Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#13644) magicnumber válasza Ren Hoek (#13643) üzenetére


magicnumber
csendes tag

nekem ez már 3-4 éve megvan... akkor volt 220-230 körül a bolti ára és én 160-170 között vettem... szóval nem mondom hogy gagyi a HP-ra , most ez az első gondja, de ez nem könnyű :D meg sajnos nincs gyári billem hozzá hogy esetleg a WIN+B kombinációt használjam, bios újraflasheléshez....

ProBook meg EliteBook... nem tudom milyenek nekem erről a HP DV6 ról...aluminium házas... minden szuper volt eddig.. ráadásul! nem sokat játszottam vele de még a GTA4 is ment vele simán az meg azért nem ... olyan játékok amik....DIRT3, BATMAN... ezek már bőven elég jó minőségűek hogy néha lekössem magam...(de nem vagyok nagy játékos...)...volt ASUS-om is (nekem is egyből ez jutott eszembe hogy hozzá képest az ASUS "tejfölös doboznak" tűnt... :DD :) )... nekem más a véleményem de mondom az új laposokról ezekről a probook, elitebook..nem tudok semmit....de tény hogy ránézésre is "könnyebbnek" tűnnek mint a régebbi HP laptopok... de ha újat vennék most, ár-érték arányban tény hogy lehet asus-t vennék meg ezt nézve hogy így "elkorcsosult" a HP ezekkel az új pro meg elite book-okkal...

én is nyomtam... még az elemet is kivettem.. :D úgy is nyomtam...1 percig.. picit tovább.. de mondom... tökéletes állapotban se csinált semmit :) :D

Esetleg valakinek egy HP DV6-3000 es szériás billentyűzete nincs? :)) :DD :DD bios újra flasheléshez.. :B :U :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem teszek félre senkinek semmit.... Aki jön, fizeti, az viheti.... :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.