Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#1301) ldave


ldave
félisten

Kártyaméret:

Elég kicsi lesz :Y

A Slime draws near! Command?

(#1302) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#1295) üzenetére


ayo
addikt

én mondjuk egy dock gpu-t is vártam volna meglepi ként és akár 130-150 is lehetett volna :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1303) Dr.F.E.R.I. válasza kribe (#1300) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Elnézést, a te tipped ügyesen elrejtetted :R Most rákeresve sem szúrtam ki rögtön :B (119.990 az alap, 149.990)

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1304) Dr.F.E.R.I. válasza FuRiONight (#1298) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem a csórók játéka lesz... A Wii U árai jók voltak, ez így drága.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1305) kribe válasza Dr.F.E.R.I. (#1303) üzenetére


kribe
őstag

Nem gond. :)
A Zelda trailer majdnem megvetette velem a gépet de még kivárok vele. Igazából csak az és a MK8 Deluxe ami érdekel. Szerintem optimizmus úgy gondolni hogy majd karácsony körül veszek olcsóbban, csak akkor lesz olcsóbb a Switch év végére ha nem lesz eléggé sikeres (ismerve a Nintendot lehet még akkor sem) illetve használtan is csak ugyanebben az esetben lesznek jó áron kaphatóak.

[ Szerkesztve ]

My soul was removed, to make room for all this sarcasm.

(#1306) koncsik válasza FuRiONight (#1298) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Procontroller, 1-2-Switch, Zelda is elérhető olcsóbban.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1307) ayo válasza ldave (#1292) üzenetére


ayo
addikt

szerintem valami jó kis extra cucc lesz a 3DS utódja, amit ügyesen lehet majd kombinálni ezzel. mármint én ezek után azt várnám :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1308) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#1307) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Csak akkor nem látom értelmét a fejlesztő stúdiók összevonásának, ha továbbra is két konzolban gondolkodnak. Bár az is igaz, hogy a kétképernyős játékélményt nem váltja ki egy ilyen PS-Vita koncepció.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1309) #57919488 válasza FuRiONight (#1298) üzenetére


#57919488
törölt tag

Az Apple segitett nekik bearazni vagy mi tortent itt? :DDD

Shop-bol elkepzelheto, hogy jobb aron beszerezhetoek majd a jatekok? Ha mar digitalis ugye akkor talan varhato amolyan Steam Sale szeruseg is :P vagy a Nintendo-nal ez nem szokas? :B

(#1310) boost válasza ldave (#1299) üzenetére


boost
addikt

Benne voltál a beszélgetésben, de tippelni nem tippeltél.
https://gamepod.hu/tema/nintendo_nx/hsz_351-400.html

[ Szerkesztve ]

(#1311) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#1308) üzenetére


ayo
addikt

simán lehet egy hasonló, de kisebb gép, ami hordozhatóbb és jobban bírja, eközben meg mondjuk, mint gamepad használható a Switch-hez vagy valami kombináció ahogy írtam.

http://jateknaplo.blog.hu

(#1312) FuRiONight válasza FuRiONight (#1298) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ehhez az árhoz még hozzálehet számolni egy SD kártyát, csak hogy még egy kicsit "emeljük" a tétet. :U

(#1313) boost válasza ayo (#1311) üzenetére


boost
addikt

Vagy csak simán ugyanezzel a procival egy kisebb gép, hosszabb üzemidővel dokkolós cókmókok és lecsatolható karok nélkül, 200$-ért. Vinné a Switch nem-mozgásérzékelős játékait.

(#1314) Dr.F.E.R.I. válasza #57919488 (#1309) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem vagyok egy photoshop guru, de most adtál egy jó ötletet :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1315) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1314) üzenetére


ldave
félisten

Tegyél a Switch pöttyöt az almába :)

A Slime draws near! Command?

(#1316) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1315) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1317) #57919488 válasza Dr.F.E.R.I. (#1314) üzenetére


#57919488
törölt tag

:DDD

A gep aran amugy meglepodtem de azt csak 1x kell megvenni. Ha a jatekokat nezzuk akkor mar 10 cim eseten is egy nagyon nagy osszeget ker el a Nintendo :(
Tartok tole, hogy ettol fuggetlenul is aldozat leszek csak ido kerdese. Ez a Zelda Trailer tulsagosan megtette a hatasat :(((

[ Szerkesztve ]

(#1318) Sirandrish


Sirandrish
Topikgazda

Sokszor olvasom hogy a töltő így meg úgy. Most azzal ki a kotta? Külön töltő kell valamihez vagy mivan?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1319) ldave válasza Sirandrish (#1318) üzenetére


ldave
félisten

Annyi a lényeg, hogy a a Joycon-ok csak az áram alatt lévő tableten töltődnek alapesetben (dokkolva vagy kábelről játszva), maga a foglalat, amibe lehet tenni az nem töltő. Viszont lehet kapni külön olyan foglalatot, ami tudja tölteni, gondolom abban van egy plusz aksi.

A Slime draws near! Command?

(#1320) boost válasza ldave (#1319) üzenetére


boost
addikt

Nem akksi van benne, hanem USB-C foglalat meg áramkör töltéshez tudtommal

(#1321) ldave válasza boost (#1320) üzenetére


ldave
félisten

Várj, a külön kapható Joycon tartóban tudtommal van aksi, ami tud tölteni:

A Slime draws near! Command?

(#1322) FuRiONight válasza ldave (#1321) üzenetére


FuRiONight
őstag

Igen a külön kapható tud a gyàri pedig nem képes erre. Micsoda vèletlen..

(#1323) RangerFox válasza ldave (#1301) üzenetére


RangerFox
veterán

És most rakjunk mellé egy Ps Vita Game Cardot is, az szerintem kisebb mint a Switch-é.

(#1324) ldave válasza RangerFox (#1323) üzenetére


ldave
félisten

Nagyjából akkora lesz a Switch is mint a Vita:

A Slime draws near! Command?

(#1325) Dr.F.E.R.I. válasza RangerFox (#1323) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Valamekkora robusztusság azért nem árt nekik. A Vitáé csak 2mm 'vastag', arra már lehetőleg ne guruljon rá a székkel senki (bár a Switch-é is vékonynak tűnik képről).

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1326) RangerFox válasza ldave (#1324) üzenetére


RangerFox
veterán

Add nekem azt a Fire Emblem Cartridget! ;]

(#1327) Sirandrish válasza ldave (#1319) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És sztendbáj üzemmódban áram alatt lévő tabletnek számít?

(#1322) Miután a 3DS-t töltő nélkül kezdték el árulni, én már nem lepődök meg semmin :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1328) maszekember


maszekember
aktív tag

Egy igen idegesítő de érdekes interjú Reggie-vel.

" The only time a lawyer can cry, is when it's all over..." -Prosecutor Godot

(#1329) ldave


ldave
félisten

Itt egy kép a Switch hátoldaláról:

Japánban pedig ha magától a Nintendo-tól rendeli valaki a Switch-et, akkor összeállíthatja hogy milyen színben legyenek az alkatrészek:

A Slime draws near! Command?

(#1330) saelin


saelin
veterán

Valaki megveszi már márciusban a konzolt? Én másodlagosnak szánom ps4 mellé, de kicsit tartok tőle, hogy nem lesz mivel játszani, csak a zeldával. Lehet már tudni, hogy a többi játék (xenoblade, dragon quest) mikor fognak megjelenni? No, meg a skyrim. Már csak érdekesség képpen is megvenném rá, hogy lássam hogy fut tegrán.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1331) boost válasza saelin (#1330) üzenetére


boost
addikt

Ezek a játékok vannak bejelentve idénre:

Nekem van egy Amazon.de rendelésem Zeldával, de én is vacilálok. PS4 mellé veszem én is, szerintem másod konzolnak tökéletes. Megveheted később is, talán akkor olcsóbb is lesz mondjuk egy tizessel, vagy egy játékkal, de szerintem nincs komoly különbség aközött, hogy most vegyük vagy év végén, és akkor fél évvel korábban tolhatod már. (ha anyagilag megteheted). Egyelőre én még nem adom el az N3DS-t.

Ha veszem, akkor a következőkkel az idén: Zelda, MK8D, Splatoon 2, Xeno 2, Mario O. Ez 5 olyan játék, amit úgy gondolom, hogy kiemelkedő lesz. Jó, Splatoon 2 meg MK8D nem 10pontos, de önmagukban jó játékok. Ezt a kettőt pont amiatt, hogy a fiammal játsszunk. Szereti a Mario-s világot. Mario Run-t is, meg DS-es címeket is.

PS4-re idénre tervezek még egy Persona 5-öt, meg biztos jön valami érdekes még a második félévben.

[ Szerkesztve ]

(#1332) saelin válasza boost (#1331) üzenetére


saelin
veterán

Ezek közül pont azok érdekelnek amiket te is írtál. Szerintem sokan lesznek így vele.

Lehet várok a vásárlással év végéig vagy jövő év elejéig.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1333) #57919488 válasza ldave (#1319) üzenetére


#57919488
törölt tag

Na de annyit csak kibir mint maga a tablet. Hiszen ha az lemerul akkor ugyis vagy dokkoloba kell rakni tolteni vagy a kabelt radugni, nem? :)
Ha meg asztali uzemmodban lenne hasznalva akkor is egy feltoltott allapotbol vennenk ki ertelemszeruen mert ha nem hasznaljuk akkor is a tolton pihen (jobb esetben).

[ Szerkesztve ]

(#1334) ldave válasza #57919488 (#1333) üzenetére


ldave
félisten

Persze hogy kibír, 20 órát mondanak a Joycon-ra. Ez a töltős tartó a leendő Switch tulajok 90%-nak teljesen felesleges kiegészítő, viszont lehet rajta jókat hőbörögni.

A Slime draws near! Command?

(#1335) koncsik válasza ldave (#1334) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ha jól értem a szitut: ha a joy-con-ok a tableten vannak és tabletet mondjuk USB C-n keresztül töltöm vagy power bank van rajta, az a Joy-Con-okat is tölti. Tényleg nem kell töltő így.

Plusz:
Kedves Előrendelőnk,
Ahogy arról már értesülhettél, az általad is előrendelt The Legend of Zelda: Breath of the Wild Master Edition az anyacég döntésének értelmében, hivatalosan nem jelenik meg Európában - így számodra sem tudunk majd vele szolgálni. Úgy sejtjük, hogy ebben az esetben továbbra is szükséged lesz egy Zeldára, ezért igyekszünk valamelyest kárpótolni Téged: amennyiben váltasz a Switch-es Zelda másik verzióira, 1000 forintot tudunk elengedni a választott kiadás végleges árából. Semmi más dolgod, csak jelezz vissza, igényt tartasz-e erre a kedvezményre!
Válaszod előre is köszönjük, a Konzolok Szervize csapata
- azért az amazon.com értesítését várom, hátha lesz még nekik... :B

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1336) ldave


ldave
félisten

Újabb kép az UI-ról a Binding of Isaac fejlesztői által:

A Slime draws near! Command?

(#1337) dunc válasza ldave (#1336) üzenetére


dunc
nagyúr

Nagyon komoly UI. :D Mint egy 5110 es Nokia! :DDD

(#1338) ayo válasza dunc (#1337) üzenetére


ayo
addikt

kb. 4 éve mindenhol ezt a flat design-t használja mindenki :U

http://jateknaplo.blog.hu

(#1339) Dr.F.E.R.I. válasza dunc (#1337) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Hiába, a Nokia az Nokia :K

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1340) dunc válasza ayo (#1338) üzenetére


dunc
nagyúr

Attól még NRSZ! (nagy rakás SZ )

(#1341) unrealnoise válasza dunc (#1340) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Hát tény, hogy így fekete háttérrel elég bóvlesz. Nekem még mindig az Xbox one design tetszik a legjobban, de egyes elemeiben a Steam is mintha lehetne PC-n...

Nem gondolták túl, az biztos...

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#1342) dunc válasza unrealnoise (#1341) üzenetére


dunc
nagyúr

Azt érzem ,hogy egy összecsapott szemetet akarnak eladni aranyáron, szegény Zelda, Márió prostitúció jávall! :(((

(#1343) ldave válasza dunc (#1342) üzenetére


ldave
félisten

Inkább csak ezüst áron, lehetne még drágább.

A Slime draws near! Command?

(#1344) tassyu válasza ldave (#1334) üzenetére


tassyu
tag

Ne haragudj meg, de már csak felhozom, mert nem lehet elmenni mellette. Az ilyen írásaidon komolyan elgondolkodom, hogy ennyire elvakultan akarsz ilyet venni bármilyen okból, vagy érdeked fűződik hozzá, hogy magasztald ezt a gépet? Ugyanígy még néhány ember.

A 1235.-ben 2 napja már inkább felháborított, mint röhögtem volna az írásodon. Mondom ezt mint mérnök ember.
Ezt írtad pl. "maga a gép eléggé minőségi hatást kelt", képek és elmondások alapján. Tehát anélkül, hogy ismernéd. Ezeket valóban komolyan gondolod?
Mennyire minőségi szerinted pl. folyamatosan egymáson csúszó felületeket gagyi műanyagból megoldani? Komolyan érdekel.

Biztos, hogy kopni fognak, amelett, hogy rondák is lesznek emiatt, és előbb utóbb kotyogás lesz az eredménye, nem is kell millimétereket kopni, csak tizedeket. Az elektromos érintkezés is érdekes lehet, legalább oxidációs szempontból. Ezek pedig kényszerűek is, hiszen folyamatosan legózni kell vele.

A benne található hardver évekkel ezelőtti, az ára 2019-es. Tényleg jövőbe mutat valamibe, az árazásában.
A kinézet szubjektív, de ez még csak szépnek sem nevezhető.

A játék felhozatal nem csak kevés, de nincs valódi ok mellette, miért kellene ilyet venni ha nintendonál maradunk is, Wii U helyett. Viszont árban jó nagy különbség van közöttük.
Mivel jobb a Splatoon 2, mint az 1? Vagy a Xenoblade 2 az egyhez viszonyítva, különösen hogy csak az egyiken van egyik vagy másik?
Az egy darab, egy év múlva megjelőnő (de mennyi a garancia arra is, hogy nem tolják majd el fene tudja hányszor) Mario játék?

Vagy az az érv 'mer mán ilyenkor nem kéne wii u-t venni, mert hülyeség, meg mert csak'?

Komolyan érdekelne, milyen reális indokokkal tudnád alátámasztani?

Nem csak ezen a fórumon nincs a többség elvarázsolva, ki tekintve a világba, sincsenek elvarázsolva. Ezt azért be lehet látni.

Arra mindenesetre kíváncsi leszek, hogy mit lép a nintendo.
Majd megnit altatják az embereket, meg magukat is, hogy tul. kép jó az, meg majd beindul, mire már PS15 meg Xbox -7 lesz, megvárják míg bezárhatnak, vagy esetleg valami csoda folytán belátják, hogy elb@szták.

Lehet, hogy többen elragadtatják magukat, fogalmazásukkal, de az tény, ez a gép ezen az áron, ezzel a tudással, kínálattal egy sz@r.

[ Szerkesztve ]

(#1345) dunc válasza tassyu (#1344) üzenetére


dunc
nagyúr

Sajnos piszkosul igazad van! Személy szerint azért foglalkozok a kérdéssel, mert bejött volna a nagy gépen lévő játék, hordozható folytatása, melóhelyen lehetőségem volna rá, de ezen az áron ezt???!!

(#1346) boost válasza tassyu (#1344) üzenetére


boost
addikt

Szerintem ezt túltoltad. Csak pár gondolat. Nyílván amit ír az szubjektív. Xeno1 Wiis játék, nem HD, a kettő nyilván szebb lesz. Új WiiU készülék meg már nincs Magyarországon. Ez jó érv? Sőt, Reggie ma bejelentette hogy Nintendo nem készít több játékot WiiUra.

dunc: te eddig egy konzollal sem voltal megelegedve....

[ Szerkesztve ]

(#1347) dunc válasza boost (#1346) üzenetére


dunc
nagyúr

Azért elgondolkodtató, hogy lehúzták a wc n a wii ut, kábe ennyire lehet megbízni a nintendoba, swichnél miért volna hosszabb support? :U

(#1346) szgergely
"dunc: te eddig egy konzollal sem voltal megelegedve...."

Ez nem igaz! Most PS4 nagyon rendben van, jó játékárak stb, ha volt problémám leírtam.
Elfogult nintendo fan, vagy egyéb nem leszek, tények vannak amik nem túl biztatóak!

[ Szerkesztve ]

(#1348) boost válasza dunc (#1347) üzenetére


boost
addikt

MS is lehuzta az original Xbox 1et idő előtt, kettőt meg még mindig támogatja. (360)

(#1349) dunc válasza boost (#1348) üzenetére


dunc
nagyúr

Ez igaz, a 360 csodás karriert ért meg, jogos, de attól még nem jók a kilátások, egész egyszerűen nem ér meg ennyit egy zelda.

(#1350) Dr.F.E.R.I. válasza tassyu (#1344) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Távol álljon tőlem, hogy nagyon belefolyjak, de:

"A képek és a beszámolók alapján maga a gép eléggé minőségi hatást kelt" - ez egy igaz megállapítás. Nem írta hogy látta élőben, azt sem írta direktben, hogy minőségi darab; csak azt, hogy a rendelkezésére álló infók alapján minőségi hatást kelt benne.

A #1235 konklúziója:
"Szerintem sok a 300$, ha veszteséggel is, de 250$-ért kellene ezt a gépet árulni. Főleg a kiegészítők árazását nézve. 60$ a Pro és 80$ a Joycon, ez elképesztően magas ár, akármilyen infra, HD Rumble, mittudomén. Ugyanabba a pofonba futnak bele, mint a 3DS esetében, hiányos kezdő játékkínálat, magasabb áron, mint kellene." - hát ez minden szerintem, csak nem magasztalás; de rád bízom.

Amit a magam részéről hozzá tudok fűzni a dizájnt illetően, csak annyit tudok - nem mérnökemberként - elmondani, hogy mindent meg lehet csinálni jól és szarul is. Nálam a zuhanykabin ajtaja ilyen műanyag-csúszik-műanyagon megoldású, és most kezdtem el 15+ év után elgondolkodni, hogy lecserélem valami esztétikusabbra. Jól és szarul is lehet mindent, de ez csak az évek múltával igazolódik vagy cáfolódik.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.