Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18756) carr válasza ttxxeu (#18747) üzenetére


carr
őstag

Miért morogsz? Igaza van! Senki nem szereti ha az ő f.szával verik a csalánt...
Aránytalanul magas egyszeri költség, és a saját számodat "eltulajdonító" céggel én sem szívesen szerződnék.
Ha szeretnéd visszakapni a számodat, lehet ki sem adják, csak ha kötbért fizetsz, vagy le.opsz valakit... -.-"
Van aki ingyen csinálja, és úgy is jó ajánlatokat tud adni.
Ott a táblázat is. :)
Az én példámat tudom felhozni:
szemeztem az olcsomobilflottak.hu egyik ajánlatával, és amikor kiszámoltam mennyit kellene fizetni a belépésért, és a flottakezelésért (ha jól emlékszem 11e ft 1x-i ktg lett volna), már nem tűnt olyan hű de jó ajánlatnak!
Aztán az IT services által kínáltak között találtam egy hasonló csomagot, kevesebb nettel. Ha kérek hozzá még netet is olcsóbban jön ki 24 hónapra vetítve, mintha a flottaktg-t fizetném ki.
Szóval, azért nézd meg az érem másik oldalát is.

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.