Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#601) Sirandrish válasza ldave (#600) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Épp ezért mondom!
Engem totál hidegen hagy, de ha hoz a Nintendonak pár M eladást akkor már jól jártunk :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#602) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#601) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Mert amúgy részvényes vagy...?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#603) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#602) üzenetére


woros
őstag

Ez nagy. :DDD

(#604) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#602) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mert amúgy nem érted hogy mire gondolok igaz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#605) Mister_X válasza Sirandrish (#604) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De részvényes vagy?

;] :P

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#606) Sirandrish válasza Mister_X (#605) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az vagyok, de ne kürtöljétek már világgá az ég áldjon már meg benneteket :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#607) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#606) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Szerencséd hogy csak egy bokorugró részvényes vagy, mert már kezdtem azt gondolni, hogy Sales Project Manager vagy a Nintendónál. Azok szoktak zsíros jutalékot zsebre vágni a prognosztizáltnál nagyobb forgalom után. De ez akkor így más, rendben van. :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#608) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#607) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Csak majd el ne felejtsétek megvenni a soksok terméket :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#609) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#608) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Először köhögje ki valaki hogy régiózáras lesz-e vagy sem, utána majd visszatérünk a témára.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#610) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#609) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Mikor a fenébe lettem én PH! addict :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#611) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#610) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Te szószátyár te :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#612) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#610) üzenetére


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#613) ldave


ldave
félisten

Gondolom mindenki látta már a két új Zelda videót (1, 2) Ami érdekes lehet, hogy a nyári E3-as videó csak 720p-ben volt elérhető, viszont az újak már 1080p-ben is. Lehet a Switch-en magasabb felbontásban megy majd a játék?

A Slime draws near! Command?

(#614) ayo válasza ldave (#613) üzenetére


ayo
addikt

Remélem azért több dolog lesz a különbség és nem csak annyi hogy handheld 1080p.

http://jateknaplo.blog.hu

(#615) ldave válasza ayo (#614) üzenetére


ldave
félisten

A tegnapi Ph-s cikk alapján a várható grafikai teljesítmény 400-500 GFLOPS között várható, a Wii U-nál ez az érték 352. Nem várnék csodát.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#616) Sirandrish válasza ldave (#615) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Gyakorlatilag semmi plusz nincs a masinában.. :(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#617) ayo válasza Sirandrish (#616) üzenetére


ayo
addikt

na igen, egyelőre ez egy jobb 3DS tv kimenettel. na majd január... már csak pár hát :)

(#618) koncsik: igen, akit érint és szereti annak rossz, én off-on tolom

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#618) koncsik válasza ayo (#617) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

leszámítva a 3D-t...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#619) kovsol válasza ayo (#617) üzenetére


kovsol
titán

mondjuk a 3DS hez képest sokkal erősebb lesz a gép

May the Force be with you!

(#620) Sirandrish válasza ayo (#617) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezzel igazából csak az a baj hogy ha kb ugyanaz lesz grafikailag is, akkor a gamepad miatt meg lehet hogy "több" lehetne a WiiU verzió.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#621) ayo válasza Sirandrish (#620) üzenetére


ayo
addikt

annyira nem félek, hogy a Wii U "több" lesz, inkább attól tartok, hogy a Switch simán csak a handheld résszel akar tarolni. szóval hogy az lesz kevesebb..megint.

sok kérdés van, remélem azért hivatalosan meg fogják válaszolni következő hónapban, mert elvégre nem ártana tisztázni a dolgokat, ha el akarnak adni valamit :DDD

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#622) Sirandrish válasza ayo (#621) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Én most konkrétan a Zeldáról beszéltem.
Ha kapunk +30FPS-t az nem egy nagy dirddurr..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#623) woros


woros
őstag

Fogadni mernék, hogy a Super Mario Run valamilyen formában, de vissza fog köszönni switchen is.

(#624) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Gamesradar öszefoglaló némi spekulációval

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#626) ldave


ldave
félisten

Pletyka: GameCube címek jöhetnek Switch Virtual Console-ra:

A Slime draws near! Command?

(#627) Sirandrish válasza ldave (#626) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Wind Waker? Twilight Princess? ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#628) ayo válasza Sirandrish (#627) üzenetére


ayo
addikt

;]

http://jateknaplo.blog.hu

(#629) woros válasza ldave (#626) üzenetére


woros
őstag

Persze a Sunshine-t már nem tudták remasterelni wii u-ra.. :(((

[ Szerkesztve ]

(#630) ayo válasza woros (#629) üzenetére


ayo
addikt

viszont kaptál egy multis verziót: Splatoon

http://jateknaplo.blog.hu

(#631) Sirandrish válasza ayo (#630) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A festéken kívül nem sok közös van bennük :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#632) woros válasza Sirandrish (#631) üzenetére


woros
őstag

Ami a Sunshine-ban víz, de mind1. :P

Ayo: Köszi, de a Splatoon pont nem érdekel. :D

(#633) Sirandrish válasza woros (#632) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De festéket takarítasz vele nemde? :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#634) tajner10


tajner10
tag

Nem tudom ki olvasta de lehet hogy lessz Dark souls trilogy switchre :C [link]

(#635) woros válasza Sirandrish (#633) üzenetére


woros
őstag

Najó. :D

(#636) ayo


ayo
addikt

Mario run és Zelda on Switch

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#637) Sirandrish válasza ayo (#636) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Két dolog.
Úgy adták most elő mintha még nem tudnánk miről van szó. El kell menned és hoppáhoppá...máris itt van? Váooooo micsoda??? Mindegy :D
A másik. Nekem nem tűnik szebbnek ez a Switches Zelda.
Félreértés ne essék..nekem ez is elég...de nah..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#638) ayo válasza Sirandrish (#637) üzenetére


ayo
addikt

pont annyi lett, amit mondtam, hordozható... Ha azt nézed eddig 20 éves játékokat írtak csak át, mint az Ocarina 3DS, most pedig már a legújabb asztali verziót is magaddal tudod vinni.

Mondjuk Wii U-n is inkább nagy képernyőn toltam mindent, hiszen ha van rá lehetőség akkor inkább nagyban tolom, mint apró képernyőn a maximális élvezetért. Meg az is kérdéses, hogy mennyien szeretnének rendes asztali játékokkal játszani kézi konzolon, mert azért ha azt nézem, még mindig a mobilra készült játékokkal játszanak a legtöbben. De mondjuk ha kijön, akkor pontos választ fogunk kapni azt vagy lesz forradalom vagy elmarad

http://jateknaplo.blog.hu

(#639) Sirandrish válasza ayo (#638) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hát nem tudom. Egy GTA-t vagy Skyrimet, esetleg Resident 7et és hasonlókat én pl nemigen játszanék buszom.
Ez így viszont csalódás számomra, mert ez gyakorlatilag egy WiiU2 amivel messzebb tudsz menni a TV-től.
Persze még kérdés az akku, mert lehet hogy annyit bír majd mint a WiiU-é, akkor meg a hajadra is kenheted a hordozhatóságot...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#640) ldave válasza ayo (#638) üzenetére


ldave
félisten

Én is így vagyok vele, a Wii U játékidőm 95% a TV-n ment, alig-alig vettem a kezembe csak a Gamepad-et.
Viszont elég sokat hallgatom angol (és néha német) podcastokat, ahol szinten gyakran felmerült ez a téma az első ilyen pletykák óta. Van egy elég nagy réteg nyugaton, akik kis lakásban élnek (drága lakhatás, viszont a tech cuccok ára annyi mint nálunk) és tényleg csak egy TV van, amin osztoznia kell az együtt élőknek. Ilyen helyzetben a Switch hordozhatósága (a lakáson belül) igenis komoly előny, mert függetlenedik a játék a TV-től. Okés hogy a Switch első videójában hatalmas lakásokat láthattunk 20-30 éves fiataloknál, de a valóság nagyon messze van ettől. Szóval azok alapján amit ezekben a podcast-okban hallok, van igény egy ilyen eszközre és emiatt is lenne fontos, hogy a 3rd party támogatás a helyén legyen.

@Sirandrish: ahogy fent írtam, senki nem annak örül, hogy a buszon tolhatja a Dark Souls 3-at, hanem hogy otthon a kanapán esetleg, miközben a barátnő/feleség/tesó filmet néz a TV-n.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#641) Sirandrish válasza ldave (#640) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezt a WiiU-val is megtehetted...és ez itt a lényeg.
Erőben nem tud többet, és ha nem viszed a buszra, akkor másban sem.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#642) ldave válasza Sirandrish (#641) üzenetére


ldave
félisten

Wii U-n nem tudtál játszani a kor 3rd party játékainak túlnyomó többségével. Ha a Switch-en majd igen, akkor lehet ez több, mint a most a Gamepad.

A Slime draws near! Command?

(#643) Sirandrish válasza ldave (#642) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah úgy legyen...
Én csak attól félek hogy ugyanúgy elfordulnak majd a fejlesztők a Switchtől ahogy a WiiUtól is.
Bár ott túl sok próbálkozás sem volt...

Arra mondjuk kíváncsi lennék hogy ha HW-sen akkora különbség van mondjuk egy PS4 és majd egy Switch között, hogy a fejlesztőknek mennyi plusz munka lesz megcsinálni a két verziót. Sanszos hogy nem lesz elég a felbontást lentebb venni..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#644) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Imádom a palit..de hogy még ilyet is tud. :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#645) ayo válasza ldave (#640) üzenetére


ayo
addikt

igen, sok helyen más a szokás, de ezért is írtam, hogy azért túlnyomó többségben inkább mobiloznak, még Japánban is, pedig ott napi több órát utazik mindenki.

Én se nyomnék GTA vagy bármi mást kicsi képernyőn, hiszen nagyjából az pont olyan, mintha egy béna 15" monitoron low grafikán szenvednék egy új játékkal. Tudom, hogy itt most grafikailag kb. ua lesz, de azért sokkal élvezetesebb nagy képernyőn mint kicsin. Wii U-n mindig ezt éreztem, hogy magamnak rontom el az élményt, ha gamepaden tolom.

Szóval ahogy fentebb is írtam ez most egy nagy globális teszt lesz, hogy mennyire fog bejönni másoknak hogy asztalra szánt AAA címekkel játszanak...

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#646) maszekember válasza Sirandrish (#639) üzenetére


maszekember
aktív tag

Szerintem a Switch inkább egy rendesen felturbózott 3DS utód. Teljesen érthető a Nintendo azon törekvése, hogy elsősorban egy handheld-et készít, aminek a képe mellékesen kilőhető a tv-re, így is gyakorlatilag csak magukkal kell versenyezniük a kategóriában.

Amióta kézikonzolt gyárt azóta piacvezető abban a kategóriában, és ott nincs is két olyan versenytárs mint Sony és a Microsoft az asztali konzolok között.

Ráadásul jól is muzsikálnak nagyon a jelenlegi handheld generáció játék- és készülék eladásai, az új Pokemon címek a 3. és 4. helyet szerezték meg az eladások tekintetében a briteknél.

Sőt megfigyeltem magamon (és szerintem ez másokra is igaz), hogy amióta a 3DS megvan nem is néztem a gép felé , egyedül a tv kimenetet hiányolom az eszközből.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#648) koncsik válasza maszekember (#646) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mondasz valamit :K

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#649) Sirandrish válasza maszekember (#646) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A 3DS uralja a piacot, a WiiU-t meg már a Nintendo is eltemette. Akkor okos dolog a 3DS utódját elkészíteni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#650) koncsik válasza Sirandrish (#649) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mielőtt más elkészíti, nem rossz ötlet. Jobb ha te nevezed meg az utódod, mintha nemes erőfölénnyel elsöpörnek - ahogy a wii U-val is történt, asztali konzolok között reménytelen a Nintendo helyzet.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.