Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#74951) ÁdiBá válasza keIdor (#74922) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Én is tapasztalok ilyet az S9 + nál is, hogy mikor videót nézek, alig akarja elforditani a képet.
Idegölő néha.

ÁdiBá

(#74952) proci985 válasza TTomax (#74944) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

helyi legolcsobb megbizhato boltot neztem.

igen egyebkent azt neztem a pixel 2 kameraja alig/nem minden helyzetben jobb. pixel es pixel xl kozott azt hiszem csak a kijelzo merete volt elteres, minden mas egyezett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74953) keIdor válasza TTomax (#74949) üzenetére


keIdor
titán

Csak Kína.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74954) TTomax válasza proci985 (#74952) üzenetére


TTomax
nagyúr

A kamerája nagyon az iphoneXnél is gyorsabban élesít,az nagyon el van találva.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74955) TTomax válasza keIdor (#74953) üzenetére


TTomax
nagyúr

Na igen,de azért csak be lehet szerezni ha nagyon akarod. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74956) akoska07 válasza TTomax (#74948) üzenetére


akoska07
nagyúr

Én jó ideig azt használtam (S7 Edge).
Pontosan azért,mert elől van az ujjlenyomatolvasó.
Én is nagy részt kocsiban használom mindenre.

Megy privi.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74957) proci985 válasza TTomax (#74954) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

egyebkent ha kitalaltad mi lesz / mik az alternativak ide is bedobhatod.

en a pixelt nezem (300 eur), ott van meg a G6 (aminek ugyanolyan rossz az aksija mint a G3nak viszont egyebkent annak az utodja), ott a V30 (aka G6 normalis akksival), a P10 (nincs notch bar nekem tul iphone) meg esetleg az s7-s8 de miota harom honaposan meghalt a meregdraga omniam azota annyira nem vagyok a samsungert oda.

viszont 300ert a pixel nagyon jonak tunik. az "AI" cuccoknal meg nekem nem egyertelmu, hogy hardveresek a featureok. valamennyire meloval atlogok a teruletre, machine vision teruleten is van nemi tapasztalatom. azert vannak eleg kemeny limitaciok is illetve gepi tanulasnal az accuracy a para, tehat ahogy mondjuk mi emberek is elnezunk dolgokat, a megoldas is el fog nezni.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74958) keIdor válasza TTomax (#74955) üzenetére


keIdor
titán

Nyilván, de az ár kivételével nem szól semmi mellette.
Nagyon az ára sem kevesebb, mint egy normálisnak.
Szóval be lehet, de ne akard.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74959) akoska07


akoska07
nagyúr

Jövőre 12/24-16/32 mainstream ryzen jön ? :U

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74960) TTomax válasza proci985 (#74957) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nagyon úgy néz ki,hogy Samsung Galaxy S7 lesz,de nem az edge hanem a sima.Kell a QI töltés is a kocsiban,elöl van a az ujjlenyomat olvasó is,kamera is ok,és szinte fillérekért megy,melóra tökéletes lesz.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74961) keIdor válasza akoska07 (#74959) üzenetére


keIdor
titán

Nem volna rossz, ami használ is ennyi magot, ott meg is lenne verve az Intel eléggé.

Mintha i7-7820X vs 1950X lenne.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74962) keIdor


keIdor
titán

DigitalFoundry xx70/xx80 what to expect: [link]

Ha igaz a két kiszivárgott adat a kártyákról, akkor egyelőre ez
xx70 = GTX-1080 + ~10%
illetve
xx80 = GTX-1080Ti + ~10% -nak tűnik... attól függ hol lesznek a végleges órajelek.

A Titan V-ből kiindulva ez nem túl acélos, sokan fognak csalódni...

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74964) RazoR válasza keIdor (#74963) üzenetére


RazoR
veterán

A kötelező grafikon most sem hiányzik! :DDD

(#74965) ÁdiBá válasza keIdor (#74962) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Ez szerintem teljesen reális lenne, véget értek azok az idők mikor 40-50% gyorsulásról beszélünk.
Sőt olvastam még olyat hogy a 1080Ti - től 100% gyorsabb lesz az új GTX, az ilyen HSZ-ken jókat mosolygok.
Az a baj ilyenből indulnak ki a felhasználók, és elkezdik fikázni az új generációt... mert mindenki Isten szintű teljesitményt vár...

ÁdiBá

(#74966) stratova válasza keIdor (#74963) üzenetére


stratova
veterán

Yep. Ezt rebesgettem korábban is. Hogy Tier 3-ra megy elsőnek Navi. De ezt már Vega 10, 20 roadmap-diáin is így jelezték (enterprise szinten, felette pedig Vega 20 volt feltüntetve).
Ha tippelnem kellene, akkor ez változatlanul egy 4 shader engine-es kártya lehet, ami passzol az NV 1070/1080 felépítéséhez, csak azt a szintet nem Vega 10 fogyasztással hozná.

Amúgy kabaré ez a backend herélgetés. Először Intelnek méltóztatnak összerakni egy olyan core configos GPU-t ami fel tudja venni perf/watt a versenyt noti vonalon a 1050 Ti, 1060 MaxQ GPU-kkal (mit ad Isten a RX Vega M GH-n éppen 64 ROP csücsül, amennyit Polarison sosem láttunk [vagy nem engedélyeztek...]).
Linux alá nemrég jött ki mesa driver ahol állítólag "találtak" még 8 ROP-ot (azaz, amennyi egy belépő dVGA-n is elvárt és normális lenne).

[ Szerkesztve ]

(#74967) VTom válasza ÁdiBá (#74965) üzenetére


VTom
veterán

Ez inkább azt bizonyítja, hogy töltelék generációt kapunk. Lehet, hogy tényleg kimarad a 12nm is, és a 7 lesz a következő, addig meg még megkopasztják a népet. Már aki megveszi, mert a1080Ti tulajok közül csak a maximalisták fogják.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74968) proci985 válasza VTom (#74967) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

kb.

1080 siman hozta a 295x2 / 980 sli szintjet atlagban, szoval generacionkent a +40-100% megvolt. az 1060 eg kb egy 980 volt teljesitmenyre.

oke, egyik oldalrol 1080p@144re van eleg kartyank, viszont 4k/VRnel azert meg kene boven teljesitmeny.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74969) keIdor válasza stratova (#74966) üzenetére


keIdor
titán

Itt azt írják lesz Navi 10 meg 11, egyik desktop másik mobil, gondolom utóbbi a gyengébb.
Ha úgy tudják skálázni mint egy Epyc-et, akkor nem is kell jobb.
Kell egy kártyára 2-4 mag és kész.
Itt elvileg szó sincs ugye AFR-ről, mert egy magnak fogja látni a rendszer. Ahogy a Threadripper se két CPU, hanem egy.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74970) VTom válasza proci985 (#74968) üzenetére


VTom
veterán

Azt is meg merem kockáztatni, bár lehet hogy ez már konteo kategória, hogy a PS5 megjelés köré pozícionálja az nvidia az igazán új generáció megjelenését, mert addig eltöszmörögnek a játékok ezen a szinten, és nem igazán indokolt a jelentős ugrás.
Magyarul addig betömik a szánkat.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74971) cyberkind válasza VTom (#74970) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha minden igaz a Sony azt mondta, hogy 2021 március 31-ig nem jön új gép, tehát akkor ősszel fog.

Paranormal Cocktivity

(#74972) tailor74 válasza cyberkind (#74971) üzenetére


tailor74
őstag

Szerintem meg 2021 tavaszára meglépik a megjelenést ps5 fronton, a minap volt egy cikk hogy át fogják értékelni a konzolok életciklusát... Tomival is egyetértek , akkora saccolom az igazi új generációs vga-k megjelenését is.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#74973) bombibmw válasza tailor74 (#74972) üzenetére


bombibmw
veterán

Nem kell PS5.
Most vettem Pro-t. :D

(#74974) #Morcosmedve:
Szerkesztettem, de amúgy igen. :D

Te maci!
Nem tudsz egy jó MATX házat ajánlani?
Már unom az mITX-et. :D

[ Szerkesztve ]

(#74974) #Morcosmedve válasza bombibmw (#74973) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Mind a két regjével megerősítette :D

Még 3 év, le fogja magát szolgálni :K

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#74975) cyberkind válasza tailor74 (#74972) üzenetére


cyberkind
félisten

IGN-en ez volt: [link]

Paranormal Cocktivity

(#74976) #Morcosmedve válasza bombibmw (#74973) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Minek az neked? Nem jó ez az ITX konfig vagy mi van? Egy “nagyobb” ITX hazat nezz.
Phanteks - Enthoo EVOLV ITX Tempered Glass

© asszongya'hogy

(#74977) tailor74 válasza bombibmw (#74973) üzenetére


tailor74
őstag

Én is elvagyok a pro-val, nekem sem sürgős. :)

(#74975) cyberkind : én elhiszem, mindössze nem lepődnék meg, ha mégis jönne akkorra.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#74978) keIdor válasza tailor74 (#74977) üzenetére


keIdor
titán

Úgy is még évek kérdése a PS5. 7 évet van egy generáció úgy néz ki.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74979) VTom válasza bombibmw (#74973) üzenetére


VTom
veterán

Én jó pénzért tudok egy eladót, igazi ritkaság, szerintem az országban csak ez az egy van. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74980) bombibmw válasza VTom (#74979) üzenetére


bombibmw
veterán

Te inkább gyere játszani, Teeeee! :D

(#74976) #Morcosmedve:
Nem kell, csak viccös akartam lönni. :)

[ Szerkesztve ]

(#74981) #Morcosmedve válasza bombibmw (#74980) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Helyes :)

© asszongya'hogy

(#74982) VTom válasza bombibmw (#74980) üzenetére


VTom
veterán

N9ncs kedvem diavetítést nézni most. Gyenge a gépem a ROE-hez, :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74983) bombibmw válasza VTom (#74982) üzenetére


bombibmw
veterán

Csak lesz már valami értelmes multi, amit érdemes lesz tolni.
Ha más nem, akkor a Div 2.
Már csak olyan 10 hónap és jön. :D

[ Szerkesztve ]

(#74984) VTom válasza bombibmw (#74983) üzenetére


VTom
veterán

Meg a BF5.

RazoR linkelt a ROE topikba pár jónak tűnő battle royale játékot. Lehet válogatni majd.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74985) RazoR válasza VTom (#74984) üzenetére


RazoR
veterán

BF5 érdekes lehet, meg a Maverick is!

(#74986) VTom válasza RazoR (#74985) üzenetére


VTom
veterán

Jaja, de nem Te vezetsz! :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74987) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Sziasztok,
Tudnátok segiteni, nem tudok bejelentkezni a Uplaybe mert valami hitelesitőt kér, beállitottam az új telefonomra, de nem fogadja el azt sem. Mi lehet a gáz?

ÁdiBá

(#74988) bombibmw válasza ÁdiBá (#74987) üzenetére


bombibmw
veterán

Ubisoft oldalán beállítottad a kétlépcsős azonosítást?

(#74989) Habugi


Habugi
addikt

Amennyiben jól tévedek ~másfél-két évvel ezelőttről, van itt egy-két hardcoreabb Dark Souls 3 player, őket kérdezném miszerint nekem mint akinek teljesen kimaradt eddig az egész sorozat.., kell-e adnom azokra a véleményekre melyek szerint a játék közel játszhatatlan bill & egér kombóval a kontroller képest vagy nettó bullsh1t és vágjak bele nyugodtan?! :)

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#74990) VTom válasza Habugi (#74989) üzenetére


VTom
veterán

Cyberkind a hardcore dark souls-os, de épp nem ér rá, mert:

:D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74991) cyberkind válasza Habugi (#74989) üzenetére


cyberkind
félisten

Anno az eredeti elsőben próbáltam azzal de inkább hagytam is, a többi részről nem tudok nyilatkozni mert csak kontrollerrel toltam és tolom most is az egyet, szóval ha nem veted meg a kontrollert, akkor azzal fogod játszani, de kérdezd meg a topikjában. :) Konzolos témáknál van.

(#74990) VTom
Néha azért kinézegetek. :P És amúgy meg ez van. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74992) TTomax válasza Habugi (#74989) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én próbáltam,,de egy óráig se bírtam a szívatást.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74993) Habugi válasza VTom (#74990) üzenetére


Habugi
addikt

:DDD :))

(#74991) cyberkind:

Pár szóban nem fejtenéd ki nekem azt a bizonyos "de inkább hagytam is" témát?! :B

Azért kérdezem mert nem szeretnék úgy beszopódni a játékba pár óra után h közben ütne a gondolat miszerint kontrollerrel lenne az igazi, révén legendásan nehéz a sorozat, szóval na.., ha tényleg ekkora/akkora a kontraszt az irányíthatóságban mint mondják akkor inkább kihagyom..

"Konzolos témáknál van."

Ilyen jellegű helyekre engem akkor lehet betolni ha előtte nagyon leitatnak majd közvetlen utána magatehetetlenre vernek.. :DDD ;]

(#74992) TTomax:

Ezért is vonz valamennyire, VR-es srácok egykori streamjébe megint belefutottam pár napja és kedvet kaptam hozzá csak a nyavalyás nehézsége okozta frusztrációt elég nehéz elválasztani a vélt/valós irányíthatóságtól egér & bill Vs kontroller szinten, gondoltam hátha próbálta valamelyikőtök mindkettővel.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#74994) cyberkind válasza Habugi (#74993) üzenetére


cyberkind
félisten

Teljesen kontrollerre van szabva a teljes játék, persze támogatja a billentyűt de a gombkiosztás már katasztrófa volt, a támadás szintén, mivel van a gyors de gyengébb és a lassabb de erősebb támadás, egérre a lassú van állítva alapból (fogalmam sincs melyik gomb a másik), és bizony a játék pillanata kívánja, hogy melyik kell. Nem egy Witcher 3 ami kontrolleren csak kényelmesebb de nem jobb semmivel, itt nem ez a helyzet, nehéz leírni de nekem játszhatatlan volt az elején billentyűvel, és nem azért mert nehéz a játék.

Annyi biztos, hogy a 3. támogatja legjobban a billentyűt, én az elsővel néztem, onnan vannak a tapasztalatok. Azt tudni kell, hogy az eredeti első rész egy rakás szar minőségét se éri el PC-n.

Ha kiakarsz egy DS-t próbálni, ne a 2-vel kezd! :K

(#74992) TTomax
Abszolút nem nehéz a széria, persze a 2-től kezdve igencsak geci tud lenni, nincs rá jobb szó.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74995) proci985 válasza Habugi (#74993) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

xbox 360 kontrollereket utobbi idoben szorjak ki, vegyel egyet (vagy egy onet), pchez kis korultekintessel mukodik es remek.

aztan utana menj vissza pl just case 3ra vagy broforcera, es csodalkozz, hogy azert mennyivel jobb.

(parhuzamos hasznalat utan: az one controller talan egy nuansznyival finomabb es pontosabb, viszont dragabb)

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74996) Habugi válasza cyberkind (#74994) üzenetére


Habugi
addikt

Nah.., mindkét postomban terveztem szóba hozni a Witcher 3-at mint esetleges viszonyítási alapot de rendre kifelejtettem, neked viszont eszedbe jutott, thx! :R

"Annyi biztos, hogy a 3. támogatja legjobban a billentyűt.."

Ez meg is adta a szükséges kezdő löketet, behúzom a DS3 Deluxot aztán majd kiderül hogy beborul-e, full kezdő vagyok.

(#74995) proci985:

Időről-időre felmerül(t) bennem a gondolat, igazából újonnan sem drágák ezek de valamiért mindig skippelem. Mindegy, most behúztam a játékot ami állítólag kontrolerrel is halál nem hogy nélküle.., ha a kövi pár napot megúszom rendelés nélkül akkor valszeg örökre így marad. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#74997) cyberkind válasza Habugi (#74996) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem ne a Deluxe-ot, elég a sima, van külön SP, és ha nem jönne be a játék akkor annyival kevesebbet költöttél. :) Nem tudom mivel tervezel indulni, de ha használod a pajzsot, akkor sétagalopp a játék 90%-a, a maradék is inkább a 2 DLC-ben oszlik szét.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#74998) proci985 válasza Habugi (#74996) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

tok jo dolog a controller. en se akartam sokaig, aztan par eve vettem egyet a broforce / ori miatt kiprobalni milyen a kanapen tespedni. azota van harom xbox controllerem ugy, hogy xboxom sose volt (broforce 4phez kell).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74999) Habugi válasza cyberkind (#74997) üzenetére


Habugi
addikt

Instantgamingről most 25€-ért megvolt a fullos delux, elnézve a Steamen mennyi sztem ennyit megért. :K

Hallod, fogalmam nincs kb, mondom nekem eddig a teljes széria kimaradt, ilyen mélységi dolgok h milyen buildek mire jók/mire nem, melyeknek mik a speckóik, mivel érdemes indulni stb ez totál homály. :B

(#74998) proci985:

"tok jo dolog a controller. en se akartam sokaig..

..aztan par eve vettem egyet..

..azota van harom xbox controllerem.."

:))

Na várjunk csak várjunk.., ez a 3db ez valami ajánlott mennyiség, olyasmi mint RAM tekintetében a 8GB?! :DDD

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#75000) cyberkind válasza Habugi (#74999) üzenetére


cyberkind
félisten

Az nagyon jó ár, nekem csak a SP 20 volt, a játék meg 40Font, de meglett a Steelbook-os kiadás. :))

Mivel írtad a VR streamet, akkor tudod, hogy ő mivel tolja, az a dex build, gyors és pontos, de cserébe nem sokat bírsz ki, és a pajzs annyira nem passzol a stílusba. Ha jól emlékszem kezdőknek általában a knight-ot ajánlják, csak egy fokkal lassabb de van mindene. :)

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.