Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#3001) Atos23 válasza valentinx (#3000) üzenetére


Atos23
senior tag

Szerintem lassan behalnak a fénycsövek az LCD-n belül, kezdj el keresni kijelzőt. Persze előtte nézd meg külső moncsival.

(#3002) zenész88


zenész88
tag

Üdv.

Van egy Acer Aspire 5542G Notebookom.
Egy olyan gondom van vele hogy a nagyon melegszik.
Alap állapotban 67-75 'C fokos.
De játékoknál 92-93 "C fokra is felmelegszik a CPU
A merevlemez 55 'C fokos.
A Gépen Windows 7 Ultimate x86 32 bit van.

A Notebook még garanciás. Csak a szervizelés segíthet?

(#3003) zenész88


zenész88
tag

Valamint nagyon sok játéknál egy ideig megy rendesen aztán szaggat egy darabig, majd megint megy, és így tovább. Ez mitől lehet?

[ Szerkesztve ]

(#3004) SeniorTilla válasza valentinx (#3000) üzenetére


SeniorTilla
veterán

szerintem is a TFT-ben lévő neon hibája, elöregedett (vagy az inverter ad rossz feszültséget)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#3005) SeniorTilla válasza zenész88 (#3003) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A melegedés miatt kezd szaggatni, a rendszer ilyenkor leveszi a teljesítményt az alkatrészek károsodásának megelőzése miatt.

Takarítsd ki a gépet, valószínűleg tele van szöszmösszel, porcicával, amik elzárják a hűtés útját.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#3006) zenész88 válasza SeniorTilla (#3005) üzenetére


zenész88
tag

Sajnos nem lehet szétszedni mivel még garis. így viszem szervizbe.
köszi.

(#3007) Magnum_


Magnum_
nagyúr

az mitől lehet, hogy 2 ugyanolyan gépen is, ha ki akarom kapcsolni a lapost, akkor letisztul a kijelző, de nem kapcsol ki a gép, hanem ugy marad? két ugyanolyan gépnél is ez van. valami win beállitásos dolog ez??
vmi bios beállitás, vagy mi?

update: lekapcsol, de csak kb 10perc után

help!

I humbly and respectfully decline™

(#3008) SeniorTilla válasza Magnum_ (#3007) üzenetére


SeniorTilla
veterán

milyen gépek, és mit jelent, hogy letisztul a kijelző?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#3009) SeniorTilla válasza zenész88 (#3006) üzenetére


SeniorTilla
veterán

nem is kell, ki kell fújni sűrített levegővel

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#3010) #40935168


#40935168
törölt tag

Sziasztok,

jóbarátomnak van egy DELL mini-je, alján: Inspiron 910. Ez ilyen mini laptop, netbook vagy mi, Atom procival.

Leesett földre, képernyő belül megrepedt, nincs kép :(

Kérdés, hogy kijelzőt honnan lehet rendelni hozzá, vagy esetleg ki szervizel ilyet Mo-on ? Milyen költsége lehet ennek ? tud vki segíteni ez ügyben ?

Köszönöm !
:R

(#3011) SeniorTilla válasza #40935168 (#3010) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Erős a gyanúm, hogy gazdasági totálkáros a gép, és talán nem éri meg a javításra költeni. Érdemesebb újat venni, ha lehet.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#3012) Boxi88 válasza Magnum_ (#3007) üzenetére


Boxi88
őstag

Az nem beállítás függő! Inkább valami futó alkalmazás, amit talán nem is ír ki kilépéskor mégis megakadályozza a gépet kikapcsoláskor... ezt a futó alkalmazást kéne lekapcsolni/letörölni!

(#3013) zenész88 válasza SeniorTilla (#3009) üzenetére


zenész88
tag

Kifújtam. A játékok már jól, a fok 68'C

(#3014) #40935168 válasza SeniorTilla (#3011) üzenetére


#40935168
törölt tag

Köszi. Én is ezt érzem :(

(#3015) Atos23 válasza #40935168 (#3014) üzenetére


Atos23
senior tag

szervizrendeles@hrp.-hu -n tudsz eredeti DELL alkatrészre ajánlatot kérni. Annak idején mikor bejöttek az EEpc-k, és összetörték őket a tulajok, egész jó áron, nettó 8.000 Ft-ért adták a kijelzőt :) Persze az a 7"-os volt.

Samsung notihoz is bármikor meg lehet szerezni a Samsungtól a kijelzőt olcsóbban egy 15,6" LED notihoz, mint bárhonnan máshonnan (PH, Vatera). Kb. 1 hete nettó 24K-ért adták.

Szvsz néha vannak meglepetések, egy mailt megér.

[ Szerkesztve ]

(#3016) Thommer


Thommer
csendes tag

Sziasztok!

Két napja vettem a laptop.hu-n egy Dell Inspiron N7010-es notit. A géppel meg vok elégedve, nagy kijelző, szép színek, de felfedeztem egy kisebb zavaró jelenséget. A nagyon világos színek, árnyalatok enyhén "zajosak", hogy úgy mondjam "hangyásak".
A jelenség legkönnyebben a R:250 G:250 B:250 színnél észlelhető.
Azt tudom, h a TN panelek nem tudják a teljes true color tartományt megjeleníteni, ezért bedobták a dithering trükköt, azaz a fehér és az eggyel sötétebb megjeleníthető szín közti árnyalatokat pöttyözéssel jeleníti meg. Nálam az a probléma, h ezeknek a pöttyöknek a helye időben változik így egy olyan zavaró hatást kelt, mintha zajos lenne a kép, de csak bizonyos színek esetén.
Szerintetek ez normális, vajon így kell működniük ezeknek az új kijelzőknek, vagy ez vmi hiba és vigyem vissza amíg még három napon belül vok?

[ Szerkesztve ]

''Szia Szivem! Most Windows alatt próbálok írni, ha megszakadna a szöveg, akkor lefa...''

(#3017) acoder


acoder
csendes tag

Üdv!
Szerintetek az mitől lehet h. Acer aspire 3055-nél nem akarja felismerni az internetet a hálókártya, feltelepítettem a drivereket, felismeri a hardvert minden ok de amikor rácsatlakoztatom semmi mintha bele se dugtam volna. A hozzá való legújabb driver van fenn (realtek). A windows is felismeri. Korábban nem csinált ilyen problémát, merevlemez csere óta csinálja.

(#3018) SeniorTilla válasza Thommer (#3016) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Szerintem egy kijelzőn bármilyen színnek homogénnek kell lennie. Ellenkező esetben garanciális probléma, lehet hogy kijelzőcsere után meg fog szűnni. Bemennék a helyedben a boltba és megnéznék más gépet is.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#3019) SeniorTilla válasza acoder (#3017) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Sokminden lehet, talán banálisnak tűnik, de próbáld meg másik kábellel és másik géppel is. Routerprobléma is lehet. A LAN, hacsak nincs valami különleges beállítása, alapból fel kell csatlakozzon a routerra. Az is lehet, hogy ha fixen a gépbe megy a net, aktiválni kell a szolgáltatónál az új windows miatt. Fejstd ki bővebben a hibát, környezetet, stb.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#3020) acoder válasza SeniorTilla (#3019) üzenetére


acoder
csendes tag

Korábban tökéletesen működött, router eddig minden gépet felszokott engedni alapból, több kábellel próbáltam de semmi sajnos, illetve közvetlenül a modem kábelével is próbáltam routert kihagyva. HDD, billentyű csere volt + újra telepítés és azóta nem jó.. előtte végig jó volt. De ha a realtek lan kártyával lenne baj akkor szerintem fel sem ismerné, esetleg a drivert sem engedné telepíteni? Illetve megpróbáltam linux alatt is, úgy sem működött.

[ Szerkesztve ]

(#3021) APONE


APONE
tag

Szép napot!! Valaki megtudná mondani hogyvan ez: Acer laptopomba van: 2x1GB DDR2 memoria de az everest Singli üzemódot írki és cpuz is annak észleli..de Windowson kívül néztük ram tesztel ott pedig Duált írt ki..akkor most melyiknek van igaza.?!?!?!.

(#3022) Krystal_s


Krystal_s
addikt

sziasztok, van egy Sony Vaio K315S laptopunk. pár hete a touchpad elég érzéketlen lett. főleg a középső részen. kopást nem nagyon látok, nem használtuk sokat.
ez vmi érintkező hiba lehet ? :U

(#3023) nagypasztor


nagypasztor
tag

Üdv!

Egy kis segítségre lenne szükségem! Van egy MSI m673x laptopom, és az a gondom, hogy nem látja a rendszer a webcam-et, így hiába telepítem a drivert, azt írja akár msn-en is, hogy nincs hardver telepítve. A poén az, hogy régen működött ezzel a driverrel, és egy darabig nem használtam, és a legutóbbi újratelepítés után történt ez! Valami ötlete van valakinek? ?Mert régen felismerte a hálózati kapcsolatokban, hogy van...

Eddig frissítettem a gép minden driverét, sőt szét is kaptam, mert arra gondoltam, hogy mi van, ha a szervíz volt béna, és nincs rendesen bedugva a kamera. Úgy tűnik valamiért nem kap áramot...
Vagy lehet, hogy meghalt az egész?Bár úgy látom, hogy volt valakinek korábban is ilyen problémája egy ugyanilyen géppel!

(#3024) Duree válasza Krystal_s (#3022) üzenetére


Duree
veterán

Szinte biztos.hogy a touchpad kezd tönkremenni.

duree54

(#3025) Duree válasza Atos23 (#3015) üzenetére


Duree
veterán

Hát elég hihetetlennek tünik amit leírtál,föleg a Samsung kijelzövel kapcsolatban

duree54

(#3026) Atos23 válasza Duree (#3025) üzenetére


Atos23
senior tag

Ez van, nekem számlám van róla. Szerencsére már nem olyan drágák olyan gyártók alkatrészei, akik támogatják, hogy a vevő az Ő alkatrészüket válassza a nem garanciális javításhoz.

Szóval az ilyen hardveraprós Chungwa kijelző árakat, és az ebből élő hiénákat érdemes erős fenntartással fogadni, egy árajánlatkérés a gyártó alkatrész disztribútorától nem kerül semmibe, mégis okozhat kellemes meglepetést.

Persze a fentiekkel nem tagadom: Igen, a gyári alkatrészek a legtöbb esetben drágák, de fejlődőképesek a gyártók újabb árak képzése tekintetében.

[ Szerkesztve ]

(#3027) Thommer válasza SeniorTilla (#3018) üzenetére


Thommer
csendes tag

Visszamentem a boltba és megmutattam az eladó srácnak a jelenséget. Először azt mondta, lehet, h driver gond lesz, de miután látta, h fent van a rendes ATI előkaptak a kollégájával egy másik gépet, áttolták bele a vincsit és megnéztük, ott is. Sajnos ott is tapasztalható ez a zajosság finom árnyalatoknál, így sajnos nem tudtak segíteni, mert ezek szerint ez a Dell Inspiron N7010 ilyen. "Olcsó 17"-os, drágábban biztos jobb kijelzőt tesznek." Javasolták, h vinyem el a Dell szervízbe, hátha cserélnek benne panelt.
Egyébként le a kalappal a laptop.hu-sok előtt, abszolút segítőkészek voltak, de megértem, h nem tudnak mit csinálni, ha egyszer egy típus ilyen.
A Dell részéről szerintem elég nagy szégyen, ha képes úgy olcsóbban egy kijelzőt csinálni, hogy az már a használatot zavarja. Minden normális laptopon ezeknél az árnyalatoknál, ha közelről megnézem, a pöttyök egy helyben maradnak. Erre az enyébe megcsinálták delléknél, h minden frame-ben új, véletlenszerű helyre kerülnek. Lehet, h ez nem bug, hanem fícsőr? :(
Az a baj, h ilyet még kipróbálással se vesz észre az ember a boltok fényviszonyaiban, ez pont akkor kezd zavarni, ha kép nagy része változatlan, pl. egy menű, ahol színátmenet van. Egyszer csak elkezd feltűnni a szemed sarkából, h vmi nem stimmel a képpel, odanézel, és látod egy pici kis részen zajos, ahol pont az az árnyalat van. :W
És még azt hittem, csak a pixelhibák miatt kell aggódni, de ezek mindig kitalálnak vmi újat. Remélem szervízben tudnak vele vmit kezdeni, mert különben mérges leszek. :)

''Szia Szivem! Most Windows alatt próbálok írni, ha megszakadna a szöveg, akkor lefa...''

(#3028) spyduck válasza Thommer (#3027) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ezt már én is tapasztaltam az N5010 és M5010 modelleknél. Sajnos ez nem hiba :(

(#3029) Thommer válasza spyduck (#3028) üzenetére


Thommer
csendes tag

Igen, én is ettől féltem. Csak azt nem értem, h mi vezérelhette őket, h ezt így csinálják? Mert az, h gagyibb kijelző, tuti nem, hisz azért külön meg kellett dolgozniuk, h animálják a szmötyiket. Ha összeesküvés elméleteket akarnék gyártani, azt mondanám direkt elcseszik az olcsóbb modelleket, h vegyél drágát. :)
Kár, h ezt sehol, semmilyen teszt, kritika, vélemény nem hirdeti, egy egész napot gugliztam rá, h mi lehet, ez, h de mintha ilyen nem lenne senkinél, vagy nem vennék észre az emberek, Téged kivéve. :)

''Szia Szivem! Most Windows alatt próbálok írni, ha megszakadna a szöveg, akkor lefa...''

(#3030) spyduck válasza Thommer (#3029) üzenetére


spyduck
nagyúr

Figyelj! Én a fórumban folyamatosan hangoztatom, h az Inspiron ezen modelljei a legolcsóbb, legrosszabb anyagokból van felépítve.

(#3031) taky87


taky87
csendes tag

halló mindenki!
lehet nem itt kellene kérdeznem, de életem első laptopját készülök megvásárolni és hát nm kevés munkámba került mire összejött rá a keret így érthető,h nem szeretnék mellé nyúlni... tehát két kiszemeltem volna...egy dell vostro 3500 és egy hp 3120eh argento stream (nekem inkább ez utóbbi jönne be)..a kérdésem az lenne, h van-e vkinek bármilyen tapasztalata ezen gépek meghibásodásáról...illetve mit tudnátok mondani a szervíz hátterükről...
nagyon szépen köszi előre is a ségítséget

[ Szerkesztve ]

(#3032) Thommer válasza spyduck (#3030) üzenetére


Thommer
csendes tag

Na igen, ezek szerint nem voltam elég figyelmes...meg hát sajna gyorsan kellett a gép, és éreztem, h vhol meg fogom szívni, ha nem jut elég időm olvasgatni (a sorok közt is). :)

''Szia Szivem! Most Windows alatt próbálok írni, ha megszakadna a szöveg, akkor lefa...''

(#3033) Atos23 válasza Thommer (#3029) üzenetére


Atos23
senior tag

Prémium gyártótól olcsó kategóriás gépet nem szabad venni.

(#3034) SeniorTilla válasza taky87 (#3031) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Elég sok dv6-os ment már át a kezeim között, ezekről tudok nyilatkozni. Típushibát nem tapasztaltam. Ez egy középkategóriás gép, erős hardverrel. Meghibásodások inkább alkatrészekkel voltak, HDD, RAM, de ezeket a HP szerviz pikk-pakk cseréli.

Én a helyedben elgondolkodnék az Envy 14-esen is, mert jóval komolyabb gép, és nem kerül sokkal többe (15-20 ezer). Jóval nagyobb az akksija (tehát többet bír), és tapasztalatom szerint sokkal szebb a képe, mint a dv6-osnak. Nem tudom ki hogy van vele, de nekem egy gépnél nagyon fontos a jó képminőség (lásd fenti kollégát, hogy megjárta).

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#3035) taky87 válasza SeniorTilla (#3034) üzenetére


taky87
csendes tag

köszi a segítséget! sajna a max keretem az 250e...így is 200e-ről indultam...aztán végül elcsábultam,de tovább sajna már nem engedi a pénztárcám...

[ Szerkesztve ]

(#3036) Atos23 válasza taky87 (#3031) üzenetére


Atos23
senior tag

Ha nehezen jött össze a pénz laptopra, és hosszú ideig szeretnéd, hogy működőképes legyen, akkor ezt tedd:

- Vegyél Dell, Lenovo típusokból valamelyiket, esetleg végszükség esetén olcsóbb kategóriából Asus és Toshiba. Semmi mást.
- Bármit veszel, legyen minél több gari (törekedj a 3-4 év garos Dell-ekre)
- Vásárolj minél nagyobb garkiterjesztést ha csak olcsó 1-2 év garos gépre futja

A fentieket több mint száz notebook gari ügyintézésének tapasztalata alapján írtam.

Újabban jönnek be a 3 év garos Acerek, itt az a jó, hogy a pénzedért nagy gart, és baromi jó ár-érték arányt kapsz. Nyilatkozni a minőségről még nem tudok.

Az egy év garis retkeket felejtsd el, mert úgyis összefossa magát, és akkor a hajadra kenheted.

(#3037) taky87 válasza Atos23 (#3036) üzenetére


taky87
csendes tag

köszönöm! ment PÜ!

(#3038) chapo


chapo
tag

Hali egy olyan problémám lenne, hogy Acer 6930g laptopom hangszórója néha fogja magát, és elkezd recsegni. (5-10 percig, majd megunja és jó lesz..) Külső hangszóróval, fülessel minden ok. a gép 32bites win7-tel megy. Valami tipp?

(#3039) pali020


pali020
csendes tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne,hogy van egy acer aspire 5730z-m,és olyanokat csinál,hogy egy idő után elfehéredik a kijelző,és utána csak újraindítással vagy a kijelző előre hátra mozgatásával jön vissza(ez nagyon ritkán működik).
Ebben várnám a válaszotokat,hogy mi lehet a baja,és hogy hogyan lehetne esetleg orvosolni ezt.Sajna már nem garis.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#3040) elem67 válasza nagypasztor (#3023) üzenetére


elem67
csendes tag

A bekapcsoló gomb mellett jobbra valamelyik (funkció) gombbal tudod bekapcsolni a webkamot(?).

(#3041) is23


is23
csendes tag

Hali!
Van egy AMILO Notebook Pi3540-es em.
A bilentyüzettel van gond pl:tbetü ft az f betü is ft az a betü a1 a c betü c3.
A válaszokat előre is köszönöm.

(#3042) tukko1


tukko1
aktív tag

Van egy Fujitsu Siemens Amilo M1451G laptop-om, olyan gondja van hogy, ha töltőn van olyan mintha ki-be dugdosnám. Abból látom, hogy így pulzál a fényerő! Szerintem nincs megtörve a kábel, mert akkor vagy töltene vagy nem! Mi lehet a gondja?

(#3043) tweeter90


tweeter90
csendes tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem hogy van egy ASUS A3000 notebookom,eddig minden ment normálisan.Egyik napról a másikra ezt írta ki a gép "Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key..."

Bios elem nincs lemerülve.
Boot sorrend beállítva.
A winchestert felismeri a bios-ban.
De nem bootol se cd-ről se pendriverol,se a winchesterről. (ugyanazt az üzenetet kapom mint előtte)

Több XP-t is próbáltam már amikkel előtte jól működött de semmi.
Hozzáteszem a winchester néha kattant egyet még mikor működött,de volt olyan hogy még az egér is beszaggatott az asztalon.

Kérdés az hogy vegyek-e winchestert,vagy más lesz a probléma??

Ha valakinek van valami ötlete legyen szíves segítsen!:)
Köszönöm!

"Soha nem érsz el jelentős sikert, ha nem vagy hajlandó néha a sikertelenség határán mozogni."

(#3044) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Valaki tudna segiteni???

Adott egy ACER Aspire 5551G Noti...

Es az a problemam hogy elromlott a HDD...(gondolom én)... :( 500Gb-bol csak 247-et ismer fel vagyis a "C"-t a D es az E eltunt...mind a ketto 102gb volt....Jah es folyamatosan villog a HDD LED olyan 0,5 masodpercenkent.......a bekapcsolasnal mikor tolt be egy darabig tölt aztan 5perc tentlenseg,aztan hirtelen elindul.Mikor a Windowsba beert ott ugyan ugy.Bejon az asztal,aztan megint tetlenseg....elinditok valamit akkor elkezd gondolkodni,de legalabb 5 percig,aztan hirtelen elindul mintha semmise tortent volna.

Nagy nehezen a dos-ban sikerult elinditanom a partition magic progit az meg olyanokat irkalt hogy rossz sector van a vinyon....na akkor tunt el a D-m es az E-m is.Am a gep kb 2honapos es vigyazva van ra!Nincs telehanyva programokkal meg ilyen es Tune Up 2011-et is hasznalok....eredeti Win 7 HomePremium van rajta.

Valakinek hasonlo problema???Esetleg valaki megerositene hogy tenyleg a HDD a ludas???Es ha garira vinnem kb mennyi ido meg visszakapom???
Mert megtudnam en is javitani hogy kicserelem a HDD-t csak akkor elveszik az eredeti Win7 es a sok illesztoprogram meg a driverek ami alapbol mar belevolt telepitve...
Szerintetek mit tegyek?

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3045) hcsaba válasza Szabikaa20 (#3044) üzenetére


hcsaba
tag

Üdv.
Ha garis akkor csak egy válasz van. Garisztatni.
A javítás kb.1-2 hét.

(#3046) Duree válasza Szabikaa20 (#3044) üzenetére


Duree
veterán

Az Acer gépeket Csehországban szervízelik.Futár hozza viszi,általában 1 hét alatt megjárja oda-vissza.Hdd cserénél mindíg ráteszik a winyóra az eredeti win7 recoveryt,tehát csak azokat bukod el amit te raktál fel

duree54

(#3047) Duree válasza is23 (#3041) üzenetére


Duree
veterán

A kbc vezérlö rossz.Ki kell cserélni,ez az alaplapon van egy ic formájában

duree54

(#3048) Duree válasza pali020 (#3039) üzenetére


Duree
veterán

Nagy esély van rá,hogy az lcd átvezetö kábel tönkrement.Ki kell cserélni és utána minden rendben lesz

duree54

(#3049) Lilla532


Lilla532
csendes tag

Sziasztok!

Kb.:4 hetes Toshiba Satellite notebook néha pár másodpercig furcsa, berregő hangot ad ki.
Vannak napok amikor semmi. Tegnap este csak 1 x, de volt már olyan nap amikor többször csinálta. A hangot ahhoz tudom hasonítani, amilyen régen a betárcsázós internet hang volt.
Mi lehet ez?

Köszi előre is.

(#3050) Duree válasza Atos23 (#3036) üzenetére


Duree
veterán

tegyük hozzá,hogy a Fujitsu gépek szinte kifogástalanok,nincs közöttük hibás darab 3 év garanciával amely 5 évre bövíthetö.Igaz drága de megéri .Ja és nem kínai hanem Made In Japan,esetleg Made in Germany

duree54

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.