Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#4001) Arcszesz02 válasza Hunter2 (#3998) üzenetére


Arcszesz02
csendes tag

Már néztem. Se Vista-ra, se Win7-re nincsenek driverek. Csak XP-re van

(#4002) Hunter2 válasza Arcszesz02 (#4001) üzenetére


Hunter2
addikt

próbáld meg beadni az xp drivert a win7-nek hátha sikerül. Ha ez nem jön be akkor valamelyik hasonló eee model driverével próbálkozz, ha ez sem akkor rakd vissza aaz xp-t.

(#4003) LaptopSystem

Sziasztok szeretnék segitséget kérni tőletek van nekem egy MSI GX660-as Notebookom az lenne a kérdésem hogy szeretnék bele tenni egy nagyobb procit a Core I7 720 XM re gondoltam most ami benne van az egy I5 450-es proci de mikor bele raktuk a I7 est el sem indult vele a gép a proci 100% müködik mivel egy Samsungba volt előtte szerintetek mi lehet a gond?elvileg olvasataim szerint támogatnia kellene neki nem értem :F

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4004) Arcszesz02


Arcszesz02
csendes tag

Windows 7-en hol tudom bekapcsolni a Bluetooth-ot, ha az fn gombsoron nem kapcsolja be?

Asus EeePc 1000H

(#4005) MoonST


MoonST
tag

Sziasztok!

Vettem egy
HP envy

laptopot és az a problémám hogy játékok közbe megáll és kiirja hogy a "videókártya illesztő nem válaszol, de már helyreállt". Nem tudok rájönni mi lehet, win 7 x64 prof van a gépen, de volt rajta win 7 home is. Mind a kettővel csinálta. Alaplapi chipset drivert raktam fel hozzá újat, vga driverből a legújabb ati oldalán találhatót + amit a hp ajánlott hozzá, egyikkel se müködött a crysis 2 pl. Illetve működik tök jól fut, de egyszer csak kiirja a fent említett üzenetet és kidob.
Melegedésre gyanakodtam de a szenzorok szerint a proci max 80-81 fok volt, a gpu is 80-81 körül volt maximum. Laptopnál ugy hallottam ez még nem extrém magas. Egyébként volt hogy 3 másodperc után is kilépett.

Szóval valakinek van valami ötlete mit tegyek?

(#4006) Hunter2 válasza MoonST (#4005) üzenetére


Hunter2
addikt

oprendszer nélkül vetted? Ha oprendszerrel és ezt csinálja akkor vidd vissza garba aztán oldják meg.

(#4007) MoonST válasza Hunter2 (#4006) üzenetére


MoonST
tag

Windows 7 home premium-al adták, de ott majd tesztelik nekem a játékokat?:) (sokszor negyed óra is kell hogy kilépjen)
Az a baj hogy ilyen renew edition, szóval újra értékesített, mondjuk teljeskörű 1 év garancia így is van rá.

[ Szerkesztve ]

(#4008) Hunter2 válasza MoonST (#4007) üzenetére


Hunter2
addikt

rátolnak egy 3dmarkot aztán ha az nem hozza ki akkor semmi. vagy tényleg driver probléma és akkor nem minden programnál fog jelentkezni.

(#4009) MoonST válasza Hunter2 (#4008) üzenetére


MoonST
tag

Kipróbáltam egy dx9c-s játékot és az nem lépett ki fél óra után se, mondjuk a gép se volt meleg.

(#4010) LaptopSystem válasza LaptopSystem (#4003) üzenetére

Bios frissitésben tud nekem valaki segiteni?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4011) xcbiker válasza LaptopSystem (#4010) üzenetére


xcbiker
addikt

persze.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#4012) profisher.


profisher.
tag

Sziasztok!

Van egy Lenovo Ideapad S10-2-es notebookom, és egy képet akartam megnyitni az IWIW-en és egy kék háttérben fehér szöveget írt ki, és aztán egy fekete képet hozott be, amit nem lehetett elnyomni... Mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

(#4013) LaptopSystem válasza xcbiker (#4011) üzenetére

igen értem most új problémám van le frissített a windows de el indulni már nem indul el nem botool be ujra raktam telepítés vége elött ugye ujra indul de csak egy kurzor ikon van a bal sarokban semmi több nem hajlandó elindulni ez mitöl lehet?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4014) dosailord


dosailord
tag

Sziasztok!

Húgom Dell Inspiron 1525-ös gépével hatalmas gond van:
Amint rádugja a töltőt, csak az aksit jelző led lassan villog narancssárgán, és jobb oldalt a wifi led kéken villog (azaz kék-narancssárga váltakozik, de kéken fényesebb). Ennyi. Semmi mást nem csinál, semmi más nem világít. Aksival és anélkül is ezt csinálja. Bekapcsoláskor semmi más, csak felpörög a ventilátor, mintha bekapcsolnánk a laptopot, a ledek továbbra is ugyanezt játsszák, semmi más nem gyullad ki. Kijelzőn semmi, még háttérvilágítás sem.

Töltő feszültsége elvileg meg lett mérve, rendben van.

Sajna távol vagyok a géptől, a fentiek ismeretében szeretné tudni, van-e esély az életre keltésére? Még 1-2 hétig sajna nem tudok a közelébe jutni alaposabb vizsgálatra, meg nem is hiszem hogy sokat tudnék vele kezdeni.

Mi lehet a gond?

(#4015) macimeister


macimeister
aktív tag

Sziasztok!
Notebookok esetén is egyeznek a hangjelzések a már megszokott biosokéval? Van nálam egy noti (ERA-2000, DUAL dolgok vannak ráírva) és ha jól hallom egy hosszú rövid hosszú rövid van egymásután amit egy szünet követ és ismétli előröl. Ez mi lehet szerintetek?

(#4016) LaptopSystem

Sziasztok tudna nekem abban segiteni valaki hogy van nekem egy Toshiba M400 Tabletem Ubuntu rendszer van rajta ezt szeretném lecserélni Win 7 re de telepités közben kiírja hogy nincsen benne hátértároló ez miért van tudna nekem segiteni valaki ebben?Valami driver kell hozzá igaz?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4017) Atos23 válasza LaptopSystem (#4016) üzenetére


Atos23
senior tag

Neked honnan van ennyi geped? :D

(#4018) LaptopSystem válasza Atos23 (#4017) üzenetére

eladásra van ezzel foglalkozom :K

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4019) Hunter2 válasza LaptopSystem (#4016) üzenetére


Hunter2
addikt

adj be neki egy a géphez való sata drivert vagy állítsd át a biosban a sata kompatibilitást.

(#4020) LaptopSystem


ez lenne a BIOSA melyiket állítsam át?

[ Szerkesztve ]

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4021) zacsika válasza ezsolti (#3604) üzenetére


zacsika
csendes tag

Sziasztok!
Kellene egy kis segítség. Van egy Acer aspire 5930G notim. Eredetileg 32 bites vista volt rajta és 3GB ram volt benne. Raktam fel win7 ultimat-et (64bites) 2 hónappal ezelőtt. Tegnap bővítettem a memóriát az eredeti 3-ról 4GB-ra. Ugyan olyan 2GB-os modul került az 1Gb-os helyére mint a már benne lévő 2GB-os. A következőt írja a rendszerinformációs lap: memória 4GB (2.99GB felhasználható)
Tehát látja a 4GB-ot de nem használ csak 3-at. Amikor 3GB volt csak benne akkor azt teljes egészében használta. A memórimodul nem hibás, teszteltem.
Kerestem a neten megoldást de csak ugyan erre a problémára találtam rá. Sokak futottak bele, különböző notikon különböző memória tipusokkal, különböző oprendszerekkel de megoldást egyik fórumon sem találtam! Biosban sem találtam beállítási lehetőséget.
Előre is köszönöm a válaszokat!

€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

Hy. Nekem is ilyen gépem van ugyanez volt a bajom, Az ACER honlapjáról letöltöttem az 1.23-as BIOS frissítést, azóta látja a 4GB RAM-om.
Viszont a webkamerát nem támogatja a win7. Neked sem működik?

[ Szerkesztve ]

(#4022) Hunter2 válasza LaptopSystem (#4020) üzenetére


Hunter2
addikt

inkább keress hozzá egy sata drivert, itt nem látok semmi olyat amivel állítani lehetne a sata kompatibilitást.

(#4023) Konflikt


Konflikt
addikt

sziasztok.

van egy Dell E6510-es notebookom, (i5 560M, QM57-es chipset, Nvidia Quadro NVS 3100M) win xp-vel.

a kovetkezo a problemam:
az intel GMA vezerlo nem latszik a win alol, nem lehet elerni, csak az nvidia NVS vezerlot. ha az AIDA-ban megnezem a GPU-k alatt sem latszik az intel GMA, pedig az i5 560M-es CPU-ban van GPU.
az alaplap->lapkakeszlet alatt az all, hogy az intel GMA le van tiltva.

hogy lehet ezt engedelyezni, v lehet egyaltalan?
biosban nem talaltam erre utalo beallitast. chipset nem tamogatna? xp a baj?
a dell notebook topicban sajnos nem jutottunk elobbrebb

koszonom elore is a valaszokat :)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4024) InS4n3


InS4n3
csendes tag

Sziasztok!

1 Olyan problémával kereset fel 1 jó barátom amivel még nem találkoztam
Van 1 MSI VR610 (minimum 4 éves) típusú laptopja ami minden előjel nélkül véletlenszerűen kikapcsol.
Néha a windoswban gyakran viszont el sem jut a windows betöltéséig.
A gépen mindössze annyi beavatkozás történt hardwareenes hogy kitakarítottak 1 ventilátort majd visszaszerelték, ami azóta zajtalanul működik.
Valakinek van valami ötlete hogy mi lehet a probléma ? Én személy szerint ezzel a hibával még nem találkoztam.

Előre is köszönöm.

(#4025) Hunter2 válasza Konflikt (#4023) üzenetére


Hunter2
addikt

eszköz kezelőben engedélyezve van? driver fel van rakva hozzá rendesen? Egyáltalán miért xp van rajta?

(#4026) Konflikt válasza Hunter2 (#4025) üzenetére


Konflikt
addikt

eszkozkezeloben sem latszik, driver hiaba is lenne felrakva hozza (amugy GPU-Z is csak egy grafikus vezerlot lat). ez a ceges notim, ezert xp.
az a gyanum, hogy a dell letiltotta.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4027) Konflikt válasza Konflikt (#4026) üzenetére


Konflikt
addikt

pontositas: jelenleg a kov (legutolso) driver: Intel® Graphics Driver for Windows XP* is fent van.

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#4028) Reechee88


Reechee88
csendes tag

Sziasztok!

Van egy 3 éves Fujitsu-Siemens LA-1703 laptopom. Van neki már minden baja, de a legégetőbb probléma most jött ki rajta. Eleinte csak villogott a képernyő és elment a háttérvilágítás. Sokszor ütögettem a bal also sarkon, mert csak erre reagált. Megpróbáltam szétszedni, de azóta már fehér keprnyővel is megajándékoz. Néha háttérvilágítás megy el, néha az egész fehér. Ha bal alsó sarkot nyomogatom akkor reagál és jön vissza a kép kis időkre. A touchpad is kiment, nem reagál semmire. Mi lehet a gond? Videókártya? Szalagkábel? Milyen ötleteitek vannak?

(#4029) Hunter2 válasza Reechee88 (#4028) üzenetére


Hunter2
addikt

pontosan, ha csak fehér a kép akkor lehet vga és szalagkábel is. Ha elmegy a háttérvilágítás az lehet inverter is.
Ha kell hozzá alkatrész írj rám és megegyezünk.

(#4030) Reechee88 válasza Hunter2 (#4029) üzenetére


Reechee88
csendes tag

Értem és köszi! Eleinte csak a háttérvilágítás ment el. Ahogy szétszedtem, úgy jött ez a fehérség. A touchpad is ekkor ment tönkre. Nem szeretnék erre már költeni szinte semmit. Ha nagyon olcsón meg lehetne csinálni, akkor bátyámnak megcsináltatnám. Csak tudni kell pontosan mi a gondja. Aztán lehet érdekelne az alkatrész!

(#4031) LaptopSystem válasza Hunter2 (#4022) üzenetére

ok vagy megprobálom felrakni rá az XP-t

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#4032) EyElEs?!


EyElEs?!
tag

Sziasztok! (próbálom rövidre fogni:) )
Vettem egy ilyen laptopot és akadt vele egy kisebb problémám... Ahogy magammal vittem kiderült, hogy szállításkor a kijelzőhöz hozzáér a bill.... Sajnos nem tudtam 3 napon belül kicserélni mert vizsgáim voltak és nem volt 1 percem se. Felhívtam az ASUS szervízt azt mondták nem típushiba leadom és kicserélik. Ezután amikor lett egyy kis időm telefonáltam és bevittem a szervízbe (előtte telefonáltam azért).

Ott egy fiatal lány elkezdte nekem magyarázni, hogy ez teljesen normális. Amikor mondtam, hogy 260ezres laptopon hordozás után nem lehet semmit csinálni csak ha előtte letörlöm akkor aztmondta, hogy erre az alkatrészre nem vonatkozik a garanciám, mivel ez típushiba a készüléknél. Mondtam neki, hogy jó nem zavar akkor tegyenek rá 2 db gumitappancsot és cseréljék ki a kijelzőt és nekem teljesen jó úgy is. Ekkor felált hozott egy zsepit és egy tisztítószert és letörölte a notim, hogy így máris jó és kijelentette, hogy nem raknak rá gumitappancsot és adott egy nagy fóliát (vagy nem tudom mi az), hogy rakjam közé és úgy szállítsam és akkor jó lesz majd minden.

Nem volt kedvem vitatkozni vele, nem volt olyan hangulatom. Ilyen esetben tényleg neki van igaza és nem csinálhatok semmit az "ultrahordozható csodavékony" laptoppal csak egy papírfecnivel közbe hordozhatom, vagy visszavihetem, hogy oldják meg?

Kösz a segítséget előre is!

(#4033) Atos23 válasza EyElEs?! (#4032) üzenetére


Atos23
senior tag

Sztem ha volt alkalmad megnezni a laptopot vasarlas elott, akkor buktad. Miert nem raksz ra te gumitappancsot?

En DELL XPS-el jartam igy. Egy idoben meg volt csavarodva mindnek a haza, es billegett az asztalon. Cerelte a nagyker szo nelkul, de az ujak is billegtek. Nem tudott senki semmit csinalni.

(#4034) xcbiker válasza LaptopSystem (#4031) üzenetére


xcbiker
addikt

XP-vel lehet még úgysem fog menni, mert régebbi rendszer lévén nincs benne az újabb driver.

Notebook javítás, BGA chip csere. Adatmentés Sérült Adathordozókról.

(#4035) EyElEs?! válasza Atos23 (#4033) üzenetére


EyElEs?!
tag

Nem volt alkalmam neten vettem iponba:( Nem tudom szerintem a billentyűzet kicsit fel van domborodva... De ez nem számít hibának egy laptop esetén? vagy nem értem... Ha elromlik a kijelző azt mondják majd hogy ott a 2 monitorkimenet ha a tácspad akkor meg ott van egy usb egér?

(#4036) Atos23 válasza EyElEs?! (#4035) üzenetére


Atos23
senior tag

Ha webaruhazban rendelted, 8 napon belul kotelesek visszavenni indoklas nelkul.

Amugy gondolom letelt a 8 nap. Az elado kiscsajt el kellett volna kuldeni melegebb eghajlatra, a notebookot meg vidd el a markaszervizbe, mert egyik notebook markat sem az elado szerv javitja. Asus eseteben ez a Fixdirect Kft, ott meg azzal is foglalkoznanak, ha nyikorogna a CD meghajto. Google a baratod.

[ Szerkesztve ]

(#4037) EyElEs?! válasza Atos23 (#4036) üzenetére


EyElEs?!
tag

Fixdirekthez vittem sajnos:( Nagyon lenéző volt a leányzó én meg másnap mentem nyaralni nem akartam idegeskedni...
Köszi nagyon a segítséget megyek akkor még egy kört hátha szerencsével járok:)

(#4038) Atos23 válasza EyElEs?! (#4037) üzenetére


Atos23
senior tag

Az komoly :(

(#4039) nazar


nazar
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Dell Inspiron M5030 as notim. Ma kerult a kezembe, de valami gaz lehet vele.
Amikor bekapcsolom, par masodperc es megjelenik a Dell logo, mialatt ezt mutatja lenne lehetosegem belepni a bios (f2) -ba es a boot menu (f12) -be de egyikre se reagal.
Ezutan tovabblep egy fekete kepernyore ahol 1-2 masodperc mulva 2 csippanas kisereteben megjelenik ez: "Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key" de hiaba is nyomogatom a gombokat, nem tortenik semmi. A vinyo eleg rossz hangokat ad ki.
Mi lehet a gond? :F

Of course! SAT Super! Recall! Mad! Can not leaver. Play big 15 TABLA: BRAND NAME; DEEP; MARKETING... XEasy. X People think it's crazy. Y

(#4040) nazar


nazar
csendes tag

Idokozben, kivettem a billentyut es a vele jaro palet es kiderult, hogy a bill. kabel nem volt bekotve. Ez azonban nem oldotta meg a problemat, nem all fel semmilyen rendszer, es a sipolas is megmaradt. A bios-ban a HDD mellett vagy none feliratocska van vagy (0GB). Ez egy 500GB os jol mukodo vinyonal szerintem eleg szokatlan. Probaltam ra windows telepiteni, hogy arra mit reagal, de ott a "rendszer problemat talalt, es a windows a szamitogep karosodasanak megelozese erdekeben leallt."
Elkepzelheto-e, hogy tenyleg (csak) HDD baja van?

Of course! SAT Super! Recall! Mad! Can not leaver. Play big 15 TABLA: BRAND NAME; DEEP; MARKETING... XEasy. X People think it's crazy. Y

(#4041) protosz1988


protosz1988
csendes tag

Sziasztok. Van egy 4 éves Acer Apire 3104 laptopom. Eddig is problémás volt de most olyan probléma jelentkezett ami még nem volt, és nem tudok szemethúnyni felette (mint pl dvd író hibája)

Ha mozdítom a laptopot (ölbeveszem, leteszem stb.) azonnal elmegy a kép, legtöbbször függőleges fekete-fehér csíkok lesznek de újraidnítás után minden ok amíg megint nem mozdítok a gépen. Legtöbbször függőleges feketefehér csíkok vannak de volt már kékhalál is amit nem tudtam elolvasni vagy krixkrax kép (ilyenkor lefagy a gép egyből)

Mi lehet a baj? Mozgattam az LCD panel kábeljeit ami az alaplapfelé tart, de arra nem reagál. Minek a hibája lehet ez?

"Az infláció az, amikor a jövő havi fizetésedből csak a múlt havi számláidat tudod kifizetni."

(#4042) benjaminn


benjaminn
csendes tag

sziasztok:)

Pár kérdés , egy probléma.
Nincsen a kijelzőnek háttérvilágítása. Az lcd-jo ,az inverter jó , a szalagkábel jó.
Akkor az alaplapon halt meg valami? Ha kirakom vga-n külső képernyőre akkor hibátlan.
Ötlet?
bekapcsolás után villant egy fehéret , utána éget szag volt , de az alaplapon nincsen nyoma...

Az ész tényleg igazságosan van elosztva. Még nem találkoztam senkivel, aki arról panaszkodott volna, hogy neki kevés jutott.

(#4043) KTom2


KTom2
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy Asus X50R laptop.
(nem az enyém, egy kolléga lányáé).

Hiba: Néha bekapcsol, néha meg inkább nem. Pár nap pihenés után néha megint be lehet indítani.

Egyik szerviz azt mondta, vinyó hiba, ki kell cserélni.
Másik szerviz azt mondta, alaplap hiba, ki kell cserélni, nagyon drága.

Én a másodikat hinném inkább el - a kollega kérdezte, hogy mitévő legyen.

Kinek van ötlete?

Üdv!

Ha sok bajod van amúgy is, ne csinálj újakat

(#4044) Zsolti1987 válasza benjaminn (#4042) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

Nekem is van egy hasonló problémám, valószínű az alaplapon lévő háttérvilágításért felelős alkatrészek közül szállhatott el valami. Ugyan ez, hogy egy pillanatra felvillan, és ennyi, külső monitoron meg teljesen jó.
Ha lesz megoldás, majd megírhatnád.

(#4043) KTom2
Én alaplapra tippelnék. Ha a vinyó elszáll, akkor előtte lassulást kellett éreznie, ilyen, hogy kb pár perc míg betölt a gép, és ha másol, akkor is baromi lassú. Ilyen volt előtte?

[ Szerkesztve ]

(#4045) börik39


börik39
tag

Helló!
Érdeklődni szeretnék hogy egy laptop kijelzőnek mennyire szabad mozogni(meddig normális)előre hátra kinyitva.Mert nemrég vettem egy HP gépet és kb.0,5-1cm mozog előre hátra,nem kotyog meg nem zörög csak simán mozog kinyitva előre hátra.Na nem vagyok nagy laptopos ezért kérdem mit lehet tenne vagy ez még normális.Amúgy meg nagyon jó gép.
Köszi előre is.

Az egyéniség nem kiváltság,csak választás kérdése!!!

(#4046) Zsolti1987 válasza börik39 (#4045) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

A zsanérok vannak meggyengülve, ha zavar, akkor vagy cseréled, vagy szétszeded, és megnézed, típustól függően meg lehet hűzni egy kicsit, hogy szorosabb legyen.

(#4047) börik39


börik39
tag

Értem köszi,de ez nem fog jobban mozogni?Illetve eltörni valahol?Meg gondolom drágák a zsanérok :F mert igy egyáltalán nem zavaró,még.

Az egyéniség nem kiváltság,csak választás kérdése!!!

(#4048) Zsolti1987 válasza börik39 (#4047) üzenetére


Zsolti1987
aktív tag

Törni akkor tud, ha beszorul a zsanér. Amíg téged nem zavar a mozgása, addig nem lesz semmi gond, ha jobban elkezd mozogni, akkor mindenképp nézz rá majd. Amúgy bontottan nem olyan drága, attól függ milyen típus...

(#4049) börik39 válasza Zsolti1987 (#4048) üzenetére


börik39
tag

compaq 6510b a tipusa.Amugy meg tényleg nagyon bika gép lehet beszerzek zsanért hozzá ha nem túl drága.

Az egyéniség nem kiváltság,csak választás kérdése!!!

(#4050) Defenesztral


Defenesztral
csendes tag

Helló

A tegnapi napon érkezett meg meg [ez] a notebookom, és igen csak kellemetlen problémával szembesültem. Miután felraktam rá egy win 7-et újraindított, és tálcán az fogadott hogy a telep alacsony töltöttségű, használjon adapter, úgy hogy közben be volt dugva. Ezek után próbáltam ki-be kapcsolni, akksit ki, vagy az adaptert, de a gép csak akkor tölt, ha ki van kapcsolva, ha elindítom nem is érzékeli az adaptert és le is merül.BIOS-t nem igen lehet frissíteni, mert mostanában jött ki a gép és még nics hozzá. Várom mélyen tisztelt fórumozók véleményeit ezzel kapcsolatban, mit lehetne tenni.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.