Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#1951) koncsik válasza oriic (#1938) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Ennyire ködös... :DDD

500 Internal Server Error

Sorry, something went wrong.

A team of highly trained monkeys has been dispatched to deal with this situation.

If you see them, send them this information as text (screenshots frighten them):
AB38WEOQfNIau5rzPPAkN7kpshN3RJ6ln6wGlkETO5HpFTzyuIRDFphO
KGMlqlT7lvmWfWBp1sW5nk5avLOhFWq-u6l02XBDRWCQb5zcPPHX4VwL
a560uSd0vTzaNk9f-KgDbIahzqQa9Zsr4SSsuIOIhlu5sHIMMHIuhkmi
zl5_YqJaJCon80CzqGlMJPcXieHjjpOfLAQcViWQvK3yOs502sOiansm
5VDcNurlbuz93Y4iKcGkMCe2P0fQ66oq3gUBTVAKiRA4VSaBLcEVuD3T
zttO-mN8lXYzdiK-8NvNAlLu5rAn8wQfB1NYpS-TuEWGlRpkzo2B8gdn
VxEeI4zQJ3V3I7WQuegCkJvkkRAnoIqjhGuzU535OzJTQnOMfDAo8Q2t
dahaf3YqAS1s0DMCZoVg85HIU7jC0cF5x7Vo4Krwvpcu1rRwMOvNWadD
__paUEgjROInnSgQWp10lPtRzmAGcdHBHeIRBy_84hqwB-brka6n5XVk
Kftu-ejfVauQmn2ezSgSUejb9dCKPQ-VizIubhXtzvcvZ294A4U7QB4Y
F7wRFAEg8BnS0BAq_-Zs3zBqxCj9PdbFoaKhIeOZ0zQ3jdk28Msemp-5
FjQNaiXXTLvC3y7_TIhYYSiW1yt-_jOfcpW-E53x-fvdgFUSIwx0TXoY
o0w1lp5T-ecCa99iFrh-Vmh8epiG0tojlgo1kep03KBHNpTTTix8HVNe
YAGXTtTIziLWxvob32Wyvp4p1LClC5NF4-bOqgtLv0EbT-_KGxY1tY37
LE3WYzF4pTYCLMQeafsS6LfJVsuOPyEy6geRHH16rBvCT8_CbIlV__c_
vgYxtKWUu0rsBJlguAuLMlr8jPsqS6dt6y3OrmVGykxYerOBQrC3nzWs
czvfl3YDC36ZpmudwrGnJW1votATkGr2HdWwemht1v54fQVV0btd-nyj
NXR9BL1odTeYCebVMKTaPpFNEUtMZOwhFpN1AfiR6WYMAQcuGTr-7tM-
bAAb8jUBQY1nJkxqxeaDi9fVasje-vIEx_aMohQYDf2XMdTfBczIropw
mpoQDlNi1HTLTny4ojJOZq7Ol9dm73xFE4vzV13ZsLzq2Jf_Gvdv7ch7
75tCeiBwc6xVploJ5vGJD3QeDPuQkDTj1ZQkN3Q9syMAzlX6OWQKFNY_
WrVuEmyYwh6kUC-uTEkwqPGmGpQRcgLxebFlRf3CceQqrfwO6GoXOA7Z
TvOCYF3LH9tsvMC6ughcLcvZEfKVubtMayu3WmhVkc7Do1zgJ0BFdYKd
jZRNdcwljnAz0myTTIrQ3RkygDdbeWJ9oSndX4sbzjE1esByi3dxdn_d
WK7DClAsETKkFRDgTzm64JuuzVzwsr07d0auv1nVfOUdweJVB1j2k6EJ
R7Be4FBtCBdsyFrLM35Rc6vaIMUlhdi1ctKQ1USy09YUdsn7y6uK8z-B
aCMe5YzeT3e677BBSYrO4gCbTrR6MoZzVNcG2CZgAILxno4776BQb4VK
4N350za9v-tLG_3fTPVXjTUn0Z1CFcFEtVV1FcqLNQMWxCWt9VqzKWRG
bG6kIpKpeCdMGWSSZS-_vbuuWVvRgAxFk1ZqK5pMwUVxrQOBwaUPZwIF
lskaYb87egOx16r7bztP4u-X1tE6qHT5z0cGuyttgJDh1sJPuYuueKcJ
Gp6VbkvrlhiOYN18nFxu0ndDd9HUSOg6TOd2tF3KWxS8ywk5guVWPGoo
h8TBdOsgb6Us8_PXE2cKvh0jrKw7YNYujBA6kYUtLbrhn3gYWXuVQV9e
l010CIhE3oqgEOsTkY_F68cNTTddZdS7GVjHwouM0HA-qRNEd80sk8as
9CaokiDvoNDnQyjB_RAqg28ahpZlEBkIa54AExd1onqGYXOePUXy0-h3
xYu2tV7_KeFqUYHcDOFMWxMsDWvq_CboR1KIVzVRiBjg2AzeKpEMvNYu
6W3ltwxtAQ17hFeSBmelvG5Pry8GxOQ7MZWXj0P_WZHhYUTZSM5Jr4ej
cViHjy18W7YKnukII-JLbNxupj82YgQXa1_ag9tp1lDphCa6VL-BLVah
bbbcb4ycRMtxhDnZ2d9lPpYWQamOz6NEEvE-5-wS5kjVoV3UkVRA2hNg
0MCZgl-nUdsAXk10uI47XSVPIgTvnuloKyqEsfiG19tIszjAJ_dYi6LT
-0LJSR19DRb2hjabo0Z8BJHL8KwieEl64N7u2zTfKnzwW9fB87_MGotL
vvviBwhu4yqNC4XVaaORUpfUuJwMYTO2FNI2r9hAdzRxgw7grCgPEiya
HYo2YajCci4-7VMacQBdwQvc23zrOdpBGYauHB-Oew

SZERK.: Már jó (csak ködös :DDD )

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1952) oriic válasza koncsik (#1951) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja YouTube bénázik most, csomó videónál ez jön be nekem is.

Live-Die-Respawn

(#1953) Sirandrish válasza koncsik (#1951) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Tényleg ilyen vicces lenne hogy nem lehet ellátni 50 méterre?

Egyébként arról volt szó hogy a kajálás mennyire lesz fontos? Azt vágom hogy bonuszt ad, meg hogy a meleg húsleves miatt 20percig nem fagysz majd meg, de konkrét éhezés lesz? Tehát kötelező lesz enni, vagy csak ajánlott?
Esetleg a hard módban már éhen veszhetünk, de a simába minden faja? :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1954) tajner10 válasza Sirandrish (#1953) üzenetére


tajner10
tag

Hol olvastad ezt a hús leveses dolgot?(egyre izgatottab vagyok a zelda miatt)

(#1955) Sirandrish válasza tajner10 (#1954) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Valamelyik vidiben láttam hogy resit ad a hideg ellen vagy valami ilyesmi. Pontosan már nem emlékszem. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1956) boost válasza Sirandrish (#1955) üzenetére


boost
addikt

Ne spoilerezzetek légyszíves.

(#1957) Sirandrish válasza boost (#1956) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Ezzel a story melyik részére tettem utalást??
Vagy nálad az is spoiler ha azt mondom hogy lesz kard a játékban? Upsi...el szóltam magam ? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1958) mirci18 válasza woros (#1882) üzenetére


mirci18
addikt

Ezt most egy konzol fórum vagy egy pletykafórum.
Ezzel a lopott idő előtt megkapott konzollal meg az ehhez tartozó hírekkel elértük a blikkes színvonalat.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1959) woros válasza mirci18 (#1958) üzenetére


woros
őstag

A konzolhoz tartozó pletykák. :) Most mit mondjak erre? Amikor még NX volt, akkor szerinted miből állt ez a fórum, ha nem találgatásokból, pletykákból, hogy milyen lesz vagy nem lesz az új Nintendo gép.

(#1960) Sirandrish válasza mirci18 (#1958) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

És az jó nekünk? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1961) koncsik válasza mirci18 (#1958) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Sajnos még -ig inkább pletykafórum... ;)
Én is unom már (egy kicsit) az állandó "linkelgetést", jobb szeretnénk kérdezni/váaszolni, pl. "Nálam a Zeldában állandóan verőfényes napsütés van, Andrisnál meg köd. Miért van ez? a/ gyakrabban törlöm meg a szemüvegem b/ jól van beálítva a TV-m c/ koszos a Zelda cartridge csatlakozója ... és hasonlóak. :DDD

Amúgy ez a homály engem is zavar, valamilyen grafikai gyengeség vagy pont azt akarja elfedni? :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1962) Sirandrish válasza koncsik (#1961) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Szerintem elmész te a pics*ba a verőfényes napsütéssel együtt :DDD

Gondolom amúgy azért van így megoldva mert olyan a cucc mint a GTA.
Amit látsz, legyen az bármilyen messze is, az megmászható, felfedezhető....elméletileg.
Nah már most gondolom a Switch felrobbanna, ha 1-5km-t kéne kristálytisztán és tűélesen megjelenítenie.
Ezzel egyébként önmagában nem lenne gond, de minél több vidi lát napvilágot, annál rövidebb a látótáv.

A Traileren elég jól látszik hogy sok helyen szép napos idő van, mégis alig lehet ellátni valameddig..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1963) boost válasza Sirandrish (#1957) üzenetére


boost
addikt

Nem támadásnal szántam, de nem csak a sztori lehet spoileres, a játékmenet is. Én kerülöm a trailereket, szeretném, ha az egész játék meglepetés lenne. Az is, hogy húsleves van benne, az is, hogy meg fogok éhezni, sőt, fázni is fogok. Minden. Remélem nem probléma. Köszi. :R

Koncsik: szerintem elférne egy spoiler funkció a topikban, ha kijön az új Zelda. :)

[ Szerkesztve ]

(#1964) [Ixub]


[Ixub]
tag

Beindult az itthoni marketing osztály is :) https://www.youtube.com/watch?v=gAiIA-WNV3c

[ Szerkesztve ]

(#1965) boost válasza [Ixub] (#1964) üzenetére


boost
addikt

miért kellett ezt megnéznem? :F

(#1966) woros válasza [Ixub] (#1964) üzenetére


woros
őstag

Nem tudom mi ez, mert hang nélkül néztem bele, de biztos, hogy semmi köze a Switchhez, nemhogy a Nintendohoz.

(#1967) Bazsi1987 válasza woros (#1966) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Megy prágaba csütörtökön kipróbálni a switchet ennyi hangzot el benne 😉

[ Szerkesztve ]

(#1968) boost válasza Bazsi1987 (#1967) üzenetére


boost
addikt

ezt le is lehetett volna írni. :F

(#1969) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Szerintetek mario maker lesz majd switchre is?😊

(#1970) koncsik válasza woros (#1757) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Na az 50000 mAh powerbank meg is jött, GLS hozta, a szállítás a kütyü árának 2/3-a volt, de nem volt más opció.
Nagyon könnyű, biztos tud ez ennyit? Hogyan lehet egy ilyen powerbank valós teljesítményét lemérni? Meg szerintem használtat küldtek, ki volt véve a csomagolásból és 77%-on van... :(((

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1971) ayo válasza koncsik (#1970) üzenetére


ayo
addikt

voltmérővel tudod vagy simán egy gyárival összehasonlítod fogyasztás alapján.
ezek ritkán tudnak annyit mint egy kisebb gyári, szóval csodát ne várj az ilyen kínai akksiktól. anno Wii U topikban írtam le a tesztemet, de hát az is éppen hogy az eredeti 3 éves akksi idejét ha tudta, míg 2-3x nagyobb szám szerepelt rajta... :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1972) woros válasza koncsik (#1970) üzenetére


woros
őstag

Ha legalább 5x feltölti a Switchet, szerintem már jó, igaz 11x kéne neki tele tankolnia. :) Azért mertem ezt linkelni, mert 243 eladott példányból még mindig 100%-os eladó, az szerintem jó és - hacsak nem megvette - a kommentek is.

(#1973) koncsik válasza woros (#1972) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nem lesz (nagy) probléma szerintem, én is ezek fényében rendeltem meg, most is gyorsan és megnyugtatóan válaszolt az eladó. Persze majd kipróbálom addig, elmegyünk pokegozni a fiukkal vagy valami.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1974) Sirandrish válasza boost (#1963) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Amúgy nem húsleves azt csak én mondtam :D Valami hami oszt annyi, és hogy meg fogsz-e ehezni, azt még nem tudom még. Mindenesetre bocsánat ha olyat írtam, amit nem szerettél volna tudni. :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1975) Bazsi1987 válasza boost (#1968) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Vr-s srácok is mennek Prágába , aki nem bír várni és minden kis infora kíváncsi az majd nézze hétfő kedd környékén a vlogjukat 😊

(#1976) tassyu válasza koncsik (#1970) üzenetére


tassyu
tag

Nagyon egyszerűen le tudod mérni. Feszültség, áramerősség, és idő mérésével.
Javaslom 5 amperes műterhelést ráakasztani, annak érdekében, hogy a mérés ne vegyen sok időt igénybe.

Más...
Engem kifejezetten érdekelnek a Zelda infók, meg minden más is. Woros kifejezetten jó infókat szokott hozni, személy szerint örülök az írásainak.
Aki nem akar informálódni, az ne olvassa a topicot..

[ Szerkesztve ]

(#1977) Sirandrish válasza koncsik (#1970) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Mennyire könnyű? Nekem egy 10K-s Asus van, de abban van vagy fél kiló..
Egyébként 22 deka :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1978) koncsik válasza tassyu (#1976) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az 5 A műterhelés már meghaladja az ilyen irányú ismereteimet... :B Nekem nagyon volt a fizika... a gyerekeim meg még nem tanulják.
(#1977) Sirandrish: Öööö. Majd megmérem. Vagy nem. :DDD 0,2kg volt a csomagon. Asszem. Bocsi.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1979) tajner10


tajner10
tag

zelda breath of the wild [Spoiler-t tartalmazhat]

Zelda botw talán jobb lessz a grafikája mint amire számítunk

[ Szerkesztve ]

(#1980) Sirandrish válasza tajner10 (#1979) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Akármikor megnézek egy videót, kb ilyen vagyok! :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1981) tajner10 válasza Sirandrish (#1980) üzenetére


tajner10
tag

XD,én azért reménykedem hogy eddig csak valami demot láttunk,és a japán reklámban lévő grafika lessz az igazi :) (vagy valami plussz letötltéses cucc,mint a xenoblade chronicle x-nél),Most találtam facen eztt a képet
[link] csak nekem tűnik szebbnek a jtáték,és nem is látok olyan sok ködöt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1982) RangerFox válasza tajner10 (#1979) üzenetére


RangerFox
veterán

Ez igazából kb minden játéknál igaz, hogy a bemutatón látott grafikán butítanak a megjelenésig. Ez egy bevált marketingfogás, illetve a programozók munkája is sokkal könnyebb így.

(#1983) woros


woros
őstag

A Switch miatt örülök, hogy itt lakom Mo-n :D, mert az emberek folyamatosan rendelik elő még mindig a konzolt Amerikában és a világ többi részén. Sok helyen ugye láthatni, hogy teljesen elfogyott előrendelésben.

A pro controller pedig 40! órát bír egy feltöltéssel, az azért elég szép teljesítmény, bár nem derült ki számomra, hogy ennyi ideig marad töltve ha nem piszkálja az ember vagy játék közben, persze az meg változó, hogy rezeg-e pl. vagy sem. Állítólag a PS4/XB1 controllerek 5 órát bírnak, de ha azt nézem a Wii U meg 80 órát bír.

És végül a kezdő címek:

- The Legend of Zelda: Breath of the Wild
- 1-2-Switch
- Super Bomberman R
- Just Dance 2017
- Skylanders Imaginators
- I Am Setsuna (digital only)
- The Tomorrow Corporation Catalogue (digital only)
- The Binding of Isaac: Afterbirth+

Forrás

[ Szerkesztve ]

(#1984) ayo válasza woros (#1983) üzenetére


ayo
addikt

??

Állítólag a PS4/XB1 controllerek 5 órát bírnak, de ha azt nézem a Wii U meg 80 órát bír.

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#1985) oriic válasza ayo (#1984) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez igy nem igazan fedi a valosagot. Siman tud XO kontrollerem 30 ora jatekot.

Live-Die-Respawn

(#1986) ldave válasza woros (#1983) üzenetére


ldave
félisten

Binding of Isaac nem lesz kapható első nap, valamikor csak később jön márciusban.

A Slime draws near! Command?

(#1987) woros válasza ldave (#1986) üzenetére


woros
őstag

ayo/ldave/oriic: Én csak azt írtam le amit a forrásban olvastam! :B Nem én találtam ki. Launch címként említi az Isaac-ot is, de ott rá lehet kattintani a linkre és az amazon oldalán már látszik, hogy márc 17

(#1988) Bazsi1987 válasza oriic (#1985) üzenetére


Bazsi1987
őstag

2 éves ps-nek meg 3-5 óra között lemerül az aksija 😣

(#1989) ayo válasza oriic (#1985) üzenetére


ayo
addikt

van U meg Xbox gamepad is a házban, azért nem értem, hogy mi alapján mondták ezt... :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#1990) maestro_ha


maestro_ha
csendes tag

Sziasztok!

Ahogy olvasom, itt mindenki nagyon várja már a gépet. Én most töröm a fejem konzol vásárláson, még gondolkodom pro-kontra érveken. Lélekben nintendos vagyok, de az az igazság, a nes emlékei, a cégfilozófia, a sok különc újítás és a Zelda adná el nekem a gépet. Bár Zeldás multam sincs, így nekem ez egy gyönyörű és finom open world játék, ennyi. A szokásos ellenérvek a hardver és kevesebb minőségi exkluzív cím. A 2017-es várható felhozatal se nyűgözött le. Gondoltam tőletek hallok néhány megdönthetetlen érvet, hogy 3-án sorba álljak én is.

(#1991) saelin válasza maestro_ha (#1990) üzenetére


saelin
veterán

Nem kötelező előrendelni. Én tegnap mondtam vissza és majd csak március közepén tervezem a beszerzését. Addig legalább kap pár patchet, kiderülnek dolgok stb...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#1992) melbam


melbam
csendes tag

Amikor megjelent elsők között vettem Wii-t, nagyon imádtam és állítom a legjobb konzol még most is.
A legjobb konzolt valósították meg,nagyon szuper ötletes játékokkal.
Amikor az első híreket meghallottam a Switchről,akkor felkiáltottam magamban.... NA VÉGRE megint egy jó ötlet, azonnal kell nekem egy ilyen... és most van még 2 hét.... azon gondolkodom a Nintendo miért cseszte el ezt a konzolját is. Megint van egy nagyon jó alapkoncepció,de ...... 3-4 játék megjelenés napján????? ezt hogy lehet ennyire elcseszni egész évben számíthatunk 20 normális címre,de egyik sem váltja meg a világot
Mario Kart ???? ha egyet láttál láttad az összeset. Értem , hogy kellene ilyen címek is,de hol vannak a játékok????az ötletek?
talán az Armsban van fantázia.... meglátjuk. Aztán egy nagy 0 az a 20 cím is

Most ott tartok talán év végén veszek egyet,addig a játékokat is ki tudom próbálni,de azt gondolom most sikerült elcseszni ezt a konzol generációjukat is

[ Szerkesztve ]

(#1993) Bazsi1987 válasza melbam (#1992) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem kimaradt a wii meg a wiiu is szóval én nagyon várom 😊 ps vitám felet eljárt az idő és a switchre is kézi konzolként tekíntek inkább 😊 amit az idei évben mindenképp megveszek zelda, mario kart, splatoon2 meg az új mario majd 😊 meg a retro címek is érdekelnek , december óta van meg a nes mini és nagyon függők rajta 😁 3-4 játék első nap tökéletes, én csak a zeldát veszem az asszony a just dance-t (éljen😁) többre pénzem se lenne utána meg szépen el van osztva minden hónapba valami játék vagy kiegészítő amit megengedhetek magamnak 😊

[ Szerkesztve ]

(#1994) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Én egyetlen érvet tudok, amiért nem várok a Switch vásárlással, ez a Nintendo Switch Online Service, ami márciustól ingyen próbaidőszakkal indul és ősztől fizetős lesz.

Amúgy meg beteges gyűjtő vagyok, ennek eredménye a rengeteg végig nem játszott játék, a megmagyarázhatatlan számú kézi és egyéb konzol. Személy szerint szurkolok, hogy havi 1-nél több játék ne legyen. :N

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#1995) ayo válasza koncsik (#1994) üzenetére


ayo
addikt

én a Tri Forces érvet tudom mondani: Zelda, Fire Emblem, Mario

http://jateknaplo.blog.hu

(#1996) Bazsi1987 válasza koncsik (#1994) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Jól értelmezem hogy akkor már márciusban kapunk játékot? Én azt hittem hogy majd a fizetős időszaktól 😊

(#1997) mirci18 válasza woros (#1959) üzenetére


mirci18
addikt

Találgatások voltak.
Csak nem mindegy hogy szakmai pletykák vagy éppen bulváros fröcsögés megy csak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1998) melbam válasza Bazsi1987 (#1993) üzenetére


melbam
csendes tag

Nem csak azzal van bajom,hogy 3-4 cím, hanem azzal is, hogy abban aztán semmi kreatív nincsen :-(
Szerintem a fejlesztők most vakarják a fejüket,milyen játékot is írjanak rá.
A Zelda mindig eladható lesz Nintendo körökben,de az új játékosokat mivel akarják bevonzani.
Nincs ötlet a játékok mögött egyelőre,márpedig anélkül egy hatalmas bukás lesz.
Nem látom a célközönséget kit akarnak megszólítani..... :-(
Casual ??? arra ott a Wii rengeteg jó címmel hardcore? ugyan már ezzel a grafikai teljesítménnyel

A gép a kettőt próbálja ötvözni csak a játék fejlesztőknél megállt a tudomány,hogy akkor most hogyan is
Wii megjelenés után egy hónappal ár 25-30 cím volt elérhető jobbnál jobb elgondolással

Szerezz egy Wii-t már potom pénzért lehet kapni

(#1999) tajner10


tajner10
tag

Troll and I gameplay
Nem tudom ti hogy vagytok vele de helyenként azt látom hogy jó,szép grafikája van helyenként meg azt hogy a ps2 grafikáját idézi,nektek mi a véleményetek?

(#2000) Sirandrish válasza oriic (#1985) üzenetére


Sirandrish
Topikgazda

Aztán meg bilibe lóg a kezed :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.