Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1821) ZolkoW válasza Skillet (#1819) üzenetére


ZolkoW
őstag

én Ruixin 3 élezőhöz vettem egy 3-as szettet, de ahogy rákerestem, külön is kapható: [link]
Mindazonáltal én ezt inkább ilyen élezőrendszerrel együtt való használatra javaslom, szokásos használathoz az ideálisnál talán keskenyebb. De persze biztos működik úgy is.
itt egy szett, de nekem 200-500-800 -as durvaságú kövek vannak benne.

"kézi" élezéshez én ilyesmit vennék: [link]
Ebből van olcsóbban, ami csak a kb 2mm vastag lapot tartalmazza, olyat még nem próbáltam, de stabil felületen jó is lehet. Egy kb. 6mm vastag ACÉL alapú 400/1000-es gyémántos élezőm van, azt nem ilyen jó áron vettem (értsd: lehetett volna találni olcsóbban, ráadásul nem is makulátlan, de azért egész jó). az egy böszme nehéz vasdarab, két oldalán ilyen méhsejtes mintájú gyémántporral.. de inkább vésőkhöz, és egyebekhez szoktam használni, eleve ilyen munkákhoz vettem.

Még annyit, hogy amikor megvettem a vastag vasas élezőt, úgy gondoltam, a 400 és 1000 finomság túlzás, és durvábbak ennél. Most nem tudom, mit gondoljak, de annak a 400-asa tényleg durvább a Ruixin 500-asánál, de ez azt is jelenti, hogy azt már kicsit túl durvának tartom normál használathoz. az ezrest meg ki tudja... az talán jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.