Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#20001) wrongduke válasza wrongduke (#19997) üzenetére


wrongduke
aktív tag

#19998 jasso
Az elemre rámérve (CR2032) volt benne kraft, de mindenképp veszek másikat. Volt már laptop ami nem kapcsolt be ezért.
Leöntve nem volt, viszont kompresszorral ki lett fújva. Windows-on belül a power gomb és háttérvilágítás kivételével minden működik.

#19999 Pyttawrx
Próbáltam, de nem. Ugyan az a tünet.

#20000 gregory91
Windows 7 van rajta (ne kérdezd, ne firtasd, tudom, jeleztem már én is az aggályaimat), nem tudom, hogy ebben van-e ugyan az mint 10-ben. A baj nem az elindulással van, inkább, nem indulással. Az aski és elem kivétele majd visszarakása a hard reset (van még az a bűvös 30s power gomb nyomás is, de felesleges). Az, hogy egyből indul amint tápot kap az feature.

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#20002) wrongduke válasza wrongduke (#20001) üzenetére


wrongduke
aktív tag

A billentyűzet adta meg magát. Mára már az FN gomb sem működik. Billentyűzet csere...

"A tigris az mindig egy jellem, sőt, jellem és tigris az egy!" Discord: wrongduke#6214

(#20003) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Van egy Acer Aspire E1-531 noti amin a Win rendszer nem indul el, néztem Biost és ott nem látja a HDD-t. Külső dokkolóba betéve megy, de hibákat ír a meghajtóval kapcsolatban, HDS 100/100 (bár az sem talál mindent rendben)
Meghajtó csere megoldaná szerintetek? (meg arra új Win telepítés, driverezés, stb..)
Sajna most nincs itthon 2.5" HDD (vagy SSD-m) így venni kéne Apróról (akár)
A lapos nem az enyém, de szerintem a (HGST 750GB) HDD meghalt, vagy haldoklik...

HDS

Megpróbálok egy "Javítást" a HDS-l (az elindult)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#20004) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#20003) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem tudom mi történhetett a laptoppal, hogy még csak nem is látta a HDD-t, de most úgy néz ki jó lesz.... Vissza rakásakor javítgatást végzett a Win7 rajta és jó lett. Gyerekek (nevelt) használják. Már 1x csináltam, mert képernyő fejtetőn volt (gondolom gomb kombinációt lenyomták, tehát nem rendeltetésszerű használat alatt van az a lapos) :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#20005) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Ismerősöm céges (később kifejtem) HP 255-ös gépe került hozzám. SSD-t kért bele, és Optibay-ba a gyári HGST HDD-t. Meg is történt a műtét, 10-ből 9-szer szépen bootol az SSD-n található OS-ről (Win 10 Home). Viszont a Bios-ban nem látja hivatalosan csak a HGST-t. A gép céges (Belügyminisztérium) mivolta abban jelenik meg hogy 2016-os beszerzés, csak Win 10 Home kulcs van a Bios-ba integrálva, és semmi más nem telepíthető rá hivatalosan. Bios frissítést szintén nem engedi, bár ezt akár lehet a halott akkumulátor számlájára írni (bár lehet a céges mivolta szintén befigyel). Tehát szúrja a szemem ez az anomália, esetleg van megoldása?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20006) kreten67 válasza Tothgera30 (#20005) üzenetére


kreten67
senior tag

Amennyiben a fosadék Kingston A400-as ssd-t raktál bele, akkor semmi meglepő nincs a jelenségben, de előfordulhat, hogy egyéb Kingfos ssd-re is hárklis lehet a Hp sata-vezérlője.

(#20007) Tothgera30 válasza kreten67 (#20006) üzenetére


Tothgera30
Ármester

256Gb-os SanDisk került bele, pontosan nem tudom milyen.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20008) Pyttawrx válasza Tothgera30 (#20005) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Pontosan hol és mikor nem látszódik az ssd a biosban?

(#20009) Tothgera30 válasza Pyttawrx (#20008) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A Boot menüben. Csak a HGST-t hozza.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20010) Pyttawrx válasza Tothgera30 (#20009) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Úgy sincs benne, hogy windows boot manager?

(#20011) Tothgera30 válasza Pyttawrx (#20010) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Sajnos úgy sem.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20012) Pyttawrx válasza Tothgera30 (#20011) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

De ez sosincs benne, vagy csak amikor nem is bootol róla? Amit írsz, hogy 10-ből 1x nem bootol?

(#20013) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!
Új Acer Swift 1 N6000 proci 8GB 512SSD
Mikor a tálcán lévő fájlkezelőt megnyitom rendben megnyílik de mikor letöltések mappát nyitnám meg akkor jön a "dolgozunk rajta" üzenet. Totalcommanderben simán tudom nyitni.
Ötlet ,hogy mi okozhatja? Ha ismert hiba mi a megoldás?

Köszönöm előre is!

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#20014) Tothgera30 válasza Pyttawrx (#20012) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Soha nem szerepel a boot listán. De 10 alkalomból 8-9x bootol róla. Amikor nem, akkor a HDD-n (Caddy-ben) keresi az OS-t.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#20015) Pyttawrx válasza ricogsm (#20013) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Lehet hardvre hiba is (SSD), de szerintem itt most valami win11 hiba lesz, vagy valami frissítés... Mióta ilyen?

(#20016) ricogsm válasza Pyttawrx (#20015) üzenetére


ricogsm
őstag

Szia! Tegnap vettem észre a gépet elsején üzemeltem be.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#20017) Energie X válasza ricogsm (#20013) üzenetére


Energie X
őstag

Elvileg standars M2280-as SSD van a laptopban, az alaplap annyira mini, hogy csak a csatlakozó van rajta az SSD lelóg a nagy semmibe, nyilván a végén a csavar rajta van. Elsőre érintkezési problémának tűnik, pendrive-oknál is van ilyen, ha koszos az usb aljzat. Esetedben azt tudom elképzelni, hogy nem csatlakozik jól, lehet a csavar ami tartja gyárilag nincs jól meghúzva.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#20018) Zunex


Zunex
tag

Sziasztok!

Szükségem lenne egy kis segítségre. Lenne egy Aspire 3810T-m és sajnos elakadtam milyen adapterre/csatlakozóra lenne szükség, hogy bele rakjak egy SATA SSD-t. Mellékeltem egy képet.



Valakit tudna esetleg linkelni egyet hozzá? Ahogy nézem eleve SATA csak mintha a sapkája hiányozna.

Köszi szépen előre is a segítséget!

(#20019) kreten67 válasza Zunex (#20018) üzenetére


kreten67
senior tag

[link] Valszeg a HDD sata csatijába maradt, amikor valaki kiszedte a gépből.

[ Szerkesztve ]

(#20020) ricogsm válasza Energie X (#20017) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszönöm!
Van lehetőség tesztelni valamivel?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#20021) Energie X válasza Zunex (#20018) üzenetére


Energie X
őstag

Azt hogy lehetett így kitépni?

#20020 ricogsm:
1: Futtathatsz Crystaldiskmark-ot és ha jelentősen lassabb mint másoké akik ilyen laptopot vettek, vagy kifagy akkor már tudod, hogy az SSD-ben vagy a vezérlőben van a hiba.

2: Megpróbálhatod elsőre újratelepíteni a gépet, hátha valamilyen driver probléma van.

3: Szét kell szedni a lapost, SSD kivesz, visszarak. Kb ennyi. Egy fizikai elmozdulást nem nagyon tudsz mivel tesztelni (nem tudom ilyenkor ugrik-e a gari)

Ha nem mersz belevágni a szerelésbe, vagy nincs benne akkora tapasztalatod, inkább vidd el szervízbe.

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#20022) ricogsm válasza Energie X (#20021) üzenetére


ricogsm
őstag

Thx, nézem.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#20023) Energie X válasza ricogsm (#20022) üzenetére


Energie X
őstag

Kíváncsi vagyok mit találsz, majd írd meg a fórumba :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#20024) janpier válasza Pyttawrx (#19990) üzenetére


janpier
tag

Köszi a választ, de közben másik fórumon kaptam pár tippet. Meg is oldódott, remélem tartós is lesz. Vga driver hiba volt. A Windows update nem a legjobb drivert rakta fel, pedig win11 kompatibilitás ok. Gyári inteles megoldotta, most rendben működik. Döntöttem is... Most egy darabig ha Win11-et telepítek, akkor ugyanúgy mint anno a win7-win10 váltáskor, manuálisan telepítem a gyári drivereket, és csak utána engedem rá a windows updatet.

Egy nap 24 óra, egy tálcában 24 sör... Ez nem lehet véletlen!

(#20025) ricogsm válasza Energie X (#20023) üzenetére


ricogsm
őstag

Köszi, semmit szépen lefutott a teszt. Azóta se láttam ezt a dolgozunk rajta hibát. :)
Szépen nyitotta a letöltések mappát.

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#20026) ricogsm válasza Energie X (#20023) üzenetére


ricogsm
őstag

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#20027) ricogsm


ricogsm
őstag

Most adódott egy Bluetoothtos problémám.
Bluetooth fülest hozzáadtam a win11 hez de csak egy eszközként szerepel. Semmi aktív füles vagy valami.. Találkozott valaki ilyen hibával?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#20028) Energie X válasza ricogsm (#20025) üzenetére


Energie X
őstag

Na király! :)

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#20029) Marchello19 válasza ricogsm (#20027) üzenetére


Marchello19
tag

Hangbeállításoknál próbáltad már beállítani alapértelmezett eszközként?

(#20030) metosz01


metosz01
újonc

sziasztok
van egy lenovo z50-70 laptopom.
az elmúlt napokban kezde azt csinálni, ha rádugtam a töltőre a gép kikapcsolt azonnal ( először csak 5 perc utàn , de most már amint rádugom). Ha aksiról megy akkor nincs semmi baja. Màsik töltővel próbáltam, ugyanezt csinàlta. Ha kikapcsolt állapotban töltőre teszem, feltölti az aksit.

(#20031) baly81


baly81
aktív tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy Dell Vostro 3560-as gép nálam, ami hol elindul, hol nem. Amikor bekapcsol, hiba nélkül és szépen, gyorsan működik. Amikor nem, akkor meg a bekapcsoló gomb megnyomása után, 2-3 mp-es időközökkel rövid csippanás hallható. Ez mindaddig folytatódik, amíg ki nem kapcsolom a gépet. A kijelző sötét marad amikor a hibát produkálja. Amikor bekapcsolom, akkor hallatszik, hogy a DVD rom feje megmozdul, így ebből gondolom, hogy nem BIOS baja van. Csutkára szedtem, de hibát nem találtam. Úgy gondolom az LCD panel, vagy annak kábelje lehet a ludas, de szeretnék benne tanácsot kérni, hogy mi okozhatja ezt a hibát.
Köszi a segítséget!

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#20032) racskobalazs


racskobalazs
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan problémám lenne a laptopommal, hogy néha tök random elmegy a külső monitoron a kép, és van, hogy visszajön pár mp múlva, de van, hogy ki kell nyomni, mert sehogy se akar visszatérni. (Újraindítás után mindig teljesen jól működik ilyenkor). Viszont általában ekkor azt veszem észre, hogy a képernyő kiterjesztési beállítások is visszaállnak alapra. (vagyis, hogy hiába kapcsoltam ki a fő monitoron a megjelenítést, 1-1 ilyen "blackout" után megint úgy van beállítva, hogy kiterjesztés, és hogy az a fő monitor).

Lehet valami driver issue? Esetleg kábelcsatlakozás? Próbáltam több kábellel, mindegyikkel előjön a probléma. Gyanakodtam rá, hogy a HDR-t nem bírja el esetleg, de azt kikapcsolva is történik ilyen. Játék közben gyakoribb mint általános felhasználás mellett.

Pontos adatok:
Gép: Asus TUF FA506II (R7 4800H, 16G ram, GTX 1650Ti)
Monitor: Acer Nitro XV272 (2k, 144Hz, HDR400)
Csatlakozás: HDMI 2.0

Előre is köszönöm! :)

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#20033) KubanitoS válasza racskobalazs (#20032) üzenetére


KubanitoS
veterán

Szia!

A helyedben külön-külön tesztelném az eszközöket. Használd önállóan a laptopot, esetleg egy-egy játékkal is terheld le a gépet. Ugyanígy a monitort is kösd rá valamire és látni fogod csinálja-e valamelyik a gubancot. Ha nem, akkor lehet akár driver hiba is, de az elmondottak alapján a videokártya fogja bemondani az unalmast.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#20034) racskobalazs válasza KubanitoS (#20033) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Szia, köszi a tippeket, kipróbálom.

A monitor lényegében vadi új, kb 1 hónapos sincs, a laptopot használtan vettem, eredeti vásárlás dátuma 2020 november, tavaly nyáron vettem át én. úgyhogy az sincs még 2 éves se, úgyhogy remélem nem akar itten rámhalni... (Az előző is asus, az most lesz 7 éves és tejesen tökéletesen működik... :D)

Plusz1, nem tudom számít-e a témába, de néha a hanggal is baja van. Mármint régen az ilyen nagyon gyenge gépeknél tapasztaltam ilyesmit, mikor annyira terhelődik a gép, hogy még a hang is elkezd akadozni. Néha ilyen is előfordul, mondjuk olyankor a gép is megáll egy rövid időre. Külső USB hangkártyám van.

Plusz2, előző monitoron (~5 éves Samsung Curved FHD volt), pedig néha vibrált a kép. Valahogy akkor fel se merült bennem, hogy a laptop lehet a gond, azért cseréltem le mert gondoltam a monitor. S végül is, ez nem vibrált még egyszer se.... :))

[ Szerkesztve ]

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#20035) racskobalazs válasza racskobalazs (#20034) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Még egy kis extra, csak már kifutottam a szerkesztési időből:

Ilyenkor a kép úgy megy el, hogy a monitor szerint input sincs, de hang továbbra is van.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#20036) KubanitoS válasza racskobalazs (#20035) üzenetére


KubanitoS
veterán

Sok játék után jön ez elő? Nem melegszik túl? Monitor nélkül játssz a géppel egy órát, hogy lásd mit csinál.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#20037) racskobalazs válasza KubanitoS (#20036) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Rendben, lehúzom a monitort.

Nem sok idő, percek, sőt van már, hogy a loading screen alatt előfordul.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#20038) szagnes69


szagnes69
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni. Van egy HP Pavilion X360 14-ba016nh laptopom, körülbelül egy hónapja lett benne akkumulátor cserélve, mert az előző már teljesen használhatatlan volt. A szervízben szerelték be, eredeti gyári akkumulátor került bele. Bizonytalan vagyok egy kicsit, hogy rendben van-e, mert a következőket tapasztaltam: 18%-os töltöttség mellett váratlanul leállt. Amikor töltőre raktam és azonnal újraindítottam, azt írta, hogy 1%-os a töltöttség és onnan kezdte a feltöltést. Létezik, hogy hirtelen ekkorát essen a töltöttség? Letöltöttem egy kis BatteryMon nevű programot, ami ugyanezt mutatja. Mindet frissítettem a laptopon, a Bios-t is, ott nem gondolom, hogy gond lehet. Zavar az is, hogy nem kapok semmilyen figyelmeztető üzenetet arról, hogy alacsony a töltöttségi szint, egy pillanatra felvillan egy üzenet, amit elolvasni sem tudok, mert azonnal elsötétül a képernyő. Egyébként hosszan tudom használni a laptopot töltő nélkül, és ennyire alacsony szintre ritkán merítem le. Amikor ilyen alacsonyra lemerül, akkor a HP Support Assistant programjával, ha ellenőrzöm az aksit, akkor azt írja, hogy gyenge, amikor feltöltődik, akkor újratesztelve azt írja, hogy normális.
Bizonytalan vagyok, hogy ez elfogadható működés, vagy vigyem vissza a laptopot a szervízbe, esetleg valamit elállítottam?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#20039) Pyttawrx válasza szagnes69 (#20038) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. HP Support assistant, és csekkoold vele a batteryt

(#20040) szagnes69 válasza Pyttawrx (#20039) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Kedves Pyttawrx! Használtam a HP Support Assistant programot, többször is néztem vele a laptopot. Ha nagyon le van merülve az akkumulátor, akkor azt írja, hogy gyenge a Battery, ha jól fel van töltve, akkor megfelelő. Ha egy akkumulátor jól működik, akkor alacsony töltöttségi szint esetén is azt kellene, hogy írja, hogy megfelelő az akkumulátor. Vagy rosszul gondolom? Sajnos nem értek hozzá...

(#20041) baly81 válasza szagnes69 (#20038) üzenetére


baly81
aktív tag

Szia! Rossz az akkud! Vidd vissza gariba, mert nem szabad ilyet csinálnia! Ha egyszerűen kikapcsol a gép úgy mintha a hálózati áram menne el egy asztalinál, akkor az akku a hibás! Ez azért van, mert legalább egy cellád az akkuban haldoklik. Alacsony töltöttségnél (és itt most a cella feszültségét értem) egyszerűen elenged, azaz a terhelésre hirtelen kritikusra esik a cella feszültsége. Ez jellemzően 3 Volt körüli érték. Ezt észreveszi a balancer/BMS és leoldja a kimenő feszültséget, azaz lekapcsolja magát az akku. A gép meg nem tud mást tenni, minthogy fesz hiányában kikapcsol. Ezért nem kapsz róla értesítést sem! Menj nyugodtan vissza, mert egy új akku, főleg gyáriban nem csinálhat ilyet!

[ Szerkesztve ]

Ne mássz fára, ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos!

(#20042) Pyttawrx válasza szagnes69 (#20040) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ne azt nézd, ezt a kpet tedd már ide ki légyszives:
[kép]
Ez bedig mikor rákattintasz az akksira az alkalmazáson belül, akkor lesz olyan, hogy Az akkumulátorellenőrzés futtatása, ha ez végigment, akkor speciális információk megjelenítése, nah ezt tedd be ide, köszi

(#20043) gregory91 válasza szagnes69 (#20040) üzenetére


gregory91
senior tag

"Ha nagyon le van merülve az akkumulátor, akkor azt írja, hogy gyenge a Battery, ha jól fel van töltve, akkor megfelelő. "
Amit látsz az csak kiírja hogy mennyin áll az akkumulátor töltöttsége mást nem tudsz ebből kihámozni.
#20042 által javasolt információk kikeresése célratörőbb.

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#20044) szagnes69 válasza Pyttawrx (#20042) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Kedves Pyttawrx!

Küldöm a képet (most nincs töltés alatt):

[ Szerkesztve ]

(#20045) gregory91 válasza szagnes69 (#20044) üzenetére


gregory91
senior tag

Érdekes,nem tűnik hibásnak.

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#20046) szagnes69 válasza gregory91 (#20045) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Köszönöm szépen, hogy megnézted, ez megnyugtató. :)

(#20047) gregory91 válasza szagnes69 (#20046) üzenetére


gregory91
senior tag

Ha rám hallgatsz ajánlom hogy magasabb értékre állítsd a kritikus % értéket a kikapcsoláshoz,mert különben oda az akssid rövid időn belül.
TILOS ezeket teljesen lemeríteni! Ha betartod hálásak lesznek érte akár hosszú időn át.Ez nálam kimaradt és ez lett nekem a tanulópénz,most teljesítményben - finoman fogalmazva - valahol a béka feneke alatt van(de tesztelésre,töltő átdugásra még kiválóak). :D

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

(#20048) szagnes69 válasza gregory91 (#20047) üzenetére


szagnes69
aktív tag

Köszönöm szépen a jó tanácsot, én is nagyon szeretném ha hosszú ideig bírná. :) Most a kritikus 9%-on van, az alacsony 14%-on. Mennyire javaslod a felemelését?

[ Szerkesztve ]

(#20049) Pyttawrx válasza szagnes69 (#20044) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ez 5%-os elhasználódást jelent a te esetedben. Ahogy írta is gregory91 is jónak tűnik.
Ha kapott javaslatok ellenére is csinálja jelezd ahonnan vetted, addig amég garis

(#20050) gregory91 válasza szagnes69 (#20048) üzenetére


gregory91
senior tag

9%?
minimum 20% a kritikus szint.
Ahogy az előttem szóló is írta ha mégis csinálja cseréltesd ki gariban. Ha lejjebb állítod a fényerőt(még a szemed se fog annyira fájni) és az automatikus képernyő kikapcsolást akkor több ideig tudod majd használni akkuval.

[ Szerkesztve ]

Remélem itt elfér - https://sites.google.com/site/geriprojekt/ - https://github.com/kgregoryan - Az ember téved,a gép hibázik.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.