Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Tele von Zsinór válasza NeoExDeath (#1500) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Thunderbird: C:\Documents and Settings\felhasználóneved\Application Data\Thunderbird\Profiles\profilodneve
Firefox: C:\Documents and Settings\felhasználóneved\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\profilodneve
(Az Application Data rejtett mappa.)

(#1502) Littletiger


Littletiger
tag

Sziasztok!

Meglehetősen láma kérdéssel fordulnék hozzátok. Hogyan lehet a Firefox 1.5.0.12-es verziójáról átállni a 2-es Firefox legfrissebb verziójára? A Mozilla honlapján azt írják, hogy töltsem le a telepítőt, installáljam és az automatikusan felülírja a régi verziót a beállításaim és könyvjelzőim meghagyása mellett. Így is tettem, de a Firefox Setup 2.0.0.4. exe indítása után egy ablakban kiírja, hogy extracting és mutatja a százalékot, ahol tart. Majd amikor végzett, az ablak eltűnik, de nem történik semmi. Olyan mintha tömörített exe fájl lenne, amit kicsomagol, de utána nem találok a gépen semmit, és természetesen a verzióváltás sem történik meg. Mit csinálok rosszul?

Előre is köszi a segítséget!

Üdv: Littletiger

(#1503) Nabu válasza Littletiger (#1502) üzenetére


Nabu
aktív tag

Ha így nem ment akkor először töröld a régi rókát és csak utána próbálkozz az újat feltenni, sima uninstallal vagy a vezezérlőpultban lévő programok eltávolításával ekkor minden beállításod megmarad és jöhet a friss Firefox...

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#1504) DiabloCorsa válasza Littletiger (#1502) üzenetére


DiabloCorsa
őstag

Littletiger!

Talán azt nem írta a telepítő, hogy régit csukd be, tehát állítsd le a Firefoxot. Ha fut a program, nem tudja felülírni. Még 1 fontos: nagy a verzió különbség. Először egy korábbit, pl. a 2.0.03 -t tedd fel. Az fut nálam, a 2.0.0.4-et én sem tudtam feltenni.

Diablo. Ha gumira van szükséged ...

(#1505) Boeing 737 válasza Littletiger (#1502) üzenetére


Boeing 737
senior tag

Nekem simán megcsinálta. :R :C :C

Emberek olyan kis gombot nem lehet letölzeni hozzá hogy ha megnyomom teljes képernyőre rakja a képet :F Tudom az F11et kell nyomni de urálom mindig előhuzni a bill-t csak ezér.

[Szerkesztve]

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#1506) Brutforsz válasza Boeing 737 (#1505) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Toolbar Buttons kiterjesztés: [link]

95 gombot lehet segítségével eszköztárakra pakolni, köztük van a Full Screen is.

Csak Full Screen gomb: [link]

[Szerkesztve]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#1507) Boeing 737 válasza Brutforsz (#1506) üzenetére


Boeing 737
senior tag

Köszi szépen.

Nekem wgyenlőre tetszik ez a legujjabb. :D

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#1508) Boeing 737 válasza Boeing 737 (#1507) üzenetére


Boeing 737
senior tag

Egészen gyors lett és mostmár kirakhatom teljes képre.

Szal amit jónak találtam az operába itt is megvan. :R :R

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#1509) Nabu válasza Boeing 737 (#1505) üzenetére


Nabu
aktív tag

Én ezt használom: Autohide ! [kép]
Honosított és eddig nagyon bevált!

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#1510) Boeing 737 válasza Nabu (#1509) üzenetére


Boeing 737
senior tag

Tegnap operáztam de fagyasztotta a netem bár a szakértő szerint a szolgáltató volt.

Nem tudom fura mód hogy leszedtem az operát azóta nem szakad.



[Szerkesztve]

A világ legszebb repülőgépe a Boeing 787-es. http://img.index.hu/imgfrm/1/6/2/0/BIG_0003061620.jpg

(#1511) Gaboren


Gaboren
tag

Sziasztok!

Légyszi help! A firefox 2.0.0.3-mal megy csak a netem.Aztán 1-2 nap múlva frissíti magát a 4-esre, és onnantól nincs net. Az operával szintén nem megy a net, az explorert meg egyszer kitöröltem, az új verzát meg nem tudom feltenni, mert kiírja, hogy a windows-om nem jogtiszta.Pedig hát ez lehetetlen! Én törvénytisztelő polgár vagyok!:)
Ki lehet valahogy kapcsolni az auto frissítést? Már végignéztem a füleket, de sehol nem láttam ilyet.

(#1512) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Üdv!

Egy speckó kérdés, hátha valaki vágja a helyzetet. :B

Megy a multitaszk: böngészés, cset egyszerre. Aztán írnék a cseten (java alkalmazás), és amikor frissít, tölt (vagy csak úgy) a böngésző szépen átvált magára, mint aktív ablak. Van, hogy betűnként kell visszakattintani a cset ablakára, hogy egy sort írhassak.
Van valakinek ötlete erre vonatkozóan?

Köszi

Gaboren tűzfal esetleg nem korlátozza?

[Szerkesztve]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1513) Sil válasza Gaboren (#1511) üzenetére


Sil
senior tag

Eszközök / Beállítások / Haladó / Frissítés.
Én is a tűzfalra gyanakszom egyébként, az előttem szólóhoz hasonlóan.

(#1514) Sil válasza Nabu (#1509) üzenetére


Sil
senior tag

Bizony, az egy jó kis kiterjesztés. És be lehet állítani benne, hogy melyik eszköztárak jelenjenek meg vagy legyenek rejtve teljes képernyős módban.

(#1515) Littletiger válasza DiabloCorsa (#1504) üzenetére


Littletiger
tag

Köszi! Sikerült. Az volt a baj, hogy verzióváltás előtt nem csuktam be a régi Firefoxot. Így viszont egyből ment 2.0.0.4-re.

(#1516) Gaboren


Gaboren
tag

Köszi az eddigi segítséget!
Namost az a speckó helyzet, hogy fent volt egy Zone Alarm, amit rendesen uninstalláltam anno, de a rendszer szerint fönt van, és működik.A regeditnél hiába törlöm ki, újból ott van a következő indításnál. Ugyanez van az Avast vírusirtóval is, pedig ahhoz van egy külön eltávolító cuccom is. Már jó ideje nem tudom, mi a francot csináljak ezzel a 2 átokkal, van valami ötletetek?

(#1517) Ramius válasza Gaboren (#1516) üzenetére


Ramius
őstag

tölts le egy easycleaner nevezetű progit és azzal pucold ki a gépedből.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1518) Gaboren válasza Ramius (#1517) üzenetére


Gaboren
tag

Szoktam használni ezt a progit kb hetente, de ezek a gyíkarc progik nem tűnnek el sajnos.

(#1519) Ramius válasza Gaboren (#1518) üzenetére


Ramius
őstag

akkor mégegy verzió: RegCleaner :D
ezt már nem fejlesztik ha jóltudom, de jó kis prog

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1520) Finwe


Finwe
őstag

Nah, ezt most el kell mesélnem!

2 FF-om van, 2 külön mappában. Mindegyik 1 helyről veszi ugye az infót ezért a kiegészítőket indulásnál mind2 ellenörzi.
Létrehoztam 1 új profilt, a click játék miatt (ezért telepítettem a 2.0-t is) de most behalt a cucc. Töröltem a profilt (a mappából). Majd nem indul 1ik firefox sem, merthogy már fut.
Restart. Megint nem indul. Hmmm, mi lehet? Találtam 1 proifiles nevű konfig file-t. Bele volt írva még a törölt profil. Kiszedtem a pár sort és simán megy minden megint :D

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1521) Sil válasza Finwe (#1520) üzenetére


Sil
senior tag

Mert profilt törölni nem a mappából kell, hanem a Profilkezelővel (ahol létrehoztad). Programot sem úgy uninstallálsz, hogy törlöd a mappáját, ugye?

(#1522) Finwe válasza Sil (#1521) üzenetére


Finwe
őstag

Hát ez az! Nem rendesen hoztam létre hanem egy .bat file-al. Most így hírtelen nem is találom, h hol kellene :B .
Természetesen programot nem így törlök....

Finwe

-{PoH}- Patriots of Hungary

(#1523) Sil válasza Finwe (#1522) üzenetére


Sil
senior tag

Firefox becsuk, Start menü / Futtatás: firefox.exe -p

(#1524) Drizzt


Drizzt
nagyúr

A profilválasztó ablakot hogyan lehet elővarázsolni? Az ActiveX beizélt valamit nekem, s rossz profilt töltöttem vissza, most meg nem találom hol lehetne a másikat kiválasztani.

I am having fun staying poor.

(#1525) Sil válasza Drizzt (#1524) üzenetére


Sil
senior tag

Khmm, pont az előző hozzászólás...

(#1526) lord_m válasza Drizzt (#1524) üzenetére


lord_m
senior tag

Próbáld meg, h. Start Menu Futtatás firefox.exe -ProfileManager

Persze előbb zárd be a böngészőt.

(#1527) lord_m válasza Sil (#1525) üzenetére


lord_m
senior tag

Huhh akkor ezt Én is benéztem... :B

(#1528) Sil válasza lord_m (#1526) üzenetére


Sil
senior tag

Egyébként ez is jó, csak a -p-vel tökugyanezt csinálja, és az jóval rövidebb. ;)

(#1529) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Átírják a Firefox nagy részét [link]

- http://pazsitz.hu -

(#1530) Ramius válasza PazsitZ (#1529) üzenetére


Ramius
őstag

ezzel azt ismerték el, hogy sz*r az egész? :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1531) Balinov


Balinov
félisten

sziasztok, gondom lenne FF 2.0.0.4-el. Melóhelyen és otthon is ugyanazt a verziót használom, darabra és verzióra ugyanazon kiegészítőkkel. A gond az,hogy pl. a hasznaltauto.hu-s hirdetésekben szereplő képre ha ráklikkelek melóhelyen rendben behozza a popup ablakot amellyel lehet a képek között tallózni (előre/vissza/bezár).Otthon csak akkor,ha IETAb-ot használva nyitom meg. Valami beállítási problémára gyanakszom,csak mivel felhasználó mélységekig ismerem csak a FF-t,nem jövök rá,mi lehet az a beálíltás,amit fixálni kell.

Van valami 5letetek?

Köszi
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1532) westlake


westlake
félisten

firefox 6.0 alpha 6 pre 06.19 [link]

Play nice!

(#1533) Ramius válasza westlake (#1532) üzenetére


Ramius
őstag

3.0 lesz az :D
néztem ám nagyokat, hogy hol járnak már :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1534) Sil válasza westlake (#1532) üzenetére


Sil
senior tag

Ez egy nightly. Hacsak nem vagy fejlesztő, nem neked való.

(#1535) Sil válasza Balinov (#1531) üzenetére


Sil
senior tag

Eszközök / Beállítások / Tartalom, Javascript engedélyezése be van jelölve?

(#1536) Balinov válasza Sil (#1535) üzenetére


Balinov
félisten

pff.nemtom,de délután ha hazaérek, le fogom ellenőrizni.köszi az ötletet.
csak a hasznaltauto.hu-nál csinálja

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1537) westlake válasza Ramius (#1533) üzenetére


westlake
félisten

jah, elirtam :B
#1534: tok mindegy.. telepitheto, mukodo.. ez a lenyeg :P

Play nice!

(#1538) Nabu válasza westlake (#1537) üzenetére


Nabu
aktív tag

Ha neked tök mindegy akkor telepítsd és használd, de inkább ne ajánlgasd mert ez még nagyon távol van a késztől! (amúgy meg az összes alpha telepíthető és működő és mégsem javasolt a használata csak fejlesztőknek)

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#1539) westlake válasza Nabu (#1538) üzenetére


westlake
félisten

koszi, de majd en eldontom, hogy mit ajanlgatok es mit nem (halkan jegyeznem meg, hogy belinkeltem es nem ajanlgattam).. feltuntettem, hogy alpha, igy meg azt sem lehet mondani, hogy nem tajekoztattam a ''nezokozonseget''.. az itteni forumozokat meg tartom annyira intelligensnek, hogy eldonsek maguktol, mi jo nekik.. de azert koszonom, hogy aggodsz :U

es csak a te kedvedert itt a 20-ai kiadas [link]

Play nice!

(#1540) Sil válasza westlake (#1539) üzenetére


Sil
senior tag

Nem alpha, csak egy nightly. És ugye nem linkeled be az összes nightly-t? Minden nap van ilyenből új, azért hívják nightly-nak...
Egyébként az alphák kódneve Gran Paradiso, a nightly-ké meg Minefield (ami elég beszédes név). És persze mint minden trunk build, előre van számozva, mert majd ebből lesz valamikor a következő alpha.

(#1541) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Mostanában olyat csinál a firefoxom, hogy a jelszavakat és login neveket nem rakja be autómatikusan. Manuálisan beírom és megjelenik, de addig nem. (FF 1.5.0.12)

- http://pazsitz.hu -

(#1542) Vudu3


Vudu3
csendes tag

Sziasztok!
Nem tud valaki megoldást arra, hogy a Firefox2 teljes képernyős üzemmódjában (F11) hogyan lehet bekapcsolni az eszköztár(ak) automatikus elrejtését (nem kikapcsolását), mint az IE-ben? Szakállas gépem és csökött monitorom van, kellene a felület. Sajnálnám ha a Firefox ezt nem tudná, a Microsoft böngészőt meg utálom. :F

Andariel

(#1543) Tele von Zsinór válasza Vudu3 (#1542) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

fullscreen addon, [link]

(#1544) jégcsákány


jégcsákány
csendes tag

Ciao
A Firefox hová menti el a könyvjelzőket?
Mert újra akarom rakni a rendszert és jólenne kimenteni, mert elég sok van.

''Céltalan hajósnak nem kedvez a szél.''

(#1545) canniball válasza jégcsákány (#1544) üzenetére


canniball
nagyúr

[link]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#1546) jégcsákány válasza canniball (#1545) üzenetére


jégcsákány
csendes tag

köszi

''Céltalan hajósnak nem kedvez a szél.''

(#1547) Sil válasza Tele von Zsinór (#1543) üzenetére


Sil
senior tag

Az Autohide is tudja, és az magyarított. [link]

(#1548) Vudu3 válasza Tele von Zsinór (#1543) üzenetére


Vudu3
csendes tag

Tele Von Zsinór: Köszi a link, ez úgy tűnik tökéletes. Mégegyszer KÖSZÖNÖM. :DD

Andariel

(#1549) Vudu3 válasza Sil (#1547) üzenetére


Vudu3
csendes tag

Sil: Neked is Köszi a reagálásodért.

Andariel

(#1550) Vudu3


Vudu3
csendes tag

 

Andariel

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.