Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#1251) woros válasza ayo (#1248) üzenetére


woros
őstag

Supergamer.hu-n 99ezer a gép + 1490 a szállítás.

(#1252) koncsik válasza SzDavid99 (#1245) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

GP 1k-val olcsóbb, a limited edition 29k. Switch ára nincs kiírva...

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1253) ayo válasza woros (#1251) üzenetére


ayo
addikt

igen, de az nem a végleges, csak egy közeli ár.

(#1252) koncsik: és még a képe is rossz, mert az US kollektort rakták ki... :D

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1254) Alcsi69 válasza SzDavid99 (#1245) üzenetére


Alcsi69
senior tag

Úúú nagy kár, pedig tetszik a cucc :DDD

(#1255) woros válasza ayo (#1253) üzenetére


woros
őstag

De azok szlovákok, akkor mi a helyzet?

(#1256) SzDavid99 válasza ayo (#1248) üzenetére


SzDavid99
tag

Igen, de még ha belegondolva reálisnak is tűnik ez az ár, szerintem ennyit így, a megjelenéskor nem ér meg ez a konzol. Szomorú vagyok, mert nagyon tetszik a Switch, de ennyit biztosan nem adok ki érte, legfeljebb majd az őszi időszakban - pedig még az előrendelésen is elgondolkoztam korábban. :(

A amerikai ár teljesen korrekt (a japánról nem is beszélve), de így Forintban kicsit sokat kérnek érte, még ha ehhez egyáltalán semmi köze nincs is a Nintendóhoz.

De ami a legjobban megijesztett, az nem az a +15k, hanem a játékok árai, amik az eddigi tapasztalatokból kiindulva a későbbiek folyamán sem fognak lejjebb menni, ellenben a többi konzol szoftvereivel. És akkor arról még nem is beszéltem, hogy a multi is fizetős lesz, valamint a kiegészítők árai sem a legolcsóbbak.

Úgyhogy a részemről marad a kivárás, na meg a régi jó 3DS. Egyelőre... :K

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#1257) pulyka jocó válasza woros (#1251) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Corvin konzolban 98k :)

(#1258) ayo válasza SzDavid99 (#1256) üzenetére


ayo
addikt

0 day soha se a best buy kategória szokott lenni. Dec vagy utána vedd, ha drága. Miért? Bejáratott konzol lesz, tudni fogsz róla mindent, olcsóbb lesz és több cucc lesz rá... tiszta win az egész :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1259) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Előbb-utóbb úgy is belinkelné valaki: Super Real Mario Odyssey

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1260) SzDavid99 válasza ayo (#1258) üzenetére


SzDavid99
tag

Igaz, igaz, de én türelmetlen vagyok. :DDD

#1257 pulyka jocó Lesz az még több is. :))

[ Szerkesztve ]

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#1261) Monoton válasza Dr.F.E.R.I. (#1259) üzenetére


Monoton
tag

Nagyon jó 😂😂

(#1262) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Ahogy látom ez így a starton alsó hangon 130k lenne a Zeldaval. Hm...Ezen még gondolkodnom kell. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1263) japunk


japunk
aktív tag

Nagyon nem tetszik az itthoni ára a gépnek, pedig még félre is rakattam magamnak egyet, hogy megjelenés napján elhozzak egyet de kezdek elbizonytalanodni. Magyarán vegyek egy gépet 100-115e forintért, hozzá egy pro kontrollert 20e forintért meg vagy 2-3 játékot darabját 20 ezerért? Így már 200 ezernél járok. Az biztos, hogy aki Zeldázni akar az nem fog és gondolom nem is tudna szarakodni a Joy Con kontrollerekkel, ahhoz Pro kell. Még a Mario Karttal csakcsak, na de a komolyabb címekhez nem lesz elég az ami alapból jár a géphez.

Én meg eladtam a Wii U-t nemrég, hogy de jó lesz nyomni a Zeldát meg a fullos Mario Kartot a Switch-csen, erre ilyeneken bukik el az egész. :( Csalódott vagyok.

[ Szerkesztve ]

The owls are not what they seem.

(#1264) tuki2200


tuki2200
senior tag

A bal oldali joycon-ba épített shape szenzorrol nagyon csendben vannak a tesztelok meg ugy mindenki, kb bemutatta a Nintendo h felismeri kő-papír-ollonnal mit mutatsz előtte a kezeddel de ennyi, kiváncsi vagyok fog-e ra épülni valami vagy csak egy felesleges dragito hülyeség mint az NFC volt a wii u-nal..

(#1265) misuti válasza tuki2200 (#1264) üzenetére


misuti
tag

Gondolom úgy voltak vele,majd jó lesz valamire! :)
Az nfc is csak használva lett,igaz nem mindenki vett amiibo-t! :)

(#1266) misuti válasza japunk (#1263) üzenetére


misuti
tag

Nekem sem tetszik,de kb ekörül gondoltam,szóval meglepetés nem ért!
Viszont ha jön rá sok jó exkluzív cím,tuti siker lesz,főleg ha a 3ds címek is átvándorolnak ide! :)

(#1267) ldave válasza tuki2200 (#1264) üzenetére


ldave
félisten

Számodra lehet felesleges volt az NFC, de egy milliós üzlet épül rá Amiibo néven.

Ami felesleges az mondjuk a 3DS kamerája, pedig van rajta három is.

A Slime draws near! Command?

(#1268) tuki2200 válasza ldave (#1267) üzenetére


tuki2200
senior tag

De ezt meg lehetett volna oldani egy külső dokkoloval lsd. skylanders és jopofabbra szebbre is lehetett volna csinálni pl dokkolora 2 figura ha csökken az életed alatta porosan villog akármi pontencial van benne elismerem csak a kivitelezést nem, akinek kell amibo vegye, a dokkolot meg adjak a starter packhez

[ Szerkesztve ]

(#1269) ldave válasza tuki2200 (#1268) üzenetére


ldave
félisten

Mindig mindent lehetne máshogy. A Gamepad nem az NFC miatt volt drága.

A Slime draws near! Command?

(#1270) misuti


misuti
tag

Én azért remélem a mario kart kap egy új sorszámozott részt is,nem mint ha meglett volna nekem bármelyik is anno! :)
Vagy lesz sok dlc?Nem kéne!
Animal crossing?Lesz új valaha?Ezt GC-on toltam sokat!
Meg egy komolyabb grafikai stílusú Zelda,mint ami a wii u prezentációban volt!
Final fantasy?De ne ilyen emós 15,mert az marhára nem bejövős! :)
Ja és jó sok party játék,táblás,nem ilyen 1-2-3 witch!Tuti a siker! :)
Bár ha lesz switch-em kipróbálom! :)

[ Szerkesztve ]

(#1271) woros


woros
őstag

Vajon 9H üvegfólia kapható lesz a gépre? :)

(#1272) ldave válasza woros (#1271) üzenetére


ldave
félisten

Kapható lesz majd a géphez hivatalos tok és fólia:

A Slime draws near! Command?

(#1273) woros válasza ldave (#1272) üzenetére


woros
őstag

Ezt tudom és értem is, de én az edzett 9H ÜVEG fóliát kérdezem, hogy vajon lesz-e hozzá.

Vizet valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1274) koncsik válasza woros (#1273) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

MIndig megnyugtat a nálam is gyagyább emberek létezése... :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1275) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Szünetet tartottam már a D3ban aztán jobban ránéztem ezekre az árakra.
Nincsenek kicsit eltévedve a Nintendonál?
Azt még csak-csak lenyelem hogy 2017ben egy olyan konzolt adnak ki PS4 áron, ami alig tud többet a már megjelenésekor is gyengének számító WiiU-nál, főleg mert asztali és hordozható egyben, innováció meg minden..oké.
Nah de hogy drágább egy játék rá mint mondjuk PS-re vagy Boxra? Meg 21-22K egy controller?

Szerintem kezdi elveszíteni a józan eszét az N....
Csak én látom így és mindenki legyint mindenre, csak jöjjön már ki aztán elverünk rá egy vagyont oszt le van szarva, vagy mizu?

Mindenképp szeretném megvenni, de egyre erősebben motoszkál a kis buksimban hogy majd valami WiiU-hoz hasonló olcsó de pro packot kéne megvenni, majd karácsony körül.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1276) boost válasza Sirandrish (#1275) üzenetére


boost
addikt

PS4 induláskor is 21ezer volt egy játék. Utána ment vissza 18, most már 17 körülre.

(#1277) Sirandrish válasza boost (#1276) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Most nézegetem...a kezdeti 151.470ft-s pakkot le tudtam szorítani 150.470re :C
Van ahol olcsóbban megkaphatnám a Neon conos gépsast, pro controllerrel és Zeldával?
Mondjuk 149.470ért esetleg? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1278) woros válasza Sirandrish (#1275) üzenetére


woros
őstag

Először is tegnap lemondtam a novemberben előrendelt Switchemet 2 helyről is és a következő stratégiát fogom alkalmazni.

- 2db pro controller beszerzése havonta
- Switch megvétele karácsonykor, remélhetőleg Mario Odyssey bundle-ben vagy külön, ha nem lesz. (pro controllerek úgy sem lesznek soha bundle-ban)
- ha a joy con töltővel lehet ugyanúgy játszani, mint a nem tölthető verziójával akkor olyat is veszek.

Így mindenem meglesz hozzá apránként, elosztva a költségeket és pont akkor fogom megvenni a gépet, amikor tényleg kelleni fog, nem fogom 8 hónapig a gép menüjét nézegetni.

(#1279) ldave válasza woros (#1278) üzenetére


ldave
félisten

És mit cisnálsz majd decemberben 20 db Pro Controllerrel? :Y

A Slime draws near! Command?

(#1280) cactuar


cactuar
aktív tag

576-ban és Konzolokszervize-ben 109990 ft a konzol.

(#1281) Sirandrish válasza woros (#1278) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Könnyű annak aki nem akar Zeldazni :D
Nekem egy pro controller elég...Csak két kezem van :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1282) Sirandrish válasza cactuar (#1280) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Még van pár hely ahol annyi. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1283) woros válasza ldave (#1279) üzenetére


woros
őstag

Úgy értem, max. 2 db-ot veszek és 1db/hó.. na. :P

Andrish: Jó, de én gondolok a feleségemre is. :D

[ Szerkesztve ]

(#1284) tassyu


tassyu
tag

Sokan érveltek korábban azzal, hogy valódi gyermek tartalmak, csak a nintendonal vannak, hát most ezzel is szakítottak.
Vagy ilyen "húzó" címekkel nyitnak a gyaerekek felé?

[link]

Ez nagyon ciki.
Na dehát majd egy év múlva lesz egy db Mario játék is :9

Megnézve néhányszor az 1-2 switch alkotást, azzal sem értek egyet, hogy mennyire szuper pontosak is azok a kis pici irányítók. Pl. a mozgás másolós játékban.

(#1285) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Én kb. 180k-nál tartok első nekifutásra (R/B Switch, Pro Con, hord.táska/fólia, 1-2-Switch, Zelda Limited (Master edition csak USA, hogy a q#&@ censored), plusz JoyCon nélkül és JoyCon töltő sincs benne.
Itt az ideje áttekinteni, mit lehet eladni, mert ez még kari+szülinap+névnap+húsvét összevonásával is kib@&#ott sok pénz.
:O :O :O :O :O :W :W :W :W :W

Írtam a MediaMarkt-nak is...

RE: Egyedi, választékbővítési igény ;]

Köszönjük levelét, és egyben elnézését kérjük a késedelmes visszajelzés miatt!
Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy kérdése megválaszolása érdekében levelét továbbítottuk illetékes osztályunknak. A válasz érkeztéig szíves türelmét kérjük! Amint a kért információ rendelkezésünkre áll, kollégáink ismételten felveszik Önnel a kapcsolatot.
Türelmét, együttműködését köszönjük!
Továbbiakban is készséggel állunk rendelkezésére!
Üdvözlettel: Media Markt Online Ügyfélszolgálat E-mail: mmonline@mediamarkt.hu

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1286) dunc


dunc
nagyúr

Ez az árazás egy vicc! Kihagyom, és pl muszáj plusz kontroller, töltő stb! Bele fog fulladni a nintendo....
És nem csak Mo.n drágállják, de vicc, hogy egy lényegesebben erősebb konzol olcsóbb. A multi platform címek hiánya stb. Szóval egy gép+zeldáért egy paddal mennyit is kéne fizetni? Kb 150 ezret! :DDD
Vicc....... :W

(#1287) ayo válasza koncsik (#1285) üzenetére


ayo
addikt

a Pro kontroller máshol A kontroller... az eleve egy érvágás mindig. nem tudom mennyire lesz élvezetes Ultra Street Fighter II-t nyomni azon a kicsiken :(

a Joycon grip meg kár hogy nem tud alapból tölteni. remélem Kínában már gyártják a kiegészítőket... :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1288) ImpersonatoR

Biztos nehéz lett volna megoldani, hogy a Wii U pro kontrollere működjön a Switch el :)
Meg ha az újban lesz rezgő motor akkor is
Egyébként a mai napig nem hiszem el meddig bírja aksival ennyit számít hogy nincs benne rezgőmotor?
2 havonta egyszer ha töltöttem.

Mondjuk legalább a játékok nem lemezesek lesznek nem fognak hangosan pörögni karcolódni.
Egyébként kicsit merésznek tartom az ilyen memóriakártyákat mindig egyszerűbb feltörni és másolni,

[ Szerkesztve ]

(#1289) boost válasza ImpersonatoR (#1288) üzenetére


boost
addikt

Tényleg nem kompatibilis a U kontrollere a Switchével? Erről nem találtam infót sehol sem.

(#1290) Dr.F.E.R.I. válasza ImpersonatoR (#1288) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A Wii U pro controller-ben is van rezgőmotor, csak nem ez a HD-rezgő amit az újba implementáltak. Szerintem sem okozott volna sok fejfájást a N mérnökeinek a visszafelé kompatibilitás...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1291) koncsik válasza koncsik (#1285) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Konzolokszervíze tájékoztatott, hogy a Nintendo által ajánlott fogyasztói ár 109990 Ft, de mivel előrendeltem 104990 Ft-ért adják. Ezt korrektnek ítélem. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1292) ldave


ldave
félisten

Viszont ha azt veszem, hogy két gép helyett mostantól csak egyet kell venni Nintendo oldalon, akkor még olcsó is a Switch :)

A Slime draws near! Command?

(#1293) Infernohun


Infernohun
tag

:C

(#1294) FuRiONight válasza ldave (#1292) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ha pedig multiplatform játékokkal is játszana az ember akkor még vehet egy konzolt es/Vagy pc-t mellè. Tiszta gazdasàgos ez a Switch!

Infernohun: a Nintendo ezt már régóta tudja :D

[ Szerkesztve ]

(#1295) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#1291) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Tudom, hogy már mindenki elfelejtette, de korábban volt egy kis tipp-mix a Switch kezdőárát illetően. Hogy ne kelljen visszakeresgetni, kigyűjtöttem a tippeket:

Bétaville: 89000 Ft <--- a kis optimista
Dr.F.E.R.I.: 110000 Ft <--- !!!
Bazsi1987: 99000 Ft
Ayo: 120000 Ft <--- ő olcsóbban nem veheti meg, ha ez az ár is jó neki
Szdavid99: 99990 Ft
woros: 115000 Ft
Mister_X: 84.990 és 94.990 két csomagra <--- úgy tűnik nem lesz több csomag induláskor
oriic: Kisebb csomag 99.999 Ft Nagyobb csomag: 129000 Ft <-- szintén zenész
szgergely: 300€, de játék nélkül <--- !!! (bár hivatalos eurós árat nem találtam, de ált =$ árral)
Sirandrish: 120K...egy Zelda bundle ért
Ganz-[HUN]: Tipp 1: 99k Tipp 2: 119-120k Tipp 3: 129-130k <--- ne lottózz :D

Köszönjük a figyelmet, 4 év múlva ugyanitt :)

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1296) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#1295) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jóvanmánefényezdmagad :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1297) oriic válasza Dr.F.E.R.I. (#1295) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont jól tippeltem szinte. :D

Live-Die-Respawn

(#1298) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Nintendo Switch - kiderült, mennyibe kerül majd itthon

Konzolok

Nintendo Switch konzol szürke Joy-Con-nal - 109 999 Ft
Nintendo Switch konzol neon piros és kék Joy-Con-nal - 109 999 Ft

Kiegészítők

Joy-Con (bal) Grey - 16 999 Ft
Joy-Con (jobb) Grey - 16 999 Ft
Joy-Con Charging Grip - 10 999 Ft
Joy-Con pár szürke - 26 999 Ft
Joy-Con pár neon piros és kék - 26 999 Ft
Joy-Con csuklópánt szürke - 1 999 Ft
Joy-Con csuklópánt neon kék - 1 999 Ft
Joy-Con csuklópánt neon piros - 1 999 Ft
Nintendo Switch hálózati adapter - 9 999 Ft
Nintendo Switch hordtáska és képernyővédő - 6 999 Ft
Nintendo Switch Pro kontroller - 23 999 Ft

Játékok

1-2 Switch - 16499 Ft (előrendelőknek 15 999 Ft)
Just Dance 2017 - 19 999 Ft
The Legend of Zelda: Breath of the Wild - 22 999 (előrendelőknek 21999 Ft)
The Legend of Zelda: Breath of the Wild Limited edition 32 999 Ft

Csak ha lhet kapni! Mit szóltok? :U :F

(#1299) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1295) üzenetére


ldave
félisten

Hm, fura hogy erre nem írtam semmit, lehet épp dolgoztam :B

A Slime draws near! Command?

(#1300) kribe válasza Dr.F.E.R.I. (#1295) üzenetére


kribe
őstag

Az én tippem meg lemaradt? :(

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.