Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47752) asusone


asusone
újonc

Sziasztok!

Még sehol nem tartok, de leírom a hibát, mert ilyet még nem tapasztaltam, hátha el tudok valamerre indulni. :D

Teljesen új gép, 3 hete vettem.

Alaplap: Asus ROG X570-F
Proci: AMD Ryzen 9 5900X
Táp: Corsair RM750x (2018)
Memória: CORSAIR 32GB Vengeance RGB PRO SL DDR4 3200MHz CL16
VGA: Asus ROG-STRIX-GTX1070-8G (ez már megvolt előző gépben is)
SSD: 500GB Samsung 970 EVO Plus M.2 SSD

A hiba ami eddig kétszer történt meg: Először egyik éjjelre ott hagytam és amikor reggel ránéztem a windows 10 felhasználó belépésnél fogadott lefagyva. (egér, billentyűzet fények nem világítanak, valószínűleg auto frissítés miatt indult újra éjjel)
Másodszor pedig ma, ott hagytam 1-2 órára és szinten hasonlóan freeze. (usb eszköz fények off.)
Reset megnyomás nem segít, táp kikapcs. majd be és megy. (ilyen se volt még.. nem is én lennék :D)

Amit eddig megnéztem:
Hőmérséklet értékek jók. 40 körül idle a proci, toltam egy 30 perces aida rendszer stabilitás tesztet, ott semmi baja. Azóta kb. 2 órája megy a prime95, eddig semmi hiba. Eseménynaplóban semmi érdemleges, "kékhalál" nem volt: "Az előző rendszerleállítás (‎2022. ‎09. ‎22. - 11:18:17) váratlan volt."

Ha van ötlet merre induljak jöhet. Köszi előre is! :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.