Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) LámaZ


LámaZ
addikt

A reklámért fizetni kellene, huncutok!
Minden flotta hülyeség, amúgy.
A Forensisnél is a legolcsóbb 3000 ft. Kinek van annyi pénze? :-)

Én maradok továbbra is a T-mobile-os Net&Rollnál, mert 500 mega 1000 ft, de ha elfogyott nincs semmi net.
De legalább nincs szürkezóna.

Legyen minden jó!

(#19052) 4Grider válasza LámaZ (#19051) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Domino Net&Roll nem így működik. Az 500 MB felhasználását követően ti. tovább tudsz internetezni. Ekkor az egyenlegedből levonásra kerül további 1000 Ft, melyről SMS-ben értesítenek. Így összesen 2000 Ft-ért internetezhetsz egészen 1 GB adatforgalomig. És 1 GB elérésekor is ez történik.

(#19053) Zeki válasza LámaZ (#19051) üzenetére


Zeki
nagyúr

Domino L-es netcsomag, plusz korlátlan böngészés kiegészítő, egy vpn progi a telódra, és korlátlan neted van hűség meg flotta nélkül.

(#19054) LámaZ válasza 4Grider (#19052) üzenetére


LámaZ
addikt

De igenis úgy működik!
1k Ft-ból 500 MB-ot kapsz, és slussz-passz!
Persze, újabb 1k Ft-ért kapsz megint ½ GB-ot. Na, kösz!

Cinedog:
„Domino L-es netcsomag, plusz korlátlan böngészés kiegészítő, egy vpn progi a telódra, és korlátlan neted van hűség meg flotta nélkül.”

A kiegészítő szón van a lényeg! Mert 1k Ft alapdíjat fizetned kell, és arra jön a Net Plusz L-es csomag. És akkor már 3k Ft-nál tartasz.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#19055) Zeki válasza LámaZ (#19054) üzenetére


Zeki
nagyúr

2490Ft a netplusz L, ehhez 1890Ft a korlátlan böngészés opció, ez így havi 4380Ft, de kell egy jó vpn progi a telódra, és azon keresztül netezhetsz bármit korlátlanul. Hűség nincs, neveden van, nem kell belépni sehova.

(#19056) arkone válasza ttxxeu (#19027) üzenetére


arkone
aktív tag

Semmi közöm a párthoz, van 4 dpi sim a családban. Környezetemben is rengetegen vannak, akik szintén nem foglalkoznak a párttal.

Kicsit várni kellett a bejutáshoz, viszont a telefonálási szokásaimat nézve elégedett vagyok. Ugyan annyira jövök ki, mint a régi flottámban, csak olcsóbb a percdíj és a telekomos 32 kilobites lassításhoz képest ez 8x olyan gyors. Facebook képekkel simán élvezhető, weboldalak is teljesen korrekten jönnek be. Valóban nem olyan, mintha lassítás előtt lennék, de nem zavaróan lassú, mint a telekom 32 kilobájtja. Nincs kapcsolási díj, hűség, enyém a szám.

(#19057) LámaZ válasza Zeki (#19055) üzenetére


LámaZ
addikt

Ha lenne 4380 Ft-om megházasodnék. :DD
(Úgy értem havonta, és mobilnetre.)

(#19056) arkone
Ez mennyi?

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#19058) mekka78 válasza ttxxeu (#18946) üzenetére


mekka78
újonc

Szia! Miért preferálod utolsóként a Pránanadi-t? Az nem jó flotta? Mi a baj vele?

¤ø,¸¸,ø¤º°•.КΛΤΛ.•°º¤ø,¸¸,ø¤

(#19060) goop válasza Zeki (#19055) üzenetére


goop
őstag

Jaja, bár azt azért tedd hozzá, hogy az állandó vpn ráadásul tcpn elég jól eszi az akksit.

(#19061) Zeki válasza goop (#19060) üzenetére


Zeki
nagyúr

AZ biztos.

(#19063) arkone válasza LámaZ (#19057) üzenetére


arkone
aktív tag

3620 Ft Dpi alap flotta

(#19066) ttxxeu válasza mekka78 (#19058) üzenetére


ttxxeu
tag

Nem szeretem a vodafont! :-)

(#19069) LámaZ


LámaZ
addikt

Engem nem érdekel, hogy ki, mit, hová nyomott fel, de nem kell nekem a mobilflotta.
Akinek főleg beszélgetni kell a mobiltelefon, annak esetleg jó lehet, de akinek főleg mobilinternetre kell – ami elég is, hisz VoIP-pal lehet telefonálni – annak nem jó szerintem.
Én örülök annak, hogy vannak emberek, akik beleköpnek a reklámozók levesébe, mert egyébként már beleugrottam volna a bizniszbe.

Legyen minden jó!

(#19070) weres00


weres00
csendes tag

Köszönöm a hozzászolásokat . :)

(#19072) prtudi78 válasza szabacsik (#19043) üzenetére


prtudi78
csendes tag

Helló! Mi vodától hrdoztuk át a számot. Páromét egy régi előfizetése miatt 3x visszadobták, mit kiderült, a telenor hibájából. A kinyomtaottt papírokon az új adatai szerepeltek a számhordozáshoz, ők meg a rendszerből a 8 évessel próbálkoztak. Annyit eredményezett, hogy nekem 5 nap után, neki+ 1 hónapra élesedett be a flottája. Telefonálási szokásaival (neki elég az alap, 2250 Ft-os csomag) ez a hónap 8.000 Ftos számlát eredményezett a publikus csomagban, úgy, hogy én mindig visszahívtam (kb. 85 perc tisztán), én meg alig léptem túl a 250 percemet (középső csomag). Ennyit tesz a perc/mp alapú számlázás. Ja, a kérdésedre, mivel a szolgáltatóval szerződtünk, azonnal küldik a papír/online alapú számlát (IT-nél talán már nincs papír). MyTelenor oldal, vagy alkalmazás használata ajánlott.

(#19073) 4Grider válasza prtudi78 (#19072) üzenetére


4Grider
nagyúr

A jó flottát nem kell reklámozni.
Mennyi "adminisztrációs" díjat kértek évente/havonta sim kártyánként?

(#19075) Button válasza mekka78 (#19058) üzenetére


Button
aktív tag

szerintem nagyon is jó, nekem 1 éve van
jó, én "szeretem" a vodafont ( :DDD ), legalábbis 6-7 éve mióta ott vagyok semmi bajom nem volt velük
550MB nettel most kijövök 3300Ft-ból, a netet online bármikor bővíthetem
mondjuk így a dpi-nél is jobb, olcsóbb (nekem, mert nekem a net fontosabb mint a teló rész, amellett, hogy azért van ebben hívás is bőven)

(#19077) Studiossrác válasza cs.david94 (#19037) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

E-mailben jött. Flottakezelő azt mondta nekem, hogy folyamatosan küldik kifelé mindenkinek a számlákat.

(#19078) ttxxeu válasza Sayuar (#19071) üzenetére


ttxxeu
tag

Kedves Sayuar!

Ez az utolsó hozzádszólásom, nem akarom miattad szét offolni a forumot.

Sajnos magamra kell vennem, mert engem tiltattál ki 2x innen, amúgy nem fájt, túléltem.. :DD
Nem átkozlak, csak bízom abban, hogy sorstól visszakapod azt amit Te is adsz..

És igen, igazad van, volt egy olyan a Frondeo indulásánál, hogy a Tagok belépési dijat fizetnek majd, és abból az ajánló Tag visszakap egy részt, de ez egyszer sem valósult meg és pár napon belül le is került a Frondeo oldaláról!

Nagyon sok itteni embernek van már Frondeo-s kártyája, és azok pontosan tudják, hogy korrekten, becsületesen, és rugalmasan, gyorsan történnek a dolgok a Frondeo-nal! Nem tudom miért hallgatnak ilyenkor, de szerintem pont az ilyen támadásokat szeretnék elkerülni, mint amit most Te csinálsz!

Sajnálom, hogy nehezen tudod azt elfogadni, hogy lehet valakinek minden hátsó szándék nélkül pozitiv véleménye valamiről. Gondolok itt (#19016) bbgenerate hozászolására.

Jó lenne ha normálisan eltudnánk itt lenni, és tényleg csak azzal foglalkoznánk, amiről a Mobil flották forum szól!

Üdvözlettel

TTXXEU

[ Szerkesztve ]

(#19079) MPeter87 válasza ttxxeu (#19078) üzenetére


MPeter87
őstag

Az, hogy most korrekt vagy, nem jelenti azt, hogy később is az leszel. Itt ez a probléma. Akinek fontos a száma pl ügyfelek vagy szimplán ragaszkodás miatt vagy csak nem akar olyan kellemetlen meglepetést, hogy egyszercsak jön egy sms, hogy korlátoztuk a kimenő hívását, annak továbbra sem javaslom, hogy kiadja a kezéből. Az okos másén is, a hülye sajátján sem.. Sajnos én már megszívtam ezzel és egyszer elég volt... Ezért kampányolok olyan flotta mellett, ahol közvetlenül a szolgáltatóval szerződik az ember. Persze akinek tökmindegy és amúgy is minden évben új száma van vagy a havi 200 Ft spórolás megér neki annyit, az szerződjön ahová akar.
Majd ha lesz saját flottám, jövök én is reklámozni. :))

(#19082) 4Grider válasza ttxxeu (#19081) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem a vitatkozás kedvéért, csak kérdezem, mert nem értem. Ha a számod egy egyesület a nevére veszi és bebukik a flotta, akkor hogyan szerzed vissza a számodat anélkül, hogy minden tartozása a flottának nem kerül kifizetésre?
Mert ilyenkor az alaphelyzet az, hogy hiába ad igazolást a flotta tulajdonosa (jelen esetben az egyesület), a szám a tartozás kifizetéséig nem hozható ki a flottából.

(#19087) cincinatus


cincinatus
tag

CineDOG1 hozzászólásai nagyon hasznosak, ttxxeu táblázata pedig hiánypótló. Én ezek alapján ítélem meg őket és egyiküknél sem éreztem úgy, hogy promózna.

Az ALFA-11 flottáról pedig nekem eddig jók a tapasztalataim, 2 SIM már megjött a 3. már úton van. Gyorsan küldték, telefonon és e-mailben többször el tudtuk őket érni.

(#19088) Sayuar válasza MPeter87 (#19084) üzenetére


Sayuar
őstag

Soha nem mondanék le a 20 éve bejáratott telefonszámom tulajdoni jogáról egy flottakezelő javára, csak azért, hogy bekerüljek hozzá, és havi 500-600 Ft-ot spóroljak: két fagyi árát nem éri meg a kockázat, hogy bukhatod a számod.

Második megoldás egy duál simes telefon lehet....de ott kevesebb a kínálat, és váltani csak e miatt készüléket....összességében többe kerül, mint pl. egy dpi-s tarifa + a meglévő telefonod megtarása.

(#19096) tahepa


tahepa
senior tag

Ennek az értelmezése pár ( lehet hogy egy egyén több reggel) troll hajlamú usernek problémát okoz. Ez sajnálatos.

Ez szerintem köszönetet érdemel , nem sértegetést.....

[ Szerkesztve ]

(#19097) 4Grider válasza GardenLeo (#19095) üzenetére


4Grider
nagyúr

A DPI és reklám fogalmaknak így együtt akkor lenne értelme, ha a DPI flottába kerülésért, vagy a flottában maradásért kellene egyszeri vagy havidíjat fizetni.
Így viszont értelmezhetetlen a felvetésed.

(#19098) DrBubo77 válasza tahepa (#19096) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Amúgy a téma összefoglalót lehetne frissíteni, eléggé elavult már.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#19099) tahepa válasza DrBubo77 (#19098) üzenetére


tahepa
senior tag

Amúgy igen , de attól még ez az irányadó. Kezdésnek jó a többire ott a Mastercard.

(#19100) MPeter87 válasza DrBubo77 (#19098) üzenetére


MPeter87
őstag

Igen, már korábban is írtam, hogy a mobilflottak.hu-t gyorsan ki kellene szedni onnan. Az audit&credit ugyanaz a cég, szóval azt is. Nem tudom ki kezeli. Modinak kell szólni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.