Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#74851) Milka 78 válasza Speed® (#74846) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ha vissza akarna térni,intézz már légyszi egy fél éves,napi 2 h.sz-es bannt neki (ha már ennyire belejött a halgatásba),irgalmatlanul hálás gyerek tudok ám lenni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#74852) Speed® válasza Milka 78 (#74851) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem vagyunk korruptak..bár a sört szeretem ;]

(#74853) Milka 78 válasza Speed® (#74852) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Olyan durva szó ez a korrupt,nevezzük inkább egy szivességnek a sört meg küldöm a megjelölt helyre sürgősségivel :D

(#74854) keIdor


keIdor
titán

Nem is tudtam, hogy ilyen létezik.[link]
Neked proci ajánlom figyelmedbe, te láttál már ilyet? Nekem egyből szimpatikusabb így a 3 monitor.
Én a káva miatt nem gondolkoztam eddig ilyenben.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74855) RazoR válasza keIdor (#74854) üzenetére


RazoR
veterán

Ez nagyon király! :C

(#74856) cyberkind


cyberkind
félisten

Unreal Gold elvileg estétől ingyenes lesz Steam-en és Gog-on egy darabig.

Paranormal Cocktivity

(#74857) Puma K válasza cyberkind (#74856) üzenetére


Puma K
veterán

Köszi! :R

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#74858) akoska07 válasza keIdor (#74854) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ez nagyon jó.

Milyen jó lett volna anno...

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74859) TTomax válasza akoska07 (#74839) üzenetére


TTomax
nagyúr

Neee már,ennyire meleg van otthon?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74860) proci985 válasza keIdor (#74854) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

a helyi szimulatoros communityben is feljott, jo cuccnak tunik. igazabol harom baj van vele:
- a fel szimulatoros community atment VRre. nekem is itt a haromkijelzos setupom es a fejkovetes miatt jobb a rift
- igazabol a bezel nagyon hamar megszokhato
- egy monitorra jo de legalabb draga

ha mondjuk csak pihenni kell (tehat nem elony, hogy fizikailag tobb monitorod van pl kodolni) a 32:9es elvileg majdnem ugyanolyan jo es nincs bezelje. 48:9nel a szelek mar a periferias latassal amugy is max mozgast figyelni jok ha az ember elore nez

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74861) keIdor


keIdor
titán

Sony CEO mondta, hogy a PS4 beért az életciklusa végére. Ez azt jelenti, hogy 2020 elejére lehet várni a következőt.:) Kb.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74862) Habugi válasza Speed® (#74846) üzenetére


Habugi
addikt

A regelésről jutott eszembe, ez a topic mókásnak ígérkezik.. :K

Cirka két órával a nyitása után fedeztem fel, kizárólag az ott közölt infók illetve a jelenlévők postjai alapján.., mint külső szemlélő, kvázi abszolúte szubjektív..:

Nekik itt minden szar, gagyi s némileg elavult. Nekik most a minden is nagyon rossz, annyira hogy akinek közülük volt is ide regje az biztosan részegen csinálta. :DDD
Ők egy öntudatos, összeszokott, megpróbáltatásokkal teli időszakokat közösen túlélt brancs lennének, ha nem mindjárt azzal kezdenének h elmondják milyen kiváltságokat szeretnének, szánalomra s megértésre apelálva mert nekik annyira rossz.

Kísértetiesen hasonló viselkedéskultúrát utoljára a menekültjeinktől láttam a pályaudvarokon, minden rossz, semmi nem olyan mint otthon volt és alkalmazkodjon hozzájuk az univerzum sem mint fordítva.
Értem én a hirtelen jött identitás zavar eredetét és a frusztráció okát is csak na.., enyhén csürhés a nyitás. :D

Read only mode On.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#74863) cyberkind válasza keIdor (#74861) üzenetére


cyberkind
félisten

Elég fura 7-8 év volt ez, remélem az új gen. normális címekkel indul.

Paranormal Cocktivity

(#74864) Speed® válasza Habugi (#74862) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem lesz hosszú életű társaság..

(#74865) TTomax válasza keIdor (#74861) üzenetére


TTomax
nagyúr

Kb ekkora is vártuk. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74866) akoska07 válasza TTomax (#74859) üzenetére


akoska07
nagyúr

Nem tudom a teljes sztorit majd megkérdezem tőle.

De lehet ,hogy szerepet játszott a "szörp" is. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74867) TTomax válasza akoska07 (#74866) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ehhh,néha mint egy nagy gyerek....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74868) akoska07 válasza TTomax (#74867) üzenetére


akoska07
nagyúr

Mi is azok vagyunk csak másfajták. :)

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74869) Erdei88 válasza Habugi (#74862) üzenetére


Erdei88
veterán

Beleolvastam, így reggel le is épültem egész napra :DDD

(#74870) VTom válasza Erdei88 (#74869) üzenetére


VTom
veterán

Szerintem remekül beleillik ez a topik abba az irányba, amit a PH! fórum színvonala képvisel mostanában ;]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74871) Erdei88 válasza VTom (#74870) üzenetére


Erdei88
veterán

Akarod mondani AZ a topik! :K

(#74872) VTom válasza Erdei88 (#74871) üzenetére


VTom
veterán

Ja, igen, AZ a topik :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74873) ScomComputer válasza keIdor (#74854) üzenetére


ScomComputer
veterán

Mert..neked csak a neved PAPA,tehát hozzám képest mégy gyerek vóná..,én már használom egy pár hete.....21k/darab....nem olcsó :U this is true..:)
szeretlek ..nehogy komolyan vegyél.. :R

[ Szerkesztve ]

(#74874) akoska07


akoska07
nagyúr

Nézzétek élőben a Battlefield V teljes leleplezését!

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74875) hszilard666 válasza akoska07 (#74874) üzenetére


hszilard666
veterán

Nekem nincs itt semmi csak szar zene meg egy poszter. :DDD

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#74876) VTom válasza hszilard666 (#74875) üzenetére


VTom
veterán

22:00-tól indul.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74877) Hocsika válasza akoska07 (#74874) üzenetére


Hocsika
tag

Nagyon várom, remélem jó lesz. Nekem a Bf1 annyira nem jött be, mint az előzők. De bízom...!

(#74878) Habugi válasza Speed® (#74864) üzenetére


Habugi
addikt

& Erdei88:

Nah.., reggelig zárva tart a móka gyár, ahogy nézem értelmező olvasás kompetencia felmérés van. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#74879) TTomax


TTomax
nagyúr

Telefont kell cserélnem nagyon kiakaszt a Nokia 8 amikor nem azt csinálja amire éppen nyomok.Amig nem volt terhelve,nyúzva napi 8-10órát addig egészen jól működött,de most minden gondom van vele,töltőn néha behülyül,sokszor hibázik,bár fagyni nem szokott...jobb minőséget vártam,bár amire használom ott a samsungok is fekszenek, az iphonok meg hullanak nem egyszerűen.Valami nagyon jó telefon kellene,ami jó navigációban, gyorsan fókuszál a kamerája,nagy akksival van szerelve,usb typc csatis,és nem egy tepsi,ja és az ujjlenyomat leolvasó szigorúan csak elöl lehet mert sokszor kell kocsiban kinyitnom tartóban..

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74880) cyberkind válasza TTomax (#74879) üzenetére


cyberkind
félisten

Próbáld meg a Pixel-t.

Paranormal Cocktivity

(#74881) TTomax válasza cyberkind (#74880) üzenetére


TTomax
nagyúr

Sima pixele van az asszonynak,lehet elkunyerálom egy pár napra,bár ö is utálja a nokia8am... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74882) cyberkind válasza TTomax (#74881) üzenetére


cyberkind
félisten

Amiket leírtál, az alapján nem marad nagyon más telefon. :)

Paranormal Cocktivity

(#74883) proci985 válasza cyberkind (#74880) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

mennyire jo a pixel1 kameraja meg mennyit bir az akksi?

azt nezem epp megall 300 eurobol a 32GBs (400bol meg az XL bar az ugyanaz hardverre). ami meg lehetne az a G6 (400 euro) de az xl ennyiert jonak tunik. foleg, hogy a G3 akksija igy harom ev hasznalat utan haldoklik, eredeti potakksi meg nem nagyon van. ja meg a G3 alap akksija kb a Nexus4nel is gyengebb volt, aminek meg sikerult az a bravut, hogy a HTC Desire HD* legendasan gyenge uzemidejet is alulmulta.

ja meg ott a V30 ami jo lenne, dehat igy akcioban is 550 euro. anyad.

*jo, mondjuk abban a telefonban minden volt ami a bleeding edgebe belefert, en meg kb laptop helyett vettem.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74884) cyberkind válasza proci985 (#74883) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt nem tudom, egyiket se láttam vagy fogtam, de mivel ismerős a 2-t akarta viszont megvárja a 3-at, így téma volt a 2 és jó telefonnak tűnik eléggé :)

Paranormal Cocktivity

(#74885) ScomComputer válasza Hocsika (#74877) üzenetére


ScomComputer
veterán

A Bf1-t csak a lusereknek csinálták ezt snake is mondta anno...aki nagy részt vállalt a bf-k létrejöttében,de ti azt sem tudjátok ki az.... :P

[ Szerkesztve ]

(#74886) proci985 válasza cyberkind (#74884) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja hat a 2 jobbnak tunik picit de az meg meg 800 euro. annyiert meg kb az a minimum egy telefontol, hogy jo legyen

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74887) hszilard666 válasza TTomax (#74879) üzenetére


hszilard666
veterán

Mi a gáz az iPhoneokkal?

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#74888) TTomax válasza hszilard666 (#74887) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nagy szarok,gyorsan merülnek update közben megfagynak.Volt egy srác akinek abba kellett hagyni a munkát mert az amazon app frissítés közben megállt,se wifiröl,se hálózatról nem akart frissíteni.csak tekert az ikonon hogy frissít egész nap.Amióta volt az ipehonos frissítés amivel a teljesítménnyel játszottak,nekem iphone ingyen se kell többet,meg apple termék se.Az nagyon kicsapta a biztosítékot nálam,a véleményen 180fokot fordult aple ugyben,szutyok túlarázott hypolt xarok,sokszor nulla supporttal ahol kényük-kedvük szerint manipulálják az usereket... bottal se többet nálam.Nevetséges...iphone X 350ezer,ugyan ugyan.A telefon az se nem státuszszimbólum,maz 3-400 euro,e felett csak kivételes esetben adok telefonért,mert mert a nagy semmit kapott a +pénzedért.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74889) keIdor válasza TTomax (#74888) üzenetére


keIdor
titán

Ilyenek Androidnál is vannak. A két OS közül én még az iOS-t látom stabilabbnak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74890) TTomax válasza keIdor (#74889) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az lehet,de nem azért mert zárt a rendszer hanem azért mert milló egy féle telefonon fut,bár a stock andoroid van olyan stabil mint az IOS,ha napi 8-12órát menne a telefonod te is másképpen látnád ezt a kérdést.Meg ha munkaeszközként tekintenél rá,átértékelődne az IOS véleményed,a sok korlát miatt.
Nálunk kb két három naponta van amazon app frissítés,és az elég kínos amikor az IOS nem szedi le mert ö eldönti hogy csak wifiröl hajlandó,de neked 15 perced van erre ugy hogy közben 200parcelt is be kell scannelni.Ott mindenre van idö csak nem arra hogy wifit keresgess...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74891) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Ez...vót már...nem semmi meló..

(#74892) TTomax válasza ScomComputer (#74891) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem ez jobban tetszik... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74893) proci985 válasza keIdor (#74889) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

fene tudja, csucs/felsokategorias modelleken futo kvazi vanilla androidok jellemzoen stabilak ahogy tapasztaltam.

egyebkent baromi draga android is van (p20pro, s8+ meg meg par). mondjuk nekem hasznalni kell, szoval 3-400 euronal tobbet nem akarok kiadni,

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74894) keIdor válasza TTomax (#74890) üzenetére


keIdor
titán

Esetleg OnePlus 6? Közel stock droid, legalább is kinézetre, csak extra funkciókkal bővítve. Az a telefon még tetszik, a másik az új HTC 12+ se rossz.

proci865: P20 Pro is tetszik, azt is kipróbálnám.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74895) proci985 válasza keIdor (#74894) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ja, p20 pro nekem is tetszik (kiveve a notch), viszont az ara mar kevesbe

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74896) hszilard666 válasza TTomax (#74888) üzenetére


hszilard666
veterán

:( Sajnálom hogy nem jönnek be, nekem majdnem van mindenem itthon tőlük és egy rossz szavam sem lehet, működik minden. Pont tegnap hoztam haza az új 15" es macbook promat, az is hibátlan.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#74897) keIdor


keIdor
titán

Battlefield V: Trailer látványos, nincs többé Premium Pass.(Battlefront 2 bukta után várható volt)

Várjuk a gameplayt.:) (E3, 06.09.)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74898) TTomax válasza keIdor (#74894) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az a baj annak is hátul van az ujjlenyomat olvasója mint a pixelnek...Amúgy nem kell nekem annyira erős telefon,nem kell snapi830 meg 845,elég lenne a 4XX vagy a 6XX is böven,akku is jobban bírná.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74899) TTomax válasza hszilard666 (#74896) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát nem tudom minden szép és jó amíg működik,csak még véletlen se romoljon el mert akkor könnyen előfordulhat hogy nem tudják neked javítani és újat kell venned... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74900) TTomax válasza keIdor (#74897) üzenetére


TTomax
nagyúr

És látszólag az nV behúzta ezt is... :DDD

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.