Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#651) Sirandrish válasza koncsik (#650) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem lenne az reménytelen. Kicsit erősebb gépeket kéne piacra dobni és nem lenne azzal semmi baj. Ha megkapná a rendes 3rd party támogatást, és az ő gépeiken is lenne Fifa meg CoD, meg BF, ésatöbbi, megspékelve a jól bevált exkluzívaival (amivel szerintem még a Sonyval is partyban van), akkor nem lenne ott gond.

Azt meg erősen kétlem hogy pont a "jövőbe látó" Nintendo nem veszi észre a felhasználók (jó nagy részének) azon igényét hogy legyen szép is a játék, ne csak jó.

Nekem tökéletesen elég a WiiU ereje is...csak ha a Nintendo sem hisz majd megint a saját gépében akkor mi lesz? Nem elég hogy zero multiplatform címet kapnak a felhasználók, de emellett egy komplett generációból kimaradt a két legnagyobb húzócímük? Se Zelda se Mario? Ezeknek nyitócímeknek (is) kéne lenniük, nem hogy még meg se jelen a gépre...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#652) ayo válasza Sirandrish (#651) üzenetére


ayo
addikt

azért egy tablet meg egy 3DS szerintem kicsit más kategória és már utóbbi is nehezen fér el a zsebben vagy a kézben...

a másik hogy nvidia shielddel nagyjából pár éve megcsinálták már, de az meg a kutyának se kellett.

és ha már Zelda. A TP között nem sok különbség volt GC és Wii verzióknál, egy picit szebb, jobb volt és persze forradalmi. Itt a forradalom, hogy magaddal viheted és jobb framerate, felbontás meg ilyesmi, amit így most nem nagyon lehet kivenni pont a mostani rajzos Zeldából.
Viszont ha már PS, akkor ott pl. jobban látszik, hogy PS3-PS4 címek mennyivel különbek. Nagyjából GC Wind Waker vs Wii U verzió különbségek is előjönnek, de Nintendo soha se az erősségről volt híres, szóval a kérdés, hogy elég forradalmi, az hogy egy Shieldet eladjanak tabletként Nintendo jelzés alatt, hiszen a Wii-n se volt sok különbség grafikailag az előző generációhoz képest.

http://jateknaplo.blog.hu

(#653) Sirandrish válasza ayo (#652) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezt az erő dolgot már megbeszéltük nem is olyan rég...a Wii-ig egyáltalán nem volt elmaradva erőben. Nyilván voltak korlátai a kazetta meg a minidvd miatt, de erőben akkor sem maradtak el az N konzolok.

A Wii valóban nem az erejével tarolt, de hozott valami merőben újat. A X.-ik kézikonzol után, az androidos játékok világában, ahol minden 8-10 éves is már okostelefonnal és tablettel szaladgál, forradalminak számít hogy elviheted magaddal a jáccót? Szerintem nem!

Engem legalábbis nem nagyon motívál hogy magammal vihetem a Zeldát.
Persze 1-2 alkalommal tuti jól jön majd hogy a wc-n sem kell letennem, de azt a témát meg inkább hagyjuk :DDD

Ne értsetek félre...én szurkolok a Nintendonak, és a Switch is bejön, csak tartok tőle hogy a hithű Nintendo szamurájokon kívül nem sok mindenkit fog meggyőzni. Persze ne legyen igazam!!!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#654) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nintendo Switch: Jobb Teljesítmény a dokkal, GC játékok, Dark Souls?

" Az előző konzolokon megvásárolt VC tartalmakért ezúttal is csak egy kis összeget kell fizetni, hogy „upgrade-elhessük” őket a Switchre."

Nem vagyok egy VC szakértő..felvilágosítana valaki hogy ez mit is jelent pontosan?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#655) oriic válasza Sirandrish (#654) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom a Wii U-s virtual console tartalmak elérhetők lesznek kis ráfizetéssel Switch-en.

Live-Die-Respawn

(#656) kovsol válasza Sirandrish (#649) üzenetére


kovsol
titán

Haladni kell a korral.

May the Force be with you!

(#657) Sirandrish válasza oriic (#655) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szóval a szétlinkeltetett accomat továbbvihetném, és ha fizetek még egy kicsit, akkor használhatom az egyszer már megvett tartalmat? :)
Nyilván nem azon az 1-2 fonton múlna, de beléphetne már ilyen téren a Nintendo a 21. századba :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#658) ayo válasza Sirandrish (#653) üzenetére


ayo
addikt

én se érzem a varázst eddig...

http://jateknaplo.blog.hu

(#659) ldave válasza Sirandrish (#654) üzenetére


ldave
félisten

A Wii-re megvett és transzferált VC játékok közül amit kiadtak később Wii U VC-re is, 1 dolláros áron lehetett aktiválni, így Wii mód nélkül is indíthatóak lettek a gépen.

A Slime draws near! Command?

(#660) Sirandrish válasza ldave (#659) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Az szuper :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#661) tuki2200 válasza Sirandrish (#654) üzenetére


tuki2200
senior tag

Egy dark soulst kiadni amikor csak egy Boss magában tud lenni 30perc meg 30amig el jut hozza az ember és bír 2 órát az akku hat nemtudom, lesz @nyázás

Mar csak abban reménykedem valami univerzális akksi lesz benne amiből egyből lesz 5x akkora kínai verzió 10$-ért

(#662) Sirandrish válasza tuki2200 (#661) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezt írtam fentebb, csak nem Dark Soulsal.
Viszont még nem tudni semmi konkrétat az akkuról...reméljük bika lesz :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#663) oriic válasza tuki2200 (#661) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor hogy szednék meg magukat azok, akik már most tervezik az aksikkal feltuningolt védőtokokat rásózni a leendő vásárlókra? :DDD

Live-Die-Respawn

(#664) tajner10 válasza Sirandrish (#662) üzenetére


tajner10
tag

Ami eddig volt nintendo switch az nem a "rendes" dev kit volt hanem vmi beta verzió ,az rendes,eladásra szánt meg elméletben 5-8 órát bír majd [link]

[ Szerkesztve ]

(#665) ayo válasza tajner10 (#664) üzenetére


ayo
addikt

jan 12-ig bármi lehet még, a 2 óra szerintem se igaz.

http://jateknaplo.blog.hu

(#666) Sirandrish válasza ayo (#665) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Hatalmas öngól lenne szerintem..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#667) maszekember válasza Sirandrish (#649) üzenetére


maszekember
aktív tag

Még a New 3DS felett is eljárt az idő gyakorlatilag akkor amikor megjelent. Óriási a játék kínálat rá, jópofa egyedi "Nintendós" koncepció de 2014-ben kapacitív touchscreen-es és tn-paneles konzolt kiadni azért... na. A Switch ötvözheti a wii u "konzol szabadon" ötletét a (3)DS akkuidejével és újszerű megközelítésével.

Inkább legyen egy high-end hordozható konzol, mint egy gyenge otthoni rendszer mert utóbbi elgondolás esetén nem gondolom azt, hogy van erre igény két olyan bika mint az XO és a PS4 Pro között.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#668) misuti válasza Sirandrish (#666) üzenetére


misuti
tag

Ha ez a konzol nem lesz sikeres,akkor semmi! :)
Csak az ár lehet negatív tényező!Meg esetleg kevés játék,bár azt kétlem!
Az egész koncepció teljesen új,hasonlót sem láttunk még,a hardver elég bikának tűnik,persze nem ps4 meg pc mércével!
Ha a játékélmény meglesz,akkor nem győzik gyártani! :)

(#669) koncsik válasza misuti (#668) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C Na végre, ez a helyes hozzáállás! :R
Én már öreg vagyok, remélem nem esünk pofára :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#670) Sirandrish válasza misuti (#668) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

A WiiU mi ha nem hasonló? Gyakorlatilag csak a hatótávolságát növelték.

Egyébként meg a próféta szóljon belőled... :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#671) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Season of Heaven

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#672) maszekember válasza maszekember (#667) üzenetére


maszekember
aktív tag

*rezisztív

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#673) misuti válasza Sirandrish (#670) üzenetére


misuti
tag

Én nem sok hasonlóságot látok,ez ha jól gondolom egy kézi konzol lesz!
Csak tv-re kötve is lehet használni! :)
Én bizakodó vagyok,csak ne árazzák túl!

(#674) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#670) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Más koncepció, mert Switch-el vagy csak a tévét, vagy csak a konzolt tudod nézni. Egyszerre a kettőt nem, mint a Wii U-nál.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#675) Dr.F.E.R.I. válasza maszekember (#672) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Neked milyen hátrányt okozott eddig a rezisztív kijelző rajta? Nekem megmondom őszintén, semmilyet. Mindkét gépemen pixelpontosan rajzolok és azzal bökdösöm, amivel akarom.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#676) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#674) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nem is baj, mert pl a HW-t kijelzőn toltam végig, de agybajt kaptam a végére.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#677) maszekember válasza Dr.F.E.R.I. (#675) üzenetére


maszekember
aktív tag

Nagyon szeretem a 3DS-t, félreértés ne essék. De gépelésnél (eshop) vagy pl. a Phoenix Wright játékoknál gyakran kellett használnom a mellékelt stylust (és XL-em van).

Nagyon tisztelem a Nintendo játékfejlesztési alapelveit is, hogy valóban egy kész végleges művet adnak ki, nem kell patchelni, hogy egyáltalán játszható legyen. A címek általános -kimagasló- minőségéről nem is beszélve.

De tartom azt, hogy hardveresen lenne hova fejlődnie a 3DS-nek.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#678) Sirandrish válasza maszekember (#677) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

De rajtad látszik hogy utálod a Phoenix Wright játékokat :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#679) maszekember válasza Sirandrish (#678) üzenetére


maszekember
aktív tag

OBJECTION!

:DDD

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#680) woros válasza maszekember (#679) üzenetére


woros
őstag

Most láttam Google Playen, hogy van Ace Attorney játék, igaz 6000 forint. :D [link]

(#681) maszekember válasza woros (#680) üzenetére


maszekember
aktív tag

Ace Attorney játék Phoenix Wright helyett valami jöttmenttel? Ez olyan mint egy Legend of Zelda cím Sirandrish Link nélkül.

Meh.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#682) Sirandrish válasza maszekember (#681) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És még csak nem is olcsó.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#683) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Érdemes megnézni: ,Switch valóban működés közben Zeldával.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#684) Sirandrish válasza koncsik (#683) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah majd otthon, mert a korlátozott mobilnetemmel holnap reggelig se töltené be :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#685) ayo válasza Sirandrish (#684) üzenetére


ayo
addikt

Ez ugyanaz a videó amiről pár napja beszéltünk ;)

http://jateknaplo.blog.hu

(#686) ldave


ldave
félisten

Naptárba :)

A Slime draws near! Command?

(#687) oriic válasza ldave (#686) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Talán kapunk megjelenési dátumot is?

Live-Die-Respawn

(#688) maszekember válasza ldave (#686) üzenetére


maszekember
aktív tag

:DD

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#689) Monoton válasza ldave (#686) üzenetére


Monoton
tag

Péntek 13. ;]

(#690) ayo válasza oriic (#687) üzenetére


ayo
addikt

A promós videó után azt mondták, hogy mindent akkor fognak elmondani, amúgy Jimmy-nél márciust mondtak, szóval az egyelőre stabil.

http://jateknaplo.blog.hu

(#691) oriic válasza ayo (#690) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglátjuk, egyelőre day-1 vétel lenne, de azért reménykedek benne, hogy valami megaton bejelentést is kapunk majd. Ok ott a Dark Souls trilógia pletyka, de az a széria nem érdekel.

Live-Die-Respawn

(#692) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Yooka-Laylee wii U helyett Switch-re fejlesztődik... én meg átkérem PS4-re. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#693) Sirandrish válasza ayo (#685) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Osztán ezért siettem haza? Ejnye :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#694) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Switch-re is jön a Rime. [link]

Korábbi trailer (eredetileg PS4-re és Vitára készült)

Live-Die-Respawn

(#695) Sirandrish válasza oriic (#694) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oh az jóóóó :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#696) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Seasons of Heaven - Nintendo Switch exclusive
teaser trailer

Ha ez tényleg így fog kinézni... :Y :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#697) ldave válasza oriic (#696) üzenetére


ldave
félisten

Ó, jól néz ki ez mozgásban is. Remek :)

A Slime draws near! Command?

(#698) koncsik válasza oriic (#696) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ejha :C

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#699) Sirandrish válasza oriic (#696) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nyomorék miblnet :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#700) Sirandrish válasza oriic (#696) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nyomorék mobilnet :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.