Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#401) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Nekem ok a 120K is...egy Zelda bundle ért:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#402) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Tipp 1: 99k
Tipp 2: 119-120k
Tipp 3: 129-130k

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#403) XuChi válasza Ganz-[HUN] (#402) üzenetére


XuChi
addikt

Tipp2-3: Na annyit nem ér! Egy kézi konzolért még a 100k is sok!

(#404) ldave válasza Ganz-[HUN] (#365) üzenetére


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#405) Bétaville válasza ldave (#404) üzenetére


Bétaville
senior tag

De jópofa. :D

iPhone 15 Pro Max, iWatch 7 Nike edition, MacBook Air, PlayStation 5, Nintendo Switch

(#406) Sirandrish válasza Ganz-[HUN] (#402) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Még 2 tipp és gyakorlatilag minden lehetőséget lefogsz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#407) Sonja


Sonja
veterán

:D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#408) Sirandrish válasza Sonja (#407) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#409) AxBattler válasza Sonja (#407) üzenetére


AxBattler
félisten

Durva. ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#410) ldave válasza Sirandrish (#408) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom valam vicces kép van ott, amit a céges proxy megfog így nem látom :(

A Slime draws near! Command?

(#411) Sirandrish válasza ldave (#410) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nézd meg telóval mobilnettel
Amúgy igen..egy vicces kép :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#412) CheGhost válasza kovsol (#397) üzenetére


CheGhost
aktív tag

Az egyikben a pro kontroller szerintem benne lesz, és valószínűsítem a drágábbikban. :(
De nem részletezte az egyes csomagokat, vagy csak nem emlékszem már rá.
Persze ezt is pletykaként kell kezelni, de nagy valószínűségűként.

Mintha itt néhány tweet-et megtaláltam volna, és az eddigi infókkal nem vág minden össze:
http://www.ign.com/boards/threads/updated-rubyvolution-tweets-leaks.454856313/

[ Szerkesztve ]

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#413) Mister_X válasza CheGhost (#412) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát az AMD nagyon nem "100% involved" :N

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#414) CheGhost válasza Mister_X (#413) üzenetére


CheGhost
aktív tag

"...az eddigi infókkal nem vág minden össze..."
Persze az emlékeimben minden megszépül. :D
Akkor rosszul emlékeztem a pontosságára. Bocsánat.

Emellett nincs még hivatalos specifikáció, illetve azt biztosra vélem, hogy lesz még egy-két lényegi bejelentés.

Meg persze az ilyen "pletykák" valakinek a valakijétől származnak, aki látott vagy kézben fogott valamit. Emellett szándékos csúsztatásokat is belevihetnek, hogy ne lehessen visszakövetni, hogy kitől származik az infó, másrészről valamennyire azért mégis elbizonytalanítsák az embereket... meg csak...

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#415) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Ártalálgatás: 250 USD, 10 milliós eladás az első évben. Let it be. :K

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#416) Dr.F.E.R.I. válasza koncsik (#415) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Elemzői találgatás 2.0: ha ingyen adják, 10< millió az első évben

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#417) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

A Switch bemutató videoban nem valódi játékok képe látható - nem biztos, hogy lesznek ilyen játékok... :W

“You shouldn’t assume what you saw on the video represents actual game footage and further specifics on first-party games will be provided later.” - Nintendo

Háát... :((( ráadásnak egy elemzés a videoról... :(

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#418) ldave válasza koncsik (#417) üzenetére


ldave
félisten

Fene tudja, gondolom nem azért engedte a Bethesda a Skyrim-ot mutogatni, mert nem lesz a gépre. Csak lehet még hívatalosan nem akarják megerősíteni. Mario, Kart, Splatoon meg tuti jön a gépre, ha nem is pont úgy, ahogy most láttuk. Szerintem ezen kár hőbörögni.

A Slime draws near! Command?

(#419) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#418) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Szerintem is kár, Mario World-öt csak nem tolhattak rajta.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#420) kribe válasza ldave (#418) üzenetére


kribe
őstag

Kár vagy nem kár a Nintendonak inkább erősen kellene hangsúlyoznia hogy lesznek rá külsős játékok. Az ilyesmi eldöntheti hogy valaki olyan mint én (akit a Nintendo játékok közül csak a Mario Kart érdekel de az nagyon) meg fogja-e venni a konzolt vagy sem. A MK8 miatt kerestem egy használt WiiU-t, de egy (max 2 mert a Zeldát annyira hypeolják hogy kiváncsi lettem rá) játék miatt nem fogom megvenni az biztos. Volt egy videó yt-ön amiben éppen arról volt szó hogy a trailerben megmutatott játékok érkezése egyáltalán nem biztos. A skyrim és az nba játék fejlesztőinek válasza szinte szóról-szóra azonos volt: örülünk hogy együttműködhettünk a Nintendoval a trailer elkészítésében de nem erősíthetjük meg azt hogy ezek a játékok tényleg kijönnek Switch-re, blablabla. Ha nem jönnek akkor óriási öngól volt bemutatni őket a trailerben, ha viszont jönnek akkor ezt minden erővel hirdetni kellene hogy kelendő legyen a konzol.

Ha már itt vagyok az ártalálgatósdiba is beszállnék: 119.990 az alap, 149.990 a "bundle". Amiben egy pro controller és egy játék a minimum lenne szerintem.

Egyébként tudja valaki hogy a Nintendo miért ad olyan neveket a konzoljainak amiken az angol nyelvterületeken a népek halálra röhögik magukat?

[ Szerkesztve ]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#421) #57919488 válasza kribe (#420) üzenetére


#57919488
törölt tag

A Bethesda szerintem inkabb a kartyas jatekot akarja beinditani a Switch-el. (The Elder Scrolls Legends)
Ez egy nagyon jo lepes lenne nekik mert PC-n es Tablet/Handy teren mar a Blizzard HS-t nem tudnak megkozeliteni sem.
Egy biztos, egy ilyen Trailer utan Skyrim kell a nepnek :D
(5 eves lesz most a jatek, nehogyma ne tudjak megcsinalni :DDD )

(#422) Sirandrish válasza koncsik (#417) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah majd otthon megskubizom :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#423) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#424) ldave válasza kribe (#420) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem az hogy most mit nyilatkoznak kicsit ellentmondásban van azzal, amit láttunk. Miért engedte volna a Bethesda a Skyrim-et mutogatni, ha nem jön? Ez nekik is nagyon rossz PR lenne, nemcsak a Nintendo-nak. Én arra gondolok, hogy amíg a Nintendo nem ad meg hivatalos megjelenési időpontot a gépre, addig a partnerek se adnak ki ilyen infókat.

A Slime draws near! Command?

(#425) kribe válasza ldave (#424) üzenetére


kribe
őstag

Nagyon remélem hogy lesz komoly 3rd party játék választék és én is inkább arra gondolok hogy csak várnak a hivatalos bejelentésekkel. De meddig? Ezerrel kellene nyomatni az infókat, generálni a hypeot, és nincs már sok idejük rá. Olyan sok jó hír kellene a konzolról amennyi csak lehet hogy a nép alig bírja ki a megjelenésig. A karácsonyi szezonról persze lemaradnak (azt viszi a PS4 Pro) de március már közel van és túl kevés a konkrétum. Tolni kellene hogy: igen, lesznek 3rd party játékok, ez is és ez is meg ez is, igen, lesz érintőképernyő, igen, ebben a Tegra X1-nél jobb a hardver, igen, a gép X órát bír ki töltés nélkül nem pedig csak hármat, stb. Ezek mind kérdésesek egyelőre és az emberek ezeken spekulálnak és kételkedő pesszimista hangvételű yt videókat csinálnak ahelyett hogy remegve várnák a megjelenés napját.

[ Szerkesztve ]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#426) Mister_X válasza kribe (#425) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lesz még idejük bőven kommunikálni, a karácsonyi szezont még meghagyják a többieknek, utána januárban és februárban folyhat a csapból a Switch.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#427) ldave válasza kribe (#425) üzenetére


ldave
félisten

Igen, ezt kell, de nem fél évvel a megjelenés előtt, hanem két hónappal.

A Slime draws near! Command?

(#428) boost


boost
addikt

Én már nem hiszek a márciusi workwide megjelenésben. Szerintem át fogják tolni őszre, szeptember végére, amikorra megotlják legalább két eventtel, az e3-mal meg a gamescom-mal. Ahol ki is lesz próbálható. Annyira semmi nincs a készülékről, hogy ezt így kihozni kb tutti bukta.

(#429) Mister_X válasza boost (#428) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Öö helló? A Nintendo eddig mindig fél évvel a megjelenés előtt leplezte le a konzoljait.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#430) boost válasza Mister_X (#429) üzenetére


boost
addikt

Aha... Nem. WiiU-t több mint egy évvel korábban, 2011 júniusában már E3-an bemutatták.

https://www.youtube.com/watch?v=4e3qaPg_keg

Öö helló!

(#431) Mister_X válasza boost (#430) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen, a Wii U tényleg... kivétel volt. De ebből eddig nem csinált rendszert a Nintendo, én készségesen el merem nekik hinni a márciusi megjelenést, az év eleji uborkaszezon után.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#432) ayo válasza Mister_X (#431) üzenetére


ayo
addikt

szinte minden forradalmi cuccát így csinálta, direkt hogy ne tudjon a piac felkészülni rá. A Wii U kivétel, de hát nem is hiába... :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#434) Sirandrish válasza woros (#433) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Nah akkor megint van mit várni :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#435) Dr.F.E.R.I. válasza woros (#433) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Itt is otthoni konzolnak hívják...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#436) ldave válasza woros (#433) üzenetére


ldave
félisten

No, akkor jól éreztem, hogy két hónappal a megjelenés előtt kezdik majd az infóáradatot :)

A Slime draws near! Command?

(#437) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#438) ldave válasza oriic (#437) üzenetére


ldave
félisten

Hm, kár hogy nem mentek el 7'-ig.

A Slime draws near! Command?

(#439) koncsik válasza ldave (#438) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ki gyárt 6,2" screen-t? Nyilván kevés készül belőle, így legalább drágítja a kütyüt :W

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#440) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#438) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Első hallásra nem nagy különbség, pedig a 7" az már több mint a negyedével nagyobb területet jelent. Ez első sorban az akkuidő miatt nagyon nem mindegy, főleg ha még egy erős processzor is lesz a táblában.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#441) adalbert1 válasza Dr.F.E.R.I. (#440) üzenetére


adalbert1
veterán

Remélem lesz majd rá valami normális böngésző, youtube és netflix kliens, akkor talán a tablet cipelést ki lehetne váltani vele (habár, jobban belegondolva, számomra tabletből is a 7" még kis méret, a 10" pedig nagy, az ideális valahol 8-9 között van).

(#442) ayo válasza adalbert1 (#441) üzenetére


ayo
addikt

hát ha nem annyira kellemetlen lesz a rendszer, mint Wii U-n akkor szerintem simán jó lehetne.

Anno mikor a Wii U-t bemutatták én pont azt képzeltem el, ami most a Switch... most pedig nem képzelek inkább semmit :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#443) adalbert1 válasza ayo (#442) üzenetére


adalbert1
veterán

Én nagyon remélem, hogy az eddigi szoftveres, accountos, stb. dolgaikon túl tudnak majd lépni, mert egyelőre maga a Switch nagyon tetszik, de félek, hogy ezen a részen nem fejlődnek eleget, és egy jópofa, ötletes hardware-t elbaltáznak a körítéssel.

(#444) woros válasza adalbert1 (#443) üzenetére


woros
őstag

Ezt a konzolhoz rendelt NNID dolgot kéne elfelejteniük először is szvsz.

(#445) adalbert1 válasza woros (#444) üzenetére


adalbert1
veterán

Na igen, azt sosem értettem, hogy miért ne lehetne 2 vagy több 3DS például úgy egy háztartásban, hogy az accountomon megvásárolt digitális tartalmak le vannak töltve mind a kettőre (még ha egyszerre nem is lehetne játszani ugyanazzal a digitális játékkal, de egy másikkal lehetne). Másik példának nyugodtan felhozhatom a Virtual Console címeket, amiket néha szívesen játszanék 3DS-en, de néha Wii U-n. Ehhez képest ezeket is kétszer kellene megvenni. A Nintendo-nak rengeteg, a fogyasztó számára teljesen kényelmetlen/logikátlan dolga van, a jó játékok és egy esetleges jó hardware mellett ezeken is kellene változtatniuk.

(#446) Sirandrish válasza oriic (#437) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Oh istenem... nehogy már 7es legyen...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#447) Madwe válasza Dr.F.E.R.I. (#440) üzenetére


Madwe
nagyúr

De a nagyobb kijelző nagyobb házat jelent, ahol több a hely az akkunak. Nem véletlen telefonoknál sem, h a nagyobb kijelzős tövább bírja: erőben nem foglal több helyet nagyon a nagyobb felbontás miatti teljesítményszükség, így %osan több hely jut jóval az akkunak. Részemről 10"nak is örültem volna :D

[ Szerkesztve ]

(#448) Dr.F.E.R.I. válasza Madwe (#447) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Csak akkor meg már hordozni nem nagyon lehet. Biztos meg tudták volna nagyobbra is csinálni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#449) Madwe válasza Dr.F.E.R.I. (#448) üzenetére


Madwe
nagyúr

Az egy sima tablet méret, persze értem én h a kiskacsú gyerekek a fő piac, de akkor is :D

(#450) #57919488 válasza Dr.F.E.R.I. (#448) üzenetére


#57919488
törölt tag

Hordozas szempontbol az a dokkolo amugy is kerdeses, hogy hova preselheto be ha utazni kell valahova. Vagy talan maradhat otthon es utazasnal egy sima toltovel is megoldhato lenne a dolog ha arra kerul a sor.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.