Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#14751) pataslogeza válasza mylocky (#14750) üzenetére


pataslogeza
aktív tag

Koszonom a segitseget mindenkinek. A problema megoldodott :)
Nincs semmi baja a gepnek, frissitettem a win7-et (166 frissites, 5 ora hossza alatt), aztan ujrainditas utan mar elindult a kamera az fn + f6 gombnyomasra. Raktam bele egy 120gb ssd-t, igy mar elfogadhato a sebessege is.
Mar csak annyi bajom van vele, hogy kisse morog a hutoventillator, hangosabb mint a masik u180 volt.

(#14752) Duree válasza pataslogeza (#14751) üzenetére


Duree
veterán

Ez sajnos tipushiba.Az Albacompnál tudsz venni cseredarabot.

duree54

(#14753) yohnsee


yohnsee
tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. A laptop: Fujitsu Siemens Lifebook E8310.
Tünet: a kijelző fényerejét nem lehet 3. vagy 4. fokozatnál magasabban használni, mert azonnal elsötétül a képernyő.
Próbáltam saját kútfőből javítani (cseréltem invertert) de ez sajnos nem oldotta meg a problémát.
Viszont egy mellékes dolgot észrevettem. A kijelzőt egy bizonyos szögben használva a fényerőt bárhova állíthatom, nem kapcsol ki a monitor. De amint megmozdítom, egyből elsötétül.
Merre keresgéljek? Kontakthiba ez, vagy komolyabb?
Üdv, János

AVR

(#14754) Duree válasza yohnsee (#14753) üzenetére


Duree
veterán

Nagyon valószínü, hogy hibás a fénycső a kijelzöben.

duree54

(#14755) yohnsee válasza Duree (#14754) üzenetére


yohnsee
tag

Köszi!
A fénycső külön is cserélhető, vagy csak kijelzővel együtt?

AVR

(#14756) DAMIEN1899


DAMIEN1899
csendes tag

Üdv,

Vettem egy újracsomagolt lenovo laptopot 2 hete az emagon. link
A probléma az, hogy amint felkerül az vga driver, kékhalálokat kapok(irql not less or equal, page fault in nonpaged area, system service exception, driver irql not less or equal). Win10-nél azonnal jelentkezik(mivel alapból kap drivert). Fenn áll a legújabb windows frissítésekkel is, egyedül akkor stabil utána, amikor eszközkezelőben eltávolítom az illesztőprogit.
Próbálkoztam Bios frissítéssel, az sem oldotta meg. Régebbi driverrel se jó, a legújabbal se, akkor egy maszek catalystet is kipróbáltam hasonló eredménnyel.

Sehogy se jó az egész.

Tud valaki megoldást, vagy azonnal küldjem vissza a p.csába? :DD

Köszi előre is.

(#14757) embe válasza DAMIEN1899 (#14756) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem egy DELL mini gép dettó ugyanezt produkálta. Ott az volt a gond, hogy egy integrált telepítőt használtam. Mihelyst egy normális MSDN-es telepítővel tettem fel a rendszert, megszűnt a probléma.

Ha meg szarakodik, akkor küld vissza!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#14758) Duree válasza DAMIEN1899 (#14756) üzenetére


Duree
veterán

Küld vissza,kár vele szarakodni.

duree54

(#14759) DAMIEN1899 válasza Duree (#14758) üzenetére


DAMIEN1899
csendes tag

A történetből annyi kimaradt, hogy a régi laptopomból átraktam 2*4 gb memóriát az újba, most visszaraktam bele a régi 4 gigásat így meg jónak tűnik. A memória a régiben tökéletesen megy, a memória diagnosztika se jelzett problémát vele. Anomália? :W :W :W :W :W

(#14760) Duree válasza DAMIEN1899 (#14759) üzenetére


Duree
veterán

Inkompatibilitás, sajnos előfordul.

duree54

(#14761) pataslogeza válasza Duree (#14752) üzenetére


pataslogeza
aktív tag

Anyámék laptopjában ugyanigy morgott a ventillátor, amit ma szétszedtem, a ventillátort kitakaritottam, meg raktam a tengelyére egy csepp műszerolajat és most szinte hangtalan. Majd megcsinálom ezt az u180 ventillátorával is, hátha az is rendbejön ettől :)

Jobban szeretem felderíteni a hibát és javítani ha lehet, mint azonnal cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#14762) Duree válasza pataslogeza (#14761) üzenetére


Duree
veterán

Ez is megoldás de lehet , hogy csak tüneti kezelés.Az olaj kiszárad esetleg újra kerregni fog, persze nem biztos de lehet.

duree54

(#14763) NEMO1968 válasza Duree (#14762) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Mennyi időt bírnak átlagban ezek a ventillátorok?
Az első HP-m ventijét kentem meg ugyanígy, mielőtt eladtam.( nem volt még hangja,de ártani nem árt)
Azóta is az a venti pörög benne, immár 8 éve. :K
Szerintem 2-3 év után, ha kerreg, ha nem, érdemes megkenni picit(megelőzni a bajt),és elmegy az örökkévalóság +2 napig.

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#14764) Duree válasza NEMO1968 (#14763) üzenetére


Duree
veterán

Ezt nem lehet tudni.Van olyan Clevo notebook amiben a venti már 12 éve megy napi 10 órában és semmi baja.De volt nálam 4-5 éves Hp Pavilion full szar ventvel és persze a leggyengébb ebben a müfajban az MSI.Nem tudom, hogy kitöl veszik a ventiket de van amelyik már 1 év után cserélni kell.

duree54

(#14765) #38742016


#38742016
törölt tag

Megkérdezem itt is, hátha... :R

Sziasztok.
Az mitől lehet, hogy mostanában napi 2-3x is amikor írok valahol, egyszerűen kikapcsol a laptop, tehát nem windows leállítás, hanem mintha elment volna az áram (töltő és akku benne van, akku 5+ órás), ez után 5-10 másodperccel magától bekapcsol és elindul a windows. Próbáltam erősebben nyomkodni a billentyűzetet, mozgatni a gépet, de ettől nem állt le, szerintem nem érintkezési hiba. Túlmelegedés nem lehet, idle átlag 40-45 fokos, és így kapcsol ki. Tegnap volt egy kékhalál is, touchpad driver okozta, amivel eddig soha sem volt probléma, talán a PCH forrasztása haldoklik? Amikor megy, stabil, memtest, prime95, furmark végigment sokszor, 2011-es a gép.

(#14766) mylocky válasza #38742016 (#14765) üzenetére


mylocky
csendes tag

A vicc kedvéért egy memtesztet végigfuttatnál rajta? Legalább 2-3x menjen rajta végig. Volt már amikor 1. körön nem, de a 2. körön kiadta a memória a hibákat (addigra melegedett át).

(#14767) #38742016 válasza mylocky (#14766) üzenetére


#38742016
törölt tag

Órákig is ment rajta hiba nélkül.

(#14768) Duree válasza #38742016 (#14765) üzenetére


Duree
veterán

Nálam is volt hasonló gonddal egy HP gép,annak a bekapcsoló panelja volt hibás, de volt olyan dell is nálam aminek a bekapcsoló gombja hibás volt és ugyanilyen hibákat produkált.

duree54

(#14769) #38742016 válasza Duree (#14768) üzenetére


#38742016
törölt tag

Ma szétszedtem, meglett a hiba. Ezt párszor már megcsináltam rajta, egy szál a vezetékből rajta maradt a BIOS chip lábán, és gondolom mozgatásra hozzáért valamihez... Azóta semmi baja, megy stabilan. :)

(#14770) Norticus


Norticus
újonc

Sziasztok!

Lenne egy kis gondom a gépemmel... Pár éve vettem egy ASUS A52J laptopot, aminek eddig semmi gondja nem volt. Viszont egy ideje elkezdett random kékhallal leállni, van hogy játék közben, van, hogy böngészés vagy épp filmezés közben és semmi más nem megy a gépen akkor. Ergo nem terhelésfüggő a dolog.

Alapesetben annyira nem ijesztene meg egy ilyen, de lassan nem igazán jut eszembe semmi, hogy mit lehetne még varázsolni a gépnek.

Ami eddig hibajavítás és keresés gyanánt megtörtént:

HDD teljes formázása, Win7 fel újra, hiba maradt.
Víruskeresés stb... AVG üzleti + MalwareBytes, hiba maradt.
CHKDSK futtatva, hibát nem talált. WD honlapról saját diagnosztika leszedve, futtatva, hiba nincs.
Memtest86+ nagyjából 20 órát ment, semmi hiba.
Grafikus kártya tesztelve lett VMT-vel plusz FurMark-al. Egyik esetben se jelentkezett semmi...

Mivel nekem nincs több ötletem, így gondoltam megkérdezem, hogy esetleg valakinek eszébe jut-e még valami. :F

(#14771) Anubiss


Anubiss
tag

Sziasztok!

Van egy Lenovo IdeaPad G505s típusú laposom és akadt vele egy kis gubanc amit szeretnék jobban megérteni.

Alapból ha be van dugva a hálózati töltő, akkor játék közben kb 15-25 FPS-em van (Rocket League), viszont ha kihúzom a töltőt, akkor stabilan hozza a 60 FPS-t. Ez jó is lenne, ha nem lenne közel három éves az aksi és nem lenne a halálán.

A kérdésem az, hogy mi okozza ezt a hirtelen teljesítmény növekedést és hogyan lehetne átültetni ezt a töltés közbeni üzemmódba?

Próbálgattam a videokártyát állítgatni, de sokra nem mentem vele. Ráadásul ebben egy AMD APU van ami csak bonyolítja a helyzetet.
Én arra tippelek, hogy a dedikált videokártya helyett valami mást részesít előnyben a rendszer vagy a hálózati töltés hatására elindulnak valamilyen folyamatok a háttérben amik belassítják (bár ez kétséges, mert most lett újratelepítve a gép).

CPU:
AMD A8-4500M

Grafika:
768MB ATI AMD Radeon HD 7640G + 8500M Dual Graphics
2048MB ATI AMD Radeon 8500M Series.

(#14772) Duree válasza Norticus (#14770) üzenetére


Duree
veterán

Nagyon valószínü , hogy valamelyik híd a halálán van.

duree54

(#14773) Duree válasza #38742016 (#14769) üzenetére


Duree
veterán

Remek , hogy rájöttél,gratulálok ez volt a legolcsóbb javítáa.

duree54

(#14774) sebo válasza Duree (#14726) üzenetére


sebo
tag

Én is szoftveres gondra tippeltem, de attól volt egy kis pánik, mert a gép nővéremé és nagyon kell még neki a hét végéig. Szóval köszi a választ. :)
Szeptember végéig garanciás, úgyhogy a hűtő miatt elküldöm, hogy csinálják meg garanciásan. Ezzel kapcsolatban viszont lenne még egy kérdésem.
A gép burkolatán van néhány repedés. Mire lehet számítani a szerviz részéről, ha cserét kérünk? Illetve a tisztítás ügyében?

[ Szerkesztve ]

(#14775) Norticus válasza Duree (#14772) üzenetére


Norticus
újonc

Azzal viszont itthon sajnos nem nagyon tudok mit kezdeni, ha tényleg ilyen gondom van... :/

(#14776) Duree válasza Norticus (#14775) üzenetére


Duree
veterán

Ha gondolod akkor szívesen bevizsgálom és ha tényleg ilyen a baja akkor kaphat egy űj chippet is.

duree54

(#14777) Duree válasza sebo (#14774) üzenetére


Duree
veterán

Ment privát.

duree54

(#14778) 5z3p3_mark


5z3p3_mark
újonc

A következő hibában kérnék segítséget:

Notebook típusa: Acer Aspire V3-571g
Kora kb 4 éves.

Hiba: Bekapcsoláskor a noti nem indul el egyből, a LED-ek világítanak rajt, a ventilátor működik, a kijelző sötét, az optikai meghajtó kattog. Ezt a jelenséget képes csinálni percekig, majd egyszer csak elindul betölti az op. rendszert (win8). Innentől kezdve hibátlanul működik, a következő újraindításig, bekapcsolásig.

Próbáltam memória cserét, optikai meghajtó nélkül indítani, HDD jó, különböző diagnosztikai szoftvereket lefuttatva nem találtam semmilyen hibát.

Nem tudom találkozott-e valaki már ilyen jelenséggel, van-e valakinek tapasztalata, mi okozhatja a hibát?

(#14779) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Sziasztok!
van egy dell vostro 15 3000 notebookom kb 4 honapos és olyan történt hogy megnyomom a W billentyűt akor S-et is irja mintha azt is lenyomtam volna úgy érzékeli.. ugyanez az összes felső betűvel.. lenyomom Q akor az A is érzékeli.. E akor a D-t is.. és igy tovább... ilyenkor ez mi??

(#14780) Sajtqukac


Sajtqukac
tag

Sziasztok!

Végső reményként írok már csak ide a garanciális szerviz előtt. Adott egy ASUS UX360CA típusú laptop amit a ez előző héten vásároltunk. A hiba ott van, hogy a benne lévő Intel AC-8260 rakoncátlankodik. Bekapcsoláskor egészen addig van internet amíg nem próbálok meg letölteni egy nagyobb fájlt, vagy nem próbálok meg egy speedtestet futtatni. Amint ezek közül valamelyiket megpróbálom eltűnik az internet. A kapcsolatot nem dobja el de vagy átvált a kapcsolat korlátozottra vagy még annyi sem. Ilyenkor még a router konfig oldalát sem tudom elérni mert azt írja, hogy nincs kapcsolat. Teljes Windows újra telepítés sem oldotta meg. Külső USB-s wifi stickel működik stabilan. Több routerrel is ki lett próbálva mindenhol ez volt az eredmény. Live Ubuntu USB-ről fel sem ismerte benne a wifi kártyát, azt írta hogy "no networking device". A Windows amivel jött az időközönként dobott egy BSOD-et is "IRQL_not_less_or_equal (netwtw04.sys)" szöveggel. Ez az újra telepítés után azonban eltűnt.

Szerintetek ez fixen lehet wifi kártya? Ha azt mondjátok, hogy igen akkor már viszem is vissza mert én már kifogytam az ötletekből.

A segítséget előre is köszönöm!

(#14781) NEMO1968 válasza 5z3p3_mark (#14778) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Ptóbáld meg BIOS-ban a boot prioritást HDD-re állítani.
Lehet hogy elállítottad,és lemezt keres.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#14782) tomek017 válasza Hardver Arc (#14779) üzenetére


tomek017
tag

Szia,
Valószínűleg folyadék került a billentyűzet alá/ráborult stb. Jól tisztítsd ki.
Újonnan vetted?

"Aki hülye haljon meg!... mondta az aranyhal és kifeküdt a partra napozni." (tomek017 felhasználónak 24 pozitív és 1 negativ értékelése van a fórumon! - http://phmegbizhatosag.atw.hu/ )

(#14783) Duree válasza Sajtqukac (#14780) üzenetére


Duree
veterán

Nem biztos ,hogy wi-fi kártya lehet a vezérlö ic hiba is.Mielött visszavinnéd ki kellene próbálni egy másik helyen esetleg egy másik routertrel,mert már láttam olyat ezekkel az intel szarokkal, hogy bizonyos routerekkel ezt csinálta.

duree54

(#14784) albinolynx


albinolynx
őstag

Vásároltam egy asus zenbook ux303ua gépet. Teljesen újonnan.
Nem hibajelenség, legalábbis én azt remélem amit kérdezni szeretnék: nevezetesen, hogy pl. weblap görgetéskor (más műveleteknél is) egy magas frekvenciás sípolás szerűség hallható.
Intel 520 vga, ssd van a gépben.

Mire kell gondolnom? Tápáramkörben egy alkatrész adja ezt a hangot terhelés alatt (tekercs?)?
Mások is jelezték már, más típusú asus gépnél, hogy ue. a jelenség náluk is tapasztalható. Vajon hosszútávon ez kihat az élettartamra?
Hol lehet erről mélyrehatóbban olvasni, tájékozódni?

Ingyen sajt nincsen, csak az egérfogóban.

(#14785) 5z3p3_mark válasza NEMO1968 (#14781) üzenetére


5z3p3_mark
újonc

Ezeken a dolgokon már túl vagyok. Én arra gondoltam, hogy vmi elektronika hiba lehet, csak azt nem tudom mi okozhatja ezt a hibát. Telepítettem már új oprendszert, reseteltem a biost, boot prioritásokat is állítottam. Szinte túl vagyok minden ilyen triviális dolgon úgy gondolom.

(#14786) Sajtqukac válasza Duree (#14783) üzenetére


Sajtqukac
tag

Már több routerrel is meg lett nézve, valamint a telefonról megosztott wifinél is ezt csinálta. Kali Linux alatt már látja a kártyát de ugyanaz a hiba itt is megmarad. Ha csak annyit csinálok hogy pingelem folyamatosan a routert vagy a google-t akkor nem változik semmi, de amint egy chrome-ot akarok tölteni vagy youtube-ot akkor meghal és sem a Google sem a router nem pingelhető tovább csak ha újra csatlakozok a wifihez.

(#14787) Hardver Arc válasza tomek017 (#14782) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

igen.. újonan van a gép a media marktbol kb 4 honapos..

Egyébként játék közben jött elő a hiba mert valamikor átörlöm nedves szivaccsal aztán szárazon de akor valszínű kaphatott mégis egy kis vizet ! :/

Én is erre gondoltam este de reggelre mondom hátha megjavul kiszárad.. de bekapcsoltam kérte a win10 a jelszavam és magátol irt a gép mintha folyamatosan lenyomva tartanàm a billentyűt. 😕

Merjem óvatossan kiszedni a glaviatúrát?! és ovatosan kifujni stb.. vagy az nem segitene és szerviz?!

[ Szerkesztve ]

(#14788) pataslogeza válasza Duree (#14762) üzenetére


pataslogeza
aktív tag

Természetesen nem gondoltam hogy örökké fog tartani, valószínüleg meg kell majd ismételnem 2-3 év múlva, de a lélnyeg hogy nem kell alkatrészt cserélni, hanem csak tisztítani. Olyan ez mint az olajcsere a motorban. Nem a motort cserélem hanem csak az olajat de azt rendszeresen.

(#14789) Duree válasza Sajtqukac (#14786) üzenetére


Duree
veterán

Akkor kártya cser és ha még mindíg fenn áll a hiba akkor sajnos pch csere.

duree54

(#14790) Duree válasza pataslogeza (#14788) üzenetére


Duree
veterán

Reméljük így lesz.

duree54

(#14791) Kolosszus01


Kolosszus01
tag

Hy all.

Lenne egy kérdésem,hátha valaki tud segiteni.
Vettem egy Amilo li1705 laptopot 2x1gb memóriával.
Ma vettem hozzá egy 2gb-os memóriát ami egy csx 2 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM.
Amivel vettem az 2x1gb ahogy irtam: hynix 2rx16 pc2-5300s-555-12
Na most belerakom a 2gb-os memóriát az egyik 1gb-os memóriával és kifagy Fujitsu Siemens logónál.Se BIOS-ba sehova nem tudok menni.Újra kell inditani és igy tovább.Forgattam a memóriákat akkor sem.Viszont minen memória tökéletes.
A 2gb-os mellé beteszek egy 512mb-os memóriát egy ilyet: SK Hynix HYMP564S64CP6-C4 és ezzel megy rendesen.Valami megoldás?Csak azért kérdezem,hogy ha vennék a 2gb-os memória mellé memóriát,melyik fog vele menni?
Eddig számitógépeim voltak csak laptop soha.A gépeknél a memória mhz stb nem számitott ment csak össze kellett forgatni.Nem tudom a laptopnál mi a helyzet.. :O
Még valami.

BIOSt frissitettem 0.1C-ről 0.1D-re.
Most egy M530-as cpu van benne de lassú 1 magos.
Van itthon egy T2330 cpu beleteszem és csak pörög a ventilátor de a monitor/kijelző nem kapcsol.Olvastam,hogy ezeket a procikat ennie kellene még a nagyobbat is vagy tévedek??Valami megoldás??

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14792) Duree válasza Kolosszus01 (#14791) üzenetére


Duree
veterán

A memória inkompatibilis a régivwl,próbálj meg egy másik márkát.Szerintem meg ez a proci nem támogatott.

duree54

(#14793) Kolosszus01 válasza Duree (#14792) üzenetére


Kolosszus01
tag

Egyebkent 2 magos processzort tamogatja az altalam irt laptop?

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14794) Kolosszus01


Kolosszus01
tag

Nem értem.. :W
Full egyforma 2x2gb-os memóriát hoztam a laptopba (Fujitsu Siemens Amilo Li1705) beleteszem és inditást követően,kifagy a Fujitsu Siemens logónál.(memóriák tökéletesek)

Beleteszek egy 2gb és egy 1gb akkor is kifagy.
Beleteszek a 2gb mellé egy 512mb akkor tökéletes.
Elvileg 4gb-ig kezelnie kellene a memóriákat.

Legfrissebb bios van fent: 1.0D-2308-8A20

Valami megoldás? :R

[ Szerkesztve ]

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14795) Duree válasza Kolosszus01 (#14794) üzenetére


Duree
veterán

Sajnos nálam is járt már ilyen Fujitsu és nem ment 2x2gb-vel sehogyan nem bármilyen memóriát is tettem bele.
Elviekben kellene menni, de függ az alaplaptól is, meg a bios id listájától.

duree54

(#14796) tomek017 válasza Hardver Arc (#14787) üzenetére


tomek017
tag

Valószínű akkor az. Szerviztől függ szerintem, ha nem kukacoskodnak vagy kicserélik a bill-.t vagy adnak egy másik notit. Vagy megtagadják a garanciális ügyintézést, esetleg pénz ellenében javítják.
Valahogy próbáld kitísztítani (mondjuk tisztaszesz a sorok között fültisztítóval). Kiszedni, ha nem kell csavarozni és csak pattintani kell lehet érdemes de csak óvatosan a szalagkábel miatt. Azért kérdezz rá szerintem a médiában.

"Aki hülye haljon meg!... mondta az aranyhal és kifeküdt a partra napozni." (tomek017 felhasználónak 24 pozitív és 1 negativ értékelése van a fórumon! - http://phmegbizhatosag.atw.hu/ )

(#14797) Kolosszus01


Kolosszus01
tag

Hy ismét.

Az lenne a kérdésem,hogy mennyire számit egy laptopnál a töltőn szereplő amper szám.

Adott egy HP ProBook 4310s laptop.
Van ithon egy 18,5V 3,5A töltő de csatlakoztatás után nem történik semmi.Powert megnyomva villog egy sárga led(3-4x)és ennyi.

Kicsi lenne hozzá a töltő?(a töltő jó mert másik lapos megy vele)

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14798) NEMO1968 válasza Kolosszus01 (#14797) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Sokat.
Nézd meg mi van a régi töltőre, vagy a gépre írva.
Az új (másik) töltő A értéke legyen ugyanaz, vagy nagyobb.
A feszültségnek egyeznie kell.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#14799) Kolosszus01 válasza NEMO1968 (#14798) üzenetére


Kolosszus01
tag

A laptopon ez van:

Input: 18,5V 3,5A

Viszont ezzel a töltővel csak villanás ahogy irtam:

FSP090-ASC

A laptop egy HP ProBook 4310s :K

[ Szerkesztve ]

Nagyon kell vigyáznom magamra,mert belőlem csak egy van,mások többen vannak,azokat könnyebb pótolni. ///////Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#14800) NEMO1968 válasza Kolosszus01 (#14799) üzenetére


NEMO1968
őstag

HP töltő?
Próbálj meg olyat szerezni ugyanezekkel az értékekel.
Lehet hogy érzékeli, hogy nem gyári HP töltőt dugtál rá.
Van ilyen gép.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.