutott már valaki ehhez a szörnyeteghez, annak idején 1 millió ft közeli ára volt, most nem is néztem mennyivel lett szükebb.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#73182) TTomax válasza ÁdiBá (#73181) üzenetére


TTomax
nagyúr

Minkét panelom TN. :)

Hát a TitanV 3000font....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73183) akoska07


akoska07
nagyúr

Olcsóbbak lettek a vga-k. :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73184) keIdor válasza akoska07 (#73183) üzenetére


keIdor
titán

Akkor építs mining riget: [link] ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73185) akoska07 válasza keIdor (#73184) üzenetére


akoska07
nagyúr

Láttam.

Pont akkor jelenik meg egy ilyen amikor tényleg lejjebb ment az áruk.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73186) Milka 78 válasza RazoR (#73174) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Tehát inkább vigyem lejjebb a monitor frissítését,az alá kicsivel rakja fps limitet és Fast Sync,vagy maradjon minden és csak lökjem át driverből Adaptív Syncre.

Ttomax : Nincs G Syncem,FS/144hz-esmonitorom van.Az a lényeg,hogy élményben melyik a legjobb megoldás,ha már nincs kéznél G-Sync.

(#73187) Milka 78 válasza bombibmw (#73166) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A Van Gogh marad az X6-ot (monitor az anyósülésen)meg leparkoltam a házad előtt,hálám jeléül :D :R

(#73188) akoska07


akoska07
nagyúr

Megtaláltam az új proci-mat. ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73189) TTomax válasza akoska07 (#73188) üzenetére


TTomax
nagyúr

Semmi gond,kettöt beraksz ebbe,[link],veszel hozzá szépen RAMot...16X128GBot mondjuk Csamcsungot... [link] meg két Titan V-t meg 3KWos tápot aztán ha nem megy az SLI akkor már csak ezt a pár száz oldalas manualt kell átnézned... [link]
Vágod,Platinum inside,a hülye meg outside... :DDD

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#73190) Puma K válasza akoska07 (#73188) üzenetére


Puma K
veterán

:Y

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#73191) proci985 válasza TTomax (#73189) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ezen addig rohogsz, amig a munkatarsak nem negy quadros rendszert huztak be a masik projekten egy jol felszerelt premium suv arabol.

jo, mondjuk ott ugy kezdodott, hogy vettek egy titan Xet a workstationbe, aztan meg mindig nem volt eleg gyors a szamoltatas.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#73192) akoska07 válasza TTomax (#73189) üzenetére


akoska07
nagyúr

Igen én is 2db-ra gondoltam. :K
Egy ilyen lapot néztem ki alá.
Én majd ezzel bányászok. ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#73193) ÁdiBá válasza akoska07 (#73188) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Kettőt kérek!!!
Ez tuti jól vinné az Overwatchot :D

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#73194) cyberkind


cyberkind
félisten

Áramkimaradás miatt mehetett kárba több tízezer NAND ostya

Nahát de meglepő, vajon mi fog történni?

;] :U

Paranormal Cocktivity

(#73195) h1mpi válasza cyberkind (#73194) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ezért kell nápolyi ostyát gyártani, az még sérüléssel is ehető :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#73196) #Morcosmedve válasza h1mpi (#73195) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

:C :DDD

© asszongya'hogy

(#73197) Devid_81 válasza cyberkind (#73194) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Novekedni fognak a PC haz arak... ;] :D

...

(#73198) keIdor válasza cyberkind (#73194) üzenetére


keIdor
titán

El kell adni szegény gamereknek éhen ne haljanak, úgyis már mindenki őket sajnálja. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#73199) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Amúgy tényleg vicc kategória lett ez a bányászás, haver meséli nekem, hogy a barátja is keregeti a Bitcointot, GTX1060 videokártyával.
Mondom, ahelyett hogy játszana a barom....
Bár szerinte lehet közbe játszani is...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#73200) DeckardCain válasza cyberkind (#73194) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Napokban vettem egy 500as 850es evot 40ert, időben...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.