Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#1651) woros válasza Dr.F.E.R.I. (#1649) üzenetére


woros
őstag

Azt írja, hogy legalábbis indulásnál nem lesz, nem azt, hogy egyáltalán. Amúgy meg böngésző nélkül kiadni 2017-ben konzolt, ráadásul amit hordozni is tudsz az elfogadhatatlan és nonszensz.

(#1652) ayo válasza SzDavid99 (#1650) üzenetére


ayo
addikt

másra koncentrálnak, több funkció fokozatosan érkezik.. ezt mondják itt is meg eddig is más cikkekben, tehát én nem látok ebben gondot

http://jateknaplo.blog.hu

(#1653) oriic válasza SzDavid99 (#1650) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem. Egyik konzolon sem élvezet böngészni.

Live-Die-Respawn

(#1654) saelin válasza oriic (#1653) üzenetére


saelin
veterán

Viszont itt lehetne! Az érintőképernyő és a joyconok simán azzá tehetnék. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1655) koncsik válasza koncsik (#1627) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bővebben az Nvidia Tegra-ról: Quad Core ARM Cortex A57 CPU, max. 2 GHz, 2MB L2 cache / Nvidia Maxwell GPU with 256 CUDA cores running at 1 GHz (maximum clock speed) = Nvidia Tegra X1, 4 GB of RAM-mel.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1656) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Néhány japán reklám:

1-2-Switch
Mario Kart 8
Splatoon 2
Zelda

Live-Die-Respawn

(#1657) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Idei évbe ki milyen játékot tervez megvenni a gépre? 😊

(#1658) Sirandrish válasza Bazsi1987 (#1657) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Zelda...Zelda...aztán még szerintem a Zelda is jöhet majd :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1659) woros válasza Bazsi1987 (#1657) üzenetére


woros
őstag

Nos, nekem változott a programtervem a switchre nézve (mert azt mondtam, hogy nem veszek csak év végén), így most azt mondom, hogy Mario Kart 8 Deluxe és Super Mario Odyssey.

Sonic csak akkor, ha nem jelenik meg PC-re és megéri a pénzt.

A böngészőre meg annyit, hogy szvsz kamu duma amit nyomnak a Nintendo-nál és csak azért nem lesz benne (legalábbis az elején), hogy ne adjanak rögtön direkt támadási felületet a hackereknek, tanulva az elmúlt évekből.

(#1660) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Nekem a gépel a zelda jön remegve várom! Párom mellé vesz egy just dancet azt annyira nem várom 😁 aztán mario kart, splatoon meg aztán év végén az új mario.😊 Én azért várom a retro játékokat nagyon 😊

(#1661) koncsik válasza Bazsi1987 (#1657) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Olyan sok nem lesz... melyiket nem, az a kérdés. :B

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1662) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Bemutatom nektek Linket!
Kicsit off, de talán egy képecske elfér :B

Ne tegyünk fel hülye kérdéseket...igen..Linknek neveztem el :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1663) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#1662) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

De kis cuki!!! :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1664) Bazsi1987 válasza Sirandrish (#1662) üzenetére


Bazsi1987
őstag

:R nagyon aranyos!!!! 😊

(#1665) dunc válasza Sirandrish (#1662) üzenetére


dunc
nagyúr

Te kis fanatikus, de ari!!! :B

(#1666) saelin válasza Bazsi1987 (#1657) üzenetére


saelin
veterán

Zelda jön a konzollal. Splatoon 2, Mario Kart, Bomberman, Arms, Mario Odyssey, Fast Rmx, talán a Setsuna, Xenoblade C2, Skyrim csak hogy lássam hogy fut switchen.

És kb meg is van az összes nem TBA megjelenésű játék. A két tízes Dragon questes játékot is várom. Ha jól emlékszem az egyik valami mmo lesz. :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1668) woros


woros
őstag

Lehetséges tervek?

(#1669) ldave válasza saelin (#1666) üzenetére


ldave
félisten

A Dragon Quest X ami MMO, és bár nem szeretek negatív lenni, de azt felesleges várni, hogy kiadják angolul :( Ellenben a XI részre minden esély megvan, hogy idővel nálunk is kapható lesz.

@woros: 720p-s kijelzővel semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1670) oriic válasza woros (#1668) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kijelző felbontása nagyon kicsi hozzá.

Live-Die-Respawn

(#1671) boost


boost
addikt

Sose neteztem a 3DS-en, ezért a Switchen se fog hiányozni, hogy nem lesz induláskor böngésző. Később persze beleteszik..

(#1672) ayo válasza ldave (#1669) üzenetére


ayo
addikt

DK2-ön is csúnya a nagyítás, ezen még inkább az lenne, meg hát hogy a fenébe bírna ez a hardver annyit, hogy rendesen menjen ? :D

majd Switch 2.0; és nekem se hiányzik nintendós címekből a VR

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1673) ViharVadász válasza Sirandrish (#1662) üzenetére


ViharVadász
őstag

De tündéri!:) Sok boldogságot hozzá!:)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#1674) oriic válasza Sirandrish (#1662) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Zeldát már szóba sem hozod? :D

Live-Die-Respawn

(#1675) Vebber válasza RangerFox (#1625) üzenetére


Vebber
tag

attól, hogy te nem látod, van "értelme", hidd el. Nem lenne mindegy, hogy a korábban már megvett eszközeid használhatod, és nem kell mégegyszer megvenni.
Pl. pro controllert nem kellene mégegyszer megvenni, ha már van, vagy akár a remote plus, amitől jobb nincs klasszikus Mario játékot játszani. De említhető az is, ha többen szeretnék az új box játékot játékot játszani. Stb.
Ez az új irányító klasszikus ügyességi Mario játékra nem túl bizalom gerjesztő. Vagy ez lesz az első nintendo konzol, amire meg sem jelenik?

(#1676) Vebber válasza woros (#1659) üzenetére


Vebber
tag

Vagyis akkor mire változott a terv? Veszel hamarabb, vagy még később?

(#1677) RangerFox válasza Vebber (#1675) üzenetére


RangerFox
veterán

Üzleti szempontból nem lenne értelme. Más cég sem preferálja a visszafelé kompatibilitást.

[ Szerkesztve ]

(#1678) Vebber válasza RangerFox (#1677) üzenetére


Vebber
tag

Majd kiderül, a vásárlók mennyire tolerálják ezt az üzleti szempontot.

(#1679) koncsik válasza Vebber (#1675) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

"Vagy ez lesz az első nintendo konzol, amire meg sem jelenik?" :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1680) Vebber válasza ayo (#1629) üzenetére


Vebber
tag

Csak méretben egyezik. Tudtommal a Wii U kapacitív, ez nem.

Koncsik:
Klasszikus Mario játék. New Super Mario Bros Switch, vagy a valamelyik régebbi portolt. Egy évig biztos nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1681) koncsik válasza Vebber (#1680) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Bocsánat, felületesen olvastam, így: Vagy ez lesz az első nintendo konzol, ami meg sem jelenik? :W

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1682) boost válasza Vebber (#1680) üzenetére


boost
addikt

Rosszul tudod. A ceruza miatt eddig egy konzoljuk sem volt kapacitív, egészen mostanáig. A Switch az lesz, nem is lesz ceruzája. Mondasz még valami okosat? Pl, hogy soha többet nem lesz 2D Mario játék, mert neked nem tetszik a kontroller? Mi nem tetszik rajt? NES kontrolleren lehetett Mariozni, Wii kontrolleren lehet Mariozni, Wiiu gamepaddal lehetett Mariozni, most te kitalálod, hogy ezen nem lehet.... Édes öregem...

Neked nem tetszik a konzol, ezért idejársz kitalálni hülyeségeket. Kértük már, hogy ne trollkodj. :F

[ Szerkesztve ]

(#1683) Vebber válasza boost (#1682) üzenetére


Vebber
tag

Nem kell arcoskodni, hidd el. Nem voltam benne biztos, azért is írtam, tudtommal. Végülis nem tévedtem, mert nem egyforma, csak méretben.

A kontrollernél sem arra gondoltam, hogy azt elektronikai kapcsolástechnika szempontjából ne lehetne megoldani. De sztem, ezt te is tudod, csak jobban esik így reagálni.

Az irányító kialakításával, méretével van a gond. Éppenséggel működik a pro conroller kizárólag a wii u verzióban, de azon való játék kínszenvedés, a remote plus után.

Így megfelelő, elég "okos" volt?
Idézd már kérlek, hol kértél ilyet, és jelöld meg a pontos okát. Az amit te csinálsz inkább trollkodás. Emléxel, tulajdonképpen mindegy mit írnak, nem számít ez nintendo.
Gondolod, ilyen hozzászólással jobb lesz, vagy jobban fogy?

Kérlek, hogy az általam írtakra ne reagálj, hozzád egyszer sem szól, és nem vagyok kíváncsi a mondandódra.

[ Szerkesztve ]

(#1684) ayo válasza Vebber (#1680) üzenetére


ayo
addikt

pontosan azt írtam, hogy menőbb sokkal és csalódtam, hogy 1:1 egyezik méretben U-val :)

(#1682) szgergely: szerintem a d-pad hiányára gondol, ami tényleg nem olyan jó, hogy alapból nincs semmin se

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1685) Vebber válasza ayo (#1684) üzenetére


Vebber
tag

Igen pl. a D pad hiánya, + a gombok elhelyezkedése, + a kontroller mérete.

(#1686) boost válasza ayo (#1684) üzenetére


boost
addikt

A kar alatt ott a négy gomb.

Én spec 3DS-en is karral játszottam a Mario játékokat.

(#1687) woros válasza Vebber (#1676) üzenetére


woros
őstag

Most arra változott egyenlőre, hogy megveszem amikor megjelenik egy pro controller (nem hori) társaságában, majd ápr. 28.-án megveszem a mario kart 8 deluxe-ot. Hogy a két dátum között mit csinálok a switchel azt kérdezed? Semmit. Hogy minek veszem meg akkor? Nem tudom.. hogy meglegyen a gép+előrendelői ajándékok, netre nem engedem a mk8 deluxeig (naiv remények :U ) az biztos.

Aztán ha mégis kiderül áprilisban, hogy jön wii u-ra egy harmdik dlc a mk8-hoz, ami a deluxe-ban is benne van, akkor írok egy szép levelet a Nintendonak, hogy mit tehet.

(#1688) boost válasza woros (#1687) üzenetére


boost
addikt

miért nem engeded netre?

(#1689) ayo válasza boost (#1686) üzenetére


ayo
addikt

ezt te se gondolod komolyan, hogy az tudja helyettesíteni? Ha így lenne, akkor SF rajongók ilyen cuccal tolnák 20 éve :) Mondjuk azt is teljes áron fogják adni, szóval probléma letudva :D

ez a 4 gomb egy kényszermegoldás, hogy 2 playerhez jó legyen, ez van.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1690) Vebber válasza woros (#1687) üzenetére


Vebber
tag

Milyen előrendelői ajándékot adnak a konzolhoz?

(#1691) woros válasza boost (#1688) üzenetére


woros
őstag

Arról nem beszélhetek ezen a fórumon. :DDD

Vebber: Azt még nem tudom, sőt még a disztribútor se tudja, de lesznek ennyi biztos. :)

(#1692) boost válasza woros (#1691) üzenetére


boost
addikt

:(

(#1693) #57919488 válasza Dr.F.E.R.I. (#1649) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nincs is erre mar semmi szukseg. Az adott szobaban valoszinuleg mar van laptop/pc, esetleg Smart TV , vagy akar a telefon amit csak ezert csereltek le mert 5,5"-on mar jobb netezni, de a kanapen azert van meg ott egy Tablet is mert anno jo otlet volt megvenni netezeshez :DDD
Igazabol lassan mar a kavefozoktol is elvarjak majd az emberek, hogy lehessen rajtuk netezni csak mert lesz nemelyiken egy kijelzo :F

(#1694) koncsik válasza woros (#1691) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Gondolod, hogy rögtön megjelenés után egyből lesz netuddmi? :F (Gyorsan be is teszem az összefoglalóba ;] - illetve miért nincs itt téma tudnivalók...? )

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1695) woros válasza koncsik (#1694) üzenetére


woros
őstag

Persze, hogy nem, azért is írtam hogy naiv remények, de biztos ami biztos alapon én ápr. 28ig kerülöm a fw frissítést. Amúgy meg ARM proci és hát ismerjük melyik konzol van ARM procival szerelve, ahol a reverse engineering elég jól megy. ;] Oké, azok elavultak, de pl. Android telókba is vannak big.little architektúrájú procik, amikre vannak okosságok és biztos vagyok, hogy ez sem lesz kivétel. Bár mivel idén 2 játékot tervezek megvenni erre a konzolra így részemről végül is tökmindegy. :)

(#1696) ldave válasza woros (#1695) üzenetére


ldave
félisten

PS4-be és X1-be meg sima x86-os proci van, amit évtizedek óta hackelnek, a hozzáértők. Nem ezen múlik, hogy mennyire biztonságos egy konzol.

A Slime draws near! Command?

(#1697) woros válasza ldave (#1696) üzenetére


woros
őstag

Haaat ps3 fiasko utan megertem hogy nem akarnak ujjat huzni a Sonyval. Nintendo eleg laza ilyen teren.

(#1698) saelin válasza ldave (#1669) üzenetére


saelin
veterán

Oh... milyen kár. :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1699) ldave válasza Rigormortiis (#1598) üzenetére


ldave
félisten

Nekem is van pár régi szám, Edge szerkesztése mindig is nagyon profi munka volt.

A Slime draws near! Command?

(#1700) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

1-2 Switch Mini Games - 18 of the total 28 in the full release YT video

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.