Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Casanova* válasza Nabu (#1249) üzenetére


Casanova*
veterán

Probléma megoldva! Meglett aza mappa. Kitöröltem és újra telepítettem a firefoxot. Minden alapon van és tökéletes. Működik rendesen. Hurrá! Köszi szépen cimborám! Majd meghívlak egy sörre! :D Megjavult a drágaszágom! :))

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1252) Casanova*


Casanova*
veterán

A firefox simán vagy csökkentett módban a jobb? Mi a különbség? :F

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1253) Sil válasza Casanova* (#1252) üzenetére


Sil
senior tag

A Csökkentett módot hibakereséskor használjuk. Olyankor le vannak tiltva a kiterjesztések, és visszaáll az alaptémára és az alap eszköztárakra. Így ki lehet szűrni, hogy nem ezek közül okozza-e valamelyik a galibát.

(#1254) sekli válasza Casanova* (#1252) üzenetére


sekli
addikt

a windows is jobb siman...

(#1255) whitehand


whitehand
senior tag

sziasztok AI RoboFormot hogy kell beleintegrálni a firefoxba?

(#1256) Casanova* válasza Sil (#1253) üzenetére


Casanova*
veterán

Értem...Köszi!

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1257) Casanova* válasza sekli (#1254) üzenetére


Casanova*
veterán

:DD Nem mondod... :DDD

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1258) Bass válasza Sil (#1239) üzenetére


Bass
addikt

Kikapcsoltam az összes kiterjesztést de semmi,és nálam nincs olyan hogy Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles csak addig hogy document... és a felhasználónév.Ezek vannak .gimp-2.2,thumbnails,asztal,avidemux,contacts,dokumentumok,dwhelper,favorites,start menü,windows Hogy lehet totálra kipucolni a windowsból? Tegnap megpróbáltam és minden maradt a régiben pedig regcleanert használtam és kézzel is kikaptam a totalcommanderben.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1259) Finwe


Finwe
őstag

Hali!

Hogyan lehet theme-et telepíteni az 1.5-ös firefox alá? Az említett okok miatt én sem használom a 2-t de azért szeretném visszakapni a theme-et amit használtam. Frissítés után (amit magátl csinál) leveszi mindig :O

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1260) Casanova* válasza Bass (#1258) üzenetére


Casanova*
veterán

Rejtett mappa csak akkor látod ha engedélyezed a rejtett mappákat...
Miután engedélyezted írd be ezt startmenü futtatásba: %appdata%\Mozilla\Firefox\Profiles és egyből oda dob... aztán a mappákat kitörlöd,ami firefoxhoz tartozik. Ezt Nabunak köszönhetem...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#1261) Bass válasza Casanova* (#1260) üzenetére


Bass
addikt

Hogy ez nekem eszembe se jutott:) Köszi

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1262) Sil válasza whitehand (#1255) üzenetére


Sil
senior tag

Van hozzá kiterjesztés tudomásom szerint.

(#1263) Sil válasza Bass (#1258) üzenetére


Sil
senior tag

És akkor hogy törölted a legelső lépésben a localstore.rdf fájlt? Azt mondtad, az nem segített. De az is a profilodban van...

(#1264) whitehand válasza Sil (#1262) üzenetére


whitehand
senior tag

van csak nem tudom müködésre birni:S

(#1265) Sil válasza whitehand (#1264) üzenetére


Sil
senior tag

Hol akadsz el? A kiterjesztés telepítése nem megy, vagy valami más? Részletesen, ha lehet.

(#1266) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok, hol lehet beallitani, hogy bizonyos idokozonkent frissitse a lapokat?

(#1267) Sil válasza #54715584 (#1266) üzenetére


Sil
senior tag

ReloadEvery kiterjesztés.

(#1268) #54715584 válasza Sil (#1267) üzenetére


#54715584
törölt tag

koszonom :R

(#1269) Bass válasza Sil (#1263) üzenetére


Bass
addikt

Szia,magából a fiefoxból ami a programfiesban van.De megkeresem a profilban is.Amúgy már rég kitöröltem a bookmark back up-ot de még mindíg ment,hogy lehet ez? Az XP elrakja valahová?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1270) dbius válasza PazsitZ (#1223) üzenetére


dbius
veterán

Thx :R

(#1271) Sil válasza Bass (#1269) üzenetére


Sil
senior tag

A profilból kellett volna, nem a Program Files-ból. Megúszhattuk volna ezt az egész keresgélést.
A könyvjelzőket magától is menti rendszeresen az 1.5-től felfelé egy bookmarkbackups nevű mappába a profilodban. A Bookmark Backup kiterjesztés viszont más fájlokról (pl a mentett jelszavak, stb) is tud automatikus biztonsági mentéseket csinálni, és a helyet te adhatod meg neki.

(#1272) VladimirR


VladimirR
nagyúr

meg tudna mondani valaki, hogy a bugroka miert fossa ossze magat ettol az oldaltol => Bovebben: [link]?

(#1273) Muréna


Muréna
őstag

Hali srácok!
kezd elegem lenni a firefoxbol, olyan téren hogy megzabál 480MB-t..
lehet ez ellen csinálni valamit? :S

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#1274) Tele von Zsinór válasza VladimirR (#1272) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Nálam megy. (gentoo, ff2002)

(#1275) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az valahogy megoldható hogy 2 különböző verziójú ff fusson egyszerre egy gépen?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1276) VladimirR válasza Tele von Zsinór (#1274) üzenetére


VladimirR
nagyúr

menni nalam is megy, csak mig az ie (6-os is, 7-es is) kb 2 masodperc alatt lerendereli az oladt, addig a bugrokanak nagyjabol masfel percre van szuksege ugyanehhez (es amennyire tudom, nem en vagyok az egyetlen, akinek hosszu, hosszu masodpercekre meghal az erolkodesbe)

vista ff2.0.0.3, xp, ff1.5, de masok is jeleztek, hogy ''lefagy'' a mozilla/bugroka az oladlon

(#1277) Sil válasza VladimirR (#1276) üzenetére


Sil
senior tag

És ha kikapcsolod az AdBlock-ot? Elég sok mindent kell ellenőriznie egy ilyen oldalon, lehet, hogy itt is fellép a Mistral-effektus. De majd otthon megnézem, a céges gépnek szvsz nincs elég memóriája hozzá.

(#1278) Sil válasza Winner_hun (#1275) üzenetére


Sil
senior tag

Meg, de erről már volt szó korábban, valami környezeti változót kell hozzá beállítani, ha jól emlékszem. Keress rá.

(#1279) VladimirR válasza Sil (#1277) üzenetére


VladimirR
nagyúr

most lehet hulyeseget kerdezek, de adblock csak ext-kent van a bugrokaban/hoz? mert ezesetben fel sincs teve

(#1280) Sil válasza VladimirR (#1279) üzenetére


Sil
senior tag

De. Hmm. Csak ez egy elég gyakori kiterjesztés, és pl a legendás ''Mistral teljes árlistát'' nélküle valamivel könnyebben tölti be.

(#1281) VladimirR válasza Sil (#1280) üzenetére


VladimirR
nagyúr

csak fejleszteshez hasznalok fitrefox-ot, a kovetkezo esxt-ek vannak fent:
- dom inspector 1.8.1.3
- live http headers 0.13.1
- web developer 1.1.3
ezek letiltasa sem hoz valtozast, vagyis magaval a bongeszovel lehet a gond

kozben meglett a hiba oka, de tovabbra is erdekelne, hogy miert oli meg a firefox-ot (es hasonlokeppen az operat is) egy teljesen valid xhtml (1.0 transitional), amihez valid css tartozik

nem tudom, mennyire ertesz html szerkeszteshez, de leirom, mi a problema:
- van egy 500 soros lista (ul, li), minden sorban 16 elem, mind a 16 ''lebego'' (float: left) div
- ha nem listaval (hanem mondjuk sima div-ekkel) oldom meg, akkor 2-3 masodperc alatt betoltodik az oldal
- ha nem float-os div-ekrol van szo, szinten 2-3 masodperc alatt betoltodik az oldal

szerencsere a listat tudom mellozni, megcsinaltam egyszeru div-ekkel, s azon belul vannak a lebego div-ek, de jo lenne tudni, mi okozta az egeszet, hogy legkozelebb veletlenul se fussak hasonloba

(#1282) Bass válasza Sil (#1271) üzenetére


Bass
addikt

Bocsi,nagyon köszönöm,megy minden mint az ágyba....Szuper jó Még1x Köszi

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#1283) Winner_hun válasza Sil (#1278) üzenetére


Winner_hun
félisten

nem találtam semmit

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1284) VladimirR válasza Winner_hun (#1283) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''MOZ_NO_REMOTE'' => Bovebben: [link]

(#1285) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Van billentyűparancsa a fül bezárásának?

"Csak úgy mondom"

(#1286) PazsitZ válasza Csapi007 (#1285) üzenetére


PazsitZ
addikt

CTRL+W, új fül nyitása: CTRL+T
Amúgy nem tudom ismered-e? Ha középső egérgombbal (görgővel) rákattintasz is bezárja a fület.

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#1287) Csapi007 válasza PazsitZ (#1286) üzenetére


Csapi007
veterán

Oké köszi.
Billentyűzettel gyorsabb. ;)
Hát nekem nem zárja be a középső gombbal. :F

[Szerkesztve]

"Csak úgy mondom"

(#1288) Tele von Zsinór válasza PazsitZ (#1286) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Görgőklikk nem teljesen igaz, linuxon alapból reload-ot csinál.

(#1289) Troy.


Troy.
addikt

Mivel lehet weblapokat tíltani?

.

(#1290) Tele von Zsinór válasza Troy. (#1289) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

AdBlock. [link]

(#1291) Troy.


Troy.
addikt

köszi. adblock plus fent van, azt hittem, hogy az adblock továbbfejlesztése.

[Szerkesztve]

.

(#1292) Sil válasza Troy. (#1291) üzenetére


Sil
senior tag

Az Adblock Plus 0.5.x-es sorozata a sima AdBlock továbbfejlesztése, az AdBlock Plus 0.7.x pedig szintén, de egy teljesen újraírt verzió.

(#1293) Tele von Zsinór válasza Troy. (#1291) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ugyanúgy lehet azzal is, nem kell mindkettőt felrakni.

(#1294) Tottu


Tottu
senior tag

Üdv!
Olyan kérdésem lenne, hogy: hogyan lehet egy lapot lemásolni úgy, hogy az egy új lapon jelenjen meg, és az eredeti lap ''előző oldalait'' is megjegyezze?
Eddig csak az Operában találkoztam ezzel, és FF-ban még nem jöttem rá, hogy hogyan lehet, ha lehet...

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#1295) Sil válasza Tottu (#1294) üzenetére


Sil
senior tag

Duplicate Tab kiterjesztés.

(#1296) Tottu válasza Sil (#1295) üzenetére


Tottu
senior tag

Köcce! :R

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#1297) emitter


emitter
őstag

üdv!
Mitő van az, hogy a FF2.0.0.3 nem jegyzi meg a user/pwd-ket? Fel sem ajánlja h megjegyezze. Egyedi jelenség, két másik gépen uez a FF verzió jól teszi a dolgát :U

(#1298) moma válasza Tottu (#1296) üzenetére


moma
őstag

a tab mix plus is tudja, bár az egy összetettebb kiterjesztés...

emitter: kilehet kapcsolni a beállításokban, de gondolom nem erről van szó...

we all deserve a bit of luck.

(#1300) Balinov válasza emitter (#1297) üzenetére


Balinov
félisten

üdv,
ez engem is érdekelne. mindenhol csak az enyémet jegyzi meg otthon,asszonyét sehol. kapok is emiatt,hogy biztos direkt,pedig nem. FF verzió ugyanaz mint melóhelyen,ahol minden OK.
Van valakinek 5lete,hgoy miért?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.