Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#74251) Puma K válasza cyberkind (#74250) üzenetére


Puma K
veterán

+1 :(((

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#74252) Puma K


Puma K
veterán

A Half Life 2-ből ismert City 17 méretét tekintve ekkora lenne ha a valóságban létezne:

Szegény HL fan haver azt mondja hogy végleg, Gabe Newell-el együtt fog sírba menni a HL széria :(

Ami teljesen reálisnak tűnik az elmúlt éveket figyelembe véve, hogy a Valve a játékkészítést teljesen kizárta.... és csak a Steam-re építenek pontosabban az onnan befolyó pénzekre....

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#74253) cyberkind válasza Puma K (#74252) üzenetére


cyberkind
félisten

Most vették meg a Firewatch készítőit, úgyhogy lesz tőlük játék. :D

Paranormal Cocktivity

(#74254) TTomax


TTomax
nagyúr

A TS szerverünkröl

"Mint korábban értesítettünk ts3 hibákról, sajnos nem jutottunk előrébb a javításával.
Mindent megtettünk annak érdekében hogy megfelelően működjön és használhasd tovább, de sajnos sikertelenül.

Ezúton értesítünk hogy legfeljebb 1 hétig él még ts3 szervered, ez után időarányosan visszafizetjük a fennmaradó előfizetést webadmin egyenlegedre,
a TS3 szerveredet pedig technikai okok miatt megszüntetjük, továbbiakban bizonytalan ideig rendelni nem lehet már tőlünk ts3 szervert.

Leállás után lehetőséged lesz biztonsági mentést letölteni adminfelületről melyet bármely szolgáltatónál vissza tudsz majd tölteni,
így megmaradhatnak majd a szobáid, beállításaid.

A leállás várható időpontja: 2018.05.07.

Megértésedet ezúton is köszönjük.

Üdvözlettel:
Clans.hu
"

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74255) Puma K válasza cyberkind (#74253) üzenetére


Puma K
veterán

Szerintem a CS, Dota és TF2-höz fognak sapkákat csinálni :DDD ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#74256) RazoR válasza TTomax (#74254) üzenetére


RazoR
veterán

Ezt én is megkaptam, elég fura indoklás....

(#74257) TTomax válasza RazoR (#74256) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem is ez a legnagyobb baj,hanem az hogy mit csinálok a visszautalt kredittel a számlán???Mert jól van bérelünk másikat,vagy keresünk de amiért fizettem egy évre nem kaptam meg az ára meg pihen egy olyan helyen ahonnan más szolgáltatás nekem nem nagyon kell. :( Kidobott pénz...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74258) DiszNóÓl válasza TTomax (#74257) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

bérelsz valakinek szervert az pedig neked fizet

HATER

(#74259) Habugi


Habugi
addikt

Ebből szerintetek lesz valami, ne adj isten még értelmes időn belül?! :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#74260) Devid_81 válasza Habugi (#74259) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Hat ize...nem is nem ize...sztem erre kar varnunk :D :O

[ Szerkesztve ]

...

(#74261) Habugi válasza Devid_81 (#74260) üzenetére


Habugi
addikt

Ugye?? Nekem is ez volt az első gondolatom.. :C

Túl sokat vártak ezzel, bármi is legyen az oka.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#74262) Devid_81 válasza Habugi (#74261) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szerintem max egy kis arcsokkenest tudnak majd kitaposni, azt is majd szepen fokozatosan...
Es mire beall az ara addigra pont itt lesz a DDR5
De ne legyen igazam :N

...

(#74263) akoska07


akoska07
nagyúr

TEASER TRAILER #3 - RED DEAD REDEMPTION II

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74264) cyberkind válasza akoska07 (#74263) üzenetére


cyberkind
félisten

Kár, hogy csak ősszel jön, a phasz ki van ezekkel a hülye pénzügyi negyedévekkel. :W

Paranormal Cocktivity

(#74265) Puma K válasza akoska07 (#74263) üzenetére


Puma K
veterán

Ez aztán a nesze semmi fogd meg jól :DDD

YT-n meg már a megmondóemberek kielemezték azt a 14 másodpercet... és csináltak belőle ~2 percnyi tartalmat... ezosztigen! :Y :N

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#74266) cyberkind válasza Puma K (#74265) üzenetére


cyberkind
félisten

E3-tól indul be a buli rendesen, addig sajnos felesleges mindenkinek tolni a dolgokat.

Paranormal Cocktivity

(#74267) TTomax


TTomax
nagyúr

4 napja dolgozom 1500Km eddig. :) reggel 5kor kelek,6kor indulok 7:15 megyünk befelé a depoba,8kor indulunk kifelé 9kor már nagyban terítem a csomagokat 3-4 felé végzek,vissza teambrief,aztán hazafelé...heti 6napot tudok dolgozni fizu kb olyan heti 8-900font de ugye ebből lejönnek a benzinem meg a biztosítás... olyan 6-700marad.Menni kell azért érte rendesen....még most nem is kapom meg csak a 70%ot jövö héten már a 85öt aztán a teljes utat.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74268) Devid_81 válasza TTomax (#74267) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Szerezz derekadhoz valami parnat mielott ugy jarsz mint en...napok ota ugy kell kiguruljak az agybol... :W
Ezenkvul hangtechnika, magad szorakoztatasara :K
Nekem minden van a cegesben, inverter, studio hangfal, futheto parna, 2 fajta tolto, dashcamera, most jon a derekparna. :D
Sajnos ezek "alap" kellekek a hosszabb utakra. :K

[ Szerkesztve ]

...

(#74269) TTomax válasza Devid_81 (#74268) üzenetére


TTomax
nagyúr

Itt nem igazán veszem hasznát csak kilopnák... 2 percenként megállok,relatív közel vannak egymáshoz a pontok,néha elég sokat kell mászkálnom is.Ezért kellett a merci is,oda kényelmesen be tudok szállni,próbáltam a Vivarót is,úgy kellett magam betaposni,nem jött be...Viszont a nagy 109es long merci vitot azért elég emberes vezetni,váltóba is kell rendesen kapaszkodni,meg a kuplungot is taposni rendesen,cserébe igénytelen mint állat,és ide az kell,na meg a kétoldalas toloajtó.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74270) Devid_81 válasza TTomax (#74269) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ja vagy ugy! :)
Ennyi miles miatt azt hittem Te valami Amazon raktarak kozotti fuvarozast csinalsz.
De akkor igy tenyleg nem erdemes telepakolni az autot sok mindennel, bar minden kiszallasnal ugyis zarod majd amig nem vagy a kozeleben.
Mondjuk a derekparna majd meg jol johet igy is ugy is :)

En dashcam nelkul se mennek nagyon, eleg sok a birka az utakon. :W
Raadasul en meg 3 honapig el is tarolok minden utazast egy 1TB os kulso hattertaron, mert soha nem tudni mikor mit kap az ember es erdemes visszanezni, vagy ha kell vmit challenge-elni pl akkor nagyon jol johet :K

...

(#74271) bombibmw


bombibmw
veterán

:C Végigjátszottam az Uncharted 4-et.
Hát ez a játék brutális minden szempontból.
Simán megérte azt a 4k-t. :D
Talán a legjobb játék, amivel valaha játszottam.
Az a látvány, a folyamatos akciók, a történet...
Jöhet a következő rész.

[ Szerkesztve ]

(#74272) VTom válasza bombibmw (#74271) üzenetére


VTom
veterán

Viszlát! :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74273) bombibmw válasza VTom (#74272) üzenetére


bombibmw
veterán

:O :D

(#74274) keIdor válasza TTomax (#74269) üzenetére


keIdor
titán

Felétek nincs sok Queue?
Londonnál Dartford, Luton környéke brutális tud lenni.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74275) cyberkind válasza bombibmw (#74271) üzenetére


cyberkind
félisten

Szaros konzol! ;] :P

Paranormal Cocktivity

(#74276) cyberkind


cyberkind
félisten

A Tesla Motors, Elon Musk elektromos autókat gyártó cége percenként 6500 dollárt (1,7 millió forintot) éget el.

Az innováció sajnos drága. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#74277) akoska07 válasza cyberkind (#74264) üzenetére


akoska07
nagyúr

Már csak egyet kell aludni. :DDD

#74265 Puma K :

Kell a nézettség. ;]

#74267 TTomax :

Hát hogy is mondjam,lesz ez rosszabb is. :)
Kitartás.

-------------

;]

Vega 20 70% Faster Per Clock vs RX Vega 64 Liquid

Leaked Slides Show AMD Vega 20

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74278) RazoR válasza akoska07 (#74277) üzenetére


RazoR
veterán

Jajj hát mán megen ezek a codálatos grafikonyok.... :DDD :C

(#74279) akoska07 válasza RazoR (#74278) üzenetére


akoska07
nagyúr

Lesz mire fényezni a bohócot. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74280) VTom válasza akoska07 (#74277) üzenetére


VTom
veterán

Lehet, hogy kicsit lemaradtam, de miért lesz 32GB HBM2 a vega 20-on? Nem arról volt szó, hogy az AMD vram használata fejlett, így sokkal kevesebb vram is elég?
Plusz a HBM2 drága is, nem? :U

Szerk.: nem akarom megidézni a gonoszt, csak érdekel :)

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74281) Devid_81 válasza VTom (#74280) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Mert poor Vega... ;]
Van meg kerdes? :DDD

...

(#74282) cyberkind válasza akoska07 (#74277) üzenetére


cyberkind
félisten

Csak nekem kevés ez a +70% 7nm-en? :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74283) proci985 válasza akoska07 (#74277) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

asszem nyaron allokalok ket hetet machine learninggel jatszani es megtanulni pythonul

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74284) stratova válasza VTom (#74280) üzenetére


stratova
veterán

Bár erősen költőinek tűnik a kérdés, eddig azt csiripelték a madarak (bő egy éve), hogy Vega 20 csak profi szegmensbe érkezik. Ott belefér az árba a drága gyártás és 32 GB HBM2.

[ Szerkesztve ]

(#74285) TTomax válasza keIdor (#74274) üzenetére


TTomax
nagyúr

Van errefelé is rendesen. :K

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74286) Devid_81


Devid_81
nagyúr

i5-7640X es az i7-7740X 10 honapig eltek, ugy fest ennyi volt a nagy sikeruk ;)
Annyira nem is csodalom, hogy az intel leszedte oket HEDT vonalrol.
Pont semmi ertelmuk nem volt, foleg az i5-os verzionak :U
Meg az i7 csak hagyjan, valami hiba folytan az volt az egyik legjobb gamer CPU, de nojjuk mar ki ezt a 4 magot ebben a kategoriaban... :W

...

(#74287) cyberkind válasza Devid_81 (#74286) üzenetére


cyberkind
félisten

És még így is vettek annyian ebből, hogy megérte csinálni, nincs olyan, hogy nem érte meg mert az emberek hülyék. :D

Paranormal Cocktivity

(#74288) keIdor válasza Devid_81 (#74286) üzenetére


keIdor
titán

Akkor sem volt ajánlott vétel az i7-7740X. Max az szól mellette, hogy később bővíthető.
Drága alá az alaplap, memóriát ha full kitet veszel akkor csak a fele használható, DC kit esetében bővíteni kell ugyanúgy stb.
A 2700X ellen már semmi értelme megtartani ezeket a procikat.
Sokkal kiegyensúlyozottabb teljesítményt ad 4.2GHz 8c/16t, mint 5GHz 4c/8t.
Főleg a jövőre nézve.

cyberkind: Nem, szerintem nem, én nem sok embert láttam ezekkel.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74289) cyberkind válasza keIdor (#74288) üzenetére


cyberkind
félisten

És még így is vettek annyian ebből, hogy megérte csinálni, nincs olyan, hogy nem érte meg mert az emberek hülyék. :D

Akkor így helyes az állítás. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#74290) proci985 válasza Devid_81 (#74286) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

hat a 7740X tudott 1-200MHz extrat a sima 7700Khoz kepest, szoval az volt az egyszalas tuningkiraly. mondjuk ilyen 2-4% kulonbseg az nem szignifikans, meg kb kizart, hogy valaki kierzi.

egyebkent tul sok ertelme nem volt, de legalabb a HEDT platformon fragmentalt meg egyet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74291) Puma K válasza proci985 (#74290) üzenetére


Puma K
veterán

Elvileg tuningban jól mentek: [link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#74292) keIdor


keIdor
titán

Na cyberkind, tudom, hogy imádod a nyarat, mit szólsz hozzá, hogy már április közepe óta élvezheted? ;]
Ahol én vagyok, csak 15 fok van... Kárpát kemence, én csak így hívom azt a tájegységet. Még két hét, és lesz 40 fok. Abnormális az otthoni klíma.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74293) proci985 válasza keIdor (#74292) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

itt epp van vagy 9 :feels_bad_man:

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74294) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Hali..kellene egy kis segítség,olyantól aki nem MO-n lakik ... :B
Anglia...NémetO....stb
:R
Írok pü-t annak aki segít és elmondom mi a szitu....neeem kell örökbe fogadni... :DDD
Csak egy regisztrációban kellene segíteni...mert MO-ról nem lehet.... :Y
Dobjon már egy pü-t...köszi szépen előre is... :R :R

[ Szerkesztve ]

(#74295) keIdor válasza proci985 (#74293) üzenetére


keIdor
titán

Otthon meg nincs tavasz, sok sok éve. Ilyen 0 fok körüli telek vannak, hó alig.
Minden évben van 1-2 hét kemény mínusz, mikor éppen keletről, Oroszország felől betör a hideg, aztán egy hét tavasz, 15 körüli fokokkal, majd hirtelen emelkedni kezd, 30 fok környékén stagnál egy hónapig, aztán 3-4 hónap tartós 40 fok, főleg Duna-Tisza köze meg Tiszántúlon.
Júliusra már ilyen szokott lenni a fű, kiszáradt, mert minden nyáron aszály van. Elindulsz nyugatra, Sankt Pöltentől már zöld a fű, bármelyik hónapban és sokkal erősebbek onnantól a hidegfrontok is.
Most biztos sokkal kellemesebb a 27-30 fok, mint a 10 Skandináviában, de nézd meg mi lesz 2 hónap múlva...

Örülök, hogy nem ott élek már, sajnos ez a medencék átka, nyugatról és északról zárt, délről meg szabad az út az afrikai melegnek. 100-200 méter "magasan" meg nagyon jól be is tud szorulni ez a levegő.
Elvagyok én a 40 fokban, csak csinálni ne kelljen semmit, de az meg tavasz közepétől ősz közepéig nem megy.:) Tengerparton, pálmafák tövében még jó is, csak hát az az Alföld közepén nincs.

Tegnap beszéltem ismerőssel, délre néző, kilencedik emeleti paneljában már lassan nappal nehéz megmaradni.:) El is hiszem, de még csak május eleje van.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74296) proci985 válasza keIdor (#74295) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Örülök, hogy nem ott élek már, sajnos ez a medencék átka,
Ez mondjuk persze igy mind igaz. -20fokra fel lehet oltozni, viszont 40 fokra nem nagyon.

Egyebkent a tavasz itt is kimaradt, harom hete meg fagyott, masfel hete napon 30 fok es a kocsiban megvolt a "juniusban olaszorszagban kinyitom az autot es dol a meleg" feeling.

Elvagyok én a 40 fokban, csak csinálni ne kelljen semmit, de az meg tavasz közepétől ősz közepéig nem megy
Ezzel teljesen egyetertek.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74297) cyberkind válasza keIdor (#74292) üzenetére


cyberkind
félisten

Inkább a mindennapos végbéltükrözést választanám, minthogy meleg legyen, de még bírom, aztán kiderül, ha meg elköltözöm tőlem a pokol is jöhet ide. :DD

És itt is panel, azt nem tudom merre néz de mind1 is mert amint jön a tavasz meleg van mindenhogy.

Egyébként azt nagyon remélem, hogy az emberiség ezt a globális klímaváltozást nagyon megfogja szívni, ugyanis megérdemli. :K

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74298) keIdor válasza cyberkind (#74297) üzenetére


keIdor
titán

A Kárpát medence az első nagy vesztese lesz ennek: [link]

[link]

Érezni egyébként.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74299) cyberkind válasza keIdor (#74298) üzenetére


cyberkind
félisten

Ugyan nem ma voltam "gyerek", de nagyon jól emlékszem a 2k évek utáni nyaraira, ami közelében se volt ennek és jó is volt, ez volt mondjuk 14 éve, és ez csak egyre rosszabb lesz ha nem változik a dolog, de miért is változna.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74300) ÁdiBá válasza cyberkind (#74299) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Több dokumentum filmet lehet arról látni, hogy állitolag a szomszédos Marson is hasonló életlehetett mint nálunk, pontosabban a tudosok azt mondják ha a Marsot nézzük, akkor a jövőt láthatjuk.
Én elhiszem, hogy klimaváltozik, tönkre tesszük a bolygot, de azzal is tisztában kell lenni, hogy semmi nem tarthat örökké, ez már csak ilyen.

Egyszer még itt élünk beszélgetünk interneten, pár ezer év múlva meg csak por hamu...
Nekünk kellene eldöntenünk, hogy azt a kicsi időt ami még számunkra emberiségnek hátra van, hogyan akarjuk leélni.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.