Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#74901) akoska07 válasza TTomax (#74879) üzenetére


akoska07
nagyúr

Az új HTC U12+.
Annál nem kell stabilabb droid.

Nem tudom pontosan,hogy most van-e annak ujjlenyomat olvasó elől is vagy csak hátul.
Első hírekben azt mondták elől lesz.

Ha nem,akkor S9+
Erős gyors,jó/gyors kamera.
Akksija is nagyon bírja.

---------

De akár egy U11 is jó lehet,az már biztos elfogadható áron van.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74902) Devid_81 válasza TTomax (#74879) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Galaxy S8+
Nem igazan adnak £1 felarat a 9es szeriarert.
Gyors, nagyjabol strapas az akkuja is.

...

(#74903) VTom válasza TTomax (#74890) üzenetére


VTom
veterán

Nekem mindig android telefonjaim voltak (már amióta elterjedtek az okostelefonok) ez az első iPhone-om (6s), szerintem ég és föld, kb. háromszor gyorsabb eddig mindennél, amim volt, és másfél év alatt csak akkor indult újra, ha iOS-t frissített. Atom stabil.
Egyetlen gyengéje az akksi. Legfeljebb kétnaponta, de inkább naponta töltöm.
Napi 8-10 óra munkára én sem ajánlanám. :(

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74904) #Morcosmedve válasza VTom (#74903) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ezért kell Plus-okat venni. i8 Plus elég bitang és annyira már nem mondanám drágának. iPhone X egy prototipus eladva, nagy penzt kaszalnak vele, kozben kitesztelik. Iden meg kiadjak a stabil verziokat, gyorsabb belsovel es javitott hibakkal.

Az, hogy nem birja az akksi, kis telefonok egyike se bírja, ez van. Csak 5” és felette találni igazán jókat.

© asszongya'hogy

(#74905) VTom válasza #Morcosmedve (#74904) üzenetére


VTom
veterán

Nem volt választásom, ezt adta A Cég. :D

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74906) VTom válasza Habugi (#74878) üzenetére


VTom
veterán

Újra nyitva áll, kíáncsian várjuk a fejleményeket. :K

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74907) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Probaltatok mar a GTA5 battle royale modejat?
En nem ia tudtam, hogy letezik... :U
Mondjuk mar lassan mindenben van/lesz de megsem annyora jo, hogy sokan jatszak. :U

...

(#74908) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Most nezem a bitcoin arakat. :Y
Ugy latom megint meglett par uj milliomos, aztan most egy kis piszka utan megint borult rendesen a cucc.
Epp olvasom nyomozas megy a banyaszott penzek ellen, mert ugy nez ki trukkoznek az arakkal. (really??)
Emelik, sokan raugranak, bizva a tovabbi emelkedesben, majd lejto. ;]
El sem tudom mondani mennyire sajnalom a banyaszokat most ;] :D

Btw a VGA arak kezdenek magukhoz terni, ebayen mar kezdenek kihullani a hasznalt de meg csillagaszati aron probalkozok.
Mondjuk mar epp ideje is volt. :K

...

(#74909) proci985 válasza Devid_81 (#74908) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

500 euroert van 1080. meg 400ert 1070 igy raktarsoprosakcioban. yay. es en a 980akat dragalltam.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74910) TTomax válasza Devid_81 (#74902) üzenetére


TTomax
nagyúr

Lehet,hogy inkább S7 lesz.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74911) Erdei88 válasza TTomax (#74879) üzenetére


Erdei88
veterán

Jelenleg S8-am van én nagyon szeretem. Tesómnak OnePlus 3T és azt kell mondjam szuper telefon! Maga az hogy bármilyen Androidot teszel rá garanciavesztés nélkül alapból egy szuper ötlet. Az 5T és a 6-al biztos, hogy nem fogsz mellé

iPhone részről, szüleimnek SE van, nyilván az Neked kicsi lenne, anya most cserélt 8-ra. Azt kell mondjam, hosszú évnyi iOS ellenzés után pár napig volt lehetőségem nyomkodni és bizony nagyon jó kis rendszer és a telefon (i8) nagyon rendben van.

Magam részéről mindenképpen flagship telefont vennék, de semmiképpen nem a legújabbat. Nálam amgy is 150k a lélektani határ, annál többet nem adok telefonért

(#74912) ÁdiBá válasza Erdei88 (#74911) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nálunk háztartásban is van itthon jelenleg Samsung S7 EDGE / S9+ / S6, és Apple az asszonynak szolgálatija, az egy új szifon, pontosan nem tudom melyik fajta, egy elég új tipus.
Valamiért jobban tetszik neki mint az S7 +, nem értem miért, jobban bejön neki.
Én szoktam húzni az agyát, dobot el azt a szart a jelenlétemben :D, én ősidős Samsungos vagyok, most is S9 + tolom.
De amúgy semmi bajom nincs az almával, nekem soha nem volt ennyi, samsung mindig bevált, ez miatt nem tértem el tőle.
Tuti beválna nálam is az alma is. ha azt vettem volna.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#74913) RazoR válasza Erdei88 (#74911) üzenetére


RazoR
veterán

Hosszú évekig droidos voltam, volt minden, Samu, Sony, Hüvely, 3 éve egy barátom igen erőteljes marketing kampányának engedve váltottam apple-re egy 6s formájában és köszöni szépen azóta is hibátlanul teszi a dolgát és imádom, soha többet droid!

(#74914) TTomax


TTomax
nagyúr

Na ezzel a HDRel se kell még szaladni... [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74915) ScomComputer válasza RazoR (#74913) üzenetére


ScomComputer
veterán

Most hogy hirtelen ,olvastam a hsz.-d először úgy olvastam:"Hosszú évekig drogos voltam....."
Bocsesz... :DDD :R

(#74916) ÁdiBá válasza RazoR (#74913) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Én szerintem ugyan olyan szar mind a kettő, nekem fényezhetik az IOS, az én S9+ összeomlott nem egyszer szoftverhiba miatt, majd újra indult az alkalmazás, lásd az asszonyét is nyomkodtam, az is ugyan úgy, és ilyenkor merült fel bennem a kérdés, ez jobb mint az android, há ugyan olyan hulladék mind a kettő.
Na meg ez az új Windows, ami napról napra hozza nekem a frissitéseket, az is vicc kategória lett már.
A hangkártya drivertől kezdve minden szar baszakodik rajta, microsoftot is jó igazán pofán kellene már vágni....
Nem állok másból csak amit elállitott próbálom rendbe rakni....
Úgy hogy véleményem az, az utóbbi években ilyen szar rendszereket mint ami körülöttünk van még nem láttam... azt azt mondják jobb lesz évről évre... micsoda?... f@szok ezek mind...

Lassan ott járunk, hogy be kell minden egyes eszközre állitani, hogy meg ne próbáld frissiteni te b....i...

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#74917) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Más.:
Szerintetek a GTA5 SSD jobban fut mint a HDD-n?
Vagy ne is próbálkozzak vele.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#74918) bombibmw


bombibmw
veterán

Nekem is S8 van, előtte S7E, amit anyum örökölt meg.
Iszonyat jó telefonok, még semmi gondom nem volt velük.
Stabil, gyors, gyönyörű.
Felrakod a Package Disabler Pro-t és azt tiltasz le, amit akarsz, garanciavesztés nélkül, valamint azt szedsz le droidon,amit csak akarsz.

(#74919) Puma K válasza ÁdiBá (#74917) üzenetére


Puma K
veterán

A töltéseknél az online részt leszámítva segíthet valamit, de úgy igazán nem oszt nem szoroz... legalábbis azok írták ezt akik próbálták... de lehet egy fürgébb processzor+SSD kombónál már lehet érezni valamit fürgeség szempontjából.

Ha plusz költség nélkül át tudod tenni SSD-re akkor menjen.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#74920) akoska07


akoska07
nagyúr

......

;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74921) cyberkind


cyberkind
félisten

Vezetékes teló és nincs baj, ez a legjobb. :K

Paranormal Cocktivity

(#74922) keIdor válasza ÁdiBá (#74912) üzenetére


keIdor
titán

Nekem Galaxy S8-am van, sima, október óta, ami nem tetszik és egyik Samsungban sem tetszett, hogy belassul egy idő után, meg lassan jönnek az update-ek nagyon. Samsung sose volt szoftveresen a legjobb, mindig volt gyorsabb, fürgébb, bugmentesebb android nála. (imo)
Sokkal lassabban reagál a YouTube is rajta, kell neki 1-2 másodperc mire pl. elfordul a kép 90°-al. Miért?

Le kéne cserélni, csak nem tudom mire? Galaxy S9 nem nagy ugrás, meg most nem akarok pont emiatt Samsungot megint, amúgy S5, S9 kivételével az összes Galaxy S volt már nálam.:)

Ami tetszik az nagy, Huawei P20 Pro tetszik, de nagy, OnePlus 6 is tetszik, de nagy, HTC U12+ is tetszik, de az is nagy... legyen iPhone 8? Az a baj, az a káva miatt visszalépés, bár biztos meg tudnám megint szokni. iPhone X már túl drága, meg elég prototípus szaga van, inkább akkor szeptemberben az iPhone X(2?).

Szóval nem tudom... ami tetszik az nagy, direkt nem S8+ -t vettem annó...

Ami igazából fontos, az a gyors működés, 2018-ban elvárnám, hogy fürge legyen egy telefon... meg a jó kamera, mert állandóan utazom és fényképezőgépet 2-3 éve már kiváltja nálam a telefon. Játszani nem játszok telefonon, szóval a hardver már majdnem mindegy. Aksiidő meg minél jobb, itt hasalnak el az iPhone-ok főleg.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74923) cyberkind válasza keIdor (#74922) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondanám a Pixel-t de az szintén drága, esetleg a 2 a 3 kihozatala után jó lehet. Viszont ha nem sürgős akkor várd meg a szeptembert, akkor jön valszeg 3 fullképernyős iPhone meg a Pixel 3.

Paranormal Cocktivity

(#74924) #Morcosmedve válasza keIdor (#74922) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Szeptemberig kibírnám, aztán iOS.

© asszongya'hogy

(#74925) keIdor válasza cyberkind (#74923) üzenetére


keIdor
titán

Nekem a Pixel nem jön be, kinézetre. Annyi pénzért meg tetsszen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74926) cyberkind válasza keIdor (#74925) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor marad az iPhone. :D

Paranormal Cocktivity

(#74927) keIdor válasza cyberkind (#74926) üzenetére


keIdor
titán

Meglátjuk... 300-400 ezret nem adok telefonért én se.
Meg telefonnal várni is kell, megjelenés után 2-3 hónap alatt 1/3-al csökken az ár minden android telefonnál, az Apple kivétel. Úgyhogy ha ma jönne is valami, pl. a HTC ugye tetszik, de csak most fog kijönne, akkor is nyár végén szállnék be, mikor lesz mit tudom én, 1 hetes makulátlan 180 ezerért.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74928) proci985 válasza cyberkind (#74923) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

pixel 1 32GB erre epp 300 euro, agyalok beugrok egybe

az uj 850ert meg [link]

anyamnak egyebkent p10e van, nagyon elegedett vele es tenyleg remek a makroja rozsakat meg kertet fotozni kozelrol :D

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#74929) TTomax


TTomax
nagyúr

Fiam lesz.... :))

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74930) RazoR válasza TTomax (#74929) üzenetére


RazoR
veterán

Gratulálok! Nekem már van 9 napja! :B :)

(#74931) TTomax válasza RazoR (#74930) üzenetére


TTomax
nagyúr

Vaoo,gratulálok!!!!

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74932) VTom válasza TTomax (#74929) üzenetére


VTom
veterán

Gratulálok!
Az enyém 8 hónapos ;)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74933) keIdor válasza TTomax (#74929) üzenetére


keIdor
titán

Gratula.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74934) bombibmw


bombibmw
veterán

Gratulálok mindenkinek! :)
Az én lányom már 14 éves lesz. :D

(#74935) keIdor válasza bombibmw (#74934) üzenetére


keIdor
titán

Akkor nem sokára így kell figyelned az ajtó előtt.:D[link]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74936) cyberkind válasza bombibmw (#74934) üzenetére


cyberkind
félisten

Remélem kopasz vagy, ha nem, az leszel! :DD

Paranormal Cocktivity

(#74937) TTomax válasza keIdor (#74933) üzenetére


TTomax
nagyúr

Köszönöm! :) Te következel,mert ahogy látom itt már mindenki apuka lassan. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74938) TTomax válasza VTom (#74932) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az szép,alszik rendesen ,vagyis inkább úgy kérdezném hagy-e aludni? :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74939) VTom válasza TTomax (#74938) üzenetére


VTom
veterán

Sajnos nem.
Az elején enni kelt fel, aztán a foga zavarta, most a szeparációs szorongás, szóval mindig van valami :)
Néha, nagy ritkán lehúz egyben 4-5 órát, de mostanában inkàbb a 2-3 a jellemző. Az eleje nem a nagy alvásokról szól sajnos, de persze ez sok mindentől függ, és minden baba más.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#74940) Devid_81 válasza TTomax (#74929) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Gratulalok! :R
Mi meg mindig csak dolgozunk rajta :B

...

(#74941) Habugi


Habugi
addikt

RazoR & TTomax:

Gratula a trónörökösökhöz! :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#74942) akoska07


akoska07
nagyúr

Grat mindenkinek :K

Nekem a kisebbik lányom is már 11 éves lesz ősszel.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74943) TTomax


TTomax
nagyúr

Devid_81 @ Habugi
Köszönöm szépen! :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74944) TTomax válasza proci985 (#74883) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nem tudom hol nézegeted a Pixel árakat,de itt 230font a pixel 1 [link] és 270 a Pixel XL [link]

Ami annyira jó ár hogy lehet nálam az XL lesz a csere tárgya, a Nokia 8at el tudom passzolni 250ért,igy kb szinte semmit sem kellene ráfizetnem... a pixel kamerája hibátlan,baromi gyorsan fokuszál,egy etalon még most is.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74945) akoska07 válasza TTomax (#74944) üzenetére


akoska07
nagyúr

S7 Edge 100-al olcsóbban ?

Még mindig nagyon jó az a teló,az egyik legjobb samu amit kiadtak.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#74946) #Morcosmedve válasza cyberkind (#74936) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Kopasz és nagy darab, nem lesz gond :D az udvarlók hullanak majd.

© asszongya'hogy

(#74947) hszilard666


hszilard666
veterán

Gratu mindenkinek! :C

Halkan jegyzem meg, hogy akkor én vagyok itt a törpe a 20 évemmel :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#74948) TTomax válasza akoska07 (#74945) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ha látsz valamit linkeld,minden érdekel,az S7 lehet jobb lenne mert elöl van az ujjlenyomat olvasó.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74949) TTomax


TTomax
nagyúr

1060ból már van 5GBos is 160bites mem. bussal... :DDD [link]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#74950) bombibmw válasza keIdor (#74935) üzenetére


bombibmw
veterán

Az ajtóig el se jutnak. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.